Qadınlar arasında B-ın İlkin Raund Qrupu

Bakı Kristal Zalı 1 - Gün 8:
Rəsmi
Rusiya Federasiyası Q
Son Nəticə
2 - 3
Almaniya Rusiya Federasiyası
Setlər
Ev sahibi rəqibSet 11Set 22Set 33Set 44Set 55Qonaq rəqib
26
9
20
25
10
24
25
25
22
15
Müddət33 Dəq.25 Dəq.34 Dəq.35 Dəq.19 Dəq.
“Öyrən
No:AdıSRVHCMBLKXal
1 DURR L (L) -0-- +
2 WEISS K 000- +
4 BRINKER M 413017 +
6 GEERTIES J 19111 +
8 LIPPMANN L -011 +
9 SCHWERTMANN L ---- +
10 STIGROT L ---- +
12 BRANDT A 0426 +
13 HIPPE S -0-- +
14 KOZUCH M 018119 +
15 THOMSEN L (L) ---- +
17 WEIHENMAIER L 0101 +
18 SILGE W 3429 +
20 APITZ M 0-11 +
Məşqçilər
  • Məşqçi PEDULLA Luciano
  • Köməkçi məşqçi CARLI Davide KOSLOWSKI Felix
No:AdıSRVHCMBLKXal
3 BAVYKINA A 019322 +
7 ROMANENKO E (L) ---- +
8 PISARENKO D 0639 +
9 ISAEVA D 121224 +
11 MATIENKO A 0-11 +
12 ZARYAZHKO I 113418 +
14 FILISHTINSKAIA I 1--1 +
15 CHERNAYA A 02-2 +
16 PODSKALNAYA Y 1528 +
17 KURNOSOVA K (L) ---- +
18 MALKOVA I ---- +
19 VORONKOVA I 0011 +
20 NIKOLAEVA O ---- +
Məşqçilər
  • Məşqçi PANKOV Vadim
  • Köməkçi məşqçi KRASILNIKOV Alexander KOBRIN Petr
Komandanın statistikası
Xal gətirən
Almaniya GER
StatistikaXalCm%Orta
ServisServis891 1.60
HücumlarHücumlar491659.09%
BlokBlok857 1.60
Rəqibin SəhvləriRəqibin Səhvləri25- -
CəmiCəmi-313 -
Xal gətirən
Rusiya Federasiyası RUS
StatistikaXalCm%Orta
ServisServis4110 0.80
HücumlarHücumlar6614928.86%
BlokBlok1666 3.20
Rəqibin SəhvləriRəqibin Səhvləri25- -
CəmiCəmi-325 -
Xal gətirən
Almaniya GER
Rusiya Federasiyası RUS
XalCm%OrtaStatistikaXalCm%Orta
Servis891 1.60Servis4110 0.80
Hücumlar491659.09% Hücumlar6614928.86%
Blok857 1.60Blok1666 3.20
Rəqibin Səhvləri25- -Rəqibin Səhvləri25- -
Cəmi-313 -Cəmi-325 -
Xal gətirməyən
Almaniya GER
Əllə qəbulları ortalamasıƏllə qəbulları ortalaması1.80
Setin ortalamasıSetin ortalaması9.60
Qəbuletmədəki uğurQəbuletmədəki uğur38.78%
Xal gətirməyən
Rusiya Federasiyası RUS
Əllə qəbulları ortalamasıƏllə qəbulları ortalaması3.60
Setin ortalamasıSetin ortalaması12.40
Qəbuletmədəki uğurQəbuletmədəki uğur43.21%
Xal gətirməyən
Almaniya GER
Rusiya Federasiyası RUS
Əllə qəbulları ortalaması1.80Əllə qəbulları ortalaması3.60
Setin ortalaması9.60Setin ortalaması12.40
Qəbuletmədəki uğur38.78%Qəbuletmədəki uğur43.21%
Rəsmilər
  • Hakim-1SIMONOVSKA Sonja (CEV - MNE)
  • Hakim-2ELIYEV Eldar (CEV - AZE)
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur