Triatlon

- Bilgəh Çimərliyi -
“Öyrən
Medal Qazananlar

Nəticələr

Status: Rəsmi
Nəticələr
ReytinqRyBaşlama No:İdmançıVaxtBAV
118Böyük Britaniya BENSON G 1:48:31- +
26Portuqaliya SILVA J 1:48:42+0:11 +
39Azərbaycan PEVTSOV R 1:49:04+0:33 +
419Estoniya LATIN A 1:49:21+0:50 +
57Slovakiya VARGA R 1:49:32+1:01 +
620Türkiyə SCHOMBURG J 1:49:34+1:03 +
75Rusiya Federasiyası BRYUKHANKOV A 1:49:42+1:11 +
81Portuqaliya PEREIRA J 1:49:46+1:15 +
910İsveçrə SALVISBERG A 1:50:07+1:36 +
1016Ukrayna MARTYNENKO Y 1:50:11+1:40 +
113İspaniya ALARZA F 1:50:29+1:58 +
1230İtaliya STATEFF D 1:50:31+2:00 +
1341Fransa BERGERE L 1:50:37+2:06 +
1415Norveç BLUMMENFELT K 1:50:43+2:12 +
1527Ukrayna SYUTKIN O 1:50:58+2:27 +
1612Böyük Britaniya BISHOP T 1:51:00+2:29 +
174İspaniya GODOY F 1:51:23+2:52 +
1831Serbiya STOJANOVIC O 1:51:29+2:58 +
1934İtaliya DE PALMA R 1:51:40+3:09 +
2024Lüksemburq HALLER B 1:51:43+3:12 +
2125Belarus VASILEVICH A 1:51:46+3:15 +
2244Çex Respublikası LINDUSKA F 1:52:01+3:30 +
2347Fransa JACOLIN L 1:52:13+3:42 +
2417İspaniya CASTRO FAJARDO D 1:52:38+4:07 +
2521İtaliya STEINWANDTER M 1:52:48+4:17 +
2635Almaniya BREINLINGER J 1:52:55+4:24 +
2732Polşa RAK M 1:53:24+4:53 +
2814Ukrayna IVANOV I 1:53:31+5:00 +
2958Sloveniya DORNIK D 1:53:37+5:06 +
3037Belçika DENTENEER P 1:53:45+5:14 +
3133Danimarka STENDERUP KORCH C 1:53:47+5:16 +
3211Macarıstan FALDUM G 1:53:57+5:26 +
3328Çex Respublikası SVOBODA T 1:54:08+5:37 +
3423Portuqaliya PALMA P 1:54:13+5:42 +
3522İsrail YONAH A 1:54:25+5:54 +
3636İrlandiya WHITE R 1:54:41+6:10 +
3729İsrail SAGIV S 1:55:18+6:47 +
388Rusiya Federasiyası POLYANSKIY I 1:55:35+7:04 +
3942Çex Respublikası KUBINEK F 1:56:55+8:24 +
4045Macarıstan BICSAK B 1:57:26+8:55 +
4154Polşa SOWINSKI M 1:57:36+9:05 +
4239Macarıstan TARNAI L 1:57:54+9:23 +
4343Xorvatiya LUKINA M 1:58:16+9:45 +
4446Slovakiya SISKA L 2:00:57+12:26 +
4553Yunanıstan SOUVATZOGLOU G 2:01:45+13:14 +
4655Böyük Britaniya GRAVES P 2:03:46+15:15 +
-26Yunanıstan CHRONIS J BTRM- +
-38Norveç IDEN G BTRM- +
-2Rusiya Federasiyası POLYANSKIY D BTRM- +
-51İrlandiya O'BRIEN A BTRM- +
-40Azərbaycan IATCENKO A BTRM- +
-50Latviya DMITRIJEVS A BTRM- +
-48Xorvatiya KRIVEC M DV- +
-49Malta GALEA K DV- +
-52Rumıniya BALANESCU C DV- +
-56Litva KOPUSTAS T DV- +
-57Bolqarıstan STOYNEV E BTRM- +
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur