Medal sayı

Status: Rəsmi
Medal sayı
ReytinqRyİlkin yarışlarİdmançıVaxtTəsnifat nişanıRekord
=16Hollandiya STEENBERGEN M 55.18QOR +
=17Rusiya Federasiyası OPENYSHEVA A 55.18Q= OR +
35Rusiya Federasiyası KAMENEVA M 55.94Q +
47Almaniya GOTTWALD K 56.44Q +
56Danimarka JENSEN J 56.51Q +
66Böyük Britaniya DEAKIN D 56.59Q +
76Çex Respublikası SEEMANOVA B 56.94Q +
86Böyük Britaniya COATES G 56.96Q +
97Almaniya KULLMANN L 57.00Q +
105Norveç LOEVBERG M 57.06Q +
117Böyük Britaniya FEATHERSTONE H 57.11 +
126Böyük Britaniya CROMPTON M 57.29 +
137İspaniya SAN NICOLAS MARTI. 57.32Q +
146Hollandiya JANSSEN F 57.34Q +
155İspaniya CANO MINARRO M 57.35Q +
165Almaniya VAN LOOCK H 57.40 +
175Belçika GORIS L 57.58Q +
187Finlandiya MORT R 57.63Q +
195Rusiya Federasiyası BUINAIA V 57.74 +
206Almaniya NEUBERT L 57.97 +
=214Litva JARUSEVICIUTE D 57.99Q +
=215Rusiya Federasiyası CHERNIATINA O 57.99 +
237Danimarka GANTRIIS E 58.03 +
244Xorvatiya SUMAJSTORCIC M 58.15 +
254Türkiyə ODABASI Z 58.52 +
265Sloveniya KLANCAR N 58.53 +
274Estoniya ALNEK K L 58.61 +
=286Avstriya ROTT C 58.64 +
=287Finlandiya KANERVO R 58.64 +
304İrlandiya BETHEL R 58.72 +
313Türkiyə ELIGUL S 58.74 +
=324Polşa ROMAN M P 58.75 +
=325Polşa NIEWIADOMSKA A M 58.75 +
345Slovakiya SIMOVICOVA L 58.82 +
356İtaliya TINELLI C 58.84 +
362Monteneqro TERZIC J 58.87 +
374Danimarka HOLM J 58.93 +
387Finlandiya KALLIO E 59.02 +
393İsveçrə PREISIG Z 59.04 +
=402İrlandiya HAYES I 59.14 +
=403Bolqarıstan PETKOVA D 59.14 +
=423Portuqaliya FARIA A R 59.18 +
=424Avstriya OPATRIL L 59.18 +
447Danimarka BRO S 59.20 +
453İslandiya BOLLADOTTIR B 59.29 +
464Finlandiya BRUNEAU J 59.41 +
474Sloveniya KOCIJAN N 59.61 +
483Polşa ROGOWSKA K 59.73 +
=492Macarıstan LEITNER Z 59.80 +
=493İslandiya FRIDRIKSDOTTIR S 59.80 +
512Slovakiya PAVLIKOVSKA Z 59.82 +
522Polşa KLONOWSKA J A 59.84 +
533Litva PLEIKYTE G 59.99 +
542San Marino FELICI B 1:00.06 +
551Bosniya və Herseqovina MEDOSEVIC L 1:00.19 +
563İsveç ERIKSSON H 1:00.21 +
572Türkiyə ERTAN A S 1:00.39 +
582İrlandiya MCSHARRY M 1:00.51 +
592Kipr ANTONIOU K 1:00.57 +
603Belarus AKHAPKINA S 1:00.97 +
611Moldova Respublikası COSMINA A 1:01.34 +
621Avropa Üzgüçülük Liqası EIDESGAARD L 1:02.33 +
632Azərbaycan MANCHENKOVA A 1:03.15 +
641Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası DAMJANOVSKA A M 1:03.54 +
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur