Medal sayı

Status: Rəsmi
Medal sayı
ReytinqRyİlkin yarışlarİdmançıVaxtTəsnifat nişanı
17Böyük Britaniya SCOTT D 50.24q +
26Serbiya BARNA A 50.50q +
36İtaliya BORI A 50.60q +
46İsrail KALONTAROV Z 50.69q +
55Ukrayna SHEVTSOV S 50.81q +
66Türkiyə SAKCI H E 50.85q +
75İtaliya MIRESSI A 50.86q +
87Almaniya WALTER K 50.90q +
97Rusiya Federasiyası BRIANSKII A 50.91q +
=107İtaliya IZZO G 50.93 +
=107Rusiya Federasiyası KOZLOV V 50.93q +
125Almaniya ULRICH M 50.98q +
=132Ukrayna OHNOV V 51.05q +
=135İsveç FORNDAL D 51.05q +
157Böyük Britaniya WALTON M 51.06q +
=166İtaliya VENDRAME I 51.11 +
=167Rusiya Federasiyası GUTMANN G 51.11 +
186Çex Respublikası MOSER J 51.20q +
=194Xorvatiya BLASKOVIC B 51.29? +
=195Belçika BORISAVLJEVIC A 51.29? +
215Norveç ROEDLAND M 51.32 +
225Belçika THIJS T 51.34 +
234İsrail SHPERKIN M 51.40 +
247Ukrayna PEREPELYTSIA V 51.41 +
=254Macarıstan REMENYI A 51.47 +
=255Polşa BRZUS M 51.47 +
273Polşa GOSIENIECKI J 51.49 +
287Almaniya LOHMAR A 51.55 +
296Slovakiya STEFANIK V 51.57 +
304Almaniya FORSTENHAEUSLER M 51.59 +
314Belçika BORISAVLJEVIC V 51.64 +
324Ukrayna DENYSENKO I 51.71 +
=333Xorvatiya MILJENIC N 51.85 +
=335Polşa SENDYK P 51.85 +
353Macarıstan LAVOTHA O 51.89 +
363Estoniya SIIM C 51.91 +
376Rusiya Federasiyası SUDAKOV S 51.92 +
383Danimarka GREVE P 51.94 +
391Avstriya GRUNBERGER R M 51.97 +
=403İsveç GRIMBERG F 52.02 +
=406Böyük Britaniya KURLE C 52.02 +
424İsveçrə LEUTHARD M 52.03 +
433Belçika VANGOETSENHOVEN D 52.06 +
=441Estoniya TSERNOSEV N 52.14 +
=445İsveçrə PETIGNAT O 52.14 +
=464Norveç BOEEN S 52.33 +
=467Serbiya PUCAREVIC M 52.33 +
484Rumıniya SONOC G 52.36 +
492Finlandiya SAUNONEN N 52.50 +
504Belarus PEKARSKI H 52.94 +
512Bosniya və Herseqovina MESETOVIC A 53.17 +
523İsrail CHERUTI M 53.22 +
533İsveçrə MOZZINI VELLEN A 53.24 +
542Kipr PAPADOPOULOS T 53.48 +
552Norveç FLOEGSTAD O M 53.66 +
562İsrail AIZENBERG D 53.85 +
576Böyük Britaniya SPEERS D 53.93 +
582Gürcüstan BIGANISHVILI G 53.94 +
591Bosniya və Herseqovina SUKANOVIC M 54.01 +
602Gürcüstan BITCHIKASHVILI J 54.17 +
612Azərbaycan FAZEKAS D 54.34 +
622Andorra FERNANDEZ MALVAR E 55.58 +
631Azərbaycan JAFAROV K 57.43 +
641Kosovo MUJA L 1:03.68 +
-3Polşa KSIAZEK J A BŞLM +
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur