Yarış Cədvəli və NəticələrGüləşCümə axşamı, 18 İyun

C.a18İyun
Güləş
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıBolqarıstan KIROV Miroslav 0 - 3
PO
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışlarıİspaniya FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz 4 - 0
ST
DOLLY Alexander İrlandiya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıTürkiyə BILICI Ahmet 1 - 3
PP
MURTAZALIEV Musa Ermənistan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıUkrayna ROCHNIAK Dmytro 3 - 1
PP
KAUFMEHL Michael Almaniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıLatviya ZVIRBULIS Armands 4 - 0
ST
PETER Dominic Klaus Avstriya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıGürcüstan AMINASHVILI Sandro 3 - 0
PO
STEFAN Gheorghita Rumıniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFinlandiya HEINO Ville 1 - 3
PP
IANULOV Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışlarıİsveçrə RIESEN Marco 1 - 3
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıBelarus HUSHTYN Aliaksandr 4 - 0
ST
CHOTAS Vratislav Çex Respublikası
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası PERPELITA Andrei 1 - 4
SP
BOLOTNJUK Mykola Slovakiya
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa BIENKOWSKI Krzysztof 1 - 3
PP
REDJALARI Jasin Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan VELIKOV Radoslav 4 - 1
SP
JURCYS Sarunas Litva
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə AKTAS Munir Recep 3 - 1
PP
MAKSIMAU Dzianis Belarus
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya GUIDEA Ivan 4 - 0
ST
MOLNAR Jozsef Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan FRANGULYAN Valodya 0 - 3
PO
ALIYEV Haji Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarGürcüstan LOMTADZE Beka 4 - 1
SP
SHUPTAR Vasyl Ukrayna
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıLitva RUDAVICIUS Jonas 0 - 4
ST
MAGOMEDOV Jamaladdin Azərbaycan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıLatviya MIHAILOVS Dmitrijs 0 - 3
PO
ARZOUMANIDIS Ioannis Yunanıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMacarıstan LIGETI Daniel 3 - 0
PO
ROMANOV Alexandr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıSlovakiya GAGLOEV Soslan 4 - 0
ST
CUBA VAZQUEZ Jose İspaniya
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıRumıniya CHINTOAN Rares 4 - 0
ST
SHALA Egzon Albaniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarYunanıstan XENIDIS Timofei 1 - 3
PP
AIBUEV Akhmed Fransa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan MURTAZALIEV Musa 3 - 1
PP
FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz İspaniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan QADJIYEV Nurmaqomed 4 - 1
SP
SREDKOV Georgi Bolqarıstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna ROCHNIAK Dmytro 1 - 3
PP
AMINASHVILI Sandro Gürcüstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya ZUZ Tudor Vasile 0 - 4
ST
SADULAEV Abdulrashid Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası IANULOV Piotr 3 - 0
PO
HUSHTYN Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa MARCINKIEWICZ Radoslaw 3 - 1
PP
ZUBAIROV Halil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarLatviya ZVIRBULIS Armands 1 - 3
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBöyük Britaniya CHINU - 0 - 4
ST
KHOTSIANIVSKYI Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarYunanıstan ARZOUMANIDIS Ioannis 0 - 3
PO
LIGETI Daniel Macarıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarSlovakiya GAGLOEV Soslan 4 - 1
SP
CHINTOAN Rares Rumıniya
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarGürcüstan PETRIASHVILI Geno 4 - 0
ST
DANOV Boban Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa BARAN Robert 3 - 0
PO
KUMCHEV Dimitar Bolqarıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası GATCALOV Khadzhimurat 1 - 3
PP
BERIANIDZE Levan Ermənistan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə AKGUL Taha 3 - 1
PP
MAGOMEDOV Jamaladdin Azərbaycan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya MATUHIN Nick 1 - 3
PP
SHEMAROV Aleksei Belarus
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAvstriya MARCHL Georg 1 - 3
PP
COSTA Angelo İtaliya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə GOR Yakup 4 - 0
ST
OLLE Robert Slovakiya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası NEDEALCO Evgheni 3 - 1
PP
MUELLER Tim Almaniya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya MOISE Adrian 0 - 3
PO
TLASHADZE Davit Gürcüstan
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarSerbiya EFENDIEV Zaur 1 - 3
PP
GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsrail POLIAK Yuri 0 - 4
ST
MELNYK Oleksiy Ukrayna
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan GULYAS Zsombor 3 - 1
PP
SAFIAN Zhan Belarus
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan DIBIRGADZHIYEV Ruslan 1 - 3
PP
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan QADJIYEV Nurmaqomed 1 - 4
SP
SADULAEV Abdulrashid Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa MARCINKIEWICZ Radoslaw 3 - 1
PP
AIBUEV Akhmed Fransa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarErmənistan MURTAZALIEV Musa 1 - 3
PP
AMINASHVILI Sandro Gürcüstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMoldova Respublikası IANULOV Piotr 3 - 1
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası BOGOMOEV Aleksandr 3 - 0
PO
AKTAS Munir Recep Türkiyə
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan ALIYEV Haji 4 - 0
ST
BOLOTNJUK Mykola Slovakiya
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası REDJALARI Jasin 1 - 3
PP
VELIKOV Radoslav Bolqarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRumıniya GUIDEA Ivan 1 - 3
PP
LOMTADZE Beka Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarUkrayna KHOTSIANIVSKYI Oleksandr 0 - 4
ST
PETRIASHVILI Geno Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarErmənistan BERIANIDZE Levan 0 - 3
PO
SHEMAROV Aleksei Belarus
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa BARAN Robert 0 - 5
VT
AKGUL Taha Türkiyə
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMacarıstan LIGETI Daniel 1 - 3
PP
GAGLOEV Soslan Slovakiya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİtaliya COSTA Angelo 0 - 4
ST
GOR Yakup Türkiyə
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMoldova Respublikası NEDEALCO Evgheni 0 - 3
PO
GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarGürcüstan TLASHADZE Davit 3 - 1
PP
MELNYK Oleksiy Ukrayna
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMacarıstan GULYAS Zsombor 1 - 3
PP
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası SADULAEV Abdulrashid 4 - 0
ST
MARCINKIEWICZ Radoslaw Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan AMINASHVILI Sandro 1 - 3
PP
IANULOV Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan PETRIASHVILI Geno 1 - 3
PP
SHEMAROV Aleksei Belarus
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə AKGUL Taha 5 - 0
VT
GAGLOEV Soslan Slovakiya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Finlandiya HEINO Ville 1 - 3
PP
HUSHTYN Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2İtaliya ZUZ Tudor Vasile 0 - 4
ST
QADJIYEV Nurmaqomed Azərbaycan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Belarus HUSHTYN Aliaksandr 1 - 3
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası BOGOMOEV Aleksandr 3 - 1
PP
ALIYEV Haji Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla YarımfinalBolqarıstan VELIKOV Radoslav 0 - 4
ST
LOMTADZE Beka Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Almaniya MATUHIN Nick 1 - 3
PP
BERIANIDZE Levan Ermənistan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Azərbaycan MAGOMEDOV Jamaladdin 4 - 0
ST
BARAN Robert Polşa
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə GOR Yakup 0 - 3
PO
GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan TLASHADZE Davit 0 - 4
ST
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Bolqarıstan KIROV Miroslav 1 - 3
PP
DIBIRGADZHIYEV Ruslan Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna SHUPTAR Vasyl 3 - 1
PP
GUIDEA Ivan Rumıniya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Serbiya EFENDIEV Zaur 5 - 0
VT
NEDEALCO Evgheni Moldova Respublikası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Azərbaycan DIBIRGADZHIYEV Ruslan 3 - 1
PP
GULYAS Zsombor Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə AKTAS Munir Recep 1 - 3
PP
Bürünc medal
ALIYEV Haji Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalUkrayna SHUPTAR Vasyl
Bürünc medal
4 - 0
ST
VELIKOV Radoslav Bolqarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalRusiya Federasiyası BOGOMOEV Aleksandr
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
LOMTADZE Beka Gürcüstan
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalSerbiya EFENDIEV Zaur 1 - 4
SP
Bürünc medal
GOR Yakup Türkiyə
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan DIBIRGADZHIYEV Ruslan
Bürünc medal
3 - 1
PP
TLASHADZE Davit Gürcüstan
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalRusiya Federasiyası GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan QADJIYEV Nurmaqomed 1 - 3
PP
Bürünc medal
MARCINKIEWICZ Radoslaw Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalMacarıstan VEREB Istvan 1 - 3
PP
Bürünc medal
AMINASHVILI Sandro Gürcüstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalRusiya Federasiyası SADULAEV Abdulrashid
Qızıl medal
4 - 0
ST
Gümüş medal
IANULOV Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalErmənistan BERIANIDZE Levan 0 - 3
PO
Bürünc medal
PETRIASHVILI Geno Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan MAGOMEDOV Jamaladdin
Bürünc medal
3 - 1
PP
GAGLOEV Soslan Slovakiya
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalBelarus SHEMAROV Aleksei
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
AKGUL Taha Türkiyə
Bugün Güləş tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı