Yarış Cədvəli və NəticələrGüləşÇərşənbə, 17 İyun

Çər17İyun
Güləş
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıEstoniya BASKAKOV Aleksei 3 - 1
PP
KALANIDIS Theocharis Yunanıstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıUkrayna KVYATKOVSKYY Andriy 1 - 3
PP
NURYKAU Azamat Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıErmənistan SAFARYAN Devid 3 - 1
PP
MITROV Dejan Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası SAVA Mihail 3 - 1
PP
DUELGER Samet Almaniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAvstriya AUSSERLEITNER Maximilian 1 - 3
PP
POPOV Mark İsrail
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıBolqarıstan NOVACHKOV Borislav 3 - 1
PP
LUKACS Norbert Macarıstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias 1 - 3
PP
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFransa KHADJIEV Zelimkhan 3 - 0
PO
MARTINEZ NAVARRO Alberto İspaniya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası GEDUEV Aniuar 3 - 0
PO
SHABANAU Ali Belarus
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıUkrayna DUDAIEV Rustam 0 - 5
VT
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıYunanıstan SAVVOULIDIS Georgios 4 - 0
ST
DUBA Michal Slovakiya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışlarıİsveçrə REICHMUTH Stefan 1 - 3
PP
BURCA Alexandru Moldova Respublikası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıPolşa BARAN Radoslaw 0 - 4
ST
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZMIK Attila 3 - 1
PP
SEREGELYI Georg Almaniya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıEstoniya KAASIK Ragnar 0 - 4
ST
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası CEBAN Nicolai 4 - 1
SP
LUDESCHER Johannes Avstriya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya DUKOV Andrei 0 - 3
PO
KHINCHEGASHVILI Vladimer Gürcüstan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan ALIYEV Yashar 3 - 1
PP
EL OUARRAQE Zoheir Fransa
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBelarus ANDREYEU Uladzislau 4 - 1
SP
METREVELI VARTANOV Levan İspaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarKosovo SEDOLLI Kastriot 0 - 5
VT
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası LEBEDEV Viktor 4 - 0
ST
MARKOVYCH Taras Ukrayna
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya EWALD Marcel 3 - 1
PP
CHIRTOACA Alexandru Moldova Respublikası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan BARSEGHYAN Garik 3 - 0
PO
DUBOV Vladimir Bolqarıstan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə AKGUL Sezar 3 - 0
PO
BASKAKOV Aleksei Estoniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya MARTIKAINEN Petteri 1 - 3
PP
CASTILLO SILVEIRA Yunier İspaniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya CHAMIZO MARQUEZ Frank 3 - 1
PP
KENTCHADZE Avtandil Gürcüstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası SAVA Mihail 0 - 4
ST
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya BUCUR George 4 - 1
SP
AROUZMANIDIS Niko Yunanıstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFransa FIQUET Maxime 3 - 1
PP
GRAF Steven İsveçrə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBelarus NURYKAU Azamat 3 - 1
PP
POPOV Mark İsrail
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarKosovo CURRI Arlind 1 - 4
SP
KAYA Mustafa Türkiyə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan SAFARYAN Devid 1 - 3
PP
NOVACHKOV Borislav Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan NAGY Mihaly 0 - 4
ST
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya SELENIUS Henri 0 - 4
ST
DEMIRTAS Soner Türkiyə
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsrail RACHAMIN Hanoc 1 - 3
PP
LUMIA Carmelo İtaliya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa BRZOZOWSKI Krystian 4 - 0
ST
HAJDARI Osman Albaniya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan GRIGORYAN Grigor 1 - 3
PP
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya HARTH Georg 1 - 3
PP
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası GEDUEV Aniuar 3 - 0
PO
SAVVOULIDIS Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası BURCA Alexandru 0 - 3
PO
KHADJIEV Zelimkhan Fransa
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna ANDRIITSEV Valerii 4 - 0
ST
TSIKOVANI Micheil Yunanıstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveçrə HUTTER Philipp 1 - 3
PP
JALOVIAR Jozef Slovakiya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan STOYCHEV Dragomir 1 - 3
PP
BOLUKBASI Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarGürcüstan ODIKADZE Elizbar 4 - 1
SP
RUMBUTIS Mindaugas Litva
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası GADISOV Abdusalam 4 - 0
ST
SHALA Edon Kosovo
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya HEINO Jere 1 - 3
PP
LAGODSKIS Imants Latviya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası CEBAN Nicolai 0 - 3
PO
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan SZMIK Attila 0 - 3
PO
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə DEMIRTAS Soner 5 - 0
VT
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİtaliya LUMIA Carmelo 0 - 5
VT
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa BRZOZOWSKI Krystian 1 - 3
PP
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarFransa KHADJIEV Zelimkhan 0 - 4
ST
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus ANDREYEU Uladzislau 4 - 0
ST
EWALD Marcel Almaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarGürcüstan KHINCHEGASHVILI Vladimer 4 - 0
ST
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarErmənistan BARSEGHYAN Garik 1 - 3
PP
ALIYEV Yashar Azərbaycan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası LEBEDEV Viktor 3 - 1
PP
AKGUL Sezar Türkiyə
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə BOLUKBASI Ibrahim 1 - 3
PP
ANDRIITSEV Valerii Ukrayna
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarSlovakiya JALOVIAR Jozef 1 - 3
PP
ODIKADZE Elizbar Gürcüstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası GADISOV Abdusalam 4 - 0
ST
LAGODSKIS Imants Latviya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan GAZYUMOV Khetag 3 - 1
PP
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə DEMIRTAS Soner 3 - 1
PP
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan KVELASHVILI Jumber 0 - 5
VT
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİspaniya CASTILLO SILVEIRA Yunier 0 - 4
ST
BUCUR George Rumıniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə KAYA Mustafa 1 - 3
PP
CHAMIZO MARQUEZ Frank İtaliya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarFransa FIQUET Maxime 0 - 4
ST
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus NURYKAU Azamat 3 - 1
PP
NOVACHKOV Borislav Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Belarus SHABANAU Ali 4 - 0
ST
SAVVOULIDIS Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla YarımfinalUkrayna ANDRIITSEV Valerii 1 - 3
PP
ODIKADZE Elizbar Gürcüstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası GADISOV Abdusalam 1 - 3
PP
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Finlandiya SELENIUS Henri 0 - 4
ST
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Belarus SHABANAU Ali 3 - 1
PP
KHADJIEV Zelimkhan Fransa
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Polşa BARAN Radoslaw 3 - 0
PO
CEBAN Nicolai Moldova Respublikası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAlmaniya EWALD Marcel 4 - 0
ST
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAzərbaycan ALIYEV Yashar 1 - 3
PP
LEBEDEV Viktor Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Litva RUMBUTIS Mindaugas 1 - 3
PP
JALOVIAR Jozef Slovakiya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Polşa BARAN Radoslaw 3 - 1
PP
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRumıniya BUCUR George 1 - 3
PP
CHAMIZO MARQUEZ Frank İtaliya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAzərbaycan ASGAROV Togrul 3 - 1
PP
NURYKAU Azamat Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Rusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias 4 - 1
SP
SAVA Mihail Moldova Respublikası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna MARKOVYCH Taras 1 - 3
PP
AKGUL Sezar Türkiyə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Gürcüstan KENTCHADZE Avtandil 1 - 3
PP
KAYA Mustafa Türkiyə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Rusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias 4 - 1
SP
FIQUET Maxime Fransa
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalMoldova Respublikası CHIRTOACA Alexandru
Bürünc medal
4 - 0
ST
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə AKGUL Sezar
Bürünc medal
5 - 0
VT
ALIYEV Yashar Azərbaycan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalAlmaniya EWALD Marcel
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
LEBEDEV Viktor Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə KAYA Mustafa
Bürünc medal
4 - 0
ST
BUCUR George Rumıniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalRusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias
Bürünc medal
3 - 1
PP
NURYKAU Azamat Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medalİtaliya CHAMIZO MARQUEZ Frank
Gümüş medal
0 - 5
VT
Qızıl medal
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan HASANOV Jabrayil
Bürünc medal
3 - 0
PO
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalBelarus SHABANAU Ali 1 - 3
PP
Bürünc medal
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalTürkiyə DEMIRTAS Soner
Gümüş medal
0 - 4
ST
Qızıl medal
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalSlovakiya JALOVIAR Jozef 0 - 4
ST
Bürünc medal
ANDRIITSEV Valerii Ukrayna
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalPolşa BARAN Radoslaw 0 - 3
PO
Bürünc medal
GADISOV Abdusalam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalGürcüstan ODIKADZE Elizbar
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Bugün Güləş tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı