Yarış Cədvəli və NəticələrGüləşÇərşənbə axşamı, 16 İyun

Ç.a16İyun
Güləş
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFransa LESAFFRE Melanie 0 - 3
PO
MALYSHEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFinlandiya YLINEN Tiina 3 - 1
PP
HOCKOVA Lenka Çex Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAlmaniya FRIEDRICH Eileen 1 - 3
PP
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFransa BASSET Aurelie 3 - 1
PP
GRABOWSKA Paulina Polşa
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan HRISTOVA Mimi 3 - 0
PO
NIEMESCH Luisa Almaniya
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası KOBLOVA Valeriia 3 - 1
PP
CHERDIVARA-ESANU Mariana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya RAINERO Carola 1 - 3
PP
NETREBA Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarNorveç BULLEN Grace 0 - 5
VT
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBelarus MAMASHUK Maryia 3 - 1
PP
TOSUN Buse Türkiyə
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya WEINAUGE Nadine 3 - 1
PP
PAPAVASILEIOU Agoro Yunanıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya CANEVA Dalma 1 - 3
PP
MICHALIK Monika Polşa
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan SLEISZ Gabriella 0 - 5
VT
HANZLICKOVA Adela Çex Respublikası
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna TKACH Yuliia 5 - 0
VT
SIMON Andrea Rumıniya
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya OLLI Petra 0 - 5
VB
LAZINSKAIA Valeriia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan GAMBAROVA Elmira 0 - 5
VT
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan VASEVA Elina 0 - 5
VT
GRIGORJEVA Anastasija Latviya
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveç PETERSSON Fredrika 1 - 3
PP
DOBRE Estera Rumıniya
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna HORISHNA Liliya 5 - 0
VT
GOMES GUERREIRO Vania Portuqaliya
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarLatviya PONOMARJOVA Violeta 0 - 5
VT
BUDU Natalia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan DIMITROVA Pepa 1 - 4
SP
DENES Mercedesz Macarıstan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya FELICE Silvia 1 - 3
PP
MALYSHEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə KENGER Merve 1 - 3
PP
DOROGAN Anzhela Azərbaycan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveçrə TOKAR Nadine 0 - 5
VT
ZASINA Roksana Polşa
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya YLINEN Tiina 0 - 5
VT
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan ZUTOVA Gozal 1 - 3
PP
VASHCHUK Oksana Ukrayna
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası BUKINA Ekaterina 5 - 0
VT
OSOCKA Daria Polşa
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarEstoniya MAE Epp 1 - 3
PP
SAENKO Svetlana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə ADAR Yasemin 5 - 0
VT
HRISTOVA Stanka Bolqarıstan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus HUCHOK Anastasiya 1 - 3
PP
LAVRENCHUK Tetyana Ukrayna
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə YESILIRMAK Elif Jale 5 - 0
VT
BASSET Aurelie Fransa
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBolqarıstan HRISTOVA Mimi 1 - 3
PP
NETREBA Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası KOBLOVA Valeriia 0 - 5
VB
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus MAMASHUK Maryia 5 - 0
VT
WEINAUGE Nadine Almaniya
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarUkrayna TKACH Yuliia 3 - 0
PO
MICHALIK Monika Polşa
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası LAZINSKAIA Valeriia 3 - 1
PP
GRIGORJEVA Anastasija Latviya
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarÇex Respublikası HANZLICKOVA Adela 0 - 5
VT
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRumıniya DOBRE Estera 0 - 5
VT
BUDU Natalia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan DOROGAN Anzhela 5 - 0
VT
DENES Mercedesz Macarıstan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa ZASINA Roksana 5 - 0
VT
HORISHNA Liliya Ukrayna
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası MALYSHEVA Natalia 1 - 3
PP
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla YarımfinalUkrayna LAVRENCHUK Tetyana 5 - 0
VT
YESILIRMAK Elif Jale Türkiyə
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAzərbaycan NETREBA Irina 1 - 3
PP
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus MARZALIUK Vasilisa 3 - 0
PO
SELMAIER Maria Almaniya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİspaniya UNDA GONZALEZ de AUDICANA Maider 3 - 1
PP
NEMETH Zsanett Macarıstan
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarUkrayna VASHCHUK Oksana 0 - 5
VT
ADAR Yasemin Türkiyə
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası BUKINA Ekaterina 3 - 0
PO
SAENKO Svetlana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla YarımfinalMoldova Respublikası BUDU Natalia 0 - 5
VT
DOROGAN Anzhela Azərbaycan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla YarımfinalPolşa ZASINA Roksana 3 - 0
PO
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Norveç BULLEN Grace 5 - 0
VB
KOBLOVA Valeriia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Türkiyə KENGER Merve 5 - 0
VT
DENES Mercedesz Macarıstan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2İsveçrə TOKAR Nadine 0 - 4
ST
HORISHNA Liliya Ukrayna
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla YarımfinalBelarus MAMASHUK Maryia 0 - 5
VT
TKACH Yuliia Ukrayna
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası LAZINSKAIA Valeriia 5 - 0
VT
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla YarımfinalBelarus MARZALIUK Vasilisa 3 - 1
PP
UNDA GONZALEZ de AUDICANA Maider İspaniya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə ADAR Yasemin 1 - 3
PP
BUKINA Ekaterina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya SIMON Andrea 5 - 0
VT
MICHALIK Monika Polşa
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Finlandiya OLLI Petra 0 - 5
VB
GRIGORJEVA Anastasija Latviya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Polşa OSOCKA Daria 0 - 4
ST
SAENKO Svetlana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə KENGER Merve
Bürünc medal
5 - 0
VT
BUDU Natalia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalUkrayna HORISHNA Liliya 0 - 5
VT
Bürünc medal
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalAzərbaycan DOROGAN Anzhela
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
ZASINA Roksana Polşa
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalBelarus HUCHOK Anastasiya 1 - 3
PP
Bürünc medal
YESILIRMAK Elif Jale Türkiyə
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalNorveç BULLEN Grace
Bürünc medal
5 - 0
VT
NETREBA Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalUkrayna LAVRENCHUK Tetyana
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalRumıniya SIMON Andrea 0 - 4
ST
Bürünc medal
MAMASHUK Maryia Belarus
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalLatviya GRIGORJEVA Anastasija
Bürünc medal
3 - 1
PP
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalUkrayna TKACH Yuliia
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
LAZINSKAIA Valeriia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAlmaniya SELMAIER Maria 1 - 3
PP
Bürünc medal
UNDA GONZALEZ de AUDICANA Maider İspaniya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalMoldova Respublikası SAENKO Svetlana
Bürünc medal
3 - 1
PP
ADAR Yasemin Türkiyə
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalBelarus MARZALIUK Vasilisa
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
BUKINA Ekaterina Rusiya Federasiyası
Bugün Güləş tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı