Yarış Cədvəli və NəticələrGüləşBazar, 14 İyun

Baz14İyun
Güləş
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıGürcüstan DAVITAIA Sachino 1 - 3
PP
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə UGURLI Abdulsamet 3 - 1
PP
da SILVA PASSOS Hugo Portuqaliya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFransa MARGARYAN Artak 3 - 1
PP
CARPEN Georgian Rumıniya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİspaniya NAVARRO SANCHEZ Ismael 0 - 3
PO
ARUTYUNYAN Migran Ermənistan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıUkrayna DEM'YANKOV Denys 3 - 1
PP
VALIMAKI Tero Finlandiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası SURKOV Artem 4 - 0
ST
BJERREHUUS Fredrik Danimarka
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası ISLAMOV Donior 0 - 4
ST
STAS Konstantin Bolqarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAvstriya PUFFER Benedikt Sebastian 0 - 4
ST
JAGER Krisztian Macarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa BERNATEK Mateusz 1 - 3
PP
HARUTYUNYAN Frunze İsveç
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıNorveç THOMMESEN Marius 0 - 3
PO
MAKSIMOVIC Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAlmaniya MAASCH Matthias 3 - 1
PP
VENCKAITIS Edgaras Litva
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan MATIAS Vladimiros 0 - 4
ST
LEVAI Istvan Slovakiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıLatviya KALNAKARKLIS Kristaps 1 - 3
PP
CASCAVILLA Davide İtaliya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSerbiya NEMES Viktor 3 - 0
PO
NILSSON Christoffer İsveç
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZABO Martin 0 - 3
PO
LABAZANOV Chingiz Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıXorvatiya ZUGAJ Neven 3 - 0
PO
MARCHL Florian Avstriya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFransa NIKOGHOSYAN Evrik 3 - 0
PO
KUHAR Jure Sloveniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıÇex Respublikası NOVAK Petr 1 - 3
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan MANOUILIDIS Petros 0 - 4
ST
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSlovakiya RIGO Richard 0 - 4
ST
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə KUS Emrah 4 - 1
SP
KOLCOVS Jevgenijs Latviya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıErmənistan CHALYAN Karapet 0 - 4
ST
MADSEN Mark Danimarka
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa WOLNY Mateusz 0 - 3
PO
PUSCASU Ionel Rumıniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBolqarıstan YANAKIEV Yavor 4 - 0
ST
VALIMAKI Henri Finlandiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİsveçrə DIETSCHE Damian 5 - 0
VT
GIL SORLI Ricardo İspaniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası SEVCIUC Petru 4 - 1
SP
TOGEN Silver Estoniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıNorveç TJOERSTAD Rasmus 3 - 1
PP
BAYRYAKOV Nikolay Bolqarıstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan PAPADOPOULOS Dimitrios 0 - 5
VT
TAMAS Attila Rumıniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə BASAR Metehan 3 - 1
PP
SOPADZE Mate Gürcüstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZABO Patrik 3 - 1
PP
KIVIMAKI Marko Finlandiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıUkrayna BELENIUK Zhan 4 - 0
ST
FRANJKOVIC Dejan Serbiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıLitva KAZAKEVIC Aleksandr 3 - 0
PO
HAMZATAU Javid Belarus
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıErmənistan MANUKYAN Maksim 3 - 1
PP
OMAROV Artur Çex Respublikası
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAzərbaycan TAHMASEBI Saman 4 - 0
ST
PARISI Fabio İtaliya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarÇex Respublikası MORBITZER Matous 0 - 4
ST
SIAMIONAU Mikhail Belarus
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSerbiya MAKSIMOVIC Aleksandar 5 - 0
VT
UGURLI Abdulsamet Türkiyə
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarXorvatiya JANECIC Danijel 0 - 3
PO
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna DEM'YANKOV Denys 3 - 1
PP
JAGER Krisztian Macarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası SURKOV Artem 4 - 0
ST
HARUTYUNYAN Frunze İsveç
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarErmənistan ARUTYUNYAN Migran 4 - 0
ST
STAS Konstantin Bolqarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAlmaniya MAASCH Matthias 4 - 1
SP
MARGARYAN Artak Fransa
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSlovakiya LEVAI Istvan 4 - 1
SP
CASCAVILLA Davide İtaliya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus KILOU Kazbek 0 - 4
ST
EISELE Pascal Almaniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarDanimarka MADSEN Mark 4 - 0
ST
DIETSCHE Damian İsveçrə
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan MURSALIYEV Elvin 3 - 1
PP
PUSCASU Ionel Rumıniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 Finallarİtaliya RUSSO Ciro 0 - 4
ST
NEMES Viktor Serbiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz 4 - 0
ST
NIKOGHOSYAN Evrik Fransa
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarGürcüstan DATUNASHVILI Zurabi 3 - 1
PP
KUS Emrah Türkiyə
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarXorvatiya ZUGAJ Neven 1 - 3
PP
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBolqarıstan YANAKIEV Yavor 4 - 0
ST
SEVCIUC Petru Moldova Respublikası
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası KHAMIKOEV Timur 0 - 4
ST
ZUGAJ Nenad Xorvatiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit 3 - 0
PO
HRUSTANOVIC Amer Avstriya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarEstoniya APS Eerik 3 - 1
PP
SANDAHL Emil İsveç
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarNorveç TJOERSTAD Rasmus 0 - 3
PO
BASAR Metehan Türkiyə
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarPolşa JANIKOWSKI Damian 0 - 3
PO
AZIZSIR Ramsin Almaniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRumıniya TAMAS Attila 0 - 3
PO
BELENIUK Zhan Ukrayna
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarLitva KAZAKEVIC Aleksandr 4 - 0
ST
SZABO Patrik Macarıstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarErmənistan MANUKYAN Maksim 4 - 0
ST
TAHMASEBI Saman Azərbaycan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarTürkiyə KAYAALP Riza 5 - 0
VT
LAM Balint Macarıstan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus CHUGOSHVILI Ioseb 4 - 0
ST
PAPADATOS Alexandros Yunanıstan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBolqarıstan METODIEV Miloslav 0 - 3
PO
SEMENOV Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAlmaniya POPP Eduard 3 - 0
PO
KNYSTAUTAS Mantas Litva
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAvstriya HOERMANN Lukas 0 - 3
PO
KAJAIA Iakobi Gürcüstan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan SHARIATI Sabahi 4 - 0
ST
KUCHMII Mykola Ukrayna
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBelarus SIAMIONAU Mikhail 0 - 3
PO
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarErmənistan ARUTYUNYAN Migran 4 - 1
SP
MAKSIMOVIC Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna DEM'YANKOV Denys 3 - 0
PO
MAASCH Matthias Almaniya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası SURKOV Artem 4 - 0
ST
LEVAI Istvan Slovakiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit 4 - 0
ST
AZIZSIR Ramsin Almaniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarXorvatiya ZUGAJ Nenad 3 - 0
PO
APS Eerik Estoniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna BELENIUK Zhan 3 - 1
PP
BASAR Metehan Türkiyə
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarLitva KAZAKEVIC Aleksandr 1 - 3
PP
MANUKYAN Maksim Ermənistan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarEstoniya NABI Heiki 3 - 0
PO
LOENNBORN Sebastian İsveç
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarTürkiyə KAYAALP Riza 3 - 0
PO
SEMENOV Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBelarus CHUGOSHVILI Ioseb 4 - 0
ST
POPP Eduard Almaniya
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarGürcüstan KAJAIA Iakobi 1 - 3
PP
SHARIATI Sabahi Azərbaycan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAlmaniya EISELE Pascal 1 - 3
PP
NEMES Viktor Serbiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna PYSHKOV Dmytro 3 - 1
PP
MADSEN Mark Danimarka
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz 1 - 3
PP
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarGürcüstan DATUNASHVILI Zurabi 3 - 1
PP
YANAKIEV Yavor Bolqarıstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma YarımfinalRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit 3 - 1
PP
ZUGAJ Nenad Xorvatiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma YarımfinalUkrayna BELENIUK Zhan 4 - 1
SP
MANUKYAN Maksim Ermənistan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma YarımfinalEstoniya NABI Heiki 0 - 3
PO
KAYAALP Riza Türkiyə
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma YarımfinalBelarus CHUGOSHVILI Ioseb 0 - 5
EX
SHARIATI Sabahi Azərbaycan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Serbiya FRANJKOVIC Dejan 0 - 5
VA
TAMAS Attila Rumıniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Avstriya HRUSTANOVIC Amer 1 - 3
PP
AZIZSIR Ramsin Almaniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya TAMAS Attila 1 - 3
PP
BASAR Metehan Türkiyə
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Macarıstan LAM Balint 3 - 0
PO
SEMENOV Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna KUCHMII Mykola 1 - 3
PP
KAJAIA Iakobi Gürcüstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan ALIYEV Hasan 1 - 3
PP
ARUTYUNYAN Migran Ermənistan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma YarımfinalUkrayna DEM'YANKOV Denys 0 - 3
PO
SURKOV Artem Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma YarımfinalSerbiya NEMES Viktor 3 - 1
PP
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan MURSALIYEV Elvin 3 - 1
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1İspaniya NAVARRO SANCHEZ Ismael 3 - 1
PP
STAS Konstantin Bolqarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Danimarka BJERREHUUS Fredrik 4 - 0
ST
HARUTYUNYAN Frunze İsveç
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2İspaniya NAVARRO SANCHEZ Ismael 0 - 3
PO
MAKSIMOVIC Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Danimarka BJERREHUUS Fredrik 1 - 3
PP
LEVAI Istvan Slovakiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2İsveç NILSSON Christoffer 1 - 3
PP
EISELE Pascal Almaniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya PUSCASU Ionel 0 - 5
VT
LABAZANOV Chingiz Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1İsveç NILSSON Christoffer 5 - 0
VB
RUSSO Ciro İtaliya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Slovakiya RIGO Richard 1 - 3
PP
PUSCASU Ionel Rumıniya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Bürünc MedalSerbiya MAKSIMOVIC Aleksandar 0 - 3
PO
Bürünc medal
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Bürünc MedalSlovakiya LEVAI Istvan
Bürünc medal
3 - 1
PP
DEM'YANKOV Denys Ukrayna
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Qızıl MedalErmənistan ARUTYUNYAN Migran
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
SURKOV Artem Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAlmaniya EISELE Pascal 1 - 3
PP
Bürünc medal
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Bürünc MedalRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz
Bürünc medal
3 - 1
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Qızıl MedalSerbiya NEMES Viktor
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAlmaniya AZIZSIR Ramsin
Bürünc medal
3 - 1
PP
ZUGAJ Nenad Xorvatiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Bürünc MedalTürkiyə BASAR Metehan
Bürünc medal
3 - 0
PO
MANUKYAN Maksim Ermənistan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Qızıl MedalRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
BELENIUK Zhan Ukrayna
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Bürünc MedalMacarıstan LAM Balint 0 - 3
PO
Bürünc medal
NABI Heiki Estoniya
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Bürünc MedalGürcüstan KAJAIA Iakobi 0 - 3
PO
Bürünc medal
CHUGOSHVILI Ioseb Belarus
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Qızıl MedalTürkiyə KAYAALP Riza
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
SHARIATI Sabahi Azərbaycan
Bugün Güləş tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı