Yarış Cədvəli və NəticələrGüləşŞənbə, 13 İyun

Şən13İyun
Güləş
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa GUCIK Arkadiusz 1 - 3
PP
MANOUILIDIS Apostolos Yunanıstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıRumıniya MUNTEANU Virgil 3 - 0
PO
KNIPLI Csongor Macarıstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıÇex Respublikası NOVAK Michal 0 - 5
VT
MENEKSE Deniz Almaniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası CIOBANU Victor 4 - 0
ST
TSARYUK Andrey İsrail
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFinlandiya HAAPAMAKI Jani 3 - 1
PP
FRIS Kristian Serbiya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBelarus DAUROV Soslan 4 - 0
ST
KOSENOK Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə UCUNCU Fatih 4 - 0
ST
LIZATOVIC Ivan Xorvatiya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBolqarıstan KOSTADINOV Aleksandar 0 - 4
ST
BELMADANI Tarik Fransa
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBelarus LIAKH Pavel 4 - 1
SP
OZEL Yunus Türkiyə
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıRumıniya HINOVEANU Tomi 0 - 3
PO
TALLROTH Zackarias İsveç
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSlovakiya JAKUS Vojtech 0 - 3
PO
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAlmaniya NEUMAIER Florian 3 - 0
PO
KERI Zoltan Macarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİsveçrə BOSSERT Jonas 1 - 3
PP
GOBADZE Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası BESLEAGA Igor 3 - 1
PP
POWADA Pavel Çex Respublikası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıNorveç BALDAUF Felix 0 - 5
VT
LAURINAITIS Vilius Litva
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa KONERA Lukasz 1 - 3
PP
LAHTI Tuomas Finlandiya
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAzərbaycan NURIYEV Orkhan 3 - 1
PP
TOUNOUSIDIS Theodoros İsveç
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAlmaniya HASSLER Oliver 0 - 3
PO
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə ILDEM Cenk 3 - 0
PO
AVANESYAN Robert İsrail
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBolqarıstan METODIEV Vladislav 0 - 3
PO
ARUSAAR Ardo Estoniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarPortuqaliya CARVALHO Joao 0 - 3
PO
AMOYAN Roman Ermənistan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan MUKHTAROV Elman 3 - 1
PP
MELADZE Gizo Gürcüstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası MARYANYAN Stepan 4 - 0
ST
FONNESBEK Tobias Danimarka
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarTürkiyə UCUNCU Fatih 1 - 3
PP
MUNTEANU Virgil Rumıniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSloveniya KOCAR Daniel 0 - 4
ST
BERGE Stig-Andre Norveç
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarYunanıstan MANOUILIDIS Apostolos 0 - 4
ST
CIOBANU Victor Moldova Respublikası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarFinlandiya HAAPAMAKI Jani 0 - 4
ST
MENEKSE Deniz Almaniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus DAUROV Soslan 3 - 1
PP
BELMADANI Tarik Fransa
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan CHUNAYEV Rasul 3 - 1
PP
CATARAGA Daniel Moldova Respublikası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna SAVCHENKO Mykola 4 - 0
ST
RUTKOWSKI Daniel Polşa
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarPortuqaliya BEKAURI Zurab 0 - 5
VB
ETLINGER Dominik Xorvatiya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSerbiya NEMES Mate 1 - 3
PP
DENISOV Yury Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarMacarıstan KORPASI Balint 4 - 0
ST
TALLROTH Zackarias İsveç
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBolqarıstan KOSTADINOV Svilen 4 - 0
ST
SOBECKY Tomas Çex Respublikası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarGürcüstan TSULUKIDZE Mindia 3 - 1
PP
KARLSEN Petter Norveç
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus LIAKH Pavel 0 - 4
ST
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan HUSEYNOV Rafig 4 - 0
ST
WAGNER Michael Avstriya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarTürkiyə CEBI Selcuk 4 - 0
ST
BESTENIS Ceslavs Latviya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus SASUNOUSKI Viktar 4 - 0
ST
GOBADZE Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarXorvatiya STARCEVIC Bozo 1 - 3
PP
ALEKSANDROV Daniel Bolqarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarLitva MATUZEVICIUS Julius 3 - 1
PP
VARKAS Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAlmaniya NEUMAIER Florian 3 - 0
PO
BESLEAGA Igor Moldova Respublikası
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSerbiya BALO Petar 0 - 3
PO
JERSGREN Alexander İsveç
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna SHYSHMAN Oleksandr 0 - 3
PO
SALEEV Evgeny Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarGürcüstan KAJAIA Mikheil 0 - 3
PO
TIMONCINI Daigoro İtaliya
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna TIMCHENKO Dimitriy 3 - 0
PO
KESIDIS Laokratis Yunanıstan
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarMacarıstan VARGA Adam 4 - 0
ST
KOSTINS Igors Latviya
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarFinlandiya LAHTI Tuomas 1 - 3
PP
ILDEM Cenk Türkiyə
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAvstriya GASTL Daniel 0 - 3
PO
NOUMONVI Melonin Fransa
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRumıniya ALEXUC CIURARIU Alin 0 - 5
VT
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarLitva LAURINAITIS Vilius 1 - 4
SP
NURIYEV Orkhan Azərbaycan
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası MAGOMEDOV Islam 3 - 0
PO
ARUSAAR Ardo Estoniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan MUKHTAROV Elman 3 - 1
PP
BERGE Stig-Andre Norveç
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarErmənistan AMOYAN Roman 0 - 4
ST
MARYANYAN Stepan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarMoldova Respublikası CIOBANU Victor 3 - 1
PP
MUNTEANU Virgil Rumıniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAlmaniya MENEKSE Deniz 0 - 4
ST
DAUROV Soslan Belarus
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan HUSEYNOV Rafig 4 - 0
ST
ALEKSANDROV Daniel Bolqarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 Finallarİsveç JERSGREN Alexander 0 - 3
PO
CEBI Selcuk Türkiyə
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarLitva MATUZEVICIUS Julius 0 - 4
ST
SALEEV Evgeny Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBelarus SASUNOUSKI Viktar 3 - 1
PP
NEUMAIER Florian Almaniya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan CHUNAYEV Rasul 3 - 0
PO
ETLINGER Dominik Xorvatiya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBolqarıstan KOSTADINOV Svilen 3 - 1
PP
SAVCHENKO Mykola Ukrayna
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası DENISOV Yury 1 - 3
PP
TSULUKIDZE Mindia Gürcüstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarMacarıstan KORPASI Balint 3 - 1
PP
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan MUKHTAROV Elman 1 - 4
SP
MARYANYAN Stepan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma YarımfinalMoldova Respublikası CIOBANU Victor 1 - 3
PP
DAUROV Soslan Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna TIMCHENKO Dimitriy 3 - 0
PO
NOUMONVI Melonin Fransa
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarMacarıstan VARGA Adam 1 - 3
PP
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 Finallarİtaliya TIMONCINI Daigoro 0 - 3
PO
ILDEM Cenk Türkiyə
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan NURIYEV Orkhan 1 - 3
PP
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan CHUNAYEV Rasul 4 - 0
ST
KOSTADINOV Svilen Bolqarıstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma YarımfinalGürcüstan TSULUKIDZE Mindia 1 - 3
PP
KORPASI Balint Macarıstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Ukrayna KOSENOK Dmytro 0 - 4
ST
BELMADANI Tarik Fransa
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Danimarka FONNESBEK Tobias 0 - 3
PO
AMOYAN Roman Ermənistan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Fransa BELMADANI Tarik 3 - 0
PO
MENEKSE Deniz Almaniya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Moldova Respublikası CATARAGA Daniel 1 - 3
PP
ETLINGER Dominik Xorvatiya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2İsveç TALLROTH Zackarias 1 - 4
SP
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan HUSEYNOV Rafig 4 - 0
ST
CEBI Selcuk Türkiyə
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma YarımfinalRusiya Federasiyası SALEEV Evgeny 4 - 1
SP
SASUNOUSKI Viktar Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma YarımfinalUkrayna TIMCHENKO Dimitriy 3 - 1
PP
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma YarımfinalTürkiyə ILDEM Cenk 1 - 3
PP
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Almaniya HASSLER Oliver 1 - 3
PP
ARUSAAR Ardo Estoniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Avstriya WAGNER Michael 0 - 4
ST
ALEKSANDROV Daniel Bolqarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna SHYSHMAN Oleksandr 3 - 1
PP
MATUZEVICIUS Julius Litva
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Yunanıstan KESIDIS Laokratis 0 - 3
PO
NOUMONVI Melonin Fransa
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Estoniya ARUSAAR Ardo 0 - 3
PO
NURIYEV Orkhan Azərbaycan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Bürünc MedalErmənistan AMOYAN Roman 1 - 4
SP
Bürünc medal
MUKHTAROV Elman Azərbaycan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Bürünc MedalFransa BELMADANI Tarik
Bürünc medal
3 - 1
PP
CIOBANU Victor Moldova Respublikası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Qızıl MedalRusiya Federasiyası MARYANYAN Stepan
Qızıl medal
3 - 0
PO
Gümüş medal
DAUROV Soslan Belarus
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Bürünc MedalXorvatiya ETLINGER Dominik
Bürünc medal
4 - 0
ST
KOSTADINOV Svilen Bolqarıstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAlmaniya STAEBLER Frank
Bürünc medal
3 - 1
PP
TSULUKIDZE Mindia Gürcüstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Qızıl MedalAzərbaycan CHUNAYEV Rasul
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
KORPASI Balint Macarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Bürünc MedalBolqarıstan ALEKSANDROV Daniel
Bürünc medal
3 - 1
PP
CEBI Selcuk Türkiyə
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Bürünc MedalUkrayna SHYSHMAN Oleksandr 0 - 3
PO
Bürünc medal
SASUNOUSKI Viktar Belarus
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Qızıl MedalAzərbaycan HUSEYNOV Rafig
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
SALEEV Evgeny Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Bürünc MedalFransa NOUMONVI Melonin
Bürünc medal
3 - 0
PO
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAzərbaycan NURIYEV Orkhan 0 - 3
PO
Bürünc medal
ILDEM Cenk Türkiyə
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Qızıl MedalUkrayna TIMCHENKO Dimitriy
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Bugün Güləş tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı