Yarış Cədvəli və NəticələrStolüstü tennisÇərşənbə, 17 İyun

Çər17İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAçıq
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Han Ying 4 - 0 Mikhailova Polina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Polcanova Sofia 4 - 0 Feher Gabriela Serbiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəFransa Li Xue 4 - 1 Paskauskiene Ruta Litva
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəHollandiya Li Jie 4 - 0 Szocs Bernadette Rumıniya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Yu Fu 1 - 4 Odorova Eva Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci Dövrəİspaniya Shen Yanfei 2 - 4 Strbikova Renata Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəUkrayna Pesotska Margaryta 4 - 1 Tian Yuan Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəMacarıstan Pota Georgina 0 - 4 Ni Xia Lian Lüksemburq
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəRumıniya Samara Elizabeta 4 - 2 Ekholm Matilda İsveç
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəPolşa Li Qian 4 - 0 Rakovac Lea Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəUkrayna Bilenko Tetyana 4 - 3 Balazova Barbora Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəTürkiyə Hu Melek 4 - 1 Grundisch Carole Fransa
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Solja Petrissa 4 - 2 Erdelji Anamaria Serbiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəÇex Respublikası Vacenovska Iveta 3 - 4 Dvorak Galia İspaniya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəHollandiya Li Jiao 4 - 3 Noskova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Liu Jia 4 - 1 Madarasz Dora Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAçıq
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Prokopcov Dmitrij Çex Respublikası
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəFransa Mattenet Adrien 4 - 3 Wang Zengyi Polşa
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəRumıniya Crisan Adrian 2 - 4 Kreanga Kalinikos Yunanıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəXorvatiya Gacina Andrej 4 - 0 Stoyanov Niagol İtaliya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Gardos Robert 1 - 4 Tokic Bojan Sloveniya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBöyük Britaniya Drinkhall Paul 4 - 2 Pattantyus Adam Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəRusiya Federasiyası Shibaev Alexander 3 - 4 Gerell Par İsveç
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Freitas Marcos 4 - 0 Pistej Lubomir Slovakiya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBelarus Samsonov Vladimir 4 - 1 Bobocica Mihai İtaliya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəFransa Gauzy Simon 4 - 2 Kosiba Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci Dövrəİsveç Karlsson Kristian 4 - 1 Saive Jean-Michel Belçika
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Apolonia Tiago 4 - 2 Duran Marc İspaniya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəYunanıstan Gionis Panagiotis 2 - 4 Kou Lei Ukrayna
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Fegerl Stefan 4 - 3 Gorak Daniel Polşa
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBöyük Britaniya Pitchford Liam 4 - 2 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Boll Timo T/Q Wang Yang Slovakiya
Bugün Stolüstü tennis tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı