Yarış Cədvəli və NəticələrStolüstü tennisÇərşənbə axşamı, 16 İyun

Ç.a16İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəAçıq
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Grzybowska Katarzyna 2 - 4 Feher Gabriela Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəLitva Paskauskiene Ruta 4 - 2 Sibley Kelly Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəRumıniya Szocs Bernadette 4 - 0 Guliyeva Rufat Azərbaycan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Odorova Eva 4 - 2 Bergstrom Linda İsveç
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəÇex Respublikası Strbikova Renata 4 - 0 Kourea Louiza Kipr
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Tian Yuan 4 - 0 Arlouskaya Alina Belarus
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəLüksemburq Ni Xia Lian 4 - 0 Lung Lisa Belçika
Qadınlar arasında Təklər Birinci Dövrəİsveç Ekholm Matilda 4 - 0 Karova Anelia Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Rakovac Lea 4 - 1 Privalova Alexandra Belarus
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Balazova Barbora 4 - 1 Galic Alex Sloveniya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəFransa Grundisch Carole 4 - 3 de Nutte Sarah Lüksemburq
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSerbiya Erdelji Anamaria 4 - 0 Giardi Letizia San Marino
Qadınlar arasında Təklər Birinci Dövrəİspaniya Dvorak Galia 4 - 0 Imanova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəRusiya Federasiyası Noskova Yana 4 - 1 Moret Rachel İsveçrə
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəMacarıstan Madarasz Dora 4 - 3 Oliveira Leila Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəAçıq
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Wang Zengyi 4 - 0 Jafarov Ramil Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəYunanıstan Kreanga Kalinikos 4 - 3 Nuytinck Cedric Belçika
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİtaliya Stoyanov Niagol 4 - 2 Machado Carlos İspaniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəSloveniya Tokic Bojan 4 - 0 Katkov Ivan Ukrayna
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəMacarıstan Pattantyus Adam 4 - 0 Burgis Matiss Latviya
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİsveç Gerell Par 4 - 1 Platonov Pavel Belarus
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəTürkiyə Li Ahmet 0 - 4 Pistej Lubomir Slovakiya
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİtaliya Bobocica Mihai 4 - 0 Ismayilov Farhad Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəÇex Respublikası Konecny Tomas 3 - 4 Kosiba Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəRusiya Federasiyası Skachkov Kirill 1 - 4 Saive Jean-Michel Belçika
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəDanimarka Groth Jonathan 2 - 4 Duran Marc İspaniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəUkrayna Kou Lei 4 - 1 Cioti Constantin Rumıniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Gorak Daniel 4 - 2 Olah Benedek Finlandiya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Tan Ruiwu 3 - 4 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Wang Yang 4 - 3 Karakasevic Aleksandar Serbiya
Bugün Stolüstü tennis tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı