Yarış Cədvəli və NəticələrTaekvondoCümə, 19 İyun

Cüm19İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundSerbiya Mandic Milica 11 - 1
SX
Popovic Andela Monteneqro
Qadınlar arasında +67kq İlkin Raundİspaniya Simon Alamo Rosanna 5 - 4
SX
Kowalczuk Aleksandra Polşa
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundBöyük Britaniya Walkden Bianca 9 - 6
QX
Aydin Furkan Türkiyə
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundUkrayna Konieva Maryna 10 - 4
SX
Tedeeva Marina Azərbaycan
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundFransa Epangue Gwladys 6 - 2
SX
Rajher Nusa Sloveniya
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundAlmaniya Schneider Yanna 4 - 5
QX
Ivanova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundXorvatiya Rados Iva 15 - 3
XF
Ikonen Casandra İsveç
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundNorveç Skaar Tina 5 - 11
SX
Oogink Reshmie Hollandiya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundHollandiya Wanrooij Jeroen 10 - 9
SX
Sari Ali Türkiyə
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundSloveniya Trajkovic Ivan Konrad 14 - 8
SX
Hatowski Piotr Polşa
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundKipr Moustakas Demetris 1 - 10
SX
Basile Leonardo İtaliya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundBöyük Britaniya Cho Mahama 5 - 10
SX
Gkoltsios Konstantinos Yunanıstan
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundFransa El Yazidi Omar 7 - 10
SX
Golec Vedran Xorvatiya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Larin Vladislav 16 - 2
XF
Ros Gomez Daniel İspaniya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundRumıniya Roseanu Claudiu 7 - 6
SX
Wodzich Volker Almaniya
Qadınlar arasında +67kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalSerbiya Mandic Milica 12 - 3
SX
Simon Alamo Rosanna İspaniya
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Walkden Bianca 13 - 14
QX
Konieva Maryna Ukrayna
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalFransa Epangue Gwladys 7 - 3
SX
Ivanova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalXorvatiya Rados Iva 7 - 3
SX
Oogink Reshmie Hollandiya
Kişilər arasında +80kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalAzərbaycan Isaev Radik 8 - 6
SX
Wanrooij Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalSloveniya Trajkovic Ivan Konrad 10 - 9
QX
Basile Leonardo İtaliya
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalYunanıstan Gkoltsios Konstantinos 11 - 15
SX
Golec Vedran Xorvatiya
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Larin Vladislav 20 - 1
XF
Roseanu Claudiu Rumıniya
Qadınlar arasında +67kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında +67kq YarımfinalSerbiya Mandic Milica 15 - 1
XF
Konieva Maryna Ukrayna
Qadınlar arasında +67kq YarımfinalFransa Epangue Gwladys 13 - 6
SX
Rados Iva Xorvatiya
Kişilər arasında +80kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında +80kq YarımfinalAzərbaycan Isaev Radik 17 - 2
XF
Trajkovic Ivan Konrad Sloveniya
Kişilər arasında +80kq YarımfinalXorvatiya Golec Vedran 0 - 8
SX
Larin Vladislav Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında +67kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında +67kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Simon Alamo Rosanna 6 - 1
SX
Popovic Andela Monteneqro
Qadınlar arasında +67kq Təsəlliverici GörüşSloveniya Rajher Nusa 1 - 2
QX
Ivanova Olga Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +80kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında +80kq Təsəlliverici GörüşHollandiya Wanrooij Jeroen qrş İştirak Etmədi
Kişilər arasında +80kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Ros Gomez Daniel 9 - 4
SX
Roseanu Claudiu Rumıniya
Qadınlar arasında +67kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında +67kq Bürünc Medal A YarışıXorvatiya Rados Iva
Bürünc medal
12 - 4
SX
Simon Alamo Rosanna İspaniya
Qadınlar arasında +67kq Bürünc Medal B YarışıRusiya Federasiyası Ivanova Olga
Bürünc medal
7 - 3
SX
Konieva Maryna Ukrayna
Kişilər arasında +80kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +80kq Bürünc Medal A YarışıXorvatiya Golec Vedran
Bürünc medal
7 - 5
SX
Wanrooij Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında +80kq Bürünc Medal B Yarışıİspaniya Ros Gomez Daniel
Bürünc medal
15 - 3
XF
Trajkovic Ivan Konrad Sloveniya
Qadınlar arasında +67kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında +67kq Qızlı Medal FinalıSerbiya Mandic Milica
Gümüş medal
8 - 9
SX
Qızıl medal
Epangue Gwladys Fransa
Kişilər arasında +80kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında +80kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Isaev Radik
Qızıl medal
4 - 3
SX
Gümüş medal
Larin Vladislav Rusiya Federasiyası
Bugün Taekvondo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı