Yarış Cədvəli və NəticələrTaekvondoCümə axşamı, 18 İyun

C.a18İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında -67kq İlkin Raundİsveç Johansson Elin 14 - 6
SX
Aboud Chloe İrlandiya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundSloveniya Anic Franka 4 - 3
QX
Guelec Rabia Almaniya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundTürkiyə Tatar Nur 5 - 3
SX
Bajic Ana Serbiya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundHollandiya van Baaren Joyce 0 - 2
SX
Azizova Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Baryshnikova Anastasiia 6 - 4
SX
Tetereviatnykova Tetiana Ukrayna
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundPolşa Krzemieniecka Aleksandra 3 - 1
SX
Sumic Marina Xorvatiya
Qadınlar arasında -67kq İlkin Raundİsveçrə Klaey Nina 5 - 7
SX
Pineiro Devesa Lua Maria İspaniya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundYunanıstan Dimitropoulou Elpida Marina 3 - 13
SX
Niare Haby Fransa
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundMoldova Respublikası Cook Aaron 14 - 1
XF
Jahiri Arbes Kosovo
Kişilər arasında -80kq İlkin Raundİspaniya Martinez Garcia Raul 4 - 10
SX
Ferreira Julio Portuqaliya
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundBöyük Britaniya Muhammad Lutalo 16 - 4
XF
Georgiev Teodor Bolqarıstan
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundSerbiya Fejzic Damir 0 - 12
XF
Beigi Harchegani Milad Azərbaycan
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundAlmaniya Guelec Tahir 2 - 3
QX
Botta Roberto İtaliya
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundPolşa Pazinski Piotr 3 - 4
QX
Maizeroi Torann Fransa
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundTürkiyə Sari Yunus 2 - 4
SX
Yeremyan Arman Ermənistan
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundNorveç Ordemann Richard 5 - 12
SX
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -67kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalİsveç Johansson Elin 5 - 4
SX
Anic Franka Sloveniya
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalTürkiyə Tatar Nur 2 - 6
SX
Azizova Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Baryshnikova Anastasiia 11 - 3
SX
Krzemieniecka Aleksandra Polşa
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalİspaniya Pineiro Devesa Lua Maria 4 - 8
SX
Niare Haby Fransa
Kişilər arasında -80kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Cook Aaron 7 - 8
QX
Ferreira Julio Portuqaliya
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Muhammad Lutalo 5 - 17
XF
Beigi Harchegani Milad Azərbaycan
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalİtaliya Botta Roberto 7 - 6
QX
Maizeroi Torann Fransa
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalErmənistan Yeremyan Arman 2 - 5
SX
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -67kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -67kq Yarımfinalİsveç Johansson Elin 2 - 5
SX
Azizova Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında -67kq YarımfinalRusiya Federasiyası Baryshnikova Anastasiia 11 - 3
SX
Niare Haby Fransa
Kişilər arasında -80kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -80kq YarımfinalPortuqaliya Ferreira Julio 2 - 6
SX
Beigi Harchegani Milad Azərbaycan
Kişilər arasında -80kq Yarımfinalİtaliya Botta Roberto 5 - 6
QX
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -67kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -67kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Tatar Nur 3 - 0
SX
van Baaren Joyce Hollandiya
Qadınlar arasında -67kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Tetereviatnykova Tetiana 4 - 2
SX
Krzemieniecka Aleksandra Polşa
Kişilər arasında -80kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -80kq Təsəlliverici GörüşBöyük Britaniya Muhammad Lutalo 8 - 7
SX
Fejzic Damir Serbiya
Kişilər arasında -80kq Təsəlliverici GörüşNorveç Ordemann Richard 8 - 4
SX
Yeremyan Arman Ermənistan
Qadınlar arasında -67kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -67kq Bürünc Medal A YarışıFransa Niare Haby 7 - 8
SX
Bürünc medal
Tatar Nur Türkiyə
Qadınlar arasında -67kq Bürünc Medal B YarışıUkrayna Tetereviatnykova Tetiana 1 - 2
QX
Bürünc medal
Johansson Elin İsveç
Kişilər arasında -80kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -80kq Bürünc Medal A Yarışıİtaliya Botta Roberto 7 - 12
CD
Bürünc medal
Muhammad Lutalo Böyük Britaniya
Kişilər arasında -80kq Bürünc Medal B YarışıNorveç Ordemann Richard 5 - 6
QX
Bürünc medal
Ferreira Julio Portuqaliya
Qadınlar arasında -67kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında -67kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Azizova Farida
Gümüş medal
5 - 6
SX
Qızıl medal
Baryshnikova Anastasiia Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -80kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında -80kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Beigi Harchegani Milad
Qızıl medal
9 - 4
SX
Gümüş medal
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
Bugün Taekvondo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı