Yarış Cədvəli və NəticələrTaekvondoÇərşənbə, 17 İyun

Çər17İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında -57kq İlkin Raundİspaniya Calvo Gomez Eva 13 - 1
XF
Demneri Ada Albaniya
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundFinlandiya Mikkonen Suvi 4 - 7
SX
Yangin Hatice Türkiyə
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundXorvatiya Zaninovic Ana 9 - 3
HYD
Kim Ekaterina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundSerbiya Gladovic Dragana 8 - 4
SX
Aghakishiyeva Gunay Azərbaycan
Qadınlar arasında -57kq İlkin Raundİsveç Glasnovic Nikita 1 - 0
SX
Cunha Joana Portuqaliya
Qadınlar arasında -57kq İlkin Raundİsveçrə Bezzola Manuela 0 - 6
SX
Liborio Floriane Fransa
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundAlmaniya Froemming Anna-lena 5 - 11
SX
Kotsis Edina Macarıstan
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundKipr Pilavaki Despina 1 - 9
SX
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Denisenko Alexey 19 - 1
XF
Ceccaroni Michele San Marino
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundBöyük Britaniya Stamper Martin 18 - 13
SX
Grgic Filip Xorvatiya
Kişilər arasında -68kq İlkin Raundİspaniya Gonzalez Bonilla Joel 2 - 1
QX
Dalakliev Vladimir Bolqarıstan
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundSloveniya Pantar Jure 3 - 11
CD
Taghizade Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundTürkiyə Tazegul Servet 9 - 21
XF
Robak Karol Polşa
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundKipr Pilavakis Ioannis 6 - 12
SX
Silva Mario Portuqaliya
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundFransa Barclais Stevens 4 - 8
SX
Arventii Vladislav Moldova Respublikası
Kişilər arasında -68kq İlkin Raundİtaliya Treviso Claudio 13 - 10
SX
Achab Jaouad Belçika
Qadınlar arasında -57kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalİspaniya Calvo Gomez Eva 11 - 3
SX
Yangin Hatice Türkiyə
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalXorvatiya Zaninovic Ana 14 - 1
XF
Gladovic Dragana Serbiya
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalİsveç Glasnovic Nikita 6 - 5
SX
Liborio Floriane Fransa
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalMacarıstan Kotsis Edina 2 - 5
SX
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Denisenko Alexey 18 - 6
XF
Stamper Martin Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalİspaniya Gonzalez Bonilla Joel 5 - 7
SX
Taghizade Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalPolşa Robak Karol 10 - 2
SX
Silva Mario Portuqaliya
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Arventii Vladislav 11 - 9
SX
Treviso Claudio İtaliya
Qadınlar arasında -57kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -57kq Yarımfinalİspaniya Calvo Gomez Eva 5 - 7
SX
Zaninovic Ana Xorvatiya
Qadınlar arasında -57kq Yarımfinalİsveç Glasnovic Nikita 6 - 7
SX
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -68kq YarımfinalRusiya Federasiyası Denisenko Alexey 5 - 7
SX
Taghizade Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında -68kq YarımfinalPolşa Robak Karol 13 - 1
XF
Arventii Vladislav Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -57kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -57kq Təsəlliverici GörüşSerbiya Gladovic Dragana 0 - 0
RYÇQ
Kim Ekaterina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57kq Təsəlliverici GörüşKipr Pilavaki Despina 0 - 2
SX
Kotsis Edina Macarıstan
Kişilər arasında -68kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -68kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Gonzalez Bonilla Joel 11 - 3
SX
Pantar Jure Sloveniya
Kişilər arasında -68kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Tazegul Servet 12 - 6
SX
Silva Mario Portuqaliya
Qadınlar arasında -57kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -57kq Bürünc Medal A Yarışıİsveç Glasnovic Nikita
Bürünc medal
7 - 0
SX
Gladovic Dragana Serbiya
Qadınlar arasında -57kq Bürünc Medal B YarışıMacarıstan Kotsis Edina 2 - 15
XF
Bürünc medal
Calvo Gomez Eva İspaniya
Kişilər arasında -68kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -68kq Bürünc Medal A YarışıMoldova Respublikası Arventii Vladislav 6 - 7
QX
Bürünc medal
Gonzalez Bonilla Joel İspaniya
Kişilər arasında -68kq Bürünc Medal B YarışıTürkiyə Tazegul Servet 16 - 19
SX
Bürünc medal
Denisenko Alexey Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında -57kq Qızlı Medal FinalıXorvatiya Zaninovic Ana
Gümüş medal
9 - 12
SX
Qızıl medal
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında -68kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Taghizade Aykhan
Qızıl medal
10 - 9
QX
Gümüş medal
Robak Karol Polşa
Bugün Taekvondo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı