Yarış Cədvəli və NəticələrTaekvondoÇərşənbə axşamı, 16 İyun

Ç.a16İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundXorvatiya Zaninovic Lucija 14 - 2
XF
Pavkova Terezia Slovakiya
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundBelçika Craen Indra 5 - 9
SX
Bogdanovic Tijana Serbiya
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundKipr Kouttouki Kyriaki 0 - 3
QX
Koutsou Ioanna Yunanıstan
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Lychagina Alexandra 1 - 7
SX
Abakarova Patimat Azərbaycan
Qadınlar arasında -49kq İlkin Raundİspaniya Yague Brigida 2 - 3
SX
Nicoli Erica İtaliya
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundBöyük Britaniya Maddock Charlie 8 - 7
QX
Romoldanova Iryna Ukrayna
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundTürkiyə Yildirim Rukiye 7 - 11
SX
Gonda Ivett Macarıstan
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundDanimarka Malykke Sarah 4 - 5
SX
Aziez Yasmina Fransa
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundAlmaniya Tuncat Levent 7 - 3
SX
Rafiei Meisam İslandiya
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Irgaliev Arman 11 - 2
SX
Simitsis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında -58kq İlkin Raundİspaniya Tortosa Cabrera Jesus 12 - 0
XF
Kokshyntsau Illia Belarus
Kişilər arasında -58kq İlkin Raundİsrail Haimovitz Gili 4 - 7
SX
Mammadov Mahammad Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundPortuqaliya Braganca Rui 12 - 0
XF
Sezer Gorkem Türkiyə
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundSerbiya Gladovic Milos 8 - 7
QX
Dimitrov Stepan Moldova Respublikası
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundFransa Chellamootoo Dylan 4 - 7
SX
Cater Max Böyük Britaniya
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundPolşa Rodzik Eryk 6 - 18
XF
Ketbi Si Mohamed Belçika
Qadınlar arasında -49kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalXorvatiya Zaninovic Lucija 1 - 2
SX
Bogdanovic Tijana Serbiya
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalYunanıstan Koutsou Ioanna 2 - 4
SX
Abakarova Patimat Azərbaycan
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalİtaliya Nicoli Erica 3 - 17
XF
Maddock Charlie Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalMacarıstan Gonda Ivett 1 - 0
QX
Aziez Yasmina Fransa
Kişilər arasında -58kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalİspaniya Tortosa Cabrera Jesus 8 - 3
SX
Mammadov Mahammad Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Cater Max 3 - 13
SX
Ketbi Si Mohamed Belçika
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalAlmaniya Tuncat Levent 5 - 2
SX
Irgaliev Arman Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalPortuqaliya Braganca Rui 13 - 7
SX
Gladovic Milos Serbiya
Qadınlar arasında -49kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -49kq YarımfinalSerbiya Bogdanovic Tijana 7 - 6
QX
Abakarova Patimat Azərbaycan
Qadınlar arasında -49kq YarımfinalBöyük Britaniya Maddock Charlie 4 - 1
SX
Gonda Ivett Macarıstan
Kişilər arasında -58kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -58kq YarımfinalAlmaniya Tuncat Levent 5 - 17
XF
Tortosa Cabrera Jesus İspaniya
Kişilər arasında -58kq YarımfinalPortuqaliya Braganca Rui 11 - 4
SX
Ketbi Si Mohamed Belçika
Qadınlar arasında -49kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -49kq Təsəlliverici GörüşXorvatiya Zaninovic Lucija 7 - 3
SX
Craen Indra Belçika
Qadınlar arasında -49kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Romoldanova Iryna 0 - 4
SX
Nicoli Erica İtaliya
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşAzərbaycan Mammadov Mahammad 15 - 3
XF
Kokshyntsau Illia Belarus
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Sezer Gorkem 8 - 9
QX
Gladovic Milos Serbiya
Qadınlar arasında -49kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -49kq Bürünc Medal A YarışıMacarıstan Gonda Ivett 1 - 9
SX
Bürünc medal
Zaninovic Lucija Xorvatiya
Qadınlar arasında -49kq Bürünc Medal B Yarışıİtaliya Nicoli Erica 0 - 13
XF
Bürünc medal
Abakarova Patimat Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -58kq Bürünc Medal A YarışıBelçika Ketbi Si Mohamed
Bürünc medal
5 - 4
QX
Mammadov Mahammad Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq Bürünc Medal B YarışıSerbiya Gladovic Milos 1 - 6
SX
Bürünc medal
Tuncat Levent Almaniya
Qadınlar arasında -49kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında -49kq Qızlı Medal FinalıSerbiya Bogdanovic Tijana
Gümüş medal
9 - 10
QX
Qızıl medal
Maddock Charlie Böyük Britaniya
Kişilər arasında -58kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında -58kq Qızlı Medal Finalıİspaniya Tortosa Cabrera Jesus
Gümüş medal
5 - 6
SX
Qızıl medal
Braganca Rui Portuqaliya
Bugün Taekvondo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı