Yarış Cədvəli və NəticələrSamboBazar ertəsi, 22 İyun

B.e22İyun
Sambo
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalBolqarıstan Ivanov Martin 3 - 1
XQ
Iliadis Mirmanis Yunanıstan
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalFransa Amoros Jordan 3 - 1
XQ
KARATAS Muhammet Yahya Türkiyə
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalSloveniya Cutuk Tadej 0 - 4
CQ
Mamulashvili Kakha Gürcüstan
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalLatviya Cernavskis Arturs 1 - 3
XQ
Damian Valentin Rumıniya
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalBelarus Papou Stsiapan 4 - 0
CQ
Cieslik Sebastian Polşa
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalRusiya Federasiyası Sidakov Azamat 3 - 1
XQ
Menendez Rubiera Luis İspaniya
Qadınlar arasında -60 kq 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -60 kq 1/8 FinalRusiya Federasiyası Kostenko Yana 4 - 0
CQ
Sharadze Shorena Gürcüstan
Qadınlar arasında -68 kq 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -68 kq 1/8 FinalFransa Conde Celine 3 - 1
XQ
Sukhitashvili Tea Gürcüstan
Kişilər arasında -57 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Atkunov Aymergen 4 - 0
CQ
Kirakosyan Tigran Ermənistan
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalUkrayna Poltavtsev Oleksii 0 - 4
CQ
Burdz Uladzislau Belarus
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalBolqarıstan Yanakov Borislav 0 - 4
CQ
Chidrashvili Vakhtangi Gürcüstan
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalRumıniya Gruia Orlando 0 - 4
CQ
Gasumov Islam Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalGürcüstan Karbelashvili Davit 0 - 2
Chernoskulov Alsim Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalUkrayna Vasylchuk Ivan 0 - 2
Gasimov Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Meleaschevici Valeri 0 - 4
CQ
Danielyan Ashot Ermənistan
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalBelarus Kazusionak Andrei 2 - 0
Matukas Radvilas Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalRumıniya Malcic Radu 0 - 4
CQ
Osipenko Artem Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalGürcüstan Metreveli Nodar 0 - 4
CQ
Rybak Yury Belarus
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalAvstriya Cekic Kevin Rasit 0 - 4
CQ
Tonoyan Razmik Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalAzərbaycan Safarbayov Vasif 4 - 0
CQ
Mashovikj Bajro Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Qadınlar arasında -52 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalLitva Aksionova Ruta 4 - 0
CQ
Staraverava Alesia Belarus
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRumıniya Ionescu Codrina 1 - 3
XQ
Khalilova Nazakat Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Kharitonova Anna 4 - 0
CQ
Balasanyan Sose Ermənistan
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalFransa Friquin Estelle 1 - 3
XQ
Varbanova Magdalena Bolqarıstan
Qadınlar arasında -64 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalAzərbaycan Gurbanova Farida 0 - 4
CQ
Cretu Ecaterina Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalFransa Loko Sarah 1 - 3
XQ
Sayko Olena Ukrayna
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Shcherbakova Anna 3 - 1
XQ
Budeanu Natalia Rumıniya
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalBolqarıstan Ivanova Vanya 1 - 3
XQ
Matsko Tatsiana Belarus
Qadınlar arasında -60 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Kostenko Yana 4 - 0
CQ
Huseynova Shahane Azərbaycan
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Repida Ana 0 - 2
Prakapenka Katsiaryna Belarus
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalİspaniya Jimenez Lopez Yaiza 0 - 4
CQ
Stefanova Kalina Bolqarıstan
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalİsrail Shafrir Kahal 0 - 4
CQ
Hondiu Daniela Rumıniya
Qadınlar arasında -68 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalFransa Conde Celine 3 - 1
XQ
Gigova Gabriela Bolqarıstan
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalAzərbaycan ALIZADA Narmina 0 - 4
CQ
Namazava Volha Belarus
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalUkrayna Gerasymenko Nadiya 1 - 3
XQ
Zakhartsova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Repesco Natalia 0 - 4
CQ
Jandric Ivana Serbiya
Kişilər arasında -74 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalBolqarıstan Ivanov Martin 3 - 1
XQ
Amoros Jordan Fransa
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalGürcüstan Mamulashvili Kakha 1 - 3
XQ
Gasimov Amil Azərbaycan
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalRumıniya Damian Valentin 0 - 4
CQ
Papou Stsiapan Belarus
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Sidakov Azamat 3 - 1
XQ
Babiichuk Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında -57 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında -57 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Atkunov Aymergen 3 - 1
XQ
Burdz Uladzislau Belarus
Kişilər arasında -57 kq Yarımfinal 2Gürcüstan Chidrashvili Vakhtangi 1 - 3
XQ
Gasumov Islam Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Chernoskulov Alsim 4 - 0
CQ
Gasimov Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq Yarımfinal 2Ermənistan Danielyan Ashot 1 - 3
XQ
Kazusionak Andrei Belarus
Qadınlar arasında -64 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Yarımfinal 1Moldova Respublikası Cretu Ecaterina 1 - 3
XQ
Sayko Olena Ukrayna
Qadınlar arasında -64 kq Yarımfinal 2Rusiya Federasiyası Shcherbakova Anna 1 - 3
XQ
Matsko Tatsiana Belarus
Kişilər arasında +100 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Osipenko Artem 4 - 0
CQ
Rybak Yury Belarus
Kişilər arasında +100 kq Yarımfinal 2Ukrayna Tonoyan Razmik 0 - 2
Safarbayov Vasif Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Yarımfinal 1Litva Aksionova Ruta 0 - 4
CQ
Khalilova Nazakat Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq Yarımfinal 2Rusiya Federasiyası Kharitonova Anna 3 - 1
XQ
Varbanova Magdalena Bolqarıstan
Kişilər arasında -74 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında -74 kq Yarımfinal 1Bolqarıstan Ivanov Martin 1 - 3
XQ
Gasimov Amil Azərbaycan
Kişilər arasında -74 kq Yarımfinal 2Belarus Papou Stsiapan 3 - 1
XQ
Sidakov Azamat Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -60 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Kostenko Yana 2 - 0
Prakapenka Katsiaryna Belarus
Qadınlar arasında -60 kq Yarımfinal 2Bolqarıstan Stefanova Kalina 2 - 0
Hondiu Daniela Rumıniya
Qadınlar arasında -68 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Yarımfinal 1Fransa Conde Celine 0 - 4
CQ
Namazava Volha Belarus
Qadınlar arasında -68 kq Yarımfinal 2Rusiya Federasiyası Zakhartsova Olga 0 - 4
CQ
Jandric Ivana Serbiya
Kişilər arasında -74 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında -74 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Polşa Cieslik Sebastian 1 - 3
XQ
Damian Valentin Rumıniya
Qadınlar arasında -60 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında -60 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Gürcüstan Sharadze Shorena 0 - 2
Huseynova Shahane Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal Yarışı 1Rumıniya Ionescu Codrina 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Aksionova Ruta Litva
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal Yarışı 2Ermənistan Balasanyan Sose 0 - 2
Bürünc medal
Varbanova Magdalena Bolqarıstan
Qadınlar arasında -52 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Qızıl medal yarışıAzərbaycan Khalilova Nazakat
Gümüş medal
0 - 4
CQ
Qızıl medal
Kharitonova Anna Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -57 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -57 kq Bürünc Medal Yarışı 1Ermənistan Kirakosyan Tigran 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Burdz Uladzislau Belarus
Kişilər arasında -57 kq Bürünc Medal Yarışı 2Rumıniya Gruia Orlando 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Chidrashvili Vakhtangi Gürcüstan
Kişilər arasında -57 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -57 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Atkunov Aymergen
Qızıl medal
4 - 0
CQ
Gümüş medal
Gasumov Islam Azərbaycan
Qadınlar arasında -60 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Bürünc Medal Yarışı 1Azərbaycan Huseynova Shahane 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Prakapenka Katsiaryna Belarus
Qadınlar arasında -60 kq Bürünc Medal Yarışı 2İspaniya Jimenez Lopez Yaiza 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Hondiu Daniela Rumıniya
Qadınlar arasında -60 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Kostenko Yana
Qızıl medal
4 - 0
CQ
Gümüş medal
Stefanova Kalina Bolqarıstan
Kişilər arasında -74 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -74 kq Bürünc Medal Yarışı 1Gürcüstan Mamulashvili Kakha
Bürünc medal
3 - 1
XQ
Ivanov Martin Bolqarıstan
Kişilər arasında -74 kq Bürünc Medal Yarışı 2Rumıniya Damian Valentin 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Sidakov Azamat Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -74 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -74 kq Qızıl medal yarışıAzərbaycan Gasimov Amil
Gümüş medal
0 - 4
CQ
Qızıl medal
Papou Stsiapan Belarus
Qadınlar arasında -64 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Bürünc Medal Yarışı 1Fransa Loko Sarah
Bürünc medal
4 - 0
CQ
Cretu Ecaterina Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -64 kq Bürünc Medal Yarışı 2Bolqarıstan Ivanova Vanya 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Shcherbakova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -64 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Qızıl medal yarışıUkrayna Sayko Olena
Gümüş medal
0 - 2
Qızıl medal
Matsko Tatsiana Belarus
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal Yarışı 1Gürcüstan Karbelashvili Davit
Bürünc medal
3 - 1
XQ
Gasimov Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal Yarışı 2Litva Matukas Radvilas
Bürünc medal
2 - 0
Danielyan Ashot Ermənistan
Kişilər arasında -90 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Chernoskulov Alsim
Qızıl medal
2 - 0
Gümüş medal
Kazusionak Andrei Belarus
Qadınlar arasında -68 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Bürünc Medal Yarışı 1Azərbaycan ALIZADA Narmina 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Conde Celine Fransa
Qadınlar arasında -68 kq Bürünc Medal Yarışı 2Moldova Respublikası Repesco Natalia 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Zakhartsova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -68 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Qızıl medal yarışıBelarus Namazava Volha
Gümüş medal
0 - 2
Qızıl medal
Jandric Ivana Serbiya
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal Yarışı 1Rumıniya Malcic Radu 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Rybak Yury Belarus
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal Yarışı 2Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Mashovikj Bajro 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Tonoyan Razmik Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq FinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Osipenko Artem
Qızıl medal
4 - 0
CQ
Gümüş medal
Safarbayov Vasif Azərbaycan
Bugün Sambo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı