Yarış Cədvəli və NəticələrKarateBazar, 14 İyun

Baz14İyun
Karate
Kişilər arasında Kata Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Rohde Christopher Danimarka
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 5 - 0
Baljanli Tural Azərbaycan
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Busato Mattia 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Dack Minh 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Busato Mattia 5 - 0
Rohde Christopher Danimarka
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Dack Minh 5 - 0
Baljanli Tural Azərbaycan
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup ADanimarka Rohde Christopher 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Baljanli Tural 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 4 - 1
Busato Mattia İtaliya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 4 - 1
Dack Minh Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Dolphin Karen İrlandiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 5 - 0
Kiuk Vlatka Xorvatiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup AÇex Respublikası Miskova Veronika 2 - 3
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bleul Jasmin 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 4 - 1
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup AÇex Respublikası Miskova Veronika 5 - 0
Dolphin Karen İrlandiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bleul Jasmin 5 - 0
Kiuk Vlatka Xorvatiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİrlandiya Dolphin Karen 0 - 5
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Kiuk Vlatka 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Miskova Veronika Çex Respublikası
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 4 - 1
Bleul Jasmin Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 2 - 1
Panetsidou Vasiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 9 - 0
Frimannsdottir Telma İslandiya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya VIZCAINO Cristina 1 - 6
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMonteneqro Rakovic Marina 0 - 0
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 4 - 0
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 1 - 0
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya VIZCAINO Cristina 3 - 6
Panetsidou Vasiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMonteneqro Rakovic Marina 2 - 0
Frimannsdottir Telma İslandiya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AYunanıstan Panetsidou Vasiliki 0 - 1
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİslandiya Frimannsdottir Telma 1 - 10
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 1 - 0
VIZCAINO Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 0 - 1
Rakovic Marina Monteneqro
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 2 - 1
Samadli Aytan Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 5 - 1
Ganeva Borislava Bolqarıstan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ait Ibrahim Nadege 1 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFinlandiya Kuusisto Helena 0 - 0
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 2 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 0 - 0
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ait Ibrahim Nadege 5 - 0
Samadli Aytan Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFinlandiya Kuusisto Helena 0 - 2
Ganeva Borislava Bolqarıstan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Samadli Aytan 1 - 9
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BBolqarıstan Ganeva Borislava 1 - 2
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 8 - 2
Ait Ibrahim Nadege Fransa
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 1 - 0
Kuusisto Helena Finlandiya
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 2 - 0
Warda Kamil Polşa
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 0 - 0
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Aktas Ugur 1 - 3
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Grillon Kenji 0 - 1
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 0 - 3
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 6 - 3
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Aktas Ugur 9 - 1
Warda Kamil Polşa
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Grillon Kenji 4 - 5
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup APolşa Warda Kamil 1 - 4
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BYunanıstan Tzanos Michail Georgios 8 - 0
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 2 - 11
Aktas Ugur Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 6 - 1
Grillon Kenji Fransa
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 2 - 1
Reis Filipe Portuqaliya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 10 - 1
Atamov Shahin Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlmaniya Horne Jonathan 3 - 0
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin 0 - 0
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 1 - 0
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 8 - 0
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlmaniya Horne Jonathan 6 - 0
Reis Filipe Portuqaliya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin 5 - 3
Atamov Shahin Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup APortuqaliya Reis Filipe 0 - 4
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Atamov Shahin 0 - 2
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 0 - 3
Horne Jonathan Almaniya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 3 - 0
Nestorovski Martin Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kata Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kata Yarımfinal 1İspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Dack Minh Fransa
Kişilər arasında Kata Yarımfinal 2İtaliya Busato Mattia 3 - 2
Yakan Mehmet Türkiyə
Qadınlar arasında Kata Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kata Yarımfinal 1İspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Bleul Jasmin Almaniya
Qadınlar arasında Kata Yarımfinal 2Fransa Scordo Sandy 3 - 2
Bozan Dilara Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -68kq Yarımfinal 1Avstriya Buchinger Alisa Theresa 2 - 0
Quirici Elena İsveçrə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Yarımfinal 2Azərbaycan Zaretska Irina 1 - 0
Rakovic Marina Monteneqro
Qadınlar arasında Kumite +68kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite +68kq Yarımfinal 1Xorvatiya Martinovic Masa 5 - 2
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Yarımfinal 2İsveç Antunovic Hana 2 - 3
Hocaoglu Meltem Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -84kq Yarımfinal 1Kosovo Karaqi Alvin 1 - 6
Mamayev Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -84kq Yarımfinal 2Türkiyə Aktas Ugur 1 - 2
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite +84kq Yarımfinal 1Almaniya Horne Jonathan 5 - 0
Nestorovski Martin Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite +84kq Yarımfinal 2Serbiya Bitevic Slobodan 1 - 2
Erkan Enes Türkiyə
Kişilər arasında Kata Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kata Bürünc Medal QarşılaşmasıFransa Dack Minh 1 - 4
Bürünc medal
Yakan Mehmet Türkiyə
Kişilər arasında Kata Qızıl medal qarşılaşmasıİspaniya Quintero Damian Hugo
Qızıl medal
5 - 0
Gümüş medal
Busato Mattia İtaliya
Qadınlar arasında Kata Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kata Bürünc Medal QarşılaşmasıAlmaniya Bleul Jasmin 0 - 5
Bürünc medal
Bozan Dilara Türkiyə
Qadınlar arasında Kata Qızıl medal qarşılaşmasıİspaniya Sanchez Jaime Sandra
Qızıl medal
5 - 0
Gümüş medal
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kumite -68kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -68kq Bürünc Medal Qarşılaşmasıİsveçrə Quirici Elena 0 - 4
Bürünc medal
Rakovic Marina Monteneqro
Qadınlar arasında Kumite -68kq Qızıl medal qarşılaşmasıAvstriya Buchinger Alisa Theresa
Gümüş medal
1 - 8
Qızıl medal
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite +68kq Bürünc Medal QarşılaşmasıRusiya Federasiyası Zaytseva Ivanna
Bürünc medal
2 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Qızıl medal qarşılaşmasıXorvatiya Martinovic Masa
Qızıl medal
5 - 0
Gümüş medal
Hocaoglu Meltem Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -84kq Bürünc Medal QarşılaşmasıKosovo Karaqi Alvin 3 - 4
Bürünc medal
Aktas Ugur Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Qızıl medal qarşılaşmasıAzərbaycan Mamayev Aykhan
Qızıl medal
1 - 1
Gümüş medal
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite +84kq Bürünc Medal QarşılaşmasıKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin
Bürünc medal
8 - 0
Bitevic Slobodan Serbiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Qızıl medal qarşılaşmasıAlmaniya Horne Jonathan
Gümüş medal
1 - 2
Qızıl medal
Erkan Enes Türkiyə
Bugün Karate tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı