Yarış Cədvəli və NəticələrKarateŞənbə, 13 İyun

Şən13İyun
Karate
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 1 - 0
Aliyeva Nurana Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 0 - 0
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Ozcelik Serap 3 - 0
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bugur Duygu 0 - 3
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 1 - 0
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 2 - 0
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Ozcelik Serap 6 - 0
Aliyeva Nurana Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bugur Duygu 0 - 1
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyeva Nurana 0 - 3
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BUkrayna Kryva Kateryna 0 - 0
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 0 - 3
Ozcelik Serap Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 1 - 0
Bugur Duygu Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 7 - 0
Alstadsaether Bettina Norveç
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 0 - 0
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Ferrer Garcia Cristina 1 - 0
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BLüksemburq Warling Jenny 0 - 4
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 3 - 0
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 0 - 1
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Ferrer Garcia Cristina 3 - 0
Alstadsaether Bettina Norveç
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BLüksemburq Warling Jenny 1 - 1
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup ANorveç Alstadsaether Bettina 0 - 4
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Kovacevic Jelena 1 - 0
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 0 - 0
Ferrer Garcia Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 5 - 0
Warling Jenny Lüksemburq
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 8 - 0
Marqeshi Halil Albaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 0 - 1
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Gomez Garcia Matias 0 - 2
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası Plakhutin Evgenii 0 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 2 - 4
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 1 - 2
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Gomez Garcia Matias 10 - 0
Marqeshi Halil Albaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası Plakhutin Evgenii 0 - 2
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlbaniya Marqeshi Halil 0 - 6
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSerbiya Antic Marko 0 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 2 - 1
Gomez Garcia Matias İspaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 0 - 0
Plakhutin Evgenii Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 2 - 0
Tkebuchava Irakli Gürcüstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 2 - 0
Tadissi Yves Martial Macarıstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Rasero Ruiz Manuel 2 - 10
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Domdjoni Danil 0 - 0
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 3 - 1
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 0 - 1
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Rasero Ruiz Manuel 5 - 1
Tkebuchava Irakli Gürcüstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Domdjoni Danil 0 - 1
Tadissi Yves Martial Macarıstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AGürcüstan Tkebuchava Irakli 0 - 1
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMacarıstan Tadissi Yves Martial 1 - 2
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 2 - 0
Rasero Ruiz Manuel İspaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 0 - 0
Domdjoni Danil Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 0 - 0
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 0 - 0
Coban Merve Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Colomar Costa Irene 0 - 1
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSlovakiya Suchankova Ingrida 2 - 2
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 2 - 0
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 6 - 0
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Colomar Costa Irene 1 - 1
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSlovakiya Suchankova Ingrida 0 - 2
Coban Merve Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASloveniya Ristic Tjasa 7 - 0
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Coban Merve 2 - 1
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 3 - 0
Colomar Costa Irene İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 0 - 0
Suchankova Ingrida Slovakiya
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 0
Nikulin Illya Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 0 - 0
da Costa Logan Fransa
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup ALatviya Sadikovs Ruslans 0 - 1
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİtaliya Busa Luigi 1 - 0
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 5
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 3 - 1
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup ALatviya Sadikovs Ruslans 1 - 1
Nikulin Illya Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİtaliya Busa Luigi 2 - 0
da Costa Logan Fransa
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AUkrayna Nikulin Illya 0 - 4
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa da Costa Logan 9 - 1
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 1
Sadikovs Ruslans Latviya
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 2 - 0
Busa Luigi İtaliya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -50kq Yarımfinal 1Türkiyə Ozcelik Serap 0 - 0
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Yarımfinal 2Avstriya Plank Bettina 2 - 0
Recchia Alexandra Fransa
Qadınlar arasında Kumite -55kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -55kq Yarımfinal 1Fransa Thouy Emily 6 - 1
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Yarımfinal 2İspaniya Ferrer Garcia Cristina 1 - 2
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -60kq Yarımfinal 1Azərbaycan Farzaliyev Firdovsi 8 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Yarımfinal 2İtaliya Maresca Luca 6 - 0
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -67kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -67kq Yarımfinal 1Azərbaycan Aliyev Niyazi 1 - 4
Uygur Burak Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -67kq Yarımfinal 2Fransa da Costa Steven 4 - 2
Giegler Ricardo Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -61kq Yarımfinal 1Fransa Ignace Lucie 1 - 0
Lenard Ana Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Yarımfinal 2Sloveniya Ristic Tjasa 0 - 6
Coban Merve Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -75kq Yarımfinal 1Türkiyə Eltemur Erman 4 - 4
Busa Luigi İtaliya
Kişilər arasında Kumite -75kq Yarımfinal 2Azərbaycan Aghayev Rafael 1 - 0
Bitsch Noah Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -50kq Bürünc Medal QarşılaşmasıUkrayna Kryva Kateryna 0 - 0
Bürünc medal
Recchia Alexandra Fransa
Qadınlar arasında Kumite -50kq Qızıl medal qarşılaşmasıTürkiyə Ozcelik Serap
Qızıl medal
1 - 0
Gümüş medal
Plank Bettina Avstriya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -55kq Bürünc Medal QarşılaşmasıAzərbaycan Gasimova Ilaha
Bürünc medal
5 - 2
Ferrer Garcia Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Qızıl medal qarşılaşmasıFransa Thouy Emily
Qızıl medal
2 - 1
Gümüş medal
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -60kq Bürünc Medal QarşılaşmasıKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Pavlov Emil
Bürünc medal
2 - 0
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Qızıl medal qarşılaşmasıAzərbaycan Farzaliyev Firdovsi
Qızıl medal
4 - 0
Gümüş medal
Maresca Luca İtaliya
Kişilər arasında Kumite -67kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -67kq Bürünc Medal QarşılaşmasıAzərbaycan Aliyev Niyazi
Bürünc medal
3 - 1
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Qızıl medal qarşılaşmasıTürkiyə Uygur Burak
Qızıl medal
3 - 3
Gümüş medal
da Costa Steven Fransa
Qadınlar arasında Kumite -61kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -61kq Bürünc Medal QarşılaşmasıXorvatiya Lenard Ana
Bürünc medal
6 - 0
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Qızıl medal qarşılaşmasıFransa Ignace Lucie
Qızıl medal
1 - 1
Gümüş medal
Coban Merve Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -75kq Bürünc Medal QarşılaşmasıTürkiyə Eltemur Erman
Bürünc medal
5 - 0
Bitsch Noah Almaniya
Kişilər arasında Kumite -75kq Qızıl medal qarşılaşmasıİtaliya Busa Luigi
Gümüş medal
0 - 1
Qızıl medal
Aghayev Rafael Azərbaycan
Bugün Karate tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı