Yarış Cədvəli və NəticələrCüdoŞənbə, 27 İyun

Şən27İyun
Cüdo
Kişilər arasında -90 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -90 kq 1/32 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Wenzinger Domenic 100s1 - 0s2
3:38 (IPP)
Chamberlain Frazer Böyük Britaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/32 Seçmə MərhələsiSlovakiya Randl Milan 0s2 - 100s2
3:31 (IPP)
Bauza Karolis Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBosniya və Herseqovina Sadikovic Harun 0s2 - 101s2
4:19 (IPP)
Paskevicius Marius Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Fernandez David 0s1 - 100
1:48 (IPP)
Sarnacki Maciej Polşa
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Nikiforenko Arturs 1 - 100s2
4:21 (IPP)
Gordiienko Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Kokauri Ushangi 101s1 - 0s3
4:03 (IPP)
Ceraj Matjaz Sloveniya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Serbest Burak 0 - 100s1
2:59 (IPP)
Bozinic Bozidar Serbiya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Allerstorfer Daniel 0s1 - 100s2
3:44 (IPP)
Mettis Juhan Estoniya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Harmegnies Benjamin 0s1 - 10s1
5:00 (VAZ)
Khammo Iakiv Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Horak Michal 0s2 - 1s1
5:00 (YUK)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Marchio Elisa 100s2 - 0s4
2:30 (IPP)
Jablonskyte Sandra Litva
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Iliadis Ilias 101 - 0s3
3:43 (IPP)
Kukovica David Sloveniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Odenthal Marc 112s2 - 0s1
3:26 (IPP)
Sasson Alon İsrail
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Denisov Kirill 100 - 0s2
1:36 (IPP)
Wenzinger Domenic İsveçrə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Facente Walter 100s1 - 0
1:30 (IPP)
Ciechomski Patryk Polşa
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Liparteliani Varlam 100s1 - 0s2
1:30 (IPP)
Ver Gabor Macarıstan
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Synyavsky Vadym 10s3 - 10s2
5:00 (CƏR)
Sherazadishvili Nikoloz İspaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Toth Krisztian 0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Nyman Marcus İsveç
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Iddir Alexandre 100s3 - 0s2
4:53 (IPP)
Bauza Karolis Litva
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gurbanov Ramin 101 - 0
1:10 (IPP)
Dias Celio Portuqaliya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Zgank Mihael 1s1 - 0s1
5:00 (YUK)
Dvarby Joakim İsveç
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kukolj Aleksandar 100 - 0s1
3:04 (IPP)
Marmeljuk Aleksandr Estoniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0s2
3:43 (IPP)
Efemgil Batuhan Türkiyə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jurecka Alexandr 0s1 - 10s3
5:00 (VAZ)
Nhabali Quedjau Ukrayna
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Klammert David 0s2 - 100s2
4:43 (IPP)
Gerasimenko Dmitri Serbiya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Voprosov Kirill 0s1 - 10s1
5:00 (VAZ)
Grossklaus Ciril İsveçrə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Guillaume 10s2 - 0s3
5:00 (VAZ)
Milenbergs Aigars Latviya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Mammadov Elkhan 100 - 0
2:45 (IPP)
Kumric Zlatko Xorvatiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Bloshenko Artem 0s2 - 10s3
5:00 (VAZ)
Korrel Michael Hollandiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Nikiforov Toma 100s2 - 0s1
2:36 (IPP)
Cirjenics Miklos Macarıstan
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Paltchik Peter 112 - 0s2
2:07 (IPP)
Buechel David Lixtenşteyn
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Jurisic Stefan 0 - 100
0:52 (IPP)
di Guida Domenico İtaliya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Fonseca Jorge 2s2 - 0s2
5:00 (YUK)
Minaskin Grigori Estoniya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveç Pacek Martin 0s3 - 0s1
5:00 (CƏR)
Borodavko Jevgenijs Latviya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiDanimarka Joergensen Frederik 101s2 - 0s2
4:23 (IPP)
Kronberger Christoph Avstriya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Wojcik Jakub 100 - 0
1:07 (IPP)
Hajas Matej Slovakiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Fletcher Benjamin 100s1 - 0
1:12 (IPP)
Bezzina Isaac Malta
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Hasanli Gunel 0 - 100
1:32 (IPP)
Galeone Assunta İtaliya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Malonga Madeleine 1s3 - 10s2
4:00 (VAZ)
Gibbons Gemma Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Apotekar Klara 0s2 - 100s2
2:38 (IPP)
Dmitrieva Anastasiya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Pogorzelec Daria 0s2 - 0s3
4:00 (CƏR)
Ramirez Yahima Portuqaliya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Bor Barna 1s1 - 10s3
5:00 (VAZ)
Paskevicius Marius Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Okruashvili Adam 100s1 - 0s2
3:27 (IPP)
Sarnacki Maciej Polşa
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Breitbarth Andre 110 - 0s1
4:39 (IPP)
Gordiienko Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Matiashvili Levani 100s2 - 0s1
4:08 (IPP)
Kokauri Ushangi Azərbaycan
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Saidov Renat 100 - 0
0:12 (IPP)
Bozinic Bozidar Serbiya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Meyer Roy 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Mettis Juhan Estoniya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Simionescu Vladut 0 - 110
2:43 (IPP)
Khammo Iakiv Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Natea Daniel 0s1 - 100s2
3:54 (IPP)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kuelbs Jasmin 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Savelkouls Tessie Hollandiya
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Chibisova Ksenia 0 - 101
1:26 (IPP)
Pakenyte Santa Litva
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Konitz Franziska 0s2 - 0
4:00 (CƏR)
Slutskaya Maryna Belarus
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Andeol Emilie 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Furmanek Katarzyna Polşa
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Kocaturk Gulsah 100 - 0
0:32 (IPP)
Zannoni Jessica San Marino
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Kindzerska Iryna 100 - 0s1
1:06 (IPP)
Marchio Elisa İtaliya
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Iaromka Svitlana 101s3 - 1s3
3:50 (IPP)
Adlington Sarah Böyük Britaniya
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBosniya və Herseqovina Ceric Larisa 0 - 101
1:40 (IPP)
Kaya Belkis Türkiyə
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Frey Karl-Richard 10s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
Korrel Michael Hollandiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Maret Cyrille 100 - 0
1:13 (IPP)
Paltchik Peter İsrail
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Krpalek Lukas 100s1 - 0s2
3:00 (IPP)
Mammadov Elkhan Azərbaycan
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gasimov Elmar 0s2 - 101s3
4:36 (IPP)
Fonseca Jorge Portuqaliya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Nikiforov Toma 110 - 0
1:47 (IPP)
di Guida Domenico İtaliya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Borodavko Jevgenijs 0s2 - 100s2
QX-0:27 (IPP)
Joergensen Frederik Danimarka
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Peters Dimitri 100 - 0
1:07 (IPP)
Wojcik Jakub Polşa
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Grol Henk 10s2 - 0s2
QX-0:29 (VAZ)
Fletcher Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Iliadis Ilias 10s2 - 0s2
QX-0:48 (VAZ)
Odenthal Marc Almaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Denisov Kirill 100 - 0
0:14 (IPP)
Facente Walter İtaliya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Liparteliani Varlam 100s1 - 1s2
3:41 (IPP)
Sherazadishvili Nikoloz İspaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Iddir Alexandre 0s1 - 10s2
5:00 (VAZ)
Zgank Mihael Sloveniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Toth Krisztian 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Gurbanov Ramin Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0
0:43 (IPP)
Gerasimenko Dmitri Serbiya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kukolj Aleksandar 100 - 0s1
1:14 (IPP)
Nhabali Quedjau Ukrayna
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Grossklaus Ciril 0s2 - 100s2
2:30 (IPP)
Elmont Guillaume Hollandiya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Tcheumeo Audrey 100 - 0s4
2:16 (IPP)
Galeone Assunta İtaliya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Joo Abigel 100s1 - 0s1
QX-0:13 (IPP)
Talarn Compano Laia İspaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verkerk Marhinde 110 - 0
2:11 (IPP)
Maranic Ivana Xorvatiya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Velensek Anamari Klementina 111s2 - 0
3:30 (IPP)
Tort Merino Marta İspaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Powell Natalie 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Dmitrieva Anastasiya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Turks Victoriia 100s1 - 0s3
3:49 (IPP)
Gibbons Gemma Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Malzahn Luise 1 - 1s1
4:00 (CƏR)
Pogorzelec Daria Polşa
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Steenhuis Guusje 101 - 0s1
2:29 (IPP)
de Saedelaere Sofie Belçika
Kişilər arasında +100 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalLitva Paskevicius Marius 100 - 0s1
2:45 (IPP)
Breitbarth Andre Almaniya
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalGürcüstan Okruashvili Adam 1s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Matiashvili Levani Gürcüstan
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Saidov Renat 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Khammo Iakiv Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalHollandiya Meyer Roy 0 - 100s1
1:56 (IPP)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalAlmaniya Kuelbs Jasmin 100 - 0s1
2:14 (IPP)
Pakenyte Santa Litva
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalFransa Andeol Emilie 0s2 - 0s3
QX-0:36 (CƏR)
Kindzerska Iryna Ukrayna
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalBelarus Slutskaya Maryna 0s2 - 0s3
4:00 (CƏR)
Kocaturk Gulsah Türkiyə
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalUkrayna Iaromka Svitlana 0 - 100s1
2:23 (IPP)
Kaya Belkis Türkiyə
Kişilər arasında -100 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalAlmaniya Frey Karl-Richard 0s4 - 101
4:02 (IPP)
Maret Cyrille Fransa
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalÇex Respublikası Krpalek Lukas 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Nikiforov Toma Belçika
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalPortuqaliya Fonseca Jorge 100 - 0s2
2:12 (IPP)
Joergensen Frederik Danimarka
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalAlmaniya Peters Dimitri 0s1 - 1s1
5:00 (YUK)
Grol Henk Hollandiya
Kişilər arasında -90 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalYunanıstan Iliadis Ilias 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Denisov Kirill Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalGürcüstan Liparteliani Varlam 10s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Zgank Mihael Sloveniya
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0
2:10 (IPP)
Elmont Guillaume Hollandiya
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalMacarıstan Toth Krisztian 101s1 - 0s1
3:06 (IPP)
Kukolj Aleksandar Serbiya
Qadınlar arasında -78 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalFransa Tcheumeo Audrey 11s2 - 0
4:00 (VAZ)
Joo Abigel Macarıstan
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalHollandiya Verkerk Marhinde 101s1 - 0
1:41 (IPP)
Powell Natalie Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalSloveniya Velensek Anamari Klementina 0 - 0s2
4:00 (CƏR)
Turks Victoriia Ukrayna
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalAlmaniya Malzahn Luise 100 - 0s1
1:52 (IPP)
Steenhuis Guusje Hollandiya
Kişilər arasında +100 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında +100 kq Təsəlliverici GörüşAlmaniya Breitbarth Andre 0s4 - 100s1
2:31 (IPP)
Matiashvili Levani Gürcüstan
Kişilər arasında +100 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Khammo Iakiv 111s2 - 0s1
4:54 (IPP)
Meyer Roy Hollandiya
Kişilər arasında +100 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında +100 kq Cədvəl A yarımfinalLitva Paskevicius Marius 0s2 - 100s1
2:30 (IPP)
Okruashvili Adam Gürcüstan
Kişilər arasında +100 kq Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Saidov Renat 1 - 100s1
2:44 (IPP)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Kocaturk Gulsah 0 - 100
0:40 (IPP)
Pakenyte Santa Litva
Qadınlar arasında +78 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Kindzerska Iryna 0 - 100
1:17 (IPP)
Iaromka Svitlana Ukrayna
Kişilər arasında -100 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -100 kq Təsəlliverici GörüşBelçika Nikiforov Toma 100 - 1
1:43 (IPP)
Frey Karl-Richard Almaniya
Kişilər arasında -100 kq Təsəlliverici GörüşDanimarka Joergensen Frederik 0 - 100
0:34 (IPP)
Peters Dimitri Almaniya
Qadınlar arasında +78 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Cədvəl A yarımfinalBelarus Slutskaya Maryna 0s1 - 100
1:52 (IPP)
Kuelbs Jasmin Almaniya
Qadınlar arasında +78 kq Cədvəl B yarımfinalFransa Andeol Emilie 1s2 - 0s1
4:00 (YUK)
Kaya Belkis Türkiyə
Qadınlar arasında -78 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Joo Abigel 0s4 - 100s1
3:18 (IPP)
Powell Natalie Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Turks Victoriia 0s2 - 100s2
QX-0:33 (IPP)
Steenhuis Guusje Hollandiya
Kişilər arasında -90 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -90 kq Təsəlliverici GörüşSerbiya Kukolj Aleksandar 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Iliadis Ilias Yunanıstan
Kişilər arasında -90 kq Təsəlliverici GörüşSloveniya Zgank Mihael 0s2 - 11s3
5:00 (VAZ)
Elmont Guillaume Hollandiya
Kişilər arasında -100 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -100 kq Cədvəl A yarımfinalÇex Respublikası Krpalek Lukas 100 - 0s1
5:00 (IPP)
Maret Cyrille Fransa
Kişilər arasında -100 kq Cədvəl B yarımfinalPortuqaliya Fonseca Jorge 0s3 - 10s2
5:00 (VAZ)
Grol Henk Hollandiya
Qadınlar arasında -78 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Cədvəl A yarımfinalFransa Tcheumeo Audrey 0s1 - 10
4:00 (VAZ)
Verkerk Marhinde Hollandiya
Qadınlar arasında -78 kq Cədvəl B yarımfinalSloveniya Velensek Anamari Klementina 0s2 - 10s1
4:00 (VAZ)
Malzahn Luise Almaniya
Kişilər arasında -90 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -90 kq Cədvəl A yarımfinalMacarıstan Toth Krisztian 0s2 - 0s1
5:00 (CƏR)
Denisov Kirill Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -90 kq Cədvəl B yarımfinalGürcüstan Liparteliani Varlam 110 - 0s1
2:37 (IPP)
Gviniashvili Beka Gürcüstan
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal A YarışıYunanıstan Iliadis Ilias
Bürünc medal
0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Gviniashvili Beka Gürcüstan
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Elmont Guillaume
Bürünc medal
0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Toth Krisztian Macarıstan
Kişilər arasında -90 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq FinalRusiya Federasiyası Denisov Kirill
Qızıl medal
1s1 - 0
5:00 (YUK)
Gümüş medal
Liparteliani Varlam Gürcüstan
Qadınlar arasında -78 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Bürünc Medal A YarışıBöyük Britaniya Powell Natalie 0 - 100s2
3:48 (IPP)
Bürünc medal
Velensek Anamari Klementina Sloveniya
Qadınlar arasında -78 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Steenhuis Guusje
Bürünc medal
10s2 - 0s2
4:00 (VAZ)
Tcheumeo Audrey Fransa
Qadınlar arasında -78 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -78 kq FinalHollandiya Verkerk Marhinde
Qızıl medal
10 - 0
4:00 (VAZ)
Gümüş medal
Malzahn Luise Almaniya
Kişilər arasında -100 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -100 kq Bürünc Medal A YarışıBelçika Nikiforov Toma
Bürünc medal
100 - 0s1
3:45 (IPP)
Fonseca Jorge Portuqaliya
Kişilər arasında -100 kq Bürünc Medal B YarışıAlmaniya Peters Dimitri 0s3 - 1
5:00 (YUK)
Bürünc medal
Maret Cyrille Fransa
Kişilər arasında -100 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -100 kq FinalÇex Respublikası Krpalek Lukas
Gümüş medal
0 - 1s3
5:00 (YUK)
Qızıl medal
Grol Henk Hollandiya
Qadınlar arasında +78 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Bürünc Medal A YarışıLitva Pakenyte Santa 0 - 111
3:41 (IPP)
Bürünc medal
Kaya Belkis Türkiyə
Qadınlar arasında +78 kq Bürünc Medal B YarışıUkrayna Iaromka Svitlana
Bürünc medal
100 - 0
0:51 (IPP)
Slutskaya Maryna Belarus
Qadınlar arasında +78 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında +78 kq FinalAlmaniya Kuelbs Jasmin
Gümüş medal
0 - 101s1
2:23 (IPP)
Qızıl medal
Andeol Emilie Fransa
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal A YarışıGürcüstan Matiashvili Levani 0 - 1
5:00 (YUK)
Bürünc medal
Saidov Renat Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal B YarışıUkrayna Khammo Iakiv
Bürünc medal
13s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Paskevicius Marius Litva
Kişilər arasında +100 kq FinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq FinalGürcüstan Okruashvili Adam
Qızıl medal
100s2 - 0s1
2:40 (IPP)
Gümüş medal
Sasson Or İsrail
Bugün Cüdo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı