Yarış Cədvəli və NəticələrCüdoCümə, 26 İyun

Cüm26İyun
Cüdo
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Voelk Christopher 0s2 - 100s2
4:32 (IPP)
Jezek Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Ceylan Bayram 0s4 - 100
4:29 (IPP)
Urani Florent Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiKosovo Gjakova Akil 0 - 100
0:35 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Regis Andrea 0s2 - 2s1
5:00 (YUK)
Ramanchyk Aliaksei Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Khomula Artem 0 - 100
0:45 (IPP)
Szwarnowiecki Damian Polşa
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə Mərhələsiİrlandiya Fleming Eoin 0 - 100
1:30 (IPP)
Vanlioglu Hasan Türkiyə
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Azoidis Georgios 100s1 - 0s3
2:34 (IPP)
Maddaloni Marco İtaliya
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiGürcüstan Shavdatuashvili Lasha 0s2 - 1s2
5:00 (YUK)
Duprat Pierre Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Shoka Vadzim 10s3 - 0s2
5:00 (VAZ)
Chouchi Sami Belçika
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiFinlandiya Laamanen Eetu 100s3 - 11s3
3:27 (IPP)
Rothberg Kunter Estoniya
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiSloveniya Jerman Gasper 0s2 - 0s1
5:00 (CƏR)
Musil Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiPolşa Kubieniec Jakub 0s2 - 0
5:00 (CƏR)
Bodirlau Cristian Rumıniya
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Livesey Owen 100s2 - 0s3
5:00 (IPP)
Mrvaljevic Srdjan Monteneqro
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiBelçika Bottieau Joachim 0s2 - 100s1
4:20 (IPP)
Ivanov Ivaylo Bolqarıstan
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiEstoniya Toniste Kristjan 1s3 - 101s1
3:54 (IPP)
Nacimiento Lorenzo Adrian İspaniya
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiSloveniya Cetic Jesenko 0 - 10s2
5:00 (VAZ)
Pacek Robin İsveç
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Wieczerzak Alexander 100s1 - 1s2
3:57 (IPP)
Iura Sveinbjorn İslandiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAndorra Salles Lopez Laura 0s2 - 1s1
4:00 (YUK)
Milosevic Nina Sloveniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Shor Rotem 0s1 - 1s2
4:00 (YUK)
Miskovic Marijana Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nikoloska Katerina 1 - 102s1
4:00 (IPP)
Huseynova Khanim Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Labazina Marta 0 - 100
0:48 (IPP)
Cachola Ana Portuqaliya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Ozdoba Agata 100 - 0
0:21 (IPP)
Akhundova Nuriyya Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Schlesinger Alice 1 - 0s3
4:00 (YUK)
Bernholm Anna İsveç
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Drexler Hilde 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Howell Gemma Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMalta Bezzina Marcon 0s3 - 100s1
2:33 (IPP)
Hermansson Mia İsveç
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Puche Isabel 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Dakovic Andreja Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Szabo Franciska 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Franssen Juul Hollandiya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Conway Sally 100 - 0s2
2:33 (IPP)
Samardzic Aleksandra Bosniya və Herseqovina
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Stam Esther 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Cantoni Giulia İtaliya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Emane Gevrise 100s2 - 0s4
3:29 (IPP)
Gazieva Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLüksemburq Mossong Lynn 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Bakacak Sukran 0s1 - 1
4:00 (YUK)
Wildikan Lior İsrail
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiXorvatiya Matic Barbara 100 - 0
1:01 (IPP)
Ibrahimova Nargiz Azərbaycan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Robra Juliane 11s2 - 0
4:00 (VAZ)
Pogacnik Anka Sloveniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Mirzazada Valida 0 - 101
1:52 (IPP)
Taeymans Roxane Belçika
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Breitenbach Anett 100s1 - 1
2:44 (IPP)
Gahie Marie Eve Fransa
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Bolder Linda 0 - 11s3
4:00 (VAZ)
Gercsak Szabina Macarıstan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Klys Katarzyna 2s3 - 0s1
4:00 (YUK)
Fletcher Megan Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Eiglova Alena 0 - 100s1
3:01 (IPP)
Bernabeu Maria İspaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Mansour Lola 101s1 - 0
3:11 (IPP)
Odzelashvili Nino Gürcüstan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Orujov Rustam 0 - 100
1:26 (IPP)
Jezek Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMonako Bessi Cedric 10 - 100
2:11 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Tichelt Dirk 100 - 0
0:39 (IPP)
Szwarnowiecki Damian Polşa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Nicolaescu Eduard 0s2 - 100
4:23 (IPP)
Uematsu Kiyoshi İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tatalashvili Nugzari 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Urani Florent Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kovacevic Ljubisa 100 - 0
0:27 (IPP)
Macias Tommy İsveç
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Draksic Rok 2s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Ramanchyk Aliaksei Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Fedosejenkovs Dmitrijs 0s2 - 100s3
4:41 (IPP)
Alves Andre Portuqaliya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Vanlioglu Hasan Türkiyə
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Steinbuks Mihails 0 - 101
1:55 (IPP)
Ramirez Javier İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ungvari Miklos 101s3 - 0s1
5:00 (IPP)
Azoidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jecminek Jakub 0s2 - 100
4:37 (IPP)
Duprat Pierre Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Dex 10s3 - 0s2
5:00 (VAZ)
Shoka Vadzim Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlbaniya Ramosacaj Igli 0s3 - 100
2:21 (IPP)
Drebot Serhiy Ukrayna
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Muki Sagi 100 - 0
0:29 (IPP)
Nikoghosyan Davit Ermənistan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Fernandes Jorge 1s1 - 0
5:00 (YUK)
Laamanen Eetu Finlandiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0
3:30 (IPP)
Ivanov Ivaylo Bolqarıstan
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khubetsov Alan 10s2 - 0s2
QX-0:19 (VAZ)
Majdov Nemanja Serbiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiEstoniya Salejev Jevgeni 10s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Ovchinnikovs Konstantins Latviya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Csoknyai Laszlo 100s1 - 0s1
4:22 (IPP)
Musil Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Moustopoulos Roman 0s2 - 100s2
4:56 (IPP)
Chen Asaf İsrail
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Maresch Sven 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Bodirlau Cristian Rumıniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Stsiashenka Aliaksandr 1s1 - 1s2
5:00 (CƏR)
Lima Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFinlandiya Virta Antti 0s2 - 100s2
3:12 (IPP)
Ciano Antonio İtaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pietri Loic 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Pacek Robin İsveç
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Nifontov Ivan 100s1 - 0
2:34 (IPP)
Ott Marcel Avstriya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMoldova Respublikası Duminica Valeriu 0s3 - 11s3
5:00 (VAZ)
Blach Lukasz Polşa
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Luz Carlos 11s3 - 0s1
5:00 (VAZ)
Livesey Owen Böyük Britaniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Margiani Ushangi 101s1 - 0s2
5:00 (IPP)
Milichovsky Matus Slovakiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Krizsan Szabolcs 0s1 - 100s2
4:21 (IPP)
Dudchyk Vitalii Ukrayna
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Wieczerzak Alexander 100 - 0
0:54 (IPP)
Marijanovic Tomislav Xorvatiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Nacimiento Lorenzo Adrian 100s3 - 0s1
3:42 (IPP)
Ntanatsidis Alexios Yunanıstan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Agbegnenou Clarisse 100 - 0s1
0:56 (IPP)
Huseynova Khanim Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Unterwurzacher Kathrin 1s2 - 0
4:00 (YUK)
Milosevic Nina Sloveniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Gerbi Yarden 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Ozdoba Agata Polşa
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Cachola Ana 1s2 - 0s1
4:00 (YUK)
Schlesinger Alice Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Trajdos Martyna 100 - 0s2
1:19 (IPP)
Miskovic Marijana Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Howell Gemma 0s1 - 10s3
4:00 (VAZ)
Hermansson Mia İsveç
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Trstenjak Tina 1 - 0s2
4:00 (YUK)
Dakovic Andreja Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Gwend Edwige 0s1 - 101
3:03 (IPP)
Franssen Juul Hollandiya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jezek Jaromir 2s1 - 101s1
5:00 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Tichelt Dirk 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Uematsu Kiyoshi İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tatalashvili Nugzari 100 - 0s2
4:34 (IPP)
Kovacevic Ljubisa Serbiya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Draksic Rok 1s1 - 0s3
5:00 (YUK)
Alves Andre Portuqaliya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Iartcev Denis 2 - 0
5:00 (YUK)
Ramirez Javier İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ungvari Miklos 100s3 - 1
5:00 (IPP)
Duprat Pierre Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Dex 10s2 - 0s3
5:00 (VAZ)
Drebot Serhiy Ukrayna
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Muki Sagi 100 - 0s1
1:39 (IPP)
Fernandes Jorge Portuqaliya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Conway Sally 101 - 1s1
2:57 (IPP)
Stam Esther Gürcüstan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Emane Gevrise 11s3 - 100s1
3:59 (IPP)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Polling Kim 100 - 0
1:08 (IPP)
Taeymans Roxane Belçika
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Vargas Koch Laura 100s1 - 0
2:33 (IPP)
Wildikan Lior İsrail
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Gercsak Szabina 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Bernabeu Maria İspaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiXorvatiya Matic Barbara 0s1 - 110s1
4:00 (IPP)
Robra Juliane İsveçrə
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Graf Bernadette 1s3 - 0s2
4:00 (YUK)
Breitenbach Anett Macarıstan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Klys Katarzyna 101s1 - 0
2:38 (IPP)
Mansour Lola Belçika
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0
0:49 (IPP)
Salejev Jevgeni Estoniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Chen Asaf 0s1 - 2s3
5:00 (YUK)
Stsiashenka Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khubetsov Alan 100 - 0s1
4:40 (IPP)
Csoknyai Laszlo Macarıstan
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pietri Loic 10s3 - 0s3
5:00 (VAZ)
Blach Lukasz Polşa
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Maresch Sven 100s1 - 0s4
4:11 (IPP)
Ciano Antonio İtaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Margiani Ushangi 0s1 - 100s1
3:19 (IPP)
Wieczerzak Alexander Almaniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Nifontov Ivan 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Luz Carlos Portuqaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Dudchyk Vitalii 10 - 0s2
5:00 (VAZ)
Nacimiento Lorenzo Adrian İspaniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalFransa Agbegnenou Clarisse 101 - 0
0:46 (IPP)
Cachola Ana Portuqaliya
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalİsrail Gerbi Yarden 1s2 - 0s2
4:00 (YUK)
Hermansson Mia İsveç
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalSloveniya Trstenjak Tina 1 - 1s1
4:00 (CƏR)
Franssen Juul Hollandiya
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalAvstriya Unterwurzacher Kathrin 0 - 101
2:12 (IPP)
Trajdos Martyna Almaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalMonteneqro Gusic Nikola 0s1 - 100s1
1:45 (IPP)
van Tichelt Dirk Belçika
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalGürcüstan Tatalashvili Nugzari 0 - 0s2
5:00 (CƏR)
Draksic Rok Sloveniya
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Ungvari Miklos Macarıstan
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalHollandiya Elmont Dex 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Muki Sagi İsrail
Qadınlar arasında -70 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalHollandiya Polling Kim 100 - 0
1:14 (IPP)
Gercsak Szabina Macarıstan
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Conway Sally 0 - 100
1:15 (IPP)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalAlmaniya Vargas Koch Laura 11 - 0s2
4:00 (VAZ)
Robra Juliane İsveçrə
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalAvstriya Graf Bernadette 100 - 0s3
2:50 (IPP)
Klys Katarzyna Polşa
Kişilər arasında -81 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0s4
3:40 (IPP)
Stsiashenka Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalFransa Pietri Loic 0s1 - 10s1
QX-1:25 (VAZ)
Wieczerzak Alexander Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Khubetsov Alan 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Maresch Sven Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Nifontov Ivan 101s1 - 0s2
4:02 (IPP)
Dudchyk Vitalii Ukrayna
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalUkrayna Cherniak Inna 100 - 0
0:38 (IPP)
Ovchinnikova Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalAlmaniya Brussig Ramona 1s3 - 0s3
QX-0:24 (YUK)
Kilic Gulhan Türkiyə
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalAzərbaycan Abdullayeva Sabina 100 - 0
0:10 (IPP)
Merenciano Herrero Maria Monica İspaniya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalUkrayna Nikolaychyk Nataliya 101 - 0
2:00 (IPP)
Koseoglu Serife Türkiyə
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalTürkiyə Hayran Dursun 0 - 100s1
4:00 (IPP)
Papachristos Klimis Yunanıstan
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Parasiuk Aleksandr 100 - 0
2:10 (IPP)
Taurines Julien Fransa
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalUkrayna Pominov Oleksandr 100s2 - 0
2:08 (IPP)
Mislimov Zakir Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Cədvəl A yarımfinalFransa Agbegnenou Clarisse 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Trajdos Martyna Almaniya
Qadınlar arasında -63 kq Cədvəl B yarımfinalİsrail Gerbi Yarden 0s1 - 100
2:59 (IPP)
Trstenjak Tina Sloveniya
Qadınlar arasında -63 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Təsəlliverici GörüşPortuqaliya Cachola Ana 3s1 - 0
4:00 (YUK)
Unterwurzacher Kathrin Avstriya
Qadınlar arasında -63 kq Təsəlliverici Görüşİsveç Hermansson Mia 0 - 100
2:25 (IPP)
Franssen Juul Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşRusiya Federasiyası Ovchinnikova Natalia 0s2 - 100
3:55 (IPP)
Kilic Gulhan Türkiyə
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici Görüşİspaniya Merenciano Herrero Maria Monica 1 - 110
0:53 (IPP)
Koseoglu Serife Türkiyə
Kişilər arasında -73 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -73 kq Cədvəl A yarımfinalBelçika van Tichelt Dirk 0s1 - 10s2
5:00 (VAZ)
Tatalashvili Nugzari Gürcüstan
Kişilər arasında -73 kq Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s2 - 100s1
1:47 (IPP)
Muki Sagi İsrail
Kişilər arasında -73 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -73 kq Təsəlliverici GörüşMonteneqro Gusic Nikola 0 - 101
3:15 (IPP)
Draksic Rok Sloveniya
Kişilər arasında -73 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Ungvari Miklos 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Elmont Dex Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl A yarımfinalUkrayna Cherniak Inna 101 - 0
1:14 (IPP)
Brussig Ramona Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl B yarımfinalAzərbaycan Abdullayeva Sabina 11 - 0s1
4:00 (VAZ)
Nikolaychyk Nataliya Ukrayna
Qadınlar arasında -70 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Cədvəl A yarımfinalHollandiya Polling Kim 110 - 0
0:43 (IPP)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq Cədvəl B yarımfinalAlmaniya Vargas Koch Laura 112 - 0s2
3:54 (IPP)
Graf Bernadette Avstriya
Qadınlar arasında -70 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Gercsak Szabina 100 - 0s1
1:44 (IPP)
Conway Sally Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -70 kq Təsəlliverici Görüşİsveçrə Robra Juliane 0s1 - 11s2
4:00 (VAZ)
Klys Katarzyna Polşa
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşFransa Taurines Julien 0s1 - 101s1
1:42 (IPP)
Mislimov Zakir Azərbaycan
Kişilər arasında -81 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -81 kq Cədvəl A yarımfinalGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0s2
5:00 (IPP)
Maresch Sven Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Cədvəl B yarımfinalAlmaniya Wieczerzak Alexander 0s1 - 1s1
QX-1:17 (YUK)
Nifontov Ivan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -81 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -81 kq Təsəlliverici GörüşBelarus Stsiashenka Aliaksandr 1s3 - 0s2
5:00 (YUK)
Khubetsov Alan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -81 kq Təsəlliverici GörüşFransa Pietri Loic 110s3 - 0s3
3:17 (IPP)
Dudchyk Vitalii Ukrayna
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl A yarımfinalAzərbaycan Zakiyev Ilham 100 - 0
0:27 (IPP)
Papachristos Klimis Yunanıstan
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Parasiuk Aleksandr 0 - 100
0:19 (IPP)
Pominov Oleksandr Ukrayna
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal A YarışıTürkiyə Kilic Gulhan 0s1 - 100
1:17 (IPP)
Bürünc medal
Nikolaychyk Nataliya Ukrayna
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal B YarışıTürkiyə Koseoglu Serife 0 - 110
1:11 (IPP)
Bürünc medal
Brussig Ramona Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu FinalAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu FinalUkrayna Cherniak Inna
Qızıl medal
100 - 1
0:42 (IPP)
Gümüş medal
Abdullayeva Sabina Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Bürünc Medal A YarışıPortuqaliya Cachola Ana 0 - 1s1
4:00 (YUK)
Bürünc medal
Gerbi Yarden İsrail
Qadınlar arasında -63 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Franssen Juul 0s1 - 11
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Agbegnenou Clarisse Fransa
Qadınlar arasında -63 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -63 kq FinalAlmaniya Trajdos Martyna
Qızıl medal
10s1 - 0
4:00 (VAZ)
Gümüş medal
Trstenjak Tina Sloveniya
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal A YarışıTürkiyə Hayran Dursun 0 - 101
1:23 (IPP)
Bürünc medal
Parasiuk Aleksandr Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal B YarışıAzərbaycan Mislimov Zakir
Bürünc medal
100s2 - 0s3
3:41 (IPP)
Papachristos Klimis Yunanıstan
Kişilər arasında -73 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -73 kq Bürünc Medal A YarışıSloveniya Draksic Rok
Bürünc medal
100s3 - 1s1
4:39 (IPP)
Iartcev Denis Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -73 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Elmont Dex 0s3 - 10s3
5:00 (VAZ)
Bürünc medal
van Tichelt Dirk Belçika
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu FinalAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu FinalAzərbaycan Zakiyev Ilham
Qızıl medal
100s2 - 0s1
2:04 (IPP)
Gümüş medal
Pominov Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında -73 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -73 kq FinalGürcüstan Tatalashvili Nugzari
Gümüş medal
0s3 - 100s2
4:33 (IPP)
Qızıl medal
Muki Sagi İsrail
Qadınlar arasında -70 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Bürünc Medal A YarışıMacarıstan Gercsak Szabina 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Bürünc medal
Graf Bernadette Avstriya
Qadınlar arasında -70 kq Bürünc Medal B YarışıPolşa Klys Katarzyna 0 - 100
1:29 (IPP)
Bürünc medal
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -70 kq FinalHollandiya Polling Kim
Qızıl medal
100 - 0s1
1:34 (IPP)
Gümüş medal
Vargas Koch Laura Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -81 kq Bürünc Medal A YarışıBelarus Stsiashenka Aliaksandr 0s2 - 0
5:00 (CƏR)
Bürünc medal
Wieczerzak Alexander Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Bürünc Medal B YarışıFransa Pietri Loic
Bürünc medal
100s3 - 0s3
QX-1:39 (IPP)
Maresch Sven Almaniya
Kişilər arasında -81 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -81 kq FinalGürcüstan Tchrikishvili Avtandili
Qızıl medal
10 - 10s1
5:00 (CƏR)
Gümüş medal
Nifontov Ivan Rusiya Federasiyası
Bugün Cüdo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı