Yarış Cədvəli və NəticələrCüdoCümə axşamı, 25 İyun

C.a25İyun
Cüdo
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Dumitru Violeta 0 - 1s3
4:00 (YUK)
Freitas Leandra Portuqaliya
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Vrsic Kristina 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Aliyeva Leyla Azərbaycan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Rishony Shira 0 - 1s1
4:00 (YUK)
Sahin Ebru Türkiyə
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Rumyantseva Kristina 0s1 - 100
1:07 (IPP)
Gurbanli Aisha Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Tschopp Evelyne 10 - 0s1
4:00 (VAZ)
Arca Ayse Türkiyə
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Ente Birgit 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Maros Barbara Macarıstan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Schwartz Roni 100 - 0
2:36 (IPP)
Zayirova Sakina Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Heylen Ilse Belçika
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Ramos Joana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Krasniqi Distria Kosovo
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLixtenşteyn Biedermann Judith 0 - 100
0:41 (IPP)
Gomez Laura İspaniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Ryzhova Yulia 11 - 0
4:00 (VAZ)
Muller Marie Lüksemburq
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Perenc Agata 101s2 - 0
2:21 (IPP)
Skrypnik Darya Belarus
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Levytska Tetiana 111 - 0s1
3:07 (IPP)
Nareks Petra Sloveniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFinlandiya Sundberg Jaana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Florian Larisa Rumıniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Edwards Kelly 1s1 - 0
4:00 (YUK)
Stankevich Zhanna Ermənistan
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMonako Siccardi Yann 0 - 10s1
5:00 (VAZ)
Bagirov Arif Belarus
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Paischer Ludwig 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Reinvall Juho Finlandiya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Chammartin Ludovic 0 - 0s3
5:00 (CƏR)
Gerchev Yanislav Bolqarıstan
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Garrigos Francisco 111s1 - 0
4:16 (IPP)
Rahima Alon İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Trbovc Matjaz 110s2 - 1
4:27 (IPP)
Kaba Ahmet Türkiyə
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Lazea Amado 0 - 100
0:09 (IPP)
Arshanski Artiom İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Limare Vincent 0 - 10
QX-1:26 (VAZ)
Mooren Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Petrikov Pavel 0 - 0s3
5:00 (CƏR)
Carvalho Nuno Portuqaliya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya McKenzie Ashley 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
di Loreto Carmine Maria İtaliya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLüksemburq Schmit Tom 0 - 1s1
5:00 (YUK)
Kielbasinski Lukasz Polşa
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Zabludina Irina 11s3 - 0s1
4:00 (VAZ)
Smythe Davis Nekoda Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Podolak Arleta 0 - 100s1
2:18 (IPP)
Waechter Viola Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBolqarıstan Ilieva Ivelina 100 - 0
0:47 (IPP)
Equiosain Jaione İspaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Amaron Emilie 0 - 110
2:15 (IPP)
Zeltner Tina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gasimova Kifayat 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Rogic Jovana Serbiya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verhagen Sanne 110s1 - 0
3:26 (IPP)
Bellorin Concepcion İspaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Csatari Larissa 0s1 - 1s1
4:00 (YUK)
Ohai Loredana Rumıniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Quintavalle Giulia 0s2 - 0s3
4:00 (CƏR)
Bedeti Vlora Sloveniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Blot Laetitia 0 - 110s1
3:55 (IPP)
Gjakova Nora Kosovo
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Minakawa Camila 100 - 0
0:50 (IPP)
Bozovic Tanja Monteneqro
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Oates Colin 1s1 - 0s1
5:00 (YUK)
van Gansbeke Kenneth Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Oleinic Sergiu 100 - 0s2
2:08 (IPP)
Krassas Andreas Kipr
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Zantaraia Georgii 100 - 0
0:56 (IPP)
Gomboc Adrian Sloveniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Shikhalizada Nijat 100 - 0s1
2:21 (IPP)
Sandal Sinan Türkiyə
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Ramirez Ramos David 0 - 100
0:16 (IPP)
Larose David Fransa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMoldova Respublikası Nacu Artiom 0s1 - 110
3:51 (IPP)
Verde Elio İtaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal 100s1 - 0s1
2:14 (IPP)
Vukicevic Marko Serbiya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 10s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
Karimov Tarlan Azərbaycan
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ori Felician 1s2 - 100s1
2:54 (IPP)
Shmailov Baruch İsrail
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Bruno Emanuele 0 - 100s1
4:46 (IPP)
Cesar Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Seidl Sebastian 101s1 - 0
4:26 (IPP)
Zambori Bence Macarıstan
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Lazea Remus 0s1 - 0
5:00 (CƏR)
Lefevere Jasper Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Shershan Dzmitry 101s1 - 0s2
4:32 (IPP)
Ciganovic Ilija Serbiya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Uriarte Sugoi 100 - 0s2
2:34 (IPP)
Avir Ilias Estoniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Korval Loic 1s1 - 0s2
5:00 (YUK)
Beta Aleksander Polşa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Pollack Golan 10s3 - 1s2
5:00 (VAZ)
Jereb Andraz Sloveniya
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Lokmanhekim Dilara 2s1 - 0
4:00 (YUK)
Konieczny Ewa Polşa
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Snick Charline 100 - 0
1:01 (IPP)
Aliyeva Leyla Azərbaycan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Ungureanu Monica 0s2 - 100s1
2:58 (IPP)
Sahin Ebru Türkiyə
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Figueroa Julia 100 - 0
1:07 (IPP)
Budescu Cristina Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Cherniak Maryna 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Pupp Reka Macarıstan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Moscatt Valentina 101s1 - 10
3:18 (IPP)
Gurbanli Aisha Azərbaycan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Csernoviczki Eva 100 - 0
1:53 (IPP)
Minsker Noa İsrail
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Dolgova Irina 101s1 - 0s2
4:00 (IPP)
Freitas Leandra Portuqaliya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Mushkiyev Ilgar 0s3 - 1s3
QX-1:17 (YUK)
Garrigos Francisco İspaniya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiErmənistan Davtyan Hovhannes 10s1 - 0s1
QX-0:42 (VAZ)
Trbovc Matjaz Sloveniya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Mudranov Beslan 111 - 0s2
4:42 (IPP)
Petrikov Pavel Çex Respublikası
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Englmaier Tobias 100s1 - 0
0:25 (IPP)
Kielbasinski Lukasz Polşa
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Safarov Orkhan 12s2 - 10s2
5:00 (YUK)
Bagirov Arif Belarus
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Paischer Ludwig 0 - 100
1:05 (IPP)
Chammartin Ludovic İsveçrə
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Papinashvili Amiran 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Arshanski Artiom İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Mooren Jeroen 11s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
McKenzie Ashley Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Euranie Annabelle 100s2 - 0s1
3:57 (IPP)
Tschopp Evelyne İsveçrə
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Cohen Gili 0s1 - 100s1
2:44 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Chitu Andreea 101 - 1s1
3:13 (IPP)
Schwartz Roni İsrail
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Krasniqi Distria Kosovo
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kraeh Mareen 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Gomez Laura İspaniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Ryzhova Yulia 0s1 - 2s2
4:00 (YUK)
Levytska Tetiana Ukrayna
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Perenc Agata Polşa
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Florian Larisa 100 - 10s2
3:45 (IPP)
Edwards Kelly Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pavia Automne 100 - 0
0:30 (IPP)
Zabludina Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Filzmoser Sabrina 100s1 - 1s1
1:36 (IPP)
Waechter Viola Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Roper Miryam 100 - 0
2:22 (IPP)
Ilieva Ivelina Bolqarıstan
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Karakas Hedvig 100 - 0s1
4:00 (IPP)
Zeltner Tina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Monteiro Telma 0s2 - 0s3
QX-1:42 (CƏR)
Rogic Jovana Serbiya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verhagen Sanne 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Ohai Loredana Rumıniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Caprioriu Corina 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Quintavalle Giulia İtaliya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiKosovo Gjakova Nora 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Minakawa Camila İsrail
Qadınlar arasında -48 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalTürkiyə Lokmanhekim Dilara 0 - 101
1:44 (IPP)
van Snick Charline Belçika
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalTürkiyə Sahin Ebru 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Figueroa Julia İspaniya
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalUkrayna Cherniak Maryna 2s1 - 0s3
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina İtaliya
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalMacarıstan Csernoviczki Eva 0s1 - 1s1
4:00 (YUK)
Dolgova Irina Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Oates Colin 0s1 - 1s2
5:00 (YUK)
Oleinic Sergiu Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Shikhalizada Nijat 110 - 0
2:23 (IPP)
Verde Elio İtaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Zantaraia Georgii 0s1 - 0s2
5:01 (CƏR)
Larose David Fransa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 101s1 - 0s3
3:55 (IPP)
Cesar Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal 100s1 - 0s2
2:40 (IPP)
Shmailov Baruch İsrail
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Seidl Sebastian 100 - 0s1
4:36 (IPP)
Lefevere Jasper Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Shershan Dzmitry 10s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
Uriarte Sugoi İspaniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Korval Loic 1s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Pollack Golan İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalİspaniya Garrigos Francisco 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Davtyan Hovhannes Ermənistan
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Mudranov Beslan 1 - 1s2
5:00 (CƏR)
Englmaier Tobias Almaniya
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalAzərbaycan Safarov Orkhan 11 - 0s2
5:00 (VAZ)
Chammartin Ludovic İsveçrə
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalGürcüstan Papinashvili Amiran 0s1 - 101s2
5:00 (IPP)
Mooren Jeroen Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalFransa Pavia Automne 110s1 - 0s2
3:39 (IPP)
Filzmoser Sabrina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalAlmaniya Roper Miryam 0s1 - 100s1
3:50 (IPP)
Karakas Hedvig Macarıstan
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalPortuqaliya Monteiro Telma 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Verhagen Sanne Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalRumıniya Caprioriu Corina 0s2 - 0s1
QX-2:32 (CƏR)
Gjakova Nora Kosovo
Qadınlar arasında -48 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Csernoviczki Eva 100 - 0s1
3:26 (IPP)
Lokmanhekim Dilara Türkiyə
Qadınlar arasında -48 kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Figueroa Julia 1 - 0s1
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina İtaliya
Qadınlar arasında -52 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalFransa Euranie Annabelle 100 - 0
0:20 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRumıniya Chitu Andreea 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Giuffrida Odette İtaliya
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalAlmaniya Kraeh Mareen 1 - 0s1
4:00 (YUK)
Levytska Tetiana Ukrayna
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 1s2 - 0s2
4:00 (YUK)
Florian Larisa Rumıniya
Kişilər arasında -60 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -60 kq Təsəlliverici Görüşİsveçrə Chammartin Ludovic 11s3 - 0
5:00 (VAZ)
Davtyan Hovhannes Ermənistan
Kişilər arasında -60 kq Təsəlliverici GörüşGürcüstan Papinashvili Amiran 11s2 - 0
5:00 (VAZ)
Englmaier Tobias Almaniya
Qadınlar arasında -52 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Təsəlliverici GörüşRumıniya Florian Larisa 100s1 - 0
2:06 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Qadınlar arasında -52 kq Təsəlliverici Görüşİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Levytska Tetiana Ukrayna
Kişilər arasında -66 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalPortuqaliya Oleinic Sergiu 100s1 - 0
3:29 (IPP)
Shikhalizada Nijat Azərbaycan
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 100 - 0
2:23 (IPP)
Seidl Sebastian Almaniya
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalBelarus Shershan Dzmitry 0s2 - 100s2
QX-0:37 (IPP)
Korval Loic Fransa
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalUkrayna Zantaraia Georgii 0s2 - 100
3:59 (IPP)
Khan-Magomedov Kamal Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -66 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -66 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Zantaraia Georgii 10s2 - 100
2:03 (IPP)
Shikhalizada Nijat Azərbaycan
Kişilər arasında -66 kq Təsəlliverici GörüşAlmaniya Seidl Sebastian 100s1 - 0X
4:49 (IPP)
Shershan Dzmitry Belarus
Qadınlar arasında -57 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Təsəlliverici GörüşHollandiya Verhagen Sanne 100s1 - 0s1
3:56 (IPP)
Filzmoser Sabrina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq Təsəlliverici GörüşRumıniya Caprioriu Corina 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Roper Miryam Almaniya
Qadınlar arasında -48 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Dolgova Irina 0 - 100
1:30 (IPP)
van Snick Charline Belçika
Qadınlar arasında -48 kq Cədvəl B yarımfinalTürkiyə Sahin Ebru 4s2 - 0
4:00 (YUK)
Cherniak Maryna Ukrayna
Kişilər arasında -60 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -60 kq Cədvəl A yarımfinalAzərbaycan Safarov Orkhan 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Garrigos Francisco İspaniya
Kişilər arasında -60 kq Cədvəl B yarımfinalHollandiya Mooren Jeroen 0 - 100s1
0:53 (IPP)
Mudranov Beslan Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -52 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 0s2 - 0s1
QX-3:09 (CƏR)
Euranie Annabelle Fransa
Qadınlar arasında -52 kq Cədvəl B yarımfinalRumıniya Chitu Andreea 100s1 - 0
2:43 (IPP)
Kraeh Mareen Almaniya
Kişilər arasında -66 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -66 kq Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal 100s1 - 0s2
1:45 (IPP)
Oleinic Sergiu Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 0 - 10s1
5:00 (VAZ)
Korval Loic Fransa
Qadınlar arasında -57 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Cədvəl A yarımfinalPortuqaliya Monteiro Telma 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Pavia Automne Fransa
Qadınlar arasında -57 kq Cədvəl B yarımfinalKosovo Gjakova Nora 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Karakas Hedvig Macarıstan
Qadınlar arasında -48 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Bürünc Medal A YarışıMacarıstan Csernoviczki Eva
Bürünc medal
100s1 - 0s1
2:39 (IPP)
Cherniak Maryna Ukrayna
Qadınlar arasında -48 kq Bürünc Medal B Yarışıİspaniya Figueroa Julia 0s1 - 10s2
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Dolgova Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -48 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -48 kq FinalBelçika van Snick Charline
Qızıl medal
1 - 0s1
4:00 (YUK)
Gümüş medal
Sahin Ebru Türkiyə
Kişilər arasında -60 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -60 kq Bürünc Medal A Yarışıİsveçrə Chammartin Ludovic
Bürünc medal
10s3 - 0s1
5:00 (VAZ)
Mooren Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında -60 kq Bürünc Medal B YarışıGürcüstan Papinashvili Amiran
Bürünc medal
100s1 - 0s3
2:53 (IPP)
Garrigos Francisco İspaniya
Kişilər arasında -60 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -60 kq FinalAzərbaycan Safarov Orkhan
Gümüş medal
0s2 - 100s2
4:43 (IPP)
Qızıl medal
Mudranov Beslan Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal A YarışıRumıniya Florian Larisa 0 - 100
0:56 (IPP)
Bürünc medal
Kraeh Mareen Almaniya
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal B Yarışıİtaliya Giuffrida Odette 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Bürünc medal
Kuziutina Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -52 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq FinalFransa Euranie Annabelle
Gümüş medal
0s3 - 1s2
4:00 (YUK)
Qızıl medal
Chitu Andreea Rumıniya
Kişilər arasında -66 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -66 kq Bürünc Medal A YarışıAzərbaycan Shikhalizada Nijat 0 - 10s3
5:00 (VAZ)
Bürünc medal
Pulyaev Mikhail Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -66 kq Bürünc Medal B YarışıAlmaniya Seidl Sebastian
Bürünc medal
12s2 - 0
5:00 (VAZ)
Oleinic Sergiu Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -66 kq FinalRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal
Qızıl medal
10s3 - 1s2
5:00 (VAZ)
Gümüş medal
Korval Loic Fransa
Qadınlar arasında -57 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Bürünc Medal A YarışıHollandiya Verhagen Sanne 0s1 - 10s2
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Gjakova Nora Kosovo
Qadınlar arasında -57 kq Bürünc Medal B YarışıAlmaniya Roper Miryam
Bürünc medal
100 - 0s1
0:49 (IPP)
Pavia Automne Fransa
Qadınlar arasında -57 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -57 kq FinalPortuqaliya Monteiro Telma
Qızıl medal
110 - 0
1:49 (IPP)
Gümüş medal
Karakas Hedvig Macarıstan
Bugün Cüdo tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı