Yarış Cədvəli və NəticələrQılıncoynatmaCümə axşamı, 25 İyun

C.a25İyun
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 1
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 2 - 5
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AAlmaniya Kahl Alexander 5 - 3
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 4
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 1 - 5
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 1 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Safin Timur 5 - 0
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 2 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 5 - 3
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 3 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 0
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 1 - 5
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 3 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 4 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 2
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 2 - 5
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Pauty Maxime 3 - 5
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 4 - 5
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 1
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 5 - 2
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 4
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 4 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 1
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 4 - 3
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 5 - 1
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 2
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 2 - 5
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 3 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 0
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 2 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 3 - 5
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 2
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Kawiecki Pawel Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ingargiola Francesco 4 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 3 - 5
Simon Vincent Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EXorvatiya Jovanovic Bojan 5 - 4
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 0 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 3
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 1 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 2 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 2 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 4 - 5
Zherebchenko Dmitry Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Byk Siarhei 5 - 2
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 4
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 1
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 5 - 4
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 5 - 2
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 2 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 3
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 3 - 5
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 2 - 5
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 3
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 5 - 4
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 4 - 5
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Perelmann Mark 8 - 15
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Pauty Maxime 14 - 15
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliUkrayna Yunes Klod 15 - 13
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Tony Helissey Jean-paul 15 - 9
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Mepstead Marcus 14 - 15
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Janda Michal 9 - 15
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 8 - 15
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Safin Timur 15 - 7
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsrail Or Tomer 12 - 15
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 7 - 15
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Simon Vincent 15 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 15 - 11
Kahl Alexander Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 2 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AFransa Stoltz Marion 5 - 4
Kharlan Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup APolşa Watora Martyna 4 - 5
Gargano Rebecca İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Bunyatova Sevinc 5 - 3
Stoltz Marion Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 5 - 1
Sarban Ilgin Türkiyə
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Kharlan Olga 3 - 5
Watora Martyna Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 0 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup APolşa Watora Martyna 0 - 5
Stoltz Marion Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 5 - 3
Kharlan Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Bunyatova Sevinc 5 - 2
Watora Martyna Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Kharlan Olga 5 - 0
Gargano Rebecca İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AFransa Stoltz Marion 5 - 2
Sarban Ilgin Türkiyə
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Kharlan Olga 3 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 2 - 5
Watora Martyna Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 5 - 2
Stoltz Marion Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Palu Flora 1 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 1
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Jelachi Aliona 5 - 4
Hanzlikova Klara Çex Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BYunanıstan Vougiouka Vassiliki 5 - 1
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 0 - 5
Palu Flora Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 2
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 2 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Jelachi Aliona 1 - 5
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 4 - 5
Palu Flora Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BYunanıstan Vougiouka Vassiliki 5 - 1
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 0
Hanzlikova Klara Çex Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Pasternak Magdalena 2 - 5
Palu Flora Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 3 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Palu Flora 5 - 2
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 0 - 5
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CFransa Rifkiss Margaux 0 - 5
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Limbach Anna 5 - 3
Komashchuk Alina Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Wator Angelika 3 - 5
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CGürcüstan Kakhiani Teodora 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 3 - 5
Rifkiss Margaux Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 3 - 5
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 5 - 3
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Wator Angelika 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CFransa Rifkiss Margaux 2 - 5
Komashchuk Alina Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CGürcüstan Kakhiani Teodora 1 - 5
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 2 - 5
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Limbach Anna 3 - 5
Rifkiss Margaux Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 5 - 1
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CFransa Rifkiss Margaux 1 - 5
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Navarria Caterina 3 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 4 - 5
Ibrahimova Fatima Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 5 - 2
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 5 - 2
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 3 - 5
Navarria Caterina İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 3 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 5 - 1
Navarria Caterina İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DUkrayna Kravatska Olena 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 2 - 5
Balzer Sara Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 4 - 5
Navarria Caterina İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 1 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Navarria Caterina 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 1 - 5
Ridel Mariya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 1
Vila Laia İspaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kaleta Karolina 0 - 5
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ciaraglia Sofia 5 - 4
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 1
Kaleta Karolina Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 3
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 4 - 5
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 2 - 5
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ciaraglia Sofia 2 - 5
Kaleta Karolina Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 2
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 4
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 5 - 2
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 2
Kaleta Karolina Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 2
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 4
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Andreyeva Darya 5 - 2
Kaleta Karolina Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 2
Zhovnir Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBelçika Gevaert Alexandra 2 - 5
Pascu Bianca Rumıniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 4 - 5
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Zhovnir Olga 5 - 2
Gevaert Alexandra Belçika
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 3
Itzkowitz Aliya Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRumıniya Pascu Bianca 2 - 5
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 4
Zhovnir Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 5 - 1
Gevaert Alexandra Belçika
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 4
Pascu Bianca Rumıniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Zhovnir Olga 4 - 5
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRumıniya Pascu Bianca 5 - 1
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBelçika Gevaert Alexandra 2 - 5
Itzkowitz Aliya Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRumıniya Pascu Bianca 3 - 5
Zhovnir Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 3
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 3
Gevaert Alexandra Belçika
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAlmaniya Doerr Georg 15 - 10
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Foconi Alessio 15 - 14
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliUkrayna Yunes Klod 10 - 15
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFransa Tony Helissey Jean-paul 15 - 13
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliDanimarka Tsoronis Alexander 7 - 15
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliÇex Respublikası Choupenitch Alexander 14 - 15
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFransa Simon Vincent 15 - 6
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 15 - 8
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Ingargiola Francesco 15 - 11
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Rosatelli Damiano 12 - 15
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalFransa Simon Vincent 7 - 15
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 8 - 15
Tony Helissey Jean-paul Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİspaniya Vila Laia 15 - 11
Navarria Caterina İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Rifkiss Margaux 15 - 12
Palu Flora Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 15 - 11
Pascu Bianca Rumıniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Ciaraglia Sofia 11 - 15
Limbach Anna Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Balzer Sara 10 - 15
Ridel Mariya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 14 - 15
Zhovnir Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBelarus Andreyeva Darya 9 - 15
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Criscio Martina 7 - 15
Komashchuk Alina Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAzərbaycan Bunyatova Sevil 15 - 4
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 15 - 14
Stoltz Marion Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 12 - 15
Watora Martyna Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAzərbaycan Ibrahimova Fatima 7 - 15
Gargano Rebecca İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİspaniya Vila Laia 8 - 15
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliUkrayna Zhovnir Olga 12 - 15
Rifkiss Margaux Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAzərbaycan Mikina Sabina 13 - 15
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliUkrayna Komashchuk Alina 15 - 8
Limbach Anna Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Ridel Mariya 9 - 15
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliUkrayna Kravatska Olena 15 - 13
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliPolşa Watora Martyna 7 - 15
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAzərbaycan Bunyatova Sevinc 15 - 7
Gargano Rebecca İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalAzərbaycan Bunyatova Sevil 15 - 12
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalUkrayna Kravatska Olena 10 - 15
Rifkiss Margaux Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalPolşa Wator Angelika 15 - 10
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalAzərbaycan Bunyatova Sevinc 15 - 11
Komashchuk Alina Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Yarımfinalİtaliya Foconi Alessio 15 - 14
Bürünc medal
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış YarımfinalFransa Tony Helissey Jean-paul
Bürünc medal
10 - 15
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış YarımfinalFransa Rifkiss Margaux
Bürünc medal
9 - 15
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış YarımfinalAzərbaycan Bunyatova Sevinc
Bürünc medal
11 - 15
Wator Angelika Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaRusiya Federasiyası Arslanov Timur
Gümüş medal
11 - 15
Qızıl medal
Foconi Alessio İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaPolşa Wator Angelika
Qızıl medal
15 - 14
Gümüş medal
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Bugün Qılıncoynatma tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı