Yarış Cədvəli və NəticələrQılıncoynatmaÇərşənbə, 24 İyun

Çər24İyun
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 3 - 5
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 1
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 2 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 0 - 3
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 1 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 1
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 3
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 2 - 3
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 3 - 4
Berta Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 2
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Fichera Marco 4 - 5
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Nikishin Bogdan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 4 - 5
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 0 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİsveçrə Staub Florian 3 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 3 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 2 - 5
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 4 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 4
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 2
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 3 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 4 - 5
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 4 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 4 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 1 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 3 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 3 - 5
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 5 - 1
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 3
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 3 - 4
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 4 - 5
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 5 - 3
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 1 - 5
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 4
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 3
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 4 - 5
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 2 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 4
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 4
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 3 - 4
Trevejo Ivan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 3 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 3
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 1 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 3
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 5 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gustin Ronan 2 - 5
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Gusev Dmitriy Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİsveçrə Staub Florian 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 3 - 4
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 3 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 4
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DNorveç Piasecki Bartosz 2 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gustin Ronan 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 4 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 3
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 3 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 1 - 5
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 0 - 5
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 2
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 5 - 1
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Cipriani Valentina İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 4 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Pasztor Flora 3 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 1 - 5
Mpah Njanga Jeromine Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 2 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup APolşa Szymczak Anna 2 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 4 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 4
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 0 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup APolşa Szymczak Anna 5 - 4
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 0 - 5
Bimova Andrea Çex Respublikası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 5 - 2
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 2
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 2 - 5
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Alborova Yana 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 3 - 5
Erba Carolina İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BYunanıstan Kontochristopoulou Aikaterini-maria 5 - 4
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Walczyk Julia 0 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 4 - 5
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 4
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Walczyk Julia 5 - 2
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 4 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 5 - 4
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİsrail Hatuel Delila 5 - 2
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 2 - 5
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CGürcüstan Goglidze Teona 3 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 3 - 5
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 5
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 1 - 4
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİsrail Hatuel Delila 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 5 - 4
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 5 - 3
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 1
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 1
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DTürkiyə Karamete Irem 5 - 3
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 1
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 3 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 1 - 5
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 0
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 2
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DTürkiyə Karamete Irem 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 2 - 5
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DXorvatiya Dajcic Marcela 2 - 5
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 4
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 2
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 4
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Cini Chiara 5 - 4
Golebiowska Natalia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 1 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jubenot Chloe 2 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 0 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 4 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Golebiowska Natalia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jubenot Chloe 5 - 4
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Cini Chiara 4 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 0
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 4
Leleyko Olga A Ukrayna
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 5 - 4
Chrzanowska Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 3 - 4
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 5 - 3
Cellerova Michala Slovakiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 4 - 3
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 1 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 4 - 3
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 5 - 1
Leleyko Olga A Ukrayna
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 5 - 1
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Chrzanowska Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 2
Cellerova Michala Slovakiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 0 - 5
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 2 - 5
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Bida Sergey 12 - 15
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Berta Daniel 15 - 12
Gusev Dmitriy Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliDanimarka von der Osten Frederik 15 - 14
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Szenyi Peter 10 - 15
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Glebko Anton 7 - 15
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsveçrə Niggeler Michele 15 - 13
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliNorveç Piasecki Bartosz 15 - 14
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsveçrə Brunold Bruce 10 - 15
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Gustin Ronan 15 - 12
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Santarelli Andrea 11 - 15
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 14
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliHollandiya Verwijlen Bas 15 - 8
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliMacarıstan Berta Daniel 13 - 15
Trevejo Ivan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliPolşa Zawrotniak Radoslaw 9 - 15
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Fichera Marco 15 - 13
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFransa Gustin Ronan 14 - 15
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFinlandiya Vuorinen Niko 15 - 14
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİspaniya Abajo Jose Luis 12 - 15
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliEstoniya Novosjolov Nikolai 12 - 15
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalFransa Jerent Daniel 15 - 9
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalFinlandiya Vuorinen Niko 10 - 15
Trevejo Ivan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalNorveç Piasecki Bartosz 15 - 14
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 12
Fichera Marco İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Erba Carolina 15 - 4
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliÇex Respublikası Bimova Andrea 5 - 15
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Mpah Njanga Jeromine 15 - 9
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliYunanıstan Kontochristopoulou Aikaterini-maria 8 - 15
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Schmitz Franziska 9 - 15
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Gebet Gaelle 10 - 15
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Chrzanowska Julia 14 - 15
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Cipriani Valentina 15 - 9
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Sheppard Natalia 13 - 7
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliTürkiyə Karamete Irem 1 - 15
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Huin Julie 7 - 15
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Cini Chiara 15 - 9
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Erba Carolina 12 - 15
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Boldor Maria 8 - 15
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFransa Mpah Njanga Jeromine 12 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Cipriani Valentina 15 - 9
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBöyük Britaniya Sheppard Natalia 12 - 13
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliMacarıstan Golya Fruzsina 10 - 15
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAlmaniya Sauer Anne 15 - 8
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAlmaniya Hampel Eva 15 - 12
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalAlmaniya Golubytskyi Carolin 5 - 15
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Zagidullina Adelina 13 - 9
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalAlmaniya Sauer Anne 11 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Cipriani Valentina 15 - 11
Hampel Eva Almaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalFransa Trevejo Ivan 15 - 10
Bürünc medal
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 12
Bürünc medal
Piasecki Bartosz Norveç
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış YarımfinalRusiya Federasiyası Zagidullina Adelina
Bürünc medal
13 - 15
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Yarımfinalİtaliya Cipriani Valentina
Bürünc medal
10 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaFransa Trevejo Ivan
Qızıl medal
15 - 8
Gümüş medal
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaRusiya Federasiyası Alborova Yana
Gümüş medal
11 - 15
Qızıl medal
Volpi Alice İtaliya
Bugün Qılıncoynatma tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı