Yarış Cədvəli və NəticələrQılıncoynatmaÇərşənbə axşamı, 23 İyun

Ç.a23İyun
Qılıncoynatma
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 0 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 4 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 3 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 2 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 2 - 5
Branza Ana Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 5 - 3
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 3
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 5 - 4
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Beljajeva Julia 4 - 5
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 4 - 3
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 4
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 3 - 5
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 2
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 4 - 3
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 1 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Caran Romana Serbiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 0 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 0
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 1
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Kochneva Olga 3 - 2
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 1 - 5
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 1 - 4
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 3
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 4
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 3 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 3 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 2 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 2 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 1 - 5
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 3
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 3 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 5 - 0
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 3
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 4 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 3 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 3 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 2
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Sivkova Anna 5 - 4
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 1 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 2 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 1
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 4 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 5 - 2
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 4
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 2
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 3 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 2 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 3
Embrich Irina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 0 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 2 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 5 - 0
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 4 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 0 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 5 - 4
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 2 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 2 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 4 - 5
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsveç Samuelsson Emma 11 - 15
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Bukocki Bianka 12 - 15
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Gherman Simona 15 - 9
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliSerbiya Caran Romana 7 - 15
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliLüksemburq Fautsch Lis 8 - 15
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliEstoniya Embrich Irina 14 - 15
Lehis Katrina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Lawrence Corinna 15 - 10
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zvereva Yana 13 - 10
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Heidemann Britta 14 - 15
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Bohus Reka 7 - 15
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Briasco Brenda 14 - 15
Nelip Ewa Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 4 - 5
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 3 - 5
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 0
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 1 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 5 - 3
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 1 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 2 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 2
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 4
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 0
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 4
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 1 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 3 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 2
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 2
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 0
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 4 - 5
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 4 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 4
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 3
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 1 - 5
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 0 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 4
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 5 - 4
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 3
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 4
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 3 - 5
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 3 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 4
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 3 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 3 - 5
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 1 - 5
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 5 - 2
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 3
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 3
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 2
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Safarov Javanshir 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 2
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Trushakov Alexander 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 1 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 3 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 3
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 5 - 4
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 4 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 3
Miracco Luigi İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 4 - 5
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 1 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 2
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 0 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 3
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Proskura Nikita 5 - 3
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 0
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 5 - 3
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 4 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 2 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliEstoniya Kirpu Erika 14 - 13
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFinlandiya Kock Catharina 15 - 14
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Gherman Simona 15 - 10
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Zvereva Yana 15 - 10
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 11 - 15
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Branza Ana Maria 15 - 12
Lehis Katrina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Rizzi Giulia 15 - 12
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Batini Camilla 11 - 15
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalEstoniya Beljajeva Julia 11 - 15
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalRumıniya Branza Ana Maria 15 - 4
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Rizzi Giulia 10 - 15
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Zvereva Yana 14 - 11
Nelip Ewa Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Trushakov Alexander 15 - 6
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Singer Martin 8 - 15
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Miracco Luigi 15 - 6
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAzərbaycan Taghiyev Azar 5 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Motorin Ilya 13 - 15
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Badea Alin 15 - 9
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBelarus Buikevich Aliaksandr 15 - 6
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Honeybone James 15 - 6
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBelçika van Holsbeke Seppe 15 - 8
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Ravasz Etele 9 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Teodosiu Iulian 15 - 12
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Skrodzki Adam 11 - 15
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Pellegrini Alberto 15 - 12
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Badea Alin 15 - 12
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Miracco Luigi 15 - 13
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBöyük Britaniya Honeybone James 10 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBelçika van Holsbeke Seppe 14 - 15
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Murolo Massimiliano 13 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBelarus Buikevich Aliaksandr 11 - 15
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Savich Boris 15 - 12
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Pellegrini Alberto 15 - 13
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalUkrayna Yagodka Andriy 15 - 8
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Miracco Luigi 15 - 10
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Savich Boris 10 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalRumıniya Branza Ana Maria 12 - 11
Bürünc medal
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalRusiya Federasiyası Zvereva Yana 15 - 8
Bürünc medal
Gherman Simona Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Yarımfinalİtaliya Pellegrini Alberto
Bürünc medal
11 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Yarımfinalİtaliya Miracco Luigi
Bürünc medal
11 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaRusiya Federasiyası Zvereva Yana
Gümüş medal
11 - 15
Qızıl medal
Branza Ana Maria Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaRumıniya Dolniceanu Tiberiu
Gümüş medal
10 - 15
Qızıl medal
Yagodka Andriy Ukrayna
Bugün Qılıncoynatma tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı