Yarış Cədvəli və NəticələrÇimərlik voleyboluCümə axşamı, 18 İyun

C.a18İyun
Çimərlik voleybolu
Kişilər arasında Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Kişilər arasında Qrup CYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 2 - 1 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Kişilər arasında Qrup ETürkiyə SEKERCI S MERMER H 0 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 0 - 2 FAIGA S HILMAN A İsrail
Kişilər arasında Qrup Bİspaniya TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C 1 - 2 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Kişilər arasında Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 0 - 2 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Kişilər arasında Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Kişilər arasında Qrup DAvstriya EGLSEER P MULLNER D 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K 2 - 0 ABALAKINA Y DABIZHA K Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiLatviya OZOLINA M GRAUDINA T 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 2 - 0 KARAGKOUNI P METHENITI P A Yunanıstan
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiFinlandiya NYSTROM E NYSTROM E 0 - 2 CUNHA V LIUBYMOVA Z Azərbaycan
Qadınlar arasında Seçmə Mərhələsiİtaliya GIORIA D MOMOLI G 0 - 2 GRUSZCZYNSKA J BARAN K Polşa
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiBelarus BABENKA V MILEUSKAYA Y 1 - 2 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 2 - 0 KONGSHAVN J KJOELBERG V Norveç
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 0 - 2 ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup GAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 KOLLO K VESIK R Estoniya
Kişilər arasında Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 2 - 0 GREGORY C SHEAF J Böyük Britaniya
Kişilər arasında Qrup Hİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup Aİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Kişilər arasında Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 KILDEGAARD P ABELL K Danimarka
Kişilər arasında Qrup FFransa SALVETTI Y DAGUERRE J B 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə
Kişilər arasında Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 2 - 1 DI GIANTOMMASO R THIERCY M Fransa
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 1 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalFransa LONGUET L ADELIN M 0 - 2 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 1 GRUSZCZYNSKA J BARAN K Polşa
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 2 - 1 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 0 - 2 SYRTCEVA E PROKOPEVA M Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 1 - 2 KVAMSDAL M HORDVIK O Norveç
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 1 CUNHA V LIUBYMOVA Z Azərbaycan
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 1 ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M Çex Respublikası
Bugün Çimərlik voleybolu tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı