Yarış Cədvəli və NəticələrÇimərlik voleyboluÇərşənbə, 17 İyun

Çər17İyun
Çimərlik voleybolu
Kişilər arasında Qrup CYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Kişilər arasında Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Kişilər arasında Qrup ETürkiyə SEKERCI S MERMER H 0 - 2 FAIGA S HILMAN A İsrail
Kişilər arasında Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 0 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 2 - 0 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Kişilər arasında Qrup Bİspaniya TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C 2 - 0 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Kişilər arasında Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Kişilər arasında Qrup DAvstriya EGLSEER P MULLNER D 1 - 2 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Kişilər arasında Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 1 - 2 KOLLO K VESIK R Estoniya
Kişilər arasında Qrup GAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 GREGORY C SHEAF J Böyük Britaniya
Kişilər arasında Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 0 - 2 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup Hİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 DI GIANTOMMASO R THIERCY M Fransa
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Kişilər arasında Qrup Aİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 2 - 0 KVAMSDAL M HORDVIK O Norveç
Kişilər arasında Qrup FFransa SALVETTI Y DAGUERRE J B 1 - 2 KILDEGAARD P ABELL K Danimarka
Kişilər arasında Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə
Qadınlar arasında Qrup CNorveç KONGSHAVN J KJOELBERG V 0 - 2 BABENKA V MILEUSKAYA Y Belarus
Qadınlar arasında Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 1 - 2 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Qadınlar arasında Qrup BAvstriya TEUFL V ZASS B N 1 - 2 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 2 - 0 LEHTONEN R LAHTI T Finlandiya
Qadınlar arasında Qrup Eİspaniya RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO 2 - 0 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qadınlar arasında Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 1 ABALAKINA Y DABIZHA K Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup FHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qadınlar arasında Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 1 KARAGKOUNI P METHENITI P A Yunanıstan
Qadınlar arasında Qrup DFinlandiya NYSTROM E NYSTROM E 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 0 - 2 SYRTCEVA E PROKOPEVA M Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup GFransa LONGUET L ADELIN M 2 - 1 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 1 - 2 REHACKOVA K GALOVA E Çex Respublikası
Qadınlar arasında Qrup HUkrayna UDOVENKO D SULIMA Y 2 - 1 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 1 - 2 DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M Litva
Qadınlar arasında Qrup AAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Bugün Çimərlik voleybolu tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı