Yarış Cədvəli və NəticələrÇimərlik voleyboluÇərşənbə axşamı, 16 İyun

Ç.a16İyun
Çimərlik voleybolu
Qadınlar arasında Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Qrup Bİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 0 TEUFL V ZASS B N Avstriya
Qadınlar arasında Qrup Cİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 0 BABENKA V MILEUSKAYA Y Belarus
Qadınlar arasında Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 2 - 1 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qadınlar arasında Qrup EFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 2 - 0 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Qrup FRusiya Federasiyası ABALAKINA Y DABIZHA K 1 - 2 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qadınlar arasında Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qadınlar arasında Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup DYunanıstan KARAGKOUNI P METHENITI P A 0 - 2 NYSTROM E NYSTROM E Finlandiya
Qadınlar arasında Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 2 - 0 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qadınlar arasında Qrup HÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Qadınlar arasında Qrup ALitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 1 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Qadınlar arasında Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 2 - 1 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup GRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 0 - 2 LONGUET L ADELIN M Fransa
Qadınlar arasında Qrup Cİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 0 KONGSHAVN J KJOELBERG V Norveç
Qadınlar arasında Qrup Bİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 0 - 2 TEUFL V ZASS B N Avstriya
Qadınlar arasında Qrup EFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 2 - 0 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qadınlar arasında Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 0 - 2 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qadınlar arasında Qrup FRusiya Federasiyası ABALAKINA Y DABIZHA K 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qadınlar arasında Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 0 NYSTROM E NYSTROM E Finlandiya
Qadınlar arasında Qrup DYunanıstan KARAGKOUNI P METHENITI P A 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup GRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 2 - 0 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 0 - 2 LONGUET L ADELIN M Fransa
Qadınlar arasında Qrup HÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 0 - 2 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qadınlar arasında Qrup ALitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Qadınlar arasında Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 0 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Bugün Çimərlik voleybolu tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı