Yarış Cədvəli və NəticələrBadmintonCümə axşamı, 25 İyun

C.a25İyun
Badminton
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup ALitva BARTUSIS P FOMKINAITE V 8-21 17-21 BASOVA A BITMAN J Çex Respublikası
Qarışıq Cütlər Qrup CDanimarka THYGESEN S NOHR N 21-8 21-11 FLIS P STANKOVIC K Sloveniya
Qarışıq Cütlər Qrup DFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A 21-4 21-5 TENTA E TENTAS P Yunanıstan
Qarışıq Cütlər Qrup Aİrlandiya MAGEE C MAGEE S 21-3 21-2 CALI S SADOWSKI F M Malta
Qarışıq Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası DURKIN V VISLOVA N 21-12 21-10 BURKART C SCHALLER O İsveçrə
Qarışıq Cütlər Qrup DMacarıstan KRAUSZ G SAROSI L 10-21 15-21 BECK R KATTENBECK K Almaniya
Qarışıq Cütlər Qrup BBelçika ANNYS S OLEFFE F 17-21 10-21 WOJTKOWSKA A PIETRYJA P Polşa
Qarışıq Cütlər Qrup CTürkiyə TURGUT M YAVUZ F N 11-21 21-17 16-21 NATAROV G KAZARINOVA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalAçıq
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalTürkiyə Yigit Neslihan 21-8 10-21 11-21 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalÇex Respublikası Gavnholt Kristina 16-21 18-21 Tan Lianne Belçika
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalUkrayna Ulitina Marija 11-21 19-21 Madsen Anna Thea Danimarka
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalBolqarıstan Zetchiri Linda 21-19 21-10 Mikkela Airi Finlandiya
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalİtaliya Cicognini Jeanine 10-21 23-25 Kjaersfeldt Line Danimarka
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Polikarpova Ksenia 19-21 21-15 21-19 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Perminova Natalia 18-21 14-21 Azurmendi Clara İspaniya
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalBelarus Zaitsava Alesia 13-21 21-13 12-21 Nedelcheva Petya Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalİspaniya Abian Pablo 25-23 19-21 21-15 Malkov Vladimir Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalXorvatiya Durkinjak Zvonimir 13-21 21-18 21-11 Zilberman Misha İsrail
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalİrlandiya Evans Scott 21-6 21-13 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalTürkiyə Vural Emre 11-21 13-21 Navickas Kestutis Litva
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalBelçika Tan Yuhan 21-11 21-16 Rogalski Michal Polşa
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalDanimarka Holst Emil 21-16 21-16 Maddaloni Rosario İtaliya
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalÇex Respublikası Koukal Petr 21-12 21-16 Wraber Luka Avstriya
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalAlmaniya Domke Dieter 21-17 21-14 Heino Eetu Finlandiya
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalDanimarka MOGENSEN C BOE M 21-16 21-17 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalAlmaniya BECK R HEINZ A 21-18 13-21 21-12 BOCHAT M PIETRYJA P Polşa
Kişilər arasında Cütlər 1/4 Finalİrlandiya MAGEE S MAGEE J 23-21 19-21 21-15 DIERICKX M GOLINSKI F Belçika
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalXorvatiya DURKINJAK Z HOELBLING Z 12-21 13-21 IVANOV V SOZONOV I Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalBolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-11 21-10 BOTT C KARNOTT J Almaniya
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalBelçika ANNYS S VANDENHOUCKE F 21-14 12-21 10-21 HELSBOL M GREBAK L Danimarka
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 Finalİspaniya MOLINA L OJEDA H 15-21 11-21 BOLOTOVA E KOSETSKAYA E Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 21-11 21-19 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
Bugün Badminton tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı