Yarış Cədvəli və NəticələrBadmintonÇərşənbə, 24 İyun

Çər24İyun
Badminton
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİtaliya Maddaloni Rosario 21-6 21-15 Rzayev Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Qrup ETürkiyə Vural Emre 21-10 17-21 21-9 Bjelan Igor Serbiya
Kişilər arasında Təklər Qrup ABelçika Tan Yuhan 21-10 21-12 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-15 21-18 Heino Eetu Finlandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-3 21-4 Cali Samuel Malta
Kişilər arasında Təklər Qrup HPortuqaliya Silva Ricardo 13-21 10-21 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Aİrlandiya Evans Scott 21-16 21-7 Krausz Gergely Macarıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup Cİspaniya Abian Pablo 17-21 17-21 Domke Dieter Almaniya
Kişilər arasında Təklər Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-16 21-14 Bonny Mathias İsveçrə
Kişilər arasında Təklər Qrup CEstoniya Must Raul 17-21 16-21 Utrosa Iztok Sloveniya
Kişilər arasında Təklər Qrup DLitva Navickas Kestutis 18-21 21-16 21-19 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-8 21-12 POPE I SEFERE K Latviya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 21-8 21-12 GALENIC K POZNANOVIC S Xorvatiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DAlmaniya BOTT C KARNOTT J 21-7 21-10 ZAITSAVA A CHERNIAVSKAYA A Belarus
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DDanimarka HELSBOL M GREBAK L 21-19 21-9 KUUBA K RUUTEL H Estoniya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup FAvstriya Wraber Luka 21-12 21-9 Kushnir Vladzislav Belarus
Kişilər arasında Təklər Qrup FPolşa Rogalski Michal 21-16 21-9 Krauklis Reinis Latviya
Kişilər arasında Təklər Qrup HDanimarka Holst Emil 21-14 21-10 Corvee Lucas Fransa
Kişilər arasında Təklər Qrup DHollandiya Pang Eric T/Q0-21 0-21 Navickas Kestutis Litva
Kişilər arasında Təklər Qrup GSlovakiya Vicen Jarolim 17-21 12-21 Gunnarsson Kari İslandiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası BOLOTOVA E KOSETSKAYA E 21-9 21-9 DARRAGH R BOYLE S İrlandiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BFinlandiya LINDHOLM M NYSTROM J 14-21 23-25 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CÇex Respublikası KRIZKOVA S TOMALOVA K 9-21 10-21 MOLINA L OJEDA H İspaniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABelçika ANNYS S VANDENHOUCKE F 21-18 21-17 VOYTSEKH N ZHARKA Y Ukrayna
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup AÇex Respublikası FLORIAN P KOPRIVA O 16-21 7-21 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 21-10 21-13 BARTUSIS P PLAVIN A Litva
Kişilər arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-7 21-8 QALANDAROV O RZAYEV K Azərbaycan
Kişilər arasında Cütlər Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 21-16 22-20 BOCHAT M PIETRYJA P Polşa
Kişilər arasında Cütlər Qrup DUkrayna NATAROV G POCHTAREV A 21-14 21-17 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-9 22-20 Grudzina Weronika Polşa
Qadınlar arasında Təklər Qrup Bİspaniya Azurmendi Clara 21-11 21-10 Simic Milica Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-7 21-13 Goncalves Sonia Portuqaliya
Qadınlar arasında Təklər Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-1 21-7 Sadowski Fiorella Marie Malta
Qadınlar arasında Təklər Qrup AMacarıstan Sarosi Laura 9-21 14-21 Ulitina Marija Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Qrup DXorvatiya Sutara Dorotea 11-21 4-21 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər Qrup GSlovakiya Ciznarova Jana 13-21 11-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-12 24-22 Deprez Fabienne Almaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 21-6 21-9 Karkantzia Ioanna Yunanıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup Eİslandiya Hognadottir Sara 11-21 16-21 Mikkela Airi Finlandiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup BTürkiyə VURAL E ZORLU S 13-21 16-21 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər Qrup Cİtaliya GRECO G MADDALONI R 8-21 13-21 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-10 21-7 SILVA R SILVA A Portuqaliya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 21-19 22-20 Stankovic Kaja Sloveniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 11-21 22-20 21-12 Tan Lianne Belçika
Qadınlar arasında Təklər Qrup FLatviya Sefere Kristine 15-21 13-21 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Cİsveçrə Ankli Nicole T/Q0-21 0-21 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-19 21-17 Zaitsava Alesia Belarus
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRumıniya Olariu Sonia T/Q0-21 0-21 Stapusaityte Akvile Litva
Bugün Badminton tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı