Yarış Cədvəli və NəticələrBadmintonÇərşənbə axşamı, 23 İyun

Ç.a23İyun
Badminton
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-13 21-7 Sarosi Laura Macarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup HBelarus Zaitsava Alesia 21-17 21-9 Stapusaityte Akvile Litva
Qadınlar arasında Təklər Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 21-9 21-7 Sefere Kristine Latviya
Qadınlar arasında Təklər Qrup GSloveniya Stankovic Kaja 10-21 12-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 21-6 21-10 Sutara Dorotea Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup CAlmaniya Deprez Fabienne 15-21 21-12 13-21 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası BOLOTOVA E KOSETSKAYA E 21-10 21-13 LINDHOLM M NYSTROM J Finlandiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DDanimarka HELSBOL M GREBAK L 21-17 21-9 BOTT C KARNOTT J Almaniya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup BMalta Cali Samuel 16-21 12-21 Rzayev Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Qrup HFransa Corvee Lucas 21-14 16-21 19-21 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər Qrup AMacarıstan Krausz Gergely 21-11 21-16 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-12 21-15 Maddaloni Rosario İtaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-13 21-8 Vural Emre Türkiyə
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası DURKIN V VISLOVA N 21-5 21-8 ANNYS S OLEFFE F Belçika
Qarışıq Cütlər Qrup DYunanıstan TENTA E TENTAS P 11-21 6-21 BECK R KATTENBECK K Almaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup EMalta Sadowski Fiorella Marie 6-21 6-21 Mikkela Airi Finlandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-6 21-12 Azurmendi Clara İspaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BPortuqaliya Goncalves Sonia 21-16 21-15 Simic Milica Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup APolşa Grudzina Weronika 18-21 18-21 Ulitina Marija Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-0 21-0T/Q Ankli Nicole İsveçrə
Qadınlar arasında Təklər Qrup DYunanıstan Karkantzia Ioanna 4-21 4-21 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-9 21-8 Hognadottir Sara İslandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup FBelçika Tan Lianne 17-21 21-12 21-13 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 21-16 21-17 Ciznarova Jana Slovakiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CXorvatiya GALENIC K POZNANOVIC S 17-21 14-21 MOLINA L OJEDA H İspaniya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup Cİspaniya Abian Pablo 21-19 21-15 Must Raul Estoniya
Kişilər arasında Təklər Qrup HDanimarka Holst Emil 21-9 21-9 Silva Ricardo Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup DHollandiya Pang Eric T/QT/Q Zavadsky Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında Təklər Qrup CAlmaniya Domke Dieter 21-8 21-18 Utrosa Iztok Sloveniya
Kişilər arasında Təklər Qrup DUkrayna Zavadsky Dmytro T/Q0-21 0-21 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup Eİsveçrə Bonny Mathias 21-16 21-16 Bjelan Igor Serbiya
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup CDanimarka THYGESEN S NOHR N 21-6 21-7 TURGUT M YAVUZ F N Türkiyə
Qarışıq Cütlər Qrup Aİrlandiya MAGEE C MAGEE S 21-8 21-10 BARTUSIS P FOMKINAITE V Litva
Qarışıq Cütlər Qrup Bİsveçrə BURKART C SCHALLER O 13-21 10-21 WOJTKOWSKA A PIETRYJA P Polşa
Qarışıq Cütlər Qrup CSloveniya FLIS P STANKOVIC K 9-21 15-21 NATAROV G KAZARINOVA Y Ukrayna
Qarışıq Cütlər Qrup DFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A 21-19 21-10 KRAUSZ G SAROSI L Macarıstan
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-5 21-8 FLORIAN P KOPRIVA O Çex Respublikası
Kişilər arasında Cütlər Qrup APortuqaliya SILVA R SILVA A 15-21 6-21 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-0 21-0T/Q Olariu Sonia Rumıniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-7 21-11 ANNYS S VANDENHOUCKE F Belçika
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DEstoniya KUUBA K RUUTEL H 21-15 21-15 ZAITSAVA A CHERNIAVSKAYA A Belarus
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 22-20 21-8 KRIZKOVA S TOMALOVA K Çex Respublikası
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ALatviya POPE I SEFERE K 19-21 10-21 VOYTSEKH N ZHARKA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Cütlər Qrup Bİrlandiya DARRAGH R BOYLE S 19-21 18-21 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup FAvstriya Wraber Luka 16-21 16-21 Rogalski Michal Polşa
Kişilər arasında Təklər Qrup FBelarus Kushnir Vladzislav 21-19 21-19 Krauklis Reinis Latviya
Kişilər arasında Təklər Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-13 21-16 Vicen Jarolim Slovakiya
Kişilər arasında Təklər Qrup GFinlandiya Heino Eetu 21-19 10-21 21-13 Gunnarsson Kari İslandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Aİrlandiya Evans Scott 14-21 21-13 21-13 Tan Yuhan Belçika
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup AMalta CALI S SADOWSKI F M 6-21 6-21 BASOVA A BITMAN J Çex Respublikası
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup CLitva BARTUSIS P PLAVIN A 15-21 17-21 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-11 21-11 VURAL E ZORLU S Türkiyə
Kişilər arasında Cütlər Qrup BAzərbaycan QALANDAROV O RZAYEV K 6-21 4-21 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 21-14 21-6 GRECO G MADDALONI R İtaliya
Kişilər arasında Cütlər Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 23-21 22-20 NATAROV G POCHTAREV A Ukrayna
Kişilər arasında Cütlər Qrup DPolşa BOCHAT M PIETRYJA P 21-12 21-10 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Bugün Badminton tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı