Yarış Cədvəli və NəticələrBadmintonBazar ertəsi, 22 İyun

B.e22İyun
Badminton
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 21-6 21-15 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 18-21 21-14 21-3 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər Qrup EMalta Sadowski Fiorella Marie 17-21 13-21 Hognadottir Sara İslandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup APolşa Grudzina Weronika 15-21 21-15 11-21 Sarosi Laura Macarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup GSloveniya Stankovic Kaja 21-10 21-23 16-21 Ciznarova Jana Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 18-21 17-21 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CXorvatiya GALENIC K POZNANOVIC S 17-21 14-21 KRIZKOVA S TOMALOVA K Çex Respublikası
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-10 21-16 VOYTSEKH N ZHARKA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası BOLOTOVA E KOSETSKAYA E 21-19 21-12 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
Qadınlar arasında Cütlər Qrup Bİrlandiya DARRAGH R BOYLE S 15-21 15-21 LINDHOLM M NYSTROM J Finlandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup AMacarıstan Krausz Gergely 15-21 13-21 Tan Yuhan Belçika
Kişilər arasında Təklər Qrup BMalta Cali Samuel 3-21 10-21 Maddaloni Rosario İtaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup Eİsveçrə Bonny Mathias 9-21 14-21 Vural Emre Türkiyə
Kişilər arasında Təklər Qrup HDanimarka Holst Emil 21-14 18-21 21-9 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-5 21-3 Rzayev Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-15 21-13 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər Qrup DPolşa BOCHAT M PIETRYJA P 21-15 21-18 NATAROV G POCHTAREV A Ukrayna
Kişilər arasında Cütlər Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-17 21-16 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup CLitva BARTUSIS P PLAVIN A 17-21 16-21 GRECO G MADDALONI R İtaliya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-11 21-16 Ulitina Marija Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Qrup FBelçika Tan Lianne 21-11 21-8 Sefere Kristine Latviya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BPortuqaliya Goncalves Sonia 16-21 10-21 Azurmendi Clara İspaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup HBelarus Zaitsava Alesia 21-0 21-0 Olariu Sonia Rumıniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-7 21-10 Simic Milica Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-13 21-10 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Təklər Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 10-21 6-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-16 21-9 Stapusaityte Akvile Litva
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup CAlmaniya Domke Dieter 21-23 13-21 Must Raul Estoniya
Kişilər arasında Təklər Qrup HFransa Corvee Lucas 21-6 21-11 Silva Ricardo Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-6 21-13 Bjelan Igor Serbiya
Kişilər arasında Təklər Qrup FAvstriya Wraber Luka 21-10 21-12 Krauklis Reinis Latviya
Kişilər arasında Təklər Qrup DHollandiya Pang Eric T/Q0-21 0-21 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup GFinlandiya Heino Eetu 25-23 21-15 Vicen Jarolim Slovakiya
Kişilər arasında Təklər Qrup DUkrayna Zavadsky Dmytro T/Q0-21 0-21 Navickas Kestutis Litva
Kişilər arasında Təklər Qrup FBelarus Kushnir Vladzislav 8-21 9-21 Rogalski Michal Polşa
Kişilər arasında Təklər Qrup Cİspaniya Abian Pablo 21-9 21-12 Utrosa Iztok Sloveniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 21-12 21-12 MOLINA L OJEDA H İspaniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ALatviya POPE I SEFERE K 13-21 17-21 ANNYS S VANDENHOUCKE F Belçika
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup DYunanıstan Karkantzia Ioanna 17-21 18-21 Sutara Dorotea Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-15 21-15 Mikkela Airi Finlandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup CAlmaniya Deprez Fabienne 21-0 21-0T/Q Ankli Nicole İsveçrə
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-14 21-12 Gunnarsson Kari İslandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Aİrlandiya Evans Scott 21-7 21-9 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup BAzərbaycan QALANDAROV O RZAYEV K 7-21 14-21 VURAL E ZORLU S Türkiyə
Kişilər arasında Cütlər Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 20-22 21-16 21-15 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup APortuqaliya SILVA R SILVA A 15-21 18-21 FLORIAN P KOPRIVA O Çex Respublikası
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup CDanimarka THYGESEN S NOHR N 21-16 16-21 21-12 NATAROV G KAZARINOVA Y Ukrayna
Qarışıq Cütlər Qrup DYunanıstan TENTA E TENTAS P 4-21 5-21 KRAUSZ G SAROSI L Macarıstan
Qarışıq Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası DURKIN V VISLOVA N 21-16 21-11 WOJTKOWSKA A PIETRYJA P Polşa
Qarışıq Cütlər Qrup Bİsveçrə BURKART C SCHALLER O 13-21 23-21 25-23 ANNYS S OLEFFE F Belçika
Qarışıq Cütlər Qrup CSloveniya FLIS P STANKOVIC K 17-21 15-21 TURGUT M YAVUZ F N Türkiyə
Qarışıq Cütlər Qrup Aİrlandiya MAGEE C MAGEE S 21-11 19-21 21-14 BASOVA A BITMAN J Çex Respublikası
Qarışıq Cütlər Qrup AMalta CALI S SADOWSKI F M 3-21 6-21 BARTUSIS P FOMKINAITE V Litva
Qarışıq Cütlər Qrup DFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A 21-15 21-16 BECK R KATTENBECK K Almaniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DDanimarka HELSBOL M GREBAK L 21-12 21-14 ZAITSAVA A CHERNIAVSKAYA A Belarus
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DEstoniya KUUBA K RUUTEL H 12-21 21-16 17-21 BOTT C KARNOTT J Almaniya
Bugün Badminton tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı