Yarış Cədvəli və NəticələrKamandan oxatmaBazar ertəsi, 22 İyun

B.e22İyun
Kamandan oxatma
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya van den Berg Sjef 7 - 3 Hristov Yavor Vasilev Bolqarıstan
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Ruban Viktor 7 - 1 Mihalic Matija Xorvatiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Yilmaz Yagiz 0 - 6 Slater Kieran Böyük Britaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Weiss Christian 4 - 6 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Prilepov Anton 6 - 0 Nesteng Baard Norveç
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Szafran Marek 2 - 6 Pkhakadze Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsybekdorzhiev Bair 2 - 6 Ivashko Markiyan Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiDanimarka Weiss Johan 3 - 7 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Dielemans Mitch 3 - 7 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Pasqualucci David 4 - 6 Henckels Jeff Lüksemburq
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Ramaekers Robin 0 - 6 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kahllund Florian 6 - 4 Fernandez Antonio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsynguev Beligto 3 - 7 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Habjan Malavasic Den 7 - 1 Rodriguez Juan Ignacio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Naploszek Slawomir 6 - 2 Tekoniemi Antti Finlandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Nespoli Mauro 6 - 0 Wojtkowiak Rafal Polşa
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiHollandiya van den Berg Sjef 6 - 2 Ruban Viktor Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Slater Kieran 5 - 6 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiBelarus Prilepov Anton 6 - 4 Pkhakadze Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiUkrayna Ivashko Markiyan 1 - 7 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiLüksemburq Henckels Jeff 2 - 6 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kahllund Florian 3 - 7 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiSloveniya Habjan Malavasic Den 0 - 6 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə Mərhələsiİtaliya Nespoli Mauro 4 - 6 Naploszek Slawomir Polşa
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarHollandiya van den Berg Sjef 7 - 3 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarBelarus Prilepov Anton 6 - 4 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/4 Finallarİspaniya Alvarino Garcia Miguel 6 - 5 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarPolşa Naploszek Slawomir 6 - 0 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında Fərdi YarımfinallarPolşa Naploszek Slawomir 3 - 7 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi YarımfinallarHollandiya van den Berg Sjef 6 - 0 Prilepov Anton Belarus
Kişilər arasında Fərdi FinallarAçıq
Kişilər arasında Fərdi Bürünc Medal OyunuPolşa Naploszek Slawomir 3 - 7
Bürünc medal
Prilepov Anton Belarus
Kişilər arasında Fərdi Qızıl medal oyunuİspaniya Alvarino Garcia Miguel
Qızıl medal
7 - 1
Gümüş medal
van den Berg Sjef Hollandiya
Bugün Kamandan oxatma tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı