Yarış Cədvəli və NəticələrKamandan oxatmaBazar, 21 İyun

Baz21İyun
Kamandan oxatma
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Valeeva Natalia 2 - 6 Lobzhenidze Yuliya Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Marin Alicia 6 - 5 Ruggieri Laura Fransa
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Richter Elena 6 - 2 Marusava Hanna Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Alarcon Miriam 4 - 6 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Stepanova Inna 6 - 2 Aktuna Aybuke Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Timofeyeva Ekaterina 2 - 6 Sichenikova Lidiia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Schuh Berengere 6 - 4 Deden Esther Hollandiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Senyuk Olqa 3 - 7 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Martin Adriana 5 - 6 Narimanidze Khatuna Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Anagoz Yasemin 6 - 2 Tolkach Alena Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Pavlova Anastasia 6 - 2 Longova Alexandra Slovakiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Timofeeva Kristina 4 - 6 Psarra Evangelia Yunanıstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Hunt Nicky 4 - 6 Erdynieva Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Winter Karina 6 - 5 Unsal Begunhan Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Marchenko Veronika 3 - 7 Tonetta Elena İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Unruh Lisa 7 - 1 Zuranska Adriana Polşa
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiGürcüstan Lobzhenidze Yuliya 2 - 6 Marin Alicia İspaniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Richter Elena 4 - 6 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Stepanova Inna 5 - 6 Sichenikova Lidiia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiFransa Schuh Berengere 4 - 6 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiTürkiyə Anagoz Yasemin 6 - 4 Narimanidze Khatuna Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiYunanıstan Psarra Evangelia 6 - 5 Pavlova Anastasia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Winter Karina 7 - 1 Erdynieva Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Unruh Lisa 2 - 6 Tonetta Elena İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 Finallarİspaniya Marin Alicia 6 - 2 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 FinallarUkrayna Sichenikova Lidiia 1 - 7 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 FinallarYunanıstan Psarra Evangelia 6 - 0 Anagoz Yasemin Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 Finallarİtaliya Tonetta Elena 1 - 7 Winter Karina Almaniya
Qadınlar arasında Fərdi YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında Fərdi YarımfinallarAlmaniya Winter Karina 6 - 2 Psarra Evangelia Yunanıstan
Qadınlar arasında Fərdi Yarımfinallarİspaniya Marin Alicia 1 - 7 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi FinallarAçıq
Qadınlar arasında Fərdi Bürünc Medal OyunuYunanıstan Psarra Evangelia 4 - 6
Bürünc medal
Marin Alicia İspaniya
Qadınlar arasında Fərdi Qızıl medal oyunuAlmaniya Winter Karina
Qızıl medal
6 - 2
Gümüş medal
Jager Maja Danimarka
Bugün Kamandan oxatma tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı