Günlük Yarış CədvəliBazar, 28 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Baz28İyun
Badminton
Kişilər arasında Təklər FinallarAçıq
Kişilər arasında Təklər Qızıl Medal QarşılaşmasıDanimarka Holst Emil
Gümüş medal
12-21 21-23
Qızıl medal
Abian Pablo İspaniya
Qadınlar arasında Təklər FinallarAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qızıl Medal QarşılaşmasıBelçika Tan Lianne
Gümüş medal
21-18 19-21 9-21
Qızıl medal
Kjaersfeldt Line Danimarka
Qarışıq Cütlər FinallarAçıq
Qarışıq Cütlər Qızıl Medal QarşılaşmasıFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A
Gümüş medal
16-21 16-21
Qızıl medal
THYGESEN S NOHR N Danimarka
Baz28İyun
BMX velosiped idmanı
Kişilər arasında BMX velosiped idmanı Yarımfinal
Qadınlar arasında BMX velosiped idmanı Final
Kişilər arasında BMX velosiped idmanı Final
Baz28İyun
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında Klassifikasiya 7-8MacarıstanHUN 3 - 2 AZEAzərbaycan
Kişilər arasında Klassifikasiya 5-6Ukrayna UKR 3 - 6 ESPİspaniya
Kişilər arasında Bürünc Medal Qarşılaşmasıİsveçrə SUI 5 - 6
Bürünc medal
PORPortuqaliya
Kişilər arasında Qızıl medal qarşılaşmasıİtaliya ITA
Gümüş medal
2 - 3
Qızıl medal
RUSRusiya Federasiyası
Baz28İyun
Cüdo
Kişilər arasında Komanda 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Komanda 1/16 Seçmə MərhələsiUkraynaUKR 3 - 2
SLOSloveniya
Kişilər arasında Komanda 1/16 Seçmə MərhələsiÇex RespublikasıCZE 4 - 1
ESPİspaniya
Qadınlar arasında Komanda 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında Komanda Dörddəbir finalSloveniyaSLO 3 - 2
ITAİtaliya
Qadınlar arasında Komanda Dörddəbir finalAlmaniyaGER 3 - 2
HUNMacarıstan
Qadınlar arasında Komanda Dörddəbir finalPolşa POL 2 - 3
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Komanda 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında Komanda Dörddəbir finalRusiya FederasiyasıRUS 4 - 1
UKRUkrayna
Kişilər arasında Komanda Dörddəbir finalFransaFRA 4 - 1
PORPortuqaliya
Kişilər arasında Komanda Dörddəbir finalGürcüstanGEO 5 - 0
CZEÇex Respublikası
Kişilər arasında Komanda Dörddəbir finalAlmaniya GER 2 - 3
HUNMacarıstan
Qadınlar arasında Komanda YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında Komanda Cədvəl A yarımfinalFransaFRA 5 - 0
SLOSloveniya
Qadınlar arasında Komanda Cədvəl B yarımfinalAlmaniyaGER 3 - 2
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Komanda YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında Komanda Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası RUS 1 - 4
FRAFransa
Kişilər arasında Komanda Cədvəl B yarımfinalGürcüstanGEO 5 - 0
HUNMacarıstan
Qadınlar arasında Komanda Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında Komanda Təsəlliverici GörüşMacarıstanHUN 3 - 2
POLPolşa
Kişilər arasında Komanda Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında Komanda Təsəlliverici GörüşUkraynaUKR 3 - 2
PORPortuqaliya
Kişilər arasında Komanda Təsəlliverici GörüşÇex Respublikası CZE 1 - 4
GERAlmaniya
Qadınlar arasında Komanda Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında Komanda Bürünc Medal A YarışıİtaliyaITA
Bürünc medal
3 - 2
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Komanda Bürünc Medal B YarışıMacarıstan HUN 2 - 3
Bürünc medal
SLOSloveniya
Kişilər arasında Komanda Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında Komanda Bürünc Medal A YarışıUkraynaUKR
Bürünc medal
3 - 2
HUNMacarıstan
Kişilər arasında Komanda Bürünc Medal B YarışıAlmaniya GER 2 - 3
Bürünc medal
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Komanda FinalAçıq
Qadınlar arasında Komanda FinalFransaFRA
Qızıl medal
4 - 1
Gümüş medal
GERAlmaniya
Kişilər arasında Komanda FinalAçıq
Kişilər arasında Komanda FinalFransaFRA
Qızıl medal
4 - 1
Gümüş medal
GEOGürcüstan
Baz28İyun
Voleybol
Kişilər arasında Bürünc Medal QarşılaşmasıPolşa POL 1 - 3
Bürünc medal
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qızıl medal qarşılaşmasıBolqarıstan BUL
Gümüş medal
1 - 3
Qızıl medal
GERAlmaniya
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı