Yarış Cədvəli və NəticələrŞənbə, 27 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Şən27İyun
Badminton
Qadınlar arasında Təklər YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Təklər YarımfinalBolqarıstan Nedelcheva Petya
Bürünc medal
18-21 14-21 Kjaersfeldt Line Danimarka
Qadınlar arasında Təklər Yarımfinalİspaniya Azurmendi Clara
Bürünc medal
21-16 19-21 13-21 Tan Lianne Belçika
Qarışıq Cütlər YarımfinalAçıq
Qarışıq Cütlər Yarımfinalİrlandiya MAGEE C MAGEE S
Bürünc medal
12-21 21-23 MITTELHEISSER G FONTAINE A Fransa
Qarışıq Cütlər YarımfinalDanimarka THYGESEN S NOHR N 17-21 21-10 21-15
Bürünc medal
BECK R KATTENBECK K Almaniya
Kişilər arasında Təklər YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Təklər YarımfinalDanimarka Holst Emil 21-14 21-15
Bürünc medal
Domke Dieter Almaniya
Kişilər arasında Təklər YarımfinalLitva Navickas Kestutis
Bürünc medal
22-20 16-21 13-21 Abian Pablo İspaniya
Qadınlar arasında Cütlər FinallarAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qızıl Medal QarşılaşmasıBolqarıstan STOEVA S STOEVA G
Qızıl medal
21-12 23-21
Gümüş medal
BOLOTOVA E KOSETSKAYA E Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Cütlər FinallarAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qızıl Medal QarşılaşmasıDanimarka MOGENSEN C BOE M
Qızıl medal
21-8 21-13
Gümüş medal
IVANOV V SOZONOV I Rusiya Federasiyası
Şən27İyun
Boks
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) FinallarAçıq
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) FinalFransa Mossely Estelle
Gümüş medal
0 - 3
XQ
Qızıl medal
Taylor Katie İrlandiya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) FinalAzərbaycan Selimov Albert
Qızıl medal
3 - 0
XQ
Gümüş medal
Oumiha Sofiane Fransa
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) FinalRusiya Federasiyası Besputin Alexander
Gümüş medal
0 - 3
XQ
Qızıl medal
Baghirov Parviz Azərbaycan
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Finalİrlandiya O'Reilly Michael
Qızıl medal
3 - 0
XQ
Gümüş medal
Musalov Xaybula Azərbaycan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) FinalAzərbaycan Abdullayev Abdulkadir
Qızıl medal
TQ
Gümüş medal
Manukian Gevorg Ukrayna
Şən27İyun
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında Pleyof - 5-ci YerUkraynaUKR 4 - 2 HUNMacarıstan
Kişilər arasında Pleyof - 5-ci YerİspaniyaESP 3 - 1 AZEAzərbaycan
Kişilər arasında YarımfinalİtaliyaITA 7 - 4 SUIİsveçrə
Kişilər arasında YarımfinalPortuqaliya POR 1 - 2 RUSRusiya Federasiyası
Şən27İyun
Cüdo
Kişilər arasında -90 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -90 kq 1/32 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Wenzinger Domenic 100s1 - 0s2
3:38 (IPP)
Chamberlain Frazer Böyük Britaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/32 Seçmə MərhələsiSlovakiya Randl Milan 0s2 - 100s2
3:31 (IPP)
Bauza Karolis Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBosniya və Herseqovina Sadikovic Harun 0s2 - 101s2
4:19 (IPP)
Paskevicius Marius Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Fernandez David 0s1 - 100
1:48 (IPP)
Sarnacki Maciej Polşa
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Nikiforenko Arturs 1 - 100s2
4:21 (IPP)
Gordiienko Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Kokauri Ushangi 101s1 - 0s3
4:03 (IPP)
Ceraj Matjaz Sloveniya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Serbest Burak 0 - 100s1
2:59 (IPP)
Bozinic Bozidar Serbiya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Allerstorfer Daniel 0s1 - 100s2
3:44 (IPP)
Mettis Juhan Estoniya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Harmegnies Benjamin 0s1 - 10s1
5:00 (VAZ)
Khammo Iakiv Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Horak Michal 0s2 - 1s1
5:00 (YUK)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Marchio Elisa 100s2 - 0s4
2:30 (IPP)
Jablonskyte Sandra Litva
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Iliadis Ilias 101 - 0s3
3:43 (IPP)
Kukovica David Sloveniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Odenthal Marc 112s2 - 0s1
3:26 (IPP)
Sasson Alon İsrail
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Denisov Kirill 100 - 0s2
1:36 (IPP)
Wenzinger Domenic İsveçrə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Facente Walter 100s1 - 0
1:30 (IPP)
Ciechomski Patryk Polşa
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Liparteliani Varlam 100s1 - 0s2
1:30 (IPP)
Ver Gabor Macarıstan
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Synyavsky Vadym 10s3 - 10s2
5:00 (CƏR)
Sherazadishvili Nikoloz İspaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Toth Krisztian 0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Nyman Marcus İsveç
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Iddir Alexandre 100s3 - 0s2
4:53 (IPP)
Bauza Karolis Litva
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gurbanov Ramin 101 - 0
1:10 (IPP)
Dias Celio Portuqaliya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Zgank Mihael 1s1 - 0s1
5:00 (YUK)
Dvarby Joakim İsveç
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kukolj Aleksandar 100 - 0s1
3:04 (IPP)
Marmeljuk Aleksandr Estoniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0s2
3:43 (IPP)
Efemgil Batuhan Türkiyə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jurecka Alexandr 0s1 - 10s3
5:00 (VAZ)
Nhabali Quedjau Ukrayna
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Klammert David 0s2 - 100s2
4:43 (IPP)
Gerasimenko Dmitri Serbiya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Voprosov Kirill 0s1 - 10s1
5:00 (VAZ)
Grossklaus Ciril İsveçrə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Guillaume 10s2 - 0s3
5:00 (VAZ)
Milenbergs Aigars Latviya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Mammadov Elkhan 100 - 0
2:45 (IPP)
Kumric Zlatko Xorvatiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Bloshenko Artem 0s2 - 10s3
5:00 (VAZ)
Korrel Michael Hollandiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Nikiforov Toma 100s2 - 0s1
2:36 (IPP)
Cirjenics Miklos Macarıstan
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Paltchik Peter 112 - 0s2
2:07 (IPP)
Buechel David Lixtenşteyn
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Jurisic Stefan 0 - 100
0:52 (IPP)
di Guida Domenico İtaliya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Fonseca Jorge 2s2 - 0s2
5:00 (YUK)
Minaskin Grigori Estoniya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveç Pacek Martin 0s3 - 0s1
5:00 (CƏR)
Borodavko Jevgenijs Latviya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiDanimarka Joergensen Frederik 101s2 - 0s2
4:23 (IPP)
Kronberger Christoph Avstriya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Wojcik Jakub 100 - 0
1:07 (IPP)
Hajas Matej Slovakiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Fletcher Benjamin 100s1 - 0
1:12 (IPP)
Bezzina Isaac Malta
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Hasanli Gunel 0 - 100
1:32 (IPP)
Galeone Assunta İtaliya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Malonga Madeleine 1s3 - 10s2
4:00 (VAZ)
Gibbons Gemma Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Apotekar Klara 0s2 - 100s2
2:38 (IPP)
Dmitrieva Anastasiya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Pogorzelec Daria 0s2 - 0s3
4:00 (CƏR)
Ramirez Yahima Portuqaliya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Bor Barna 1s1 - 10s3
5:00 (VAZ)
Paskevicius Marius Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Okruashvili Adam 100s1 - 0s2
3:27 (IPP)
Sarnacki Maciej Polşa
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Breitbarth Andre 110 - 0s1
4:39 (IPP)
Gordiienko Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Matiashvili Levani 100s2 - 0s1
4:08 (IPP)
Kokauri Ushangi Azərbaycan
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Saidov Renat 100 - 0
0:12 (IPP)
Bozinic Bozidar Serbiya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Meyer Roy 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Mettis Juhan Estoniya
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Simionescu Vladut 0 - 110
2:43 (IPP)
Khammo Iakiv Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Natea Daniel 0s1 - 100s2
3:54 (IPP)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kuelbs Jasmin 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Savelkouls Tessie Hollandiya
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Chibisova Ksenia 0 - 101
1:26 (IPP)
Pakenyte Santa Litva
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Konitz Franziska 0s2 - 0
4:00 (CƏR)
Slutskaya Maryna Belarus
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Andeol Emilie 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Furmanek Katarzyna Polşa
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Kocaturk Gulsah 100 - 0
0:32 (IPP)
Zannoni Jessica San Marino
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Kindzerska Iryna 100 - 0s1
1:06 (IPP)
Marchio Elisa İtaliya
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Iaromka Svitlana 101s3 - 1s3
3:50 (IPP)
Adlington Sarah Böyük Britaniya
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBosniya və Herseqovina Ceric Larisa 0 - 101
1:40 (IPP)
Kaya Belkis Türkiyə
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Frey Karl-Richard 10s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
Korrel Michael Hollandiya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Maret Cyrille 100 - 0
1:13 (IPP)
Paltchik Peter İsrail
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Krpalek Lukas 100s1 - 0s2
3:00 (IPP)
Mammadov Elkhan Azərbaycan
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gasimov Elmar 0s2 - 101s3
4:36 (IPP)
Fonseca Jorge Portuqaliya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Nikiforov Toma 110 - 0
1:47 (IPP)
di Guida Domenico İtaliya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Borodavko Jevgenijs 0s2 - 100s2
QX-0:27 (IPP)
Joergensen Frederik Danimarka
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Peters Dimitri 100 - 0
1:07 (IPP)
Wojcik Jakub Polşa
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Grol Henk 10s2 - 0s2
QX-0:29 (VAZ)
Fletcher Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Iliadis Ilias 10s2 - 0s2
QX-0:48 (VAZ)
Odenthal Marc Almaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Denisov Kirill 100 - 0
0:14 (IPP)
Facente Walter İtaliya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Liparteliani Varlam 100s1 - 1s2
3:41 (IPP)
Sherazadishvili Nikoloz İspaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Iddir Alexandre 0s1 - 10s2
5:00 (VAZ)
Zgank Mihael Sloveniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Toth Krisztian 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Gurbanov Ramin Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0
0:43 (IPP)
Gerasimenko Dmitri Serbiya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kukolj Aleksandar 100 - 0s1
1:14 (IPP)
Nhabali Quedjau Ukrayna
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Grossklaus Ciril 0s2 - 100s2
2:30 (IPP)
Elmont Guillaume Hollandiya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Tcheumeo Audrey 100 - 0s4
2:16 (IPP)
Galeone Assunta İtaliya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Joo Abigel 100s1 - 0s1
QX-0:13 (IPP)
Talarn Compano Laia İspaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verkerk Marhinde 110 - 0
2:11 (IPP)
Maranic Ivana Xorvatiya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Velensek Anamari Klementina 111s2 - 0
3:30 (IPP)
Tort Merino Marta İspaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Powell Natalie 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Dmitrieva Anastasiya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Turks Victoriia 100s1 - 0s3
3:49 (IPP)
Gibbons Gemma Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Malzahn Luise 1 - 1s1
4:00 (CƏR)
Pogorzelec Daria Polşa
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Steenhuis Guusje 101 - 0s1
2:29 (IPP)
de Saedelaere Sofie Belçika
Kişilər arasında +100 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalLitva Paskevicius Marius 100 - 0s1
2:45 (IPP)
Breitbarth Andre Almaniya
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalGürcüstan Okruashvili Adam 1s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Matiashvili Levani Gürcüstan
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Saidov Renat 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Khammo Iakiv Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalHollandiya Meyer Roy 0 - 100s1
1:56 (IPP)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalAlmaniya Kuelbs Jasmin 100 - 0s1
2:14 (IPP)
Pakenyte Santa Litva
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalFransa Andeol Emilie 0s2 - 0s3
QX-0:36 (CƏR)
Kindzerska Iryna Ukrayna
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalBelarus Slutskaya Maryna 0s2 - 0s3
4:00 (CƏR)
Kocaturk Gulsah Türkiyə
Qadınlar arasında +78 kq Dörddəbir finalUkrayna Iaromka Svitlana 0 - 100s1
2:23 (IPP)
Kaya Belkis Türkiyə
Kişilər arasında -100 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalAlmaniya Frey Karl-Richard 0s4 - 101
4:02 (IPP)
Maret Cyrille Fransa
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalÇex Respublikası Krpalek Lukas 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Nikiforov Toma Belçika
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalPortuqaliya Fonseca Jorge 100 - 0s2
2:12 (IPP)
Joergensen Frederik Danimarka
Kişilər arasında -100 kq Dörddəbir finalAlmaniya Peters Dimitri 0s1 - 1s1
5:00 (YUK)
Grol Henk Hollandiya
Kişilər arasında -90 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalYunanıstan Iliadis Ilias 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Denisov Kirill Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalGürcüstan Liparteliani Varlam 10s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Zgank Mihael Sloveniya
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0
2:10 (IPP)
Elmont Guillaume Hollandiya
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalMacarıstan Toth Krisztian 101s1 - 0s1
3:06 (IPP)
Kukolj Aleksandar Serbiya
Qadınlar arasında -78 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalFransa Tcheumeo Audrey 11s2 - 0
4:00 (VAZ)
Joo Abigel Macarıstan
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalHollandiya Verkerk Marhinde 101s1 - 0
1:41 (IPP)
Powell Natalie Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalSloveniya Velensek Anamari Klementina 0 - 0s2
4:00 (CƏR)
Turks Victoriia Ukrayna
Qadınlar arasında -78 kq Dörddəbir finalAlmaniya Malzahn Luise 100 - 0s1
1:52 (IPP)
Steenhuis Guusje Hollandiya
Kişilər arasında +100 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında +100 kq Təsəlliverici GörüşAlmaniya Breitbarth Andre 0s4 - 100s1
2:31 (IPP)
Matiashvili Levani Gürcüstan
Kişilər arasında +100 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Khammo Iakiv 111s2 - 0s1
4:54 (IPP)
Meyer Roy Hollandiya
Kişilər arasında +100 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında +100 kq Cədvəl A yarımfinalLitva Paskevicius Marius 0s2 - 100s1
2:30 (IPP)
Okruashvili Adam Gürcüstan
Kişilər arasında +100 kq Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Saidov Renat 1 - 100s1
2:44 (IPP)
Sasson Or İsrail
Qadınlar arasında +78 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Kocaturk Gulsah 0 - 100
0:40 (IPP)
Pakenyte Santa Litva
Qadınlar arasında +78 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Kindzerska Iryna 0 - 100
1:17 (IPP)
Iaromka Svitlana Ukrayna
Kişilər arasında -100 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -100 kq Təsəlliverici GörüşBelçika Nikiforov Toma 100 - 1
1:43 (IPP)
Frey Karl-Richard Almaniya
Kişilər arasında -100 kq Təsəlliverici GörüşDanimarka Joergensen Frederik 0 - 100
0:34 (IPP)
Peters Dimitri Almaniya
Qadınlar arasında +78 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Cədvəl A yarımfinalBelarus Slutskaya Maryna 0s1 - 100
1:52 (IPP)
Kuelbs Jasmin Almaniya
Qadınlar arasında +78 kq Cədvəl B yarımfinalFransa Andeol Emilie 1s2 - 0s1
4:00 (YUK)
Kaya Belkis Türkiyə
Qadınlar arasında -78 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Joo Abigel 0s4 - 100s1
3:18 (IPP)
Powell Natalie Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -78 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Turks Victoriia 0s2 - 100s2
QX-0:33 (IPP)
Steenhuis Guusje Hollandiya
Kişilər arasında -90 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -90 kq Təsəlliverici GörüşSerbiya Kukolj Aleksandar 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Iliadis Ilias Yunanıstan
Kişilər arasında -90 kq Təsəlliverici GörüşSloveniya Zgank Mihael 0s2 - 11s3
5:00 (VAZ)
Elmont Guillaume Hollandiya
Kişilər arasında -100 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -100 kq Cədvəl A yarımfinalÇex Respublikası Krpalek Lukas 100 - 0s1
5:00 (IPP)
Maret Cyrille Fransa
Kişilər arasında -100 kq Cədvəl B yarımfinalPortuqaliya Fonseca Jorge 0s3 - 10s2
5:00 (VAZ)
Grol Henk Hollandiya
Qadınlar arasında -78 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Cədvəl A yarımfinalFransa Tcheumeo Audrey 0s1 - 10
4:00 (VAZ)
Verkerk Marhinde Hollandiya
Qadınlar arasında -78 kq Cədvəl B yarımfinalSloveniya Velensek Anamari Klementina 0s2 - 10s1
4:00 (VAZ)
Malzahn Luise Almaniya
Kişilər arasında -90 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -90 kq Cədvəl A yarımfinalMacarıstan Toth Krisztian 0s2 - 0s1
5:00 (CƏR)
Denisov Kirill Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -90 kq Cədvəl B yarımfinalGürcüstan Liparteliani Varlam 110 - 0s1
2:37 (IPP)
Gviniashvili Beka Gürcüstan
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal A YarışıYunanıstan Iliadis Ilias
Bürünc medal
0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Gviniashvili Beka Gürcüstan
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Elmont Guillaume
Bürünc medal
0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Toth Krisztian Macarıstan
Kişilər arasında -90 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq FinalRusiya Federasiyası Denisov Kirill
Qızıl medal
1s1 - 0
5:00 (YUK)
Gümüş medal
Liparteliani Varlam Gürcüstan
Qadınlar arasında -78 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -78 kq Bürünc Medal A YarışıBöyük Britaniya Powell Natalie 0 - 100s2
3:48 (IPP)
Bürünc medal
Velensek Anamari Klementina Sloveniya
Qadınlar arasında -78 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Steenhuis Guusje
Bürünc medal
10s2 - 0s2
4:00 (VAZ)
Tcheumeo Audrey Fransa
Qadınlar arasında -78 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -78 kq FinalHollandiya Verkerk Marhinde
Qızıl medal
10 - 0
4:00 (VAZ)
Gümüş medal
Malzahn Luise Almaniya
Kişilər arasında -100 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -100 kq Bürünc Medal A YarışıBelçika Nikiforov Toma
Bürünc medal
100 - 0s1
3:45 (IPP)
Fonseca Jorge Portuqaliya
Kişilər arasında -100 kq Bürünc Medal B YarışıAlmaniya Peters Dimitri 0s3 - 1
5:00 (YUK)
Bürünc medal
Maret Cyrille Fransa
Kişilər arasında -100 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -100 kq FinalÇex Respublikası Krpalek Lukas
Gümüş medal
0 - 1s3
5:00 (YUK)
Qızıl medal
Grol Henk Hollandiya
Qadınlar arasında +78 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında +78 kq Bürünc Medal A YarışıLitva Pakenyte Santa 0 - 111
3:41 (IPP)
Bürünc medal
Kaya Belkis Türkiyə
Qadınlar arasında +78 kq Bürünc Medal B YarışıUkrayna Iaromka Svitlana
Bürünc medal
100 - 0
0:51 (IPP)
Slutskaya Maryna Belarus
Qadınlar arasında +78 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında +78 kq FinalAlmaniya Kuelbs Jasmin
Gümüş medal
0 - 101s1
2:23 (IPP)
Qızıl medal
Andeol Emilie Fransa
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal A YarışıGürcüstan Matiashvili Levani 0 - 1
5:00 (YUK)
Bürünc medal
Saidov Renat Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal B YarışıUkrayna Khammo Iakiv
Bürünc medal
13s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Paskevicius Marius Litva
Kişilər arasında +100 kq FinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq FinalGürcüstan Okruashvili Adam
Qızıl medal
100s2 - 0s1
2:40 (IPP)
Gümüş medal
Sasson Or İsrail
Şən27İyun
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 FinalMacarıstan HUN 34 - 45
ITAİtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 FinalAzərbaycan AZE 26 - 45
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 FinalİtaliyaITA 45 - 17
POLPolşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 FinalAzərbaycan AZE 24 - 45
UKRUkrayna
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 FinalAlmaniya GER 26 - 45
GBRBöyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 FinalPolşa POL 30 - 45
ITAİtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Yerləşdirmə 5-6Azərbaycan AZE 37 - 45
HUNMacarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Yarımfinalİtaliya ITA 27 - 45
FRAFransa
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Yarımfinalİsveçrə SUI 38 - 43
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Yerləşdirmə 5-6AzərbaycanAZE 45 - 41
POLPolşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı YarımfinalİtaliyaITA 45 - 33
FRAFransa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı YarımfinalRusiya Federasiyası RUS 34 - 45
UKRUkrayna
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı Yerləşdirmə 5-6Polşa POL 24 - 45
GERAlmaniya
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı YarımfinalBöyük BritaniyaGBR 45 - 41
FRAFransa
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı YarımfinalRusiya Federasiyası RUS 42 - 45
ITAİtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Bürünc Medal Qarşılaşmasıİsveçrə SUI 40 - 44
Bürünc medal
ITAİtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Qızıl Medal OyunRusiya Federasiyası RUS
Gümüş medal
32 - 45
Qızıl medal
FRAFransa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Bürünc Medal QarşılaşmasıRusiya FederasiyasıRUS
Bürünc medal
45 - 29
FRAFransa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Qızıl Medal OyunUkraynaUKR
Qızıl medal
45 - 43
Gümüş medal
ITAİtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı Bürünc Medal QarşılaşmasıRusiya FederasiyasıRUS
Bürünc medal
45 - 33
FRAFransa
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı Qızıl Medal Oyunİtaliya ITA
Gümüş medal
41 - 45
Qızıl medal
GBRBöyük Britaniya
Şən27İyun
Üzgüçülük
Kişilər arasında 50m sərbəst İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 50m Batterflyay İlkin oyunlar
Kişilər arasında 400m fərdi kompleks İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 4x200m sərbəst ötürmə İlkin oyunlar
Kişilər arasında 4x100 kompleks ötürmə İlkin oyunlar
Kişilər arasında 50m sərbəst Yarımfinal
Qadınlar arasında 50m Batterflyay Yarımfinal
Kişilər arasında 400m fərdi kompleks Final
Qadınlar arasında 100m arxa üstə Final
Kişilər arasında 100m Brass Final
Qadınlar arasında 100m Brass Final
Kişilər arasında 200m sərbəst Final
Qadınlar arasında 200m fərdi kompleks Final
Kişilər arasında 100m Batterflyay Final
Qadınlar arasında 50m Batterflyay Final
Kişilər arasında 50m sərbəst Final
Qadınlar arasında 4x200m sərbəst ötürmə Final
Kişilər arasında 4x100 kompleks ötürmə Final
Şən27İyun
Voleybol
Qadınlar arasında Bürünc Medal QarşılaşmasıAzərbaycan AZE 2 - 3
Bürünc medal
SRBSerbiya
Qadınlar arasında Qızıl medal qarşılaşmasıTürkiyəTUR
Qızıl medal
3 - 0
Gümüş medal
POLPolşa
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı