Yarış Cədvəli və NəticələrŞənbə, 27 İyun

 
SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Kişilər arasında
UkraynaUKR
-
HUNMacarıstan
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
İspaniyaESP
-
AZEAzərbaycan
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
İtaliyaITA
-
SUIİsveçrə
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
PortuqaliyaPOR
-
RUSRusiya Federasiyası
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında -90 kq 1/32 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Cüdo
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Iliadis Ilias 101 - 0s3
3:43 (IPP)
Kukovica David Sloveniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Odenthal Marc 112s2 - 0s1
3:26 (IPP)
Sasson Alon İsrail
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Denisov Kirill 100 - 0s2
1:36 (IPP)
Wenzinger Domenic İsveçrə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Facente Walter 100s1 - 0
1:30 (IPP)
Ciechomski Patryk Polşa
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Liparteliani Varlam 100s1 - 0s2
1:30 (IPP)
Ver Gabor Macarıstan
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Synyavsky Vadym 10s3 - 10s2
5:00 (CƏR)
Sherazadishvili Nikoloz İspaniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Toth Krisztian 0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Nyman Marcus İsveç
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Iddir Alexandre 100s3 - 0s2
4:53 (IPP)
Bauza Karolis Litva
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gurbanov Ramin 101 - 0
1:10 (IPP)
Dias Celio Portuqaliya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Zgank Mihael 1s1 - 0s1
5:00 (YUK)
Dvarby Joakim İsveç
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kukolj Aleksandar 100 - 0s1
3:04 (IPP)
Marmeljuk Aleksandr Estoniya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0s2
3:43 (IPP)
Efemgil Batuhan Türkiyə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jurecka Alexandr 0s1 - 10s3
5:00 (VAZ)
Nhabali Quedjau Ukrayna
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Klammert David 0s2 - 100s2
4:43 (IPP)
Gerasimenko Dmitri Serbiya
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Voprosov Kirill 0s1 - 10s1
5:00 (VAZ)
Grossklaus Ciril İsveçrə
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Guillaume 10s2 - 0s3
5:00 (VAZ)
Milenbergs Aigars Latviya
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında +100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında +78 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -100 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -90 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -78 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında +100 kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında +78 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -100 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -90 kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -78 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında +100 kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında +100 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında +78 kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -100 kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında +78 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -78 kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -90 kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -100 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -78 kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -90 kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Kişilər arasında -90 kq Final
Qadınlar arasında -78 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -78 kq Final
Kişilər arasında -100 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Kişilər arasında -100 kq Final
Qadınlar arasında +78 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında +78 kq Final
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Kişilər arasında +100 kq Final
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 Final
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 Final
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 Final
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Finallar
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Yarımfinal
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Finallar
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Yarımfinal
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı Finallar
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı Yarımfinal
1
Kişilər arasında Sablya ilə komanda yarışı Finallar
1
Qadınlar arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Finallar
1
Kişilər arasında Rapira ilə komanda yarışı Finallar
Kişilər arasında 50m sərbəst, Qadınlar arasında 50m Batterflyay, Kişilər arasında 400m fərdi kompleks, Qadınlar arasında 4x200m sərbəst ötürmə, Kişilər arasında 4x100 kompleks ötürmə
3
Kişilər arasında 50m sərbəst, Qadınlar arasında 50m Batterflyay, Kişilər arasında 400m fərdi kompleks, Qadınlar arasında 100m arxa üstə, Kişilər arasında 100m Brass
8
Kişilər arasında 50m sərbəst, Qadınlar arasında 50m Batterflyay, Qadınlar arasında 4x200m sərbəst ötürmə, Kişilər arasında 4x100 kompleks ötürmə, Qadınlar arasında 100m Brass, Kişilər arasında 200m sərbəst, Qadınlar arasında 200m fərdi kompleks, Kişilər arasında 100m Batterflyay
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı