Yarış Cədvəli və NəticələrCümə, 26 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Cüm26İyun
Badminton
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalDanimarka Madsen Anna Thea 9-21 14-21 Kjaersfeldt Line Danimarka
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalRusiya Federasiyası Polikarpova Ksenia 21-13 11-21 13-21 Nedelcheva Petya Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalBolqarıstan Zetchiri Linda 21-19 17-21 17-21 Azurmendi Clara İspaniya
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalFransa Lansac Delphine 21-16 16-21 15-21 Tan Lianne Belçika
Qarışıq Cütlər 1/4 FinalAçıq
Qarışıq Cütlər 1/4 FinalFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A 21-12 22-24 21-12 NATAROV G KAZARINOVA Y Ukrayna
Qarışıq Cütlər 1/4 Finalİrlandiya MAGEE C MAGEE S 21-18 21-12 WOJTKOWSKA A PIETRYJA P Polşa
Qarışıq Cütlər 1/4 FinalAlmaniya BECK R KATTENBECK K 21-16 21-19 DURKIN V VISLOVA N Rusiya Federasiyası
Qarışıq Cütlər 1/4 FinalÇex Respublikası BASOVA A BITMAN J 21-23 12-21 THYGESEN S NOHR N Danimarka
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Təklər 1/4 Finalİspaniya Abian Pablo 21-12 21-13 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalBelçika Tan Yuhan 14-21 6-21 Navickas Kestutis Litva
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalAlmaniya Domke Dieter 21-18 18-21 21-17 Koukal Petr Çex Respublikası
Kişilər arasında Təklər 1/4 Finalİrlandiya Evans Scott 17-21 14-21 Holst Emil Danimarka
Kişilər arasında Cütlər YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Cütlər YarımfinalDanimarka MOGENSEN C BOE M 21-18 21-17
Bürünc medal
BECK R HEINZ A Almaniya
Kişilər arasında Cütlər Yarımfinalİrlandiya MAGEE S MAGEE J
Bürünc medal
5-21 9-21 IVANOV V SOZONOV I Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Cütlər YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Cütlər YarımfinalBolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-14 21-9
Bürünc medal
YIGIT N BAYRAK O Türkiyə
Qadınlar arasında Cütlər YarımfinalDanimarka HELSBOL M GREBAK L
Bürünc medal
14-21 21-14 9-21 BOLOTOVA E KOSETSKAYA E Rusiya Federasiyası
Cüm26İyun
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında YarımfinalSloveniya SLO 16 - 21 UKRUkrayna
Kişilər arasında YarımfinalSloveniya SLO 8 - 21 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Yarımfinalİspaniya ESP 12 - 13 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında YarımfinalSerbiya SRB 16 - 19 ESPİspaniya
Qadınlar arasında Bürünc Medal OyunuSloveniya SLO 9 - 19
Bürünc medal
ESPİspaniya
Kişilər arasında Bürünc Medal OyunuSloveniya SLO 14 - 21
Bürünc medal
SRBSerbiya
Qadınlar arasında Qızıl Medal OyunuUkrayna UKR
Gümüş medal
17 - 22
Qızıl medal
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qızıl Medal OyunuRusiya FederasiyasıRUS
Qızıl medal
18 - 14
Gümüş medal
ESPİspaniya
Cüm26İyun
BMX velosiped idmanı
Qadınlar arasında BMX velosiped idmanı Zamana qarşı Təsnifat Yarışı
Kişilər arasında BMX velosiped idmanı Zamana qarşı Təsnifat Yarışı
Qadınlar arasında BMX velosiped idmanı Zamana qarşı Super Final Yarışı
Kişilər arasında BMX velosiped idmanı Zamana qarşı Super Final Yarışı
Qadınlar arasında BMX velosiped idmanı Hərəkətlər
Kişilər arasında BMX velosiped idmanı Hərəkətlər
Cüm26İyun
Boks
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) YarımfinalFransa Mossely Estelle 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Bugar Tasheena Almaniya
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) YarımfinalAzərbaycan Alekseevna Yana
Bürünc medal
1 - 2
XQ
Taylor Katie İrlandiya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) YarımfinalAzərbaycan Selimov Albert 3 - 0
XQ
Bürünc medal
McComb Sean İrlandiya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) YarımfinalFransa Oumiha Sofiane 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Polski Mateusz Polşa
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) YarımfinalRusiya Federasiyası Besputin Alexander 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Samofalov Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) YarımfinalBöyük Britaniya Kelly Josh
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Baghirov Parviz Azərbaycan
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) YarımfinalRusiya Federasiyası Koptyakov Maxim
Bürünc medal
TQ
O'Reilly Michael İrlandiya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) YarımfinalAzərbaycan Musalov Xaybula 2 - 1
XQ
Bürünc medal
Harcsa Zoltan Macarıstan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) YarımfinalAzərbaycan Abdullayev Abdulkadir 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Magomedov Sadam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) YarımfinalUkrayna Manukian Gevorg
TKO-Z R1 2:48
Bürünc medal
Filipi Josip Bepo Xorvatiya
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) FinallarAçıq
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) FinalRusiya Federasiyası Saveleva Elena
Qızıl medal
3 - 0
XQ
Gümüş medal
Davide Marzia İtaliya
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) FinallarAçıq
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Finalİtaliya Alberti Valentina
Gümüş medal
0 - 3
XQ
Qızıl medal
Beliakova Anastasiia Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) FinalAzərbaycan Mamishzada Elvin
Qızıl medal
3 - 0
XQ
Gümüş medal
Picardi Vincenzo İtaliya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Finalİtaliya Mangiacapre Vincenzo
Gümüş medal
0 - 3
XQ
Qızıl medal
Sotomayor Collazo Azərbaycan
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) FinalRusiya Federasiyası Gimbatov Gasan
Gümüş medal
0 - 3
XQ
Qızıl medal
Joyce Joe Böyük Britaniya
Cüm26İyun
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında Qrup BİtaliyaITA 5 - 4 HUNMacarıstan
Kişilər arasında Qrup AİsveçrəSUI 5 - 4 UKRUkrayna
Kişilər arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 5 - 3 ESPİspaniya
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan AZE 4 - 6 PORPortuqaliya
Cüm26İyun
Cüdo
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Voelk Christopher 0s2 - 100s2
4:32 (IPP)
Jezek Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Ceylan Bayram 0s4 - 100
4:29 (IPP)
Urani Florent Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiKosovo Gjakova Akil 0 - 100
0:35 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Regis Andrea 0s2 - 2s1
5:00 (YUK)
Ramanchyk Aliaksei Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Khomula Artem 0 - 100
0:45 (IPP)
Szwarnowiecki Damian Polşa
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə Mərhələsiİrlandiya Fleming Eoin 0 - 100
1:30 (IPP)
Vanlioglu Hasan Türkiyə
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Azoidis Georgios 100s1 - 0s3
2:34 (IPP)
Maddaloni Marco İtaliya
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiGürcüstan Shavdatuashvili Lasha 0s2 - 1s2
5:00 (YUK)
Duprat Pierre Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Shoka Vadzim 10s3 - 0s2
5:00 (VAZ)
Chouchi Sami Belçika
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə MərhələsiFinlandiya Laamanen Eetu 100s3 - 11s3
3:27 (IPP)
Rothberg Kunter Estoniya
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiSloveniya Jerman Gasper 0s2 - 0s1
5:00 (CƏR)
Musil Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiPolşa Kubieniec Jakub 0s2 - 0
5:00 (CƏR)
Bodirlau Cristian Rumıniya
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Livesey Owen 100s2 - 0s3
5:00 (IPP)
Mrvaljevic Srdjan Monteneqro
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiBelçika Bottieau Joachim 0s2 - 100s1
4:20 (IPP)
Ivanov Ivaylo Bolqarıstan
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiEstoniya Toniste Kristjan 1s3 - 101s1
3:54 (IPP)
Nacimiento Lorenzo Adrian İspaniya
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiSloveniya Cetic Jesenko 0 - 10s2
5:00 (VAZ)
Pacek Robin İsveç
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Wieczerzak Alexander 100s1 - 1s2
3:57 (IPP)
Iura Sveinbjorn İslandiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAndorra Salles Lopez Laura 0s2 - 1s1
4:00 (YUK)
Milosevic Nina Sloveniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Shor Rotem 0s1 - 1s2
4:00 (YUK)
Miskovic Marijana Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nikoloska Katerina 1 - 102s1
4:00 (IPP)
Huseynova Khanim Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Labazina Marta 0 - 100
0:48 (IPP)
Cachola Ana Portuqaliya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Ozdoba Agata 100 - 0
0:21 (IPP)
Akhundova Nuriyya Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Schlesinger Alice 1 - 0s3
4:00 (YUK)
Bernholm Anna İsveç
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Drexler Hilde 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Howell Gemma Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMalta Bezzina Marcon 0s3 - 100s1
2:33 (IPP)
Hermansson Mia İsveç
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Puche Isabel 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Dakovic Andreja Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Szabo Franciska 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Franssen Juul Hollandiya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Conway Sally 100 - 0s2
2:33 (IPP)
Samardzic Aleksandra Bosniya və Herseqovina
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Stam Esther 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Cantoni Giulia İtaliya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Emane Gevrise 100s2 - 0s4
3:29 (IPP)
Gazieva Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLüksemburq Mossong Lynn 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Bakacak Sukran 0s1 - 1
4:00 (YUK)
Wildikan Lior İsrail
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiXorvatiya Matic Barbara 100 - 0
1:01 (IPP)
Ibrahimova Nargiz Azərbaycan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Robra Juliane 11s2 - 0
4:00 (VAZ)
Pogacnik Anka Sloveniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Mirzazada Valida 0 - 101
1:52 (IPP)
Taeymans Roxane Belçika
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Breitenbach Anett 100s1 - 1
2:44 (IPP)
Gahie Marie Eve Fransa
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Bolder Linda 0 - 11s3
4:00 (VAZ)
Gercsak Szabina Macarıstan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Klys Katarzyna 2s3 - 0s1
4:00 (YUK)
Fletcher Megan Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Eiglova Alena 0 - 100s1
3:01 (IPP)
Bernabeu Maria İspaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Mansour Lola 101s1 - 0
3:11 (IPP)
Odzelashvili Nino Gürcüstan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Orujov Rustam 0 - 100
1:26 (IPP)
Jezek Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMonako Bessi Cedric 10 - 100
2:11 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Tichelt Dirk 100 - 0
0:39 (IPP)
Szwarnowiecki Damian Polşa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Nicolaescu Eduard 0s2 - 100
4:23 (IPP)
Uematsu Kiyoshi İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tatalashvili Nugzari 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Urani Florent Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kovacevic Ljubisa 100 - 0
0:27 (IPP)
Macias Tommy İsveç
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Draksic Rok 2s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Ramanchyk Aliaksei Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Fedosejenkovs Dmitrijs 0s2 - 100s3
4:41 (IPP)
Alves Andre Portuqaliya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Vanlioglu Hasan Türkiyə
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Steinbuks Mihails 0 - 101
1:55 (IPP)
Ramirez Javier İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ungvari Miklos 101s3 - 0s1
5:00 (IPP)
Azoidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jecminek Jakub 0s2 - 100
4:37 (IPP)
Duprat Pierre Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Dex 10s3 - 0s2
5:00 (VAZ)
Shoka Vadzim Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlbaniya Ramosacaj Igli 0s3 - 100
2:21 (IPP)
Drebot Serhiy Ukrayna
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Muki Sagi 100 - 0
0:29 (IPP)
Nikoghosyan Davit Ermənistan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Fernandes Jorge 1s1 - 0
5:00 (YUK)
Laamanen Eetu Finlandiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0
3:30 (IPP)
Ivanov Ivaylo Bolqarıstan
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khubetsov Alan 10s2 - 0s2
QX-0:19 (VAZ)
Majdov Nemanja Serbiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiEstoniya Salejev Jevgeni 10s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Ovchinnikovs Konstantins Latviya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Csoknyai Laszlo 100s1 - 0s1
4:22 (IPP)
Musil Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Moustopoulos Roman 0s2 - 100s2
4:56 (IPP)
Chen Asaf İsrail
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Maresch Sven 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Bodirlau Cristian Rumıniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Stsiashenka Aliaksandr 1s1 - 1s2
5:00 (CƏR)
Lima Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFinlandiya Virta Antti 0s2 - 100s2
3:12 (IPP)
Ciano Antonio İtaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pietri Loic 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Pacek Robin İsveç
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Nifontov Ivan 100s1 - 0
2:34 (IPP)
Ott Marcel Avstriya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMoldova Respublikası Duminica Valeriu 0s3 - 11s3
5:00 (VAZ)
Blach Lukasz Polşa
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Luz Carlos 11s3 - 0s1
5:00 (VAZ)
Livesey Owen Böyük Britaniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Margiani Ushangi 101s1 - 0s2
5:00 (IPP)
Milichovsky Matus Slovakiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Krizsan Szabolcs 0s1 - 100s2
4:21 (IPP)
Dudchyk Vitalii Ukrayna
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Wieczerzak Alexander 100 - 0
0:54 (IPP)
Marijanovic Tomislav Xorvatiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Nacimiento Lorenzo Adrian 100s3 - 0s1
3:42 (IPP)
Ntanatsidis Alexios Yunanıstan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Agbegnenou Clarisse 100 - 0s1
0:56 (IPP)
Huseynova Khanim Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Unterwurzacher Kathrin 1s2 - 0
4:00 (YUK)
Milosevic Nina Sloveniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Gerbi Yarden 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Ozdoba Agata Polşa
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Cachola Ana 1s2 - 0s1
4:00 (YUK)
Schlesinger Alice Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Trajdos Martyna 100 - 0s2
1:19 (IPP)
Miskovic Marijana Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Howell Gemma 0s1 - 10s3
4:00 (VAZ)
Hermansson Mia İsveç
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Trstenjak Tina 1 - 0s2
4:00 (YUK)
Dakovic Andreja Xorvatiya
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Gwend Edwige 0s1 - 101
3:03 (IPP)
Franssen Juul Hollandiya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jezek Jaromir 2s1 - 101s1
5:00 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Tichelt Dirk 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Uematsu Kiyoshi İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tatalashvili Nugzari 100 - 0s2
4:34 (IPP)
Kovacevic Ljubisa Serbiya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Draksic Rok 1s1 - 0s3
5:00 (YUK)
Alves Andre Portuqaliya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Iartcev Denis 2 - 0
5:00 (YUK)
Ramirez Javier İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ungvari Miklos 100s3 - 1
5:00 (IPP)
Duprat Pierre Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Dex 10s2 - 0s3
5:00 (VAZ)
Drebot Serhiy Ukrayna
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Muki Sagi 100 - 0s1
1:39 (IPP)
Fernandes Jorge Portuqaliya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Conway Sally 101 - 1s1
2:57 (IPP)
Stam Esther Gürcüstan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Emane Gevrise 11s3 - 100s1
3:59 (IPP)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Polling Kim 100 - 0
1:08 (IPP)
Taeymans Roxane Belçika
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Vargas Koch Laura 100s1 - 0
2:33 (IPP)
Wildikan Lior İsrail
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Gercsak Szabina 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Bernabeu Maria İspaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiXorvatiya Matic Barbara 0s1 - 110s1
4:00 (IPP)
Robra Juliane İsveçrə
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Graf Bernadette 1s3 - 0s2
4:00 (YUK)
Breitenbach Anett Macarıstan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Klys Katarzyna 101s1 - 0
2:38 (IPP)
Mansour Lola Belçika
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0
0:49 (IPP)
Salejev Jevgeni Estoniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Chen Asaf 0s1 - 2s3
5:00 (YUK)
Stsiashenka Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khubetsov Alan 100 - 0s1
4:40 (IPP)
Csoknyai Laszlo Macarıstan
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pietri Loic 10s3 - 0s3
5:00 (VAZ)
Blach Lukasz Polşa
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Maresch Sven 100s1 - 0s4
4:11 (IPP)
Ciano Antonio İtaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Margiani Ushangi 0s1 - 100s1
3:19 (IPP)
Wieczerzak Alexander Almaniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Nifontov Ivan 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Luz Carlos Portuqaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Dudchyk Vitalii 10 - 0s2
5:00 (VAZ)
Nacimiento Lorenzo Adrian İspaniya
Qadınlar arasında -63 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalFransa Agbegnenou Clarisse 101 - 0
0:46 (IPP)
Cachola Ana Portuqaliya
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalİsrail Gerbi Yarden 1s2 - 0s2
4:00 (YUK)
Hermansson Mia İsveç
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalSloveniya Trstenjak Tina 1 - 1s1
4:00 (CƏR)
Franssen Juul Hollandiya
Qadınlar arasında -63 kq Dörddəbir finalAvstriya Unterwurzacher Kathrin 0 - 101
2:12 (IPP)
Trajdos Martyna Almaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalMonteneqro Gusic Nikola 0s1 - 100s1
1:45 (IPP)
van Tichelt Dirk Belçika
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalGürcüstan Tatalashvili Nugzari 0 - 0s2
5:00 (CƏR)
Draksic Rok Sloveniya
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Ungvari Miklos Macarıstan
Kişilər arasında -73 kq Dörddəbir finalHollandiya Elmont Dex 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Muki Sagi İsrail
Qadınlar arasında -70 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalHollandiya Polling Kim 100 - 0
1:14 (IPP)
Gercsak Szabina Macarıstan
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Conway Sally 0 - 100
1:15 (IPP)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalAlmaniya Vargas Koch Laura 11 - 0s2
4:00 (VAZ)
Robra Juliane İsveçrə
Qadınlar arasında -70 kq Dörddəbir finalAvstriya Graf Bernadette 100 - 0s3
2:50 (IPP)
Klys Katarzyna Polşa
Kişilər arasında -81 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0s4
3:40 (IPP)
Stsiashenka Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalFransa Pietri Loic 0s1 - 10s1
QX-1:25 (VAZ)
Wieczerzak Alexander Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Khubetsov Alan 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Maresch Sven Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Nifontov Ivan 101s1 - 0s2
4:02 (IPP)
Dudchyk Vitalii Ukrayna
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalUkrayna Cherniak Inna 100 - 0
0:38 (IPP)
Ovchinnikova Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalAlmaniya Brussig Ramona 1s3 - 0s3
QX-0:24 (YUK)
Kilic Gulhan Türkiyə
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalAzərbaycan Abdullayeva Sabina 100 - 0
0:10 (IPP)
Merenciano Herrero Maria Monica İspaniya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalUkrayna Nikolaychyk Nataliya 101 - 0
2:00 (IPP)
Koseoglu Serife Türkiyə
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalTürkiyə Hayran Dursun 0 - 100s1
4:00 (IPP)
Papachristos Klimis Yunanıstan
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Parasiuk Aleksandr 100 - 0
2:10 (IPP)
Taurines Julien Fransa
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Dörddəbir finalUkrayna Pominov Oleksandr 100s2 - 0
2:08 (IPP)
Mislimov Zakir Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Cədvəl A yarımfinalFransa Agbegnenou Clarisse 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Trajdos Martyna Almaniya
Qadınlar arasında -63 kq Cədvəl B yarımfinalİsrail Gerbi Yarden 0s1 - 100
2:59 (IPP)
Trstenjak Tina Sloveniya
Qadınlar arasında -63 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Təsəlliverici GörüşPortuqaliya Cachola Ana 3s1 - 0
4:00 (YUK)
Unterwurzacher Kathrin Avstriya
Qadınlar arasında -63 kq Təsəlliverici Görüşİsveç Hermansson Mia 0 - 100
2:25 (IPP)
Franssen Juul Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşRusiya Federasiyası Ovchinnikova Natalia 0s2 - 100
3:55 (IPP)
Kilic Gulhan Türkiyə
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici Görüşİspaniya Merenciano Herrero Maria Monica 1 - 110
0:53 (IPP)
Koseoglu Serife Türkiyə
Kişilər arasında -73 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -73 kq Cədvəl A yarımfinalBelçika van Tichelt Dirk 0s1 - 10s2
5:00 (VAZ)
Tatalashvili Nugzari Gürcüstan
Kişilər arasında -73 kq Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s2 - 100s1
1:47 (IPP)
Muki Sagi İsrail
Kişilər arasında -73 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -73 kq Təsəlliverici GörüşMonteneqro Gusic Nikola 0 - 101
3:15 (IPP)
Draksic Rok Sloveniya
Kişilər arasında -73 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Ungvari Miklos 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Elmont Dex Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl A yarımfinalUkrayna Cherniak Inna 101 - 0
1:14 (IPP)
Brussig Ramona Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl B yarımfinalAzərbaycan Abdullayeva Sabina 11 - 0s1
4:00 (VAZ)
Nikolaychyk Nataliya Ukrayna
Qadınlar arasında -70 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Cədvəl A yarımfinalHollandiya Polling Kim 110 - 0
0:43 (IPP)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq Cədvəl B yarımfinalAlmaniya Vargas Koch Laura 112 - 0s2
3:54 (IPP)
Graf Bernadette Avstriya
Qadınlar arasında -70 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Gercsak Szabina 100 - 0s1
1:44 (IPP)
Conway Sally Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -70 kq Təsəlliverici Görüşİsveçrə Robra Juliane 0s1 - 11s2
4:00 (VAZ)
Klys Katarzyna Polşa
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici GörüşFransa Taurines Julien 0s1 - 101s1
1:42 (IPP)
Mislimov Zakir Azərbaycan
Kişilər arasında -81 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -81 kq Cədvəl A yarımfinalGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0s2
5:00 (IPP)
Maresch Sven Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Cədvəl B yarımfinalAlmaniya Wieczerzak Alexander 0s1 - 1s1
QX-1:17 (YUK)
Nifontov Ivan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -81 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -81 kq Təsəlliverici GörüşBelarus Stsiashenka Aliaksandr 1s3 - 0s2
5:00 (YUK)
Khubetsov Alan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -81 kq Təsəlliverici GörüşFransa Pietri Loic 110s3 - 0s3
3:17 (IPP)
Dudchyk Vitalii Ukrayna
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl A yarımfinalAzərbaycan Zakiyev Ilham 100 - 0
0:27 (IPP)
Papachristos Klimis Yunanıstan
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Parasiuk Aleksandr 0 - 100
0:19 (IPP)
Pominov Oleksandr Ukrayna
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal A YarışıTürkiyə Kilic Gulhan 0s1 - 100
1:17 (IPP)
Bürünc medal
Nikolaychyk Nataliya Ukrayna
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal B YarışıTürkiyə Koseoglu Serife 0 - 110
1:11 (IPP)
Bürünc medal
Brussig Ramona Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu FinalAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu FinalUkrayna Cherniak Inna
Qızıl medal
100 - 1
0:42 (IPP)
Gümüş medal
Abdullayeva Sabina Azərbaycan
Qadınlar arasında -63 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -63 kq Bürünc Medal A YarışıPortuqaliya Cachola Ana 0 - 1s1
4:00 (YUK)
Bürünc medal
Gerbi Yarden İsrail
Qadınlar arasında -63 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Franssen Juul 0s1 - 11
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Agbegnenou Clarisse Fransa
Qadınlar arasında -63 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -63 kq FinalAlmaniya Trajdos Martyna
Qızıl medal
10s1 - 0
4:00 (VAZ)
Gümüş medal
Trstenjak Tina Sloveniya
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal A YarışıTürkiyə Hayran Dursun 0 - 101
1:23 (IPP)
Bürünc medal
Parasiuk Aleksandr Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal B YarışıAzərbaycan Mislimov Zakir
Bürünc medal
100s2 - 0s3
3:41 (IPP)
Papachristos Klimis Yunanıstan
Kişilər arasında -73 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -73 kq Bürünc Medal A YarışıSloveniya Draksic Rok
Bürünc medal
100s3 - 1s1
4:39 (IPP)
Iartcev Denis Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -73 kq Bürünc Medal B YarışıHollandiya Elmont Dex 0s3 - 10s3
5:00 (VAZ)
Bürünc medal
van Tichelt Dirk Belçika
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu FinalAçıq
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu FinalAzərbaycan Zakiyev Ilham
Qızıl medal
100s2 - 0s1
2:04 (IPP)
Gümüş medal
Pominov Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında -73 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -73 kq FinalGürcüstan Tatalashvili Nugzari
Gümüş medal
0s3 - 100s2
4:33 (IPP)
Qızıl medal
Muki Sagi İsrail
Qadınlar arasında -70 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -70 kq Bürünc Medal A YarışıMacarıstan Gercsak Szabina 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Bürünc medal
Graf Bernadette Avstriya
Qadınlar arasında -70 kq Bürünc Medal B YarışıPolşa Klys Katarzyna 0 - 100
1:29 (IPP)
Bürünc medal
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -70 kq FinalHollandiya Polling Kim
Qızıl medal
100 - 0s1
1:34 (IPP)
Gümüş medal
Vargas Koch Laura Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -81 kq Bürünc Medal A YarışıBelarus Stsiashenka Aliaksandr 0s2 - 0
5:00 (CƏR)
Bürünc medal
Wieczerzak Alexander Almaniya
Kişilər arasında -81 kq Bürünc Medal B YarışıFransa Pietri Loic
Bürünc medal
100s3 - 0s3
QX-1:39 (IPP)
Maresch Sven Almaniya
Kişilər arasında -81 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -81 kq FinalGürcüstan Tchrikishvili Avtandili
Qızıl medal
10 - 10s1
5:00 (CƏR)
Gümüş medal
Nifontov Ivan Rusiya Federasiyası
Cüm26İyun
Qılıncoynatma
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 FinalEstoniyaEST 45 - 36
HUNMacarıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 FinalAzərbaycan AZE 19 - 45
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 FinalMacarıstan HUN 34 - 45
ROURumıniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 FinalAzərbaycan AZE 18 - 45
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 FinalAlmaniya GER 43 - 45
POLPolşa
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 FinalMacarıstan HUN 33 - 45
FRAFransa
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı Yerləşdirmə 5-6Azərbaycan AZE 25 - 45
HUNMacarıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı YarımfinalEstoniyaEST 45 - 36
ITAİtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı YarımfinalRumıniyaROU 31 - 24
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Yerləşdirmə 5-6Azərbaycan AZE 19 - 45
HUNMacarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı YarımfinalRumıniyaROU 45 - 44
GERAlmaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı YarımfinalİtaliyaITA 45 - 42
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı Yerləşdirmə 5-6Macarıstan HUN 29 - 45
GERAlmaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı YarımfinalPolşa POL 21 - 45
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı Yarımfinalİtaliya ITA 29 - 45
FRAFransa
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı Bürünc Medal QarşılaşmasıRusiya Federasiyası RUS 36 - 40
Bürünc medal
ITAİtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı Qızıl Medal OyunRumıniyaROU
Qızıl medal
31 - 25
Gümüş medal
ESTEstoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Bürünc Medal QarşılaşmasıRusiya Federasiyası RUS 44 - 45
Bürünc medal
GERAlmaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Qızıl Medal OyunİtaliyaITA
Qızıl medal
45 - 44
Gümüş medal
ROURumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı FinallarAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı Bürünc Medal QarşılaşmasıİtaliyaITA
Bürünc medal
45 - 28
POLPolşa
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı Qızıl Medal OyunFransa FRA
Gümüş medal
18 - 45
Qızıl medal
RUSRusiya Federasiyası
Cüm26İyun
Üzgüçülük
Qadınlar arasında 50m sərbəst İlkin oyunlar
Kişilər arasında 50m arxa üstə İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 100m arxa üstə İlkin oyunlar
Kişilər arasında 200m sərbəst İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 200m fərdi kompleks İlkin oyunlar
Kişilər arasında 100m Batterflyay İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 100m Brass İlkin oyunlar
Kişilər arasında 100m Brass İlkin oyunlar
Qarışıq 4x100 kompleks ötürmə İlkin oyunlar
Kişilər arasında 800m sərbəst İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 50m sərbəst Yarımfinal
Kişilər arasında 50m arxa üstə Yarımfinal
Qadınlar arasında 100m arxa üstə Yarımfinal
Kişilər arasında 100m Batterflyay Yarımfinal
Qadınlar arasında 200m fərdi kompleks Yarımfinal
Kişilər arasında 200m sərbəst Yarımfinal
Qadınlar arasında 100m Brass Yarımfinal
Kişilər arasında 200m arxa üstə Final
Qadınlar arasında 200m sərbəst Final
Kişilər arasında 100m Brass Yarımfinal
Qadınlar arasında 100m Batterflyay Final
Kişilər arasında 800m sərbəst Ən Sürətli Seçmə Yarışı
Qadınlar arasında 50m sərbəst Final
Kişilər arasında 50m arxa üstə Final
Qarışıq 4x100 kompleks ötürmə Final
Qadınlar arasında 100m Brass Yarımfinal
Cüm26İyun
Voleybol
Kişilər arasında YarımfinalPolşa POL 2 - 3 BULBolqarıstan
Kişilər arasında YarımfinalRusiya Federasiyası RUS 1 - 3 GERAlmaniya
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı