Yarış Cədvəli və NəticələrCümə, 26 İyun

 
SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Qadınlar arasında Təklər 1/4 Final
Qarışıq Cütlər 1/4 Final
Kişilər arasında Təklər 1/4 Final
Kişilər arasında Cütlər Yarımfinal
Qadınlar arasında Cütlər Yarımfinal
Qadınlar arasında
SloveniyaSLO
-
UKRUkrayna
Kişilər arasında
SloveniyaSLO
-
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında
İspaniyaESP
-
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
ESPİspaniya
Qadınlar arasında
SloveniyaSLO
-
ESPİspaniya
Kişilər arasında
SloveniyaSLO
-
SRBSerbiya
1
Qadınlar arasında
UkraynaUKR
-
RUSRusiya Federasiyası
1
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
ESPİspaniya
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Yarımfinal
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Yarımfinal
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Yarımfinal
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Yarımfinal
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Yarımfinal
1
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Finallar
1
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Finallar
1
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Finallar
1
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Finallar
1
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Finallar
Kişilər arasında
İtaliyaITA
-
HUNMacarıstan
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
İsveçrəSUI
-
UKRUkrayna
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
ESPİspaniya
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
PORPortuqaliya
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında -73 kq 1/32 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -81 kq 1/32 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Cüdo
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Conway Sally 100 - 0s2
2:33 (IPP)
Samardzic Aleksandra Bosniya və Herseqovina
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Stam Esther 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Cantoni Giulia İtaliya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Emane Gevrise 100s2 - 0s4
3:29 (IPP)
Gazieva Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLüksemburq Mossong Lynn 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Diedrich Szaundra Almaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Bakacak Sukran 0s1 - 1
4:00 (YUK)
Wildikan Lior İsrail
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiXorvatiya Matic Barbara 100 - 0
1:01 (IPP)
Ibrahimova Nargiz Azərbaycan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Robra Juliane 11s2 - 0
4:00 (VAZ)
Pogacnik Anka Sloveniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Mirzazada Valida 0 - 101
1:52 (IPP)
Taeymans Roxane Belçika
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Breitenbach Anett 100s1 - 1
2:44 (IPP)
Gahie Marie Eve Fransa
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Bolder Linda 0 - 11s3
4:00 (VAZ)
Gercsak Szabina Macarıstan
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Klys Katarzyna 2s3 - 0s1
4:00 (YUK)
Fletcher Megan Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Eiglova Alena 0 - 100s1
3:01 (IPP)
Bernabeu Maria İspaniya
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Mansour Lola 101s1 - 0
3:11 (IPP)
Odzelashvili Nino Gürcüstan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Cüdo
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Orujov Rustam 0 - 100
1:26 (IPP)
Jezek Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMonako Bessi Cedric 10 - 100
2:11 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Tichelt Dirk 100 - 0
0:39 (IPP)
Szwarnowiecki Damian Polşa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Nicolaescu Eduard 0s2 - 100
4:23 (IPP)
Uematsu Kiyoshi İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tatalashvili Nugzari 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Urani Florent Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kovacevic Ljubisa 100 - 0
0:27 (IPP)
Macias Tommy İsveç
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Draksic Rok 2s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Ramanchyk Aliaksei Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Fedosejenkovs Dmitrijs 0s2 - 100s3
4:41 (IPP)
Alves Andre Portuqaliya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Vanlioglu Hasan Türkiyə
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Steinbuks Mihails 0 - 101
1:55 (IPP)
Ramirez Javier İspaniya
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ungvari Miklos 101s3 - 0s1
5:00 (IPP)
Azoidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jecminek Jakub 0s2 - 100
4:37 (IPP)
Duprat Pierre Fransa
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Dex 10s3 - 0s2
5:00 (VAZ)
Shoka Vadzim Belarus
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlbaniya Ramosacaj Igli 0s3 - 100
2:21 (IPP)
Drebot Serhiy Ukrayna
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Muki Sagi 100 - 0
0:29 (IPP)
Nikoghosyan Davit Ermənistan
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Fernandes Jorge 1s1 - 0
5:00 (YUK)
Laamanen Eetu Finlandiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Cüdo
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tchrikishvili Avtandili 100 - 0
3:30 (IPP)
Ivanov Ivaylo Bolqarıstan
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khubetsov Alan 10s2 - 0s2
QX-0:19 (VAZ)
Majdov Nemanja Serbiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiEstoniya Salejev Jevgeni 10s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Ovchinnikovs Konstantins Latviya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Csoknyai Laszlo 100s1 - 0s1
4:22 (IPP)
Musil Jaromir Çex Respublikası
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Moustopoulos Roman 0s2 - 100s2
4:56 (IPP)
Chen Asaf İsrail
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Maresch Sven 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Bodirlau Cristian Rumıniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Stsiashenka Aliaksandr 1s1 - 1s2
5:00 (CƏR)
Lima Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFinlandiya Virta Antti 0s2 - 100s2
3:12 (IPP)
Ciano Antonio İtaliya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pietri Loic 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Pacek Robin İsveç
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Nifontov Ivan 100s1 - 0
2:34 (IPP)
Ott Marcel Avstriya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMoldova Respublikası Duminica Valeriu 0s3 - 11s3
5:00 (VAZ)
Blach Lukasz Polşa
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Luz Carlos 11s3 - 0s1
5:00 (VAZ)
Livesey Owen Böyük Britaniya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Margiani Ushangi 101s1 - 0s2
5:00 (IPP)
Milichovsky Matus Slovakiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Krizsan Szabolcs 0s1 - 100s2
4:21 (IPP)
Dudchyk Vitalii Ukrayna
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Wieczerzak Alexander 100 - 0
0:54 (IPP)
Marijanovic Tomislav Xorvatiya
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Nacimiento Lorenzo Adrian 100s3 - 0s1
3:42 (IPP)
Ntanatsidis Alexios Yunanıstan
Qadınlar arasında -63 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -73 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -70 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -81 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -63 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -73 kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -70 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -81 kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu 1/4 Finallar
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -63 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -63 kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -73 kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -73 kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Yarımfinallar
Qadınlar arasında -70 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -70 kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -81 kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -81 kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Yarımfinallar
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -57 kq Gözdən Əlillər Cüdosu Final
Qadınlar arasında -63 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -63 kq Final
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Bürünc Medal Final Yarışları
Kişilər arasında -73 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Kişilər arasında +90 kq çəki Gözdən Əlillər Cüdosu Final
1
Kişilər arasında -73 kq Final
Qadınlar arasında -70 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -70 kq Final
Kişilər arasında -81 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Kişilər arasında -81 kq Final
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı 1/4 Final
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı 1/4 Final
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı 1/4 Final
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı Finallar
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı Yarımfinal
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Finallar
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Yarımfinal
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı Finallar
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı Yarımfinal
1
Qadınlar arasında Sablya ilə komanda yarışı Finallar
1
Kişilər arasında Şpaqa ilə komanda yarışı Finallar
1
Qadınlar arasında Rapira ilə komanda yarışı Finallar
Qadınlar arasında 50m sərbəst, Kişilər arasında 50m arxa üstə, Qadınlar arasında 100m arxa üstə, Kişilər arasında 200m sərbəst, Qadınlar arasında 200m fərdi kompleks, Kişilər arasında 100m Batterflyay, Qadınlar arasında 100m Brass, Kişilər arasında 100m Brass, Qarışıq 4x100 kompleks ötürmə, Kişilər arasında 800m sərbəst
Qadınlar arasında 50m sərbəst, Kişilər arasında 50m arxa üstə, Qadınlar arasında 100m arxa üstə, Kişilər arasında 100m Batterflyay
7
Qadınlar arasında 50m sərbəst, Kişilər arasında 50m arxa üstə, Kişilər arasında 200m sərbəst, Qadınlar arasında 200m fərdi kompleks, Qadınlar arasında 100m Brass, Kişilər arasında 100m Brass, Qarışıq 4x100 kompleks ötürmə, Kişilər arasında 800m sərbəst, Kişilər arasında 200m arxa üstə, Qadınlar arasında 200m sərbəst, Qadınlar arasında 100m Batterflyay
Qadınlar arasında 100m Brass
×
Üzgüçülük
Kişilər arasında
PolşaPOL
-
BULBolqarıstan
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
GERAlmaniya
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı