Yarış Cədvəli və NəticələrCümə axşamı, 25 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
C.a25İyun
Badminton
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup ALitva BARTUSIS P FOMKINAITE V 8-21 17-21 BASOVA A BITMAN J Çex Respublikası
Qarışıq Cütlər Qrup CDanimarka THYGESEN S NOHR N 21-8 21-11 FLIS P STANKOVIC K Sloveniya
Qarışıq Cütlər Qrup DFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A 21-4 21-5 TENTA E TENTAS P Yunanıstan
Qarışıq Cütlər Qrup Aİrlandiya MAGEE C MAGEE S 21-3 21-2 CALI S SADOWSKI F M Malta
Qarışıq Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası DURKIN V VISLOVA N 21-12 21-10 BURKART C SCHALLER O İsveçrə
Qarışıq Cütlər Qrup DMacarıstan KRAUSZ G SAROSI L 10-21 15-21 BECK R KATTENBECK K Almaniya
Qarışıq Cütlər Qrup BBelçika ANNYS S OLEFFE F 17-21 10-21 WOJTKOWSKA A PIETRYJA P Polşa
Qarışıq Cütlər Qrup CTürkiyə TURGUT M YAVUZ F N 11-21 21-17 16-21 NATAROV G KAZARINOVA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalAçıq
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalTürkiyə Yigit Neslihan 21-8 10-21 11-21 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalÇex Respublikası Gavnholt Kristina 16-21 18-21 Tan Lianne Belçika
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalUkrayna Ulitina Marija 11-21 19-21 Madsen Anna Thea Danimarka
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalBolqarıstan Zetchiri Linda 21-19 21-10 Mikkela Airi Finlandiya
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalİtaliya Cicognini Jeanine 10-21 23-25 Kjaersfeldt Line Danimarka
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Polikarpova Ksenia 19-21 21-15 21-19 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Perminova Natalia 18-21 14-21 Azurmendi Clara İspaniya
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir finalBelarus Zaitsava Alesia 13-21 21-13 12-21 Nedelcheva Petya Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalİspaniya Abian Pablo 25-23 19-21 21-15 Malkov Vladimir Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalXorvatiya Durkinjak Zvonimir 13-21 21-18 21-11 Zilberman Misha İsrail
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalİrlandiya Evans Scott 21-6 21-13 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalTürkiyə Vural Emre 11-21 13-21 Navickas Kestutis Litva
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalBelçika Tan Yuhan 21-11 21-16 Rogalski Michal Polşa
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalDanimarka Holst Emil 21-16 21-16 Maddaloni Rosario İtaliya
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalÇex Respublikası Koukal Petr 21-12 21-16 Wraber Luka Avstriya
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir finalAlmaniya Domke Dieter 21-17 21-14 Heino Eetu Finlandiya
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalDanimarka MOGENSEN C BOE M 21-16 21-17 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalAlmaniya BECK R HEINZ A 21-18 13-21 21-12 BOCHAT M PIETRYJA P Polşa
Kişilər arasında Cütlər 1/4 Finalİrlandiya MAGEE S MAGEE J 23-21 19-21 21-15 DIERICKX M GOLINSKI F Belçika
Kişilər arasında Cütlər 1/4 FinalXorvatiya DURKINJAK Z HOELBLING Z 12-21 13-21 IVANOV V SOZONOV I Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalBolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-11 21-10 BOTT C KARNOTT J Almaniya
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalBelçika ANNYS S VANDENHOUCKE F 21-14 12-21 10-21 HELSBOL M GREBAK L Danimarka
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 Finalİspaniya MOLINA L OJEDA H 15-21 11-21 BOLOTOVA E KOSETSKAYA E Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 FinalTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 21-11 21-19 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
C.a25İyun
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında 1/8 FinallarİsveçrəSUI 14 - 7 ISRİsrail
Qadınlar arasında 1/8 FinallarSloveniyaSLO 14 - 11 BELBelçika
Kişilər arasında 1/8 FinallarSloveniyaSLO 16 - 14 SUIİsveçrə
Kişilər arasında 1/8 FinallarYunanıstanGRE 21 - 12 BELBelçika
Qadınlar arasında 1/8 FinallarUkraynaUKR 16 - 8 SVKSlovakiya
Qadınlar arasında 1/8 FinallarRumıniya ROU 6 - 15 GREYunanıstan
Kişilər arasında 1/8 FinallarRusiya FederasiyasıRUS 19 - 18 ESTEstoniya
Kişilər arasında 1/8 FinallarÇex RespublikasıCZE 18 - 16 ROURumıniya
Qadınlar arasında 1/8 FinallarİspaniyaESP 11 - 5 TURTürkiyə
Qadınlar arasında 1/8 FinallarAzərbaycanAZE 17 - 10 LTULitva
Kişilər arasında 1/8 FinallarSerbiyaSRB 21 - 13 TURTürkiyə
Kişilər arasında 1/8 FinallarLitvaLTU 19 - 14 ANDAndorra
Qadınlar arasında 1/8 FinallarRusiya FederasiyasıRUS 20 - 12 NEDHollandiya
Qadınlar arasında 1/8 FinallarÇex Respublikası CZE 13 - 17 IRLİrlandiya
Kişilər arasında 1/8 FinallarAzərbaycanAZE 19 - 14 ISRİsrail
Kişilər arasında 1/8 FinallarİspaniyaESP 22 - 20 ITAİtaliya
Qadınlar arasında 1/4 Finalİsveçrə SUI 11 - 17 SLOSloveniya
Qadınlar arasında 1/4 FinalUkraynaUKR 21 - 19 GREYunanıstan
Kişilər arasında 1/4 FinalSloveniyaSLO 18 - 17 GREYunanıstan
Kişilər arasında 1/4 FinalRusiya FederasiyasıRUS 21 - 18 CZEÇex Respublikası
Qadınlar arasında 1/4 FinalİspaniyaESP 19 - 17 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında 1/4 FinalRusiya FederasiyasıRUS 21 - 15 IRLİrlandiya
Kişilər arasında 1/4 FinalSerbiyaSRB 17 - 11 LTULitva
Kişilər arasında 1/4 FinalAzərbaycan AZE 14 - 17 ESPİspaniya
C.a25İyun
Boks
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) YarımfinalRusiya Federasiyası Saveleva Elena 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Alimardanova Anna Azərbaycan
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Yarımfinalİtaliya Davide Marzia 2 - 1
XQ
Bürünc medal
Nimani Azize Almaniya
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Yarımfinalİtaliya Alberti Valentina 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Rygielska Aneta Polşa
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) YarımfinalRusiya Federasiyası Beliakova Anastasiia 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Ryan Sandy Böyük Britaniya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) YarımfinalAzərbaycan Mamishzada Elvin 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Touba Hamza Almaniya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) YarımfinalSlovakiya Tanko Viliam
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Picardi Vincenzo İtaliya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Yarımfinalİtaliya Mangiacapre Vincenzo 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Sopa Kastriot Almaniya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) YarımfinalUkrayna Petrov Viktor
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Sotomayor Collazo Azərbaycan
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) YarımfinalAzərbaycan Majidov Mahammadrasul
Bürünc medal
TQ
Gimbatov Gasan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) YarımfinalFransa Yoka Tony
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Joyce Joe Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) FinallarAçıq
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) FinalBöyük Britaniya Adams Nicola
Qızıl medal
2 - 0
XQ
Gümüş medal
Drabik Sandra Polşa
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) FinallarAçıq
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) FinalHollandiya Fontijn Nouchka
Qızıl medal
3 - 0
XQ
Gümüş medal
Laurell Nash Anna İsveç
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Finalİrlandiya Irvine Brendan
Gümüş medal
1 - 2
XQ
Qızıl medal
Sagaluev Bator Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) FinalRusiya Federasiyası Nazirov Bakhtovar
Qızıl medal
2 - 1
XQ
Gümüş medal
Asanau Dzmitry Belarus
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) FinallarAçıq
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Finalİtaliya Manfredonia Valentino
Gümüş medal
0 - 3
XQ
Qızıl medal
Mammadov Teymur Azərbaycan
C.a25İyun
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında Qrup BİspaniyaESP 5 - 2 HUNMacarıstan
Kişilər arasında Qrup APortuqaliyaPOR 5 - 4 ƏVV UKRUkrayna
Kişilər arasında Qrup BRusiya Federasiyası RUS 4 - 6 ITAİtaliya
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan AZE 4 - 7 SUIİsveçrə
C.a25İyun
Cüdo
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Dumitru Violeta 0 - 1s3
4:00 (YUK)
Freitas Leandra Portuqaliya
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Vrsic Kristina 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Aliyeva Leyla Azərbaycan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Rishony Shira 0 - 1s1
4:00 (YUK)
Sahin Ebru Türkiyə
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Rumyantseva Kristina 0s1 - 100
1:07 (IPP)
Gurbanli Aisha Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Tschopp Evelyne 10 - 0s1
4:00 (VAZ)
Arca Ayse Türkiyə
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Ente Birgit 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Maros Barbara Macarıstan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Schwartz Roni 100 - 0
2:36 (IPP)
Zayirova Sakina Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Heylen Ilse Belçika
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Ramos Joana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Krasniqi Distria Kosovo
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLixtenşteyn Biedermann Judith 0 - 100
0:41 (IPP)
Gomez Laura İspaniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Ryzhova Yulia 11 - 0
4:00 (VAZ)
Muller Marie Lüksemburq
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Perenc Agata 101s2 - 0
2:21 (IPP)
Skrypnik Darya Belarus
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Levytska Tetiana 111 - 0s1
3:07 (IPP)
Nareks Petra Sloveniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFinlandiya Sundberg Jaana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Florian Larisa Rumıniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Edwards Kelly 1s1 - 0
4:00 (YUK)
Stankevich Zhanna Ermənistan
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMonako Siccardi Yann 0 - 10s1
5:00 (VAZ)
Bagirov Arif Belarus
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Paischer Ludwig 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Reinvall Juho Finlandiya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Chammartin Ludovic 0 - 0s3
5:00 (CƏR)
Gerchev Yanislav Bolqarıstan
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Garrigos Francisco 111s1 - 0
4:16 (IPP)
Rahima Alon İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Trbovc Matjaz 110s2 - 1
4:27 (IPP)
Kaba Ahmet Türkiyə
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Lazea Amado 0 - 100
0:09 (IPP)
Arshanski Artiom İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Limare Vincent 0 - 10
QX-1:26 (VAZ)
Mooren Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Petrikov Pavel 0 - 0s3
5:00 (CƏR)
Carvalho Nuno Portuqaliya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya McKenzie Ashley 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
di Loreto Carmine Maria İtaliya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLüksemburq Schmit Tom 0 - 1s1
5:00 (YUK)
Kielbasinski Lukasz Polşa
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Zabludina Irina 11s3 - 0s1
4:00 (VAZ)
Smythe Davis Nekoda Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Podolak Arleta 0 - 100s1
2:18 (IPP)
Waechter Viola Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBolqarıstan Ilieva Ivelina 100 - 0
0:47 (IPP)
Equiosain Jaione İspaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Amaron Emilie 0 - 110
2:15 (IPP)
Zeltner Tina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gasimova Kifayat 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Rogic Jovana Serbiya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verhagen Sanne 110s1 - 0
3:26 (IPP)
Bellorin Concepcion İspaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Csatari Larissa 0s1 - 1s1
4:00 (YUK)
Ohai Loredana Rumıniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Quintavalle Giulia 0s2 - 0s3
4:00 (CƏR)
Bedeti Vlora Sloveniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Blot Laetitia 0 - 110s1
3:55 (IPP)
Gjakova Nora Kosovo
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Minakawa Camila 100 - 0
0:50 (IPP)
Bozovic Tanja Monteneqro
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Oates Colin 1s1 - 0s1
5:00 (YUK)
van Gansbeke Kenneth Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Oleinic Sergiu 100 - 0s2
2:08 (IPP)
Krassas Andreas Kipr
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Zantaraia Georgii 100 - 0
0:56 (IPP)
Gomboc Adrian Sloveniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Shikhalizada Nijat 100 - 0s1
2:21 (IPP)
Sandal Sinan Türkiyə
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Ramirez Ramos David 0 - 100
0:16 (IPP)
Larose David Fransa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMoldova Respublikası Nacu Artiom 0s1 - 110
3:51 (IPP)
Verde Elio İtaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal 100s1 - 0s1
2:14 (IPP)
Vukicevic Marko Serbiya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 10s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
Karimov Tarlan Azərbaycan
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ori Felician 1s2 - 100s1
2:54 (IPP)
Shmailov Baruch İsrail
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Bruno Emanuele 0 - 100s1
4:46 (IPP)
Cesar Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Seidl Sebastian 101s1 - 0
4:26 (IPP)
Zambori Bence Macarıstan
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Lazea Remus 0s1 - 0
5:00 (CƏR)
Lefevere Jasper Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Shershan Dzmitry 101s1 - 0s2
4:32 (IPP)
Ciganovic Ilija Serbiya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Uriarte Sugoi 100 - 0s2
2:34 (IPP)
Avir Ilias Estoniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Korval Loic 1s1 - 0s2
5:00 (YUK)
Beta Aleksander Polşa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Pollack Golan 10s3 - 1s2
5:00 (VAZ)
Jereb Andraz Sloveniya
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Lokmanhekim Dilara 2s1 - 0
4:00 (YUK)
Konieczny Ewa Polşa
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Snick Charline 100 - 0
1:01 (IPP)
Aliyeva Leyla Azərbaycan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Ungureanu Monica 0s2 - 100s1
2:58 (IPP)
Sahin Ebru Türkiyə
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Figueroa Julia 100 - 0
1:07 (IPP)
Budescu Cristina Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Cherniak Maryna 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Pupp Reka Macarıstan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Moscatt Valentina 101s1 - 10
3:18 (IPP)
Gurbanli Aisha Azərbaycan
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Csernoviczki Eva 100 - 0
1:53 (IPP)
Minsker Noa İsrail
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Dolgova Irina 101s1 - 0s2
4:00 (IPP)
Freitas Leandra Portuqaliya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Mushkiyev Ilgar 0s3 - 1s3
QX-1:17 (YUK)
Garrigos Francisco İspaniya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiErmənistan Davtyan Hovhannes 10s1 - 0s1
QX-0:42 (VAZ)
Trbovc Matjaz Sloveniya
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Mudranov Beslan 111 - 0s2
4:42 (IPP)
Petrikov Pavel Çex Respublikası
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Englmaier Tobias 100s1 - 0
0:25 (IPP)
Kielbasinski Lukasz Polşa
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Safarov Orkhan 12s2 - 10s2
5:00 (YUK)
Bagirov Arif Belarus
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Paischer Ludwig 0 - 100
1:05 (IPP)
Chammartin Ludovic İsveçrə
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Papinashvili Amiran 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Arshanski Artiom İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Mooren Jeroen 11s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
McKenzie Ashley Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Euranie Annabelle 100s2 - 0s1
3:57 (IPP)
Tschopp Evelyne İsveçrə
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Cohen Gili 0s1 - 100s1
2:44 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Chitu Andreea 101 - 1s1
3:13 (IPP)
Schwartz Roni İsrail
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Krasniqi Distria Kosovo
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kraeh Mareen 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Gomez Laura İspaniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Ryzhova Yulia 0s1 - 2s2
4:00 (YUK)
Levytska Tetiana Ukrayna
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Perenc Agata Polşa
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Florian Larisa 100 - 10s2
3:45 (IPP)
Edwards Kelly Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pavia Automne 100 - 0
0:30 (IPP)
Zabludina Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Filzmoser Sabrina 100s1 - 1s1
1:36 (IPP)
Waechter Viola Almaniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Roper Miryam 100 - 0
2:22 (IPP)
Ilieva Ivelina Bolqarıstan
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Karakas Hedvig 100 - 0s1
4:00 (IPP)
Zeltner Tina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Monteiro Telma 0s2 - 0s3
QX-1:42 (CƏR)
Rogic Jovana Serbiya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verhagen Sanne 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Ohai Loredana Rumıniya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Caprioriu Corina 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Quintavalle Giulia İtaliya
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə MərhələsiKosovo Gjakova Nora 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Minakawa Camila İsrail
Qadınlar arasında -48 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalTürkiyə Lokmanhekim Dilara 0 - 101
1:44 (IPP)
van Snick Charline Belçika
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalTürkiyə Sahin Ebru 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Figueroa Julia İspaniya
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalUkrayna Cherniak Maryna 2s1 - 0s3
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina İtaliya
Qadınlar arasında -48 kq Dörddəbir finalMacarıstan Csernoviczki Eva 0s1 - 1s1
4:00 (YUK)
Dolgova Irina Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Oates Colin 0s1 - 1s2
5:00 (YUK)
Oleinic Sergiu Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Shikhalizada Nijat 110 - 0
2:23 (IPP)
Verde Elio İtaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Zantaraia Georgii 0s1 - 0s2
5:01 (CƏR)
Larose David Fransa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 101s1 - 0s3
3:55 (IPP)
Cesar Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal 100s1 - 0s2
2:40 (IPP)
Shmailov Baruch İsrail
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Seidl Sebastian 100 - 0s1
4:36 (IPP)
Lefevere Jasper Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Shershan Dzmitry 10s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
Uriarte Sugoi İspaniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Korval Loic 1s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Pollack Golan İsrail
Kişilər arasında -60 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalİspaniya Garrigos Francisco 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Davtyan Hovhannes Ermənistan
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Mudranov Beslan 1 - 1s2
5:00 (CƏR)
Englmaier Tobias Almaniya
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalAzərbaycan Safarov Orkhan 11 - 0s2
5:00 (VAZ)
Chammartin Ludovic İsveçrə
Kişilər arasında -60 kq Dörddəbir finalGürcüstan Papinashvili Amiran 0s1 - 101s2
5:00 (IPP)
Mooren Jeroen Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalFransa Pavia Automne 110s1 - 0s2
3:39 (IPP)
Filzmoser Sabrina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalAlmaniya Roper Miryam 0s1 - 100s1
3:50 (IPP)
Karakas Hedvig Macarıstan
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalPortuqaliya Monteiro Telma 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Verhagen Sanne Hollandiya
Qadınlar arasında -57 kq Dörddəbir finalRumıniya Caprioriu Corina 0s2 - 0s1
QX-2:32 (CƏR)
Gjakova Nora Kosovo
Qadınlar arasında -48 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Təsəlliverici GörüşMacarıstan Csernoviczki Eva 100 - 0s1
3:26 (IPP)
Lokmanhekim Dilara Türkiyə
Qadınlar arasında -48 kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Figueroa Julia 1 - 0s1
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina İtaliya
Qadınlar arasında -52 kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalFransa Euranie Annabelle 100 - 0
0:20 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRumıniya Chitu Andreea 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Giuffrida Odette İtaliya
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalAlmaniya Kraeh Mareen 1 - 0s1
4:00 (YUK)
Levytska Tetiana Ukrayna
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 1s2 - 0s2
4:00 (YUK)
Florian Larisa Rumıniya
Kişilər arasında -60 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -60 kq Təsəlliverici Görüşİsveçrə Chammartin Ludovic 11s3 - 0
5:00 (VAZ)
Davtyan Hovhannes Ermənistan
Kişilər arasında -60 kq Təsəlliverici GörüşGürcüstan Papinashvili Amiran 11s2 - 0
5:00 (VAZ)
Englmaier Tobias Almaniya
Qadınlar arasında -52 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Təsəlliverici GörüşRumıniya Florian Larisa 100s1 - 0
2:06 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Qadınlar arasında -52 kq Təsəlliverici Görüşİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Levytska Tetiana Ukrayna
Kişilər arasında -66 kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalPortuqaliya Oleinic Sergiu 100s1 - 0
3:29 (IPP)
Shikhalizada Nijat Azərbaycan
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 100 - 0
2:23 (IPP)
Seidl Sebastian Almaniya
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalBelarus Shershan Dzmitry 0s2 - 100s2
QX-0:37 (IPP)
Korval Loic Fransa
Kişilər arasında -66 kq Dörddəbir finalUkrayna Zantaraia Georgii 0s2 - 100
3:59 (IPP)
Khan-Magomedov Kamal Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -66 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -66 kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Zantaraia Georgii 10s2 - 100
2:03 (IPP)
Shikhalizada Nijat Azərbaycan
Kişilər arasında -66 kq Təsəlliverici GörüşAlmaniya Seidl Sebastian 100s1 - 0X
4:49 (IPP)
Shershan Dzmitry Belarus
Qadınlar arasında -57 kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Təsəlliverici GörüşHollandiya Verhagen Sanne 100s1 - 0s1
3:56 (IPP)
Filzmoser Sabrina Avstriya
Qadınlar arasında -57 kq Təsəlliverici GörüşRumıniya Caprioriu Corina 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Roper Miryam Almaniya
Qadınlar arasında -48 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Dolgova Irina 0 - 100
1:30 (IPP)
van Snick Charline Belçika
Qadınlar arasında -48 kq Cədvəl B yarımfinalTürkiyə Sahin Ebru 4s2 - 0
4:00 (YUK)
Cherniak Maryna Ukrayna
Kişilər arasında -60 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -60 kq Cədvəl A yarımfinalAzərbaycan Safarov Orkhan 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Garrigos Francisco İspaniya
Kişilər arasında -60 kq Cədvəl B yarımfinalHollandiya Mooren Jeroen 0 - 100s1
0:53 (IPP)
Mudranov Beslan Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -52 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 0s2 - 0s1
QX-3:09 (CƏR)
Euranie Annabelle Fransa
Qadınlar arasında -52 kq Cədvəl B yarımfinalRumıniya Chitu Andreea 100s1 - 0
2:43 (IPP)
Kraeh Mareen Almaniya
Kişilər arasında -66 kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -66 kq Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal 100s1 - 0s2
1:45 (IPP)
Oleinic Sergiu Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 0 - 10s1
5:00 (VAZ)
Korval Loic Fransa
Qadınlar arasında -57 kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Cədvəl A yarımfinalPortuqaliya Monteiro Telma 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Pavia Automne Fransa
Qadınlar arasında -57 kq Cədvəl B yarımfinalKosovo Gjakova Nora 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Karakas Hedvig Macarıstan
Qadınlar arasında -48 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -48 kq Bürünc Medal A YarışıMacarıstan Csernoviczki Eva
Bürünc medal
100s1 - 0s1
2:39 (IPP)
Cherniak Maryna Ukrayna
Qadınlar arasında -48 kq Bürünc Medal B Yarışıİspaniya Figueroa Julia 0s1 - 10s2
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Dolgova Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -48 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -48 kq FinalBelçika van Snick Charline
Qızıl medal
1 - 0s1
4:00 (YUK)
Gümüş medal
Sahin Ebru Türkiyə
Kişilər arasında -60 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -60 kq Bürünc Medal A Yarışıİsveçrə Chammartin Ludovic
Bürünc medal
10s3 - 0s1
5:00 (VAZ)
Mooren Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında -60 kq Bürünc Medal B YarışıGürcüstan Papinashvili Amiran
Bürünc medal
100s1 - 0s3
2:53 (IPP)
Garrigos Francisco İspaniya
Kişilər arasında -60 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -60 kq FinalAzərbaycan Safarov Orkhan
Gümüş medal
0s2 - 100s2
4:43 (IPP)
Qızıl medal
Mudranov Beslan Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal A YarışıRumıniya Florian Larisa 0 - 100
0:56 (IPP)
Bürünc medal
Kraeh Mareen Almaniya
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal B Yarışıİtaliya Giuffrida Odette 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Bürünc medal
Kuziutina Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -52 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq FinalFransa Euranie Annabelle
Gümüş medal
0s3 - 1s2
4:00 (YUK)
Qızıl medal
Chitu Andreea Rumıniya
Kişilər arasında -66 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -66 kq Bürünc Medal A YarışıAzərbaycan Shikhalizada Nijat 0 - 10s3
5:00 (VAZ)
Bürünc medal
Pulyaev Mikhail Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -66 kq Bürünc Medal B YarışıAlmaniya Seidl Sebastian
Bürünc medal
12s2 - 0
5:00 (VAZ)
Oleinic Sergiu Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -66 kq FinalRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal
Qızıl medal
10s3 - 1s2
5:00 (VAZ)
Gümüş medal
Korval Loic Fransa
Qadınlar arasında -57 kq Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -57 kq Bürünc Medal A YarışıHollandiya Verhagen Sanne 0s1 - 10s2
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Gjakova Nora Kosovo
Qadınlar arasında -57 kq Bürünc Medal B YarışıAlmaniya Roper Miryam
Bürünc medal
100 - 0s1
0:49 (IPP)
Pavia Automne Fransa
Qadınlar arasında -57 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -57 kq FinalPortuqaliya Monteiro Telma
Qızıl medal
110 - 0
1:49 (IPP)
Gümüş medal
Karakas Hedvig Macarıstan
C.a25İyun
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 1
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 2 - 5
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AAlmaniya Kahl Alexander 5 - 3
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 4
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 1 - 5
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 1 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Safin Timur 5 - 0
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 2 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 5 - 3
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 3 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 0
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 1 - 5
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 3 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 4 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 2
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 2 - 5
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Pauty Maxime 3 - 5
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 4 - 5
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 1
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 5 - 2
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 4
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 4 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 1
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 4 - 3
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 5 - 1
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 2
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 2 - 5
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 3 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 0
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 2 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 3 - 5
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 2
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Kawiecki Pawel Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ingargiola Francesco 4 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 3 - 5
Simon Vincent Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EXorvatiya Jovanovic Bojan 5 - 4
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 0 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 3
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 1 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 2 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 2 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 4 - 5
Zherebchenko Dmitry Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Byk Siarhei 5 - 2
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 4
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 1
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 5 - 4
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 5 - 2
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 2 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 3
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 3 - 5
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 2 - 5
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 3
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 5 - 4
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 4 - 5
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Perelmann Mark 8 - 15
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Pauty Maxime 14 - 15
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliUkrayna Yunes Klod 15 - 13
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Tony Helissey Jean-paul 15 - 9
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Mepstead Marcus 14 - 15
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Janda Michal 9 - 15
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 8 - 15
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Safin Timur 15 - 7
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsrail Or Tomer 12 - 15
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 7 - 15
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Simon Vincent 15 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 15 - 11
Kahl Alexander Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 2 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AFransa Stoltz Marion 5 - 4
Kharlan Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup APolşa Watora Martyna 4 - 5
Gargano Rebecca İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Bunyatova Sevinc 5 - 3
Stoltz Marion Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 5 - 1
Sarban Ilgin Türkiyə