Yarış Cədvəli və NəticələrCümə axşamı, 25 İyun

 
SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Təklər Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Təklər Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Cütlər 1/4 Final
Qadınlar arasında Cütlər 1/4 Final
Qadınlar arasında
İsveçrəSUI
-
ISRİsrail
Qadınlar arasında
SloveniyaSLO
-
BELBelçika
Kişilər arasında
SloveniyaSLO
-
SUIİsveçrə
Kişilər arasında
YunanıstanGRE
-
BELBelçika
Qadınlar arasında
UkraynaUKR
-
SVKSlovakiya
Qadınlar arasında
RumıniyaROU
-
GREYunanıstan
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
ESTEstoniya
Kişilər arasında
Çex RespublikasıCZE
-
ROURumıniya
Qadınlar arasında
İspaniyaESP
-
TURTürkiyə
Qadınlar arasında
AzərbaycanAZE
-
LTULitva
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
TURTürkiyə
Kişilər arasında
LitvaLTU
-
ANDAndorra
Qadınlar arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
NEDHollandiya
Qadınlar arasında
Çex RespublikasıCZE
-
IRLİrlandiya
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
ISRİsrail
Kişilər arasında
İspaniyaESP
-
ITAİtaliya
Qadınlar arasında
İsveçrəSUI
-
SLOSloveniya
Qadınlar arasında
UkraynaUKR
-
GREYunanıstan
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
SloveniyaSLO
-
GREYunanıstan
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
CZEÇex Respublikası
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
İspaniyaESP
-
AZEAzərbaycan
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
IRLİrlandiya
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
LTULitva
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
ESPİspaniya
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Yarımfinal
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Yarımfinal
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Yarımfinal
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Yarımfinal
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Yarımfinal
1
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Finallar
1
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Finallar
1
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Finallar
1
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Finallar
1
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Finallar
Kişilər arasında
İspaniyaESP
-
HUNMacarıstan
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
PortuqaliyaPOR
-
UKRUkrayna
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
ITAİtaliya
×
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
SUIİsveçrə
×
Çimərlik futbolu
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Cüdo
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Tschopp Evelyne 10 - 0s1
4:00 (VAZ)
Arca Ayse Türkiyə
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Ente Birgit 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Maros Barbara Macarıstan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Schwartz Roni 100 - 0
2:36 (IPP)
Zayirova Sakina Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Heylen Ilse Belçika
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Ramos Joana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Krasniqi Distria Kosovo
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiLixtenşteyn Biedermann Judith 0 - 100
0:41 (IPP)
Gomez Laura İspaniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Ryzhova Yulia 11 - 0
4:00 (VAZ)
Muller Marie Lüksemburq
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Perenc Agata 101s2 - 0
2:21 (IPP)
Skrypnik Darya Belarus
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Levytska Tetiana 111 - 0s1
3:07 (IPP)
Nareks Petra Sloveniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFinlandiya Sundberg Jaana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Florian Larisa Rumıniya
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Edwards Kelly 1s1 - 0
4:00 (YUK)
Stankevich Zhanna Ermənistan
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Cüdo
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Oates Colin 1s1 - 0s1
5:00 (YUK)
van Gansbeke Kenneth Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Oleinic Sergiu 100 - 0s2
2:08 (IPP)
Krassas Andreas Kipr
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Zantaraia Georgii 100 - 0
0:56 (IPP)
Gomboc Adrian Sloveniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Shikhalizada Nijat 100 - 0s1
2:21 (IPP)
Sandal Sinan Türkiyə
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Ramirez Ramos David 0 - 100
0:16 (IPP)
Larose David Fransa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMoldova Respublikası Nacu Artiom 0s1 - 110
3:51 (IPP)
Verde Elio İtaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Khan-Magomedov Kamal 100s1 - 0s1
2:14 (IPP)
Vukicevic Marko Serbiya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Pulyaev Mikhail 10s2 - 0s2
5:00 (VAZ)
Karimov Tarlan Azərbaycan
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ori Felician 1s2 - 100s1
2:54 (IPP)
Shmailov Baruch İsrail
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Bruno Emanuele 0 - 100s1
4:46 (IPP)
Cesar Diogo Portuqaliya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Seidl Sebastian 101s1 - 0
4:26 (IPP)
Zambori Bence Macarıstan
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Lazea Remus 0s1 - 0
5:00 (CƏR)
Lefevere Jasper Belçika
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Shershan Dzmitry 101s1 - 0s2
4:32 (IPP)
Ciganovic Ilija Serbiya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Uriarte Sugoi 100 - 0s2
2:34 (IPP)
Avir Ilias Estoniya
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Korval Loic 1s1 - 0s2
5:00 (YUK)
Beta Aleksander Polşa
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Pollack Golan 10s3 - 1s2
5:00 (VAZ)
Jereb Andraz Sloveniya
Qadınlar arasında -48 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -60 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -52 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -57 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında -48 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -66 kq 1/16 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında -60 kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -57 kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -48 kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -52 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -60 kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -52 kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -66 kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -66 kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -57 kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -48 kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -60 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -52 kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -66 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -57 kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -48 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -48 kq Final
Kişilər arasında -60 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Kişilər arasında -60 kq Final
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -52 kq Final
Kişilər arasında -66 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Kişilər arasında -66 kq Final
Qadınlar arasında -57 kq Bürünc Medal Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -57 kq Final
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Raundu
×
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 1
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 2 - 5
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AAlmaniya Kahl Alexander 5 - 3
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 4
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 1 - 5
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 1 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Safin Timur 5 - 0
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 2 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 5 - 3
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 3 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 0
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 1 - 5
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 3 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 4 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 2
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 2 - 5
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Pauty Maxime 3 - 5
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 4 - 5
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 1
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 5 - 2
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 4
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 4 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 1
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 4 - 3
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 5 - 1
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 2
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 2 - 5
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 3 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 0
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 2 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 3 - 5
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 2
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Kawiecki Pawel Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ingargiola Francesco 4 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 3 - 5
Simon Vincent Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EXorvatiya Jovanovic Bojan 5 - 4
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 0 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 3
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 1 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 2 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 2 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 4 - 5
Zherebchenko Dmitry Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Byk Siarhei 5 - 2
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 4
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 1
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 5 - 4
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 5 - 2
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 2 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 3
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 3 - 5
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 2 - 5
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 3
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 5 - 4
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 4 - 5
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəli
×
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Perelmann Mark 8 - 15
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Pauty Maxime 14 - 15
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliUkrayna Yunes Klod 15 - 13
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Tony Helissey Jean-paul 15 - 9
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Mepstead Marcus 14 - 15
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Janda Michal 9 - 15
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 8 - 15
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Safin Timur 15 - 7
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsrail Or Tomer 12 - 15
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 7 - 15
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Simon Vincent 15 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 15 - 11
Kahl Alexander Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Raundu