Yarış Cədvəli və NəticələrÇərşənbə, 24 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Çər24İyun
Badminton
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİtaliya Maddaloni Rosario 21-6 21-15 Rzayev Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Qrup ETürkiyə Vural Emre 21-10 17-21 21-9 Bjelan Igor Serbiya
Kişilər arasında Təklər Qrup ABelçika Tan Yuhan 21-10 21-12 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-15 21-18 Heino Eetu Finlandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-3 21-4 Cali Samuel Malta
Kişilər arasında Təklər Qrup HPortuqaliya Silva Ricardo 13-21 10-21 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Aİrlandiya Evans Scott 21-16 21-7 Krausz Gergely Macarıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup Cİspaniya Abian Pablo 17-21 17-21 Domke Dieter Almaniya
Kişilər arasında Təklər Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-16 21-14 Bonny Mathias İsveçrə
Kişilər arasında Təklər Qrup CEstoniya Must Raul 17-21 16-21 Utrosa Iztok Sloveniya
Kişilər arasında Təklər Qrup DLitva Navickas Kestutis 18-21 21-16 21-19 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-8 21-12 POPE I SEFERE K Latviya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 21-8 21-12 GALENIC K POZNANOVIC S Xorvatiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DAlmaniya BOTT C KARNOTT J 21-7 21-10 ZAITSAVA A CHERNIAVSKAYA A Belarus
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DDanimarka HELSBOL M GREBAK L 21-19 21-9 KUUBA K RUUTEL H Estoniya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup FAvstriya Wraber Luka 21-12 21-9 Kushnir Vladzislav Belarus
Kişilər arasında Təklər Qrup FPolşa Rogalski Michal 21-16 21-9 Krauklis Reinis Latviya
Kişilər arasında Təklər Qrup HDanimarka Holst Emil 21-14 21-10 Corvee Lucas Fransa
Kişilər arasında Təklər Qrup DHollandiya Pang Eric T/Q0-21 0-21 Navickas Kestutis Litva
Kişilər arasında Təklər Qrup GSlovakiya Vicen Jarolim 17-21 12-21 Gunnarsson Kari İslandiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası BOLOTOVA E KOSETSKAYA E 21-9 21-9 DARRAGH R BOYLE S İrlandiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BFinlandiya LINDHOLM M NYSTROM J 14-21 23-25 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CÇex Respublikası KRIZKOVA S TOMALOVA K 9-21 10-21 MOLINA L OJEDA H İspaniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABelçika ANNYS S VANDENHOUCKE F 21-18 21-17 VOYTSEKH N ZHARKA Y Ukrayna
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup AÇex Respublikası FLORIAN P KOPRIVA O 16-21 7-21 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 21-10 21-13 BARTUSIS P PLAVIN A Litva
Kişilər arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-7 21-8 QALANDAROV O RZAYEV K Azərbaycan
Kişilər arasında Cütlər Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 21-16 22-20 BOCHAT M PIETRYJA P Polşa
Kişilər arasında Cütlər Qrup DUkrayna NATAROV G POCHTAREV A 21-14 21-17 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-9 22-20 Grudzina Weronika Polşa
Qadınlar arasında Təklər Qrup Bİspaniya Azurmendi Clara 21-11 21-10 Simic Milica Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-7 21-13 Goncalves Sonia Portuqaliya
Qadınlar arasında Təklər Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-1 21-7 Sadowski Fiorella Marie Malta
Qadınlar arasında Təklər Qrup AMacarıstan Sarosi Laura 9-21 14-21 Ulitina Marija Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Qrup DXorvatiya Sutara Dorotea 11-21 4-21 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər Qrup GSlovakiya Ciznarova Jana 13-21 11-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-12 24-22 Deprez Fabienne Almaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 21-6 21-9 Karkantzia Ioanna Yunanıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup Eİslandiya Hognadottir Sara 11-21 16-21 Mikkela Airi Finlandiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup BTürkiyə VURAL E ZORLU S 13-21 16-21 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər Qrup Cİtaliya GRECO G MADDALONI R 8-21 13-21 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-10 21-7 SILVA R SILVA A Portuqaliya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 21-19 22-20 Stankovic Kaja Sloveniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 11-21 22-20 21-12 Tan Lianne Belçika
Qadınlar arasında Təklər Qrup FLatviya Sefere Kristine 15-21 13-21 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Cİsveçrə Ankli Nicole T/Q0-21 0-21 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-19 21-17 Zaitsava Alesia Belarus
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRumıniya Olariu Sonia T/Q0-21 0-21 Stapusaityte Akvile Litva
Çər24İyun
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında Qrup CİspaniyaESP 18 - 10 SLOSloveniya
Qadınlar arasında Qrup DRumıniyaROU 21 - 16 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup ASloveniyaSLO 20 - 18 LTULitva
Kişilər arasında Qrup Bİspaniya ESP 16 - 19 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycanAZE 14 - 10 NEDHollandiya
Qadınlar arasında Qrup BBelçika BEL 15 - 19 CZEÇex Respublikası
Kişilər arasında Qrup CSerbiyaSRB 18 - 17 ESTEstoniya
Kişilər arasında Qrup DÇex RespublikasıCZE 20 - 11 ANDAndorra
Qadınlar arasında Qrup Cİrlandiya IRL 11 - 21 ESPİspaniya
Qadınlar arasında Qrup Dİsrail ISR 9 - 21 ROURumıniya
Kişilər arasında Qrup Aİsrail ISR 16 - 21 ROURumıniya
Kişilər arasında Qrup BBelçika BEL 13 - 20 ESPİspaniya
Qadınlar arasında Qrup CSlovakiya SVK 12 - 20 IRLİrlandiya
Qadınlar arasında Qrup DRusiya FederasiyasıRUS 21 - 15 LTULitva
Kişilər arasında Qrup CEstoniya EST 11 - 21 ITAİtaliya
Kişilər arasında Qrup DAndorra AND 14 - 20 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında Qrup AHollandiya NED 15 - 16 SUIİsveçrə
Qadınlar arasında Qrup BÇex RespublikasıCZE 21 - 6 TURTürkiyə
Kişilər arasında Qrup ARumıniya ROU 10 - 15 SLOSloveniya
Kişilər arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 21 - 18 TURTürkiyə
Qadınlar arasında Qrup AYunanıstan GRE 15 - 21 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında Qrup BUkraynaUKR 17 - 12 BELBelçika
Kişilər arasında Qrup CYunanıstan GRE 17 - 22 SRBSerbiya
Kişilər arasında Qrup Dİsveçrə SUI 10 - 21 CZEÇex Respublikası
Çər24İyun
Boks
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) 1/4 FinalAzərbaycan Alekseevna Yana 3 - 0
XQ
Dobrynina Zinaida Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) 1/4 Finalİsveç Lundblad Ida 0 - 3
XQ
Taylor Katie İrlandiya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) 1/4 Finalİtaliya Cavallaro Salvatore 1 - 2
XQ
Koptyakov Maxim Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) 1/4 FinalSloveniya Venko Aljaz 0 - 3
XQ
O'Reilly Michael İrlandiya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) 1/4 FinalBelarus Bandarenka Vitali 0 - 3
XQ
Musalov Xaybula Azərbaycan
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) 1/4 FinalPolşa Gardzielik Kamil 0 - 3
XQ
Harcsa Zoltan Macarıstan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 Finalİrlandiya O'Neill Darren 1 - 2
XQ
Manukian Gevorg Ukrayna
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 FinalTürkiyə Muzaffer Bahram 0 - 3
XQ
Filipi Josip Bepo Xorvatiya
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) YarımfinalTürkiyə Coskun Elif
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Adams Nicola Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) YarımfinalPolşa Drabik Sandra 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Sagataeva Saiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) YarımfinalAlmaniya Scheurich Sarah
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Fontijn Nouchka Hollandiya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Yarımfinalİsveç Laurell Nash Anna 2 - 1
XQ
Bürünc medal
Fidura Lidia Polşa
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Yarımfinalİrlandiya Irvine Brendan 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Zamotayev Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) YarımfinalTürkiyə Unlu Muhammed
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Sagaluev Bator Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) YarımfinalAzərbaycan Aliyev Tayfur
Bürünc medal
1 - 2
XQ
Nazirov Bakhtovar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) YarımfinalBelarus Asanau Dzmitry 3 - 0
XQ
Bürünc medal
Ashfaq Qais Böyük Britaniya
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Yarımfinalİtaliya Manfredonia Valentino 2 - 1
XQ
Bürünc medal
Khyzhniak Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) YarımfinalRusiya Federasiyası Silyagin Pavel
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Mammadov Teymur Azərbaycan
Çər24İyun
Çimərlik futbolu
Kişilər arasında Qrup BİspaniyaESP 1 - 1 (3 - 1 BVP) ITAİtaliya
Kişilər arasında Qrup APortuqaliyaPOR 6 - 5 SUIİsveçrə
Kişilər arasında Qrup BMacarıstan HUN 3 - 5 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup AUkraynaUKR 3 - 1 AZEAzərbaycan
Çər24İyun
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 3 - 5
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 1
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 2 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 0 - 3
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 1 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 1
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 3
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 2 - 3
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 3 - 4
Berta Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 2
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Fichera Marco 4 - 5
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Nikishin Bogdan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 4 - 5
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 0 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİsveçrə Staub Florian 3 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 3 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 2 - 5
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 4 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 4
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 2
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 3 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 4 - 5
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 4 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 4 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 1 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 3 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 3 - 5
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 5 - 1
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 3
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 3 - 4
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 4 - 5
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 5 - 3
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 1 - 5
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 4
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 3
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 4 - 5
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 2 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 4
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 4
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 3 - 4
Trevejo Ivan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 3 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 3
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 1 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 3
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 5 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gustin Ronan 2 - 5
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Gusev Dmitriy Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİsveçrə Staub Florian 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 3 - 4
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 3 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 4
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DNorveç Piasecki Bartosz 2 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gustin Ronan 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 4 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 3
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 3 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 1 - 5
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 0 - 5
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 2
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 5 - 1
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Cipriani Valentina İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 4 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Pasztor Flora 3 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 1 - 5
Mpah Njanga Jeromine Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 2 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup APolşa Szymczak Anna 2 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 4 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 4
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 0 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup APolşa Szymczak Anna 5 - 4
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 0 - 5
Bimova Andrea Çex Respublikası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 5 - 2
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 2
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 2 - 5
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Alborova Yana 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 3 - 5
Erba Carolina İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BYunanıstan Kontochristopoulou Aikaterini-maria 5 - 4
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Walczyk Julia 0 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 4 - 5
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 4
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Walczyk Julia 5 - 2
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 4 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 5 - 4
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİsrail Hatuel Delila 5 - 2
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 2 - 5
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CGürcüstan Goglidze Teona 3 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 3 - 5
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 5
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 1 - 4
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİsrail Hatuel Delila 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 5 - 4
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 5 - 3
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 1
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 1
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DTürkiyə Karamete Irem 5 - 3
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 1
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 3 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 1 - 5
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 0
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 2
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DTürkiyə Karamete Irem 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 2 - 5
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DXorvatiya Dajcic Marcela 2 - 5
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 4
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 2
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 4
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Cini Chiara 5 - 4
Golebiowska Natalia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 1 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jubenot Chloe 2 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 0 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 4 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Golebiowska Natalia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jubenot Chloe 5 - 4
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Cini Chiara 4 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 0
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 4
Leleyko Olga A Ukrayna
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 5 - 4
Chrzanowska Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 3 - 4
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 5 - 3
Cellerova Michala Slovakiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 4 - 3
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 1 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 4 - 3
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 5 - 1
Leleyko Olga A Ukrayna
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 5 - 1
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Chrzanowska Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 2
Cellerova Michala Slovakiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 0 - 5
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 2 - 5
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Bida Sergey 12 - 15
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Berta Daniel 15 - 12
Gusev Dmitriy Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliDanimarka von der Osten Frederik 15 - 14
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Szenyi Peter 10 - 15
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Glebko Anton 7 - 15
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsveçrə Niggeler Michele 15 - 13
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliNorveç Piasecki Bartosz 15 - 14
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsveçrə Brunold Bruce 10 - 15
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Gustin Ronan 15 - 12
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Santarelli Andrea 11 - 15
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 14
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliHollandiya Verwijlen Bas 15 - 8
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliMacarıstan Berta Daniel 13 - 15
Trevejo Ivan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliPolşa Zawrotniak Radoslaw 9 - 15
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Fichera Marco 15 - 13
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFransa Gustin Ronan 14 - 15
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFinlandiya Vuorinen Niko 15 - 14
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİspaniya Abajo Jose Luis 12 - 15
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliEstoniya Novosjolov Nikolai 12 - 15
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalFransa Jerent Daniel 15 - 9
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalFinlandiya Vuorinen Niko 10 - 15
Trevejo Ivan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalNorveç Piasecki Bartosz 15 - 14
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 12
Fichera Marco İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Erba Carolina 15 - 4
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliÇex Respublikası Bimova Andrea 5 - 15
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Mpah Njanga Jeromine 15 - 9
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliYunanıstan Kontochristopoulou Aikaterini-maria 8 - 15
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Schmitz Franziska 9 - 15
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Gebet Gaelle 10 - 15
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Chrzanowska Julia 14 - 15
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Cipriani Valentina 15 - 9
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Sheppard Natalia 13 - 7
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliTürkiyə Karamete Irem 1 - 15
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliFransa Huin Julie 7 - 15
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Cini Chiara 15 - 9
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Erba Carolina 12 - 15
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Boldor Maria 8 - 15
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFransa Mpah Njanga Jeromine 12 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Cipriani Valentina 15 - 9
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBöyük Britaniya Sheppard Natalia 12 - 13
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliMacarıstan Golya Fruzsina 10 - 15
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAlmaniya Sauer Anne 15 - 8
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAlmaniya Hampel Eva 15 - 12
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalAlmaniya Golubytskyi Carolin 5 - 15
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Zagidullina Adelina 13 - 9
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 FinalAlmaniya Sauer Anne 11 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Cipriani Valentina 15 - 11
Hampel Eva Almaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalFransa Trevejo Ivan 15 - 10
Bürünc medal
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 12
Bürünc medal
Piasecki Bartosz Norveç
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış YarımfinalRusiya Federasiyası Zagidullina Adelina
Bürünc medal
13 - 15
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Yarımfinalİtaliya Cipriani Valentina
Bürünc medal
10 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaFransa Trevejo Ivan
Qızıl medal
15 - 8
Gümüş medal
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış FinallarAçıq
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qızıl Medal UğrundaRusiya Federasiyası Alborova Yana
Gümüş medal
11 - 15
Qızıl medal
Volpi Alice İtaliya
</
Çər24İyun
Üzgüçülük
Kişilər arasında 100m sərbəst İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 400m sərbəst İlkin oyunlar
Kişilər arasında 200m Batterflyay İlkin oyunlar
Qadınlar arasında 200m Brass İlkin oyunlar
Kişilər arasında 200m fərdi kompleks İlkin oyunlar
Qarışıq 4x100m sərbəst ötürmə İlkin oyunlar
Kişilər arasında 100m sərbəst İlkin oyunlar
Kişilər arasında 1500m sərbəst İlkin oyunlar
Kişilər arasında 100m arxa üstə Final