Yarış Cədvəli və NəticələrÇərşənbə axşamı, 23 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Ç.a23İyun
Badminton
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-13 21-7 Sarosi Laura Macarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup HBelarus Zaitsava Alesia 21-17 21-9 Stapusaityte Akvile Litva
Qadınlar arasında Təklər Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 21-9 21-7 Sefere Kristine Latviya
Qadınlar arasında Təklər Qrup GSloveniya Stankovic Kaja 10-21 12-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 21-6 21-10 Sutara Dorotea Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup CAlmaniya Deprez Fabienne 15-21 21-12 13-21 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası BOLOTOVA E KOSETSKAYA E 21-10 21-13 LINDHOLM M NYSTROM J Finlandiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DDanimarka HELSBOL M GREBAK L 21-17 21-9 BOTT C KARNOTT J Almaniya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup BMalta Cali Samuel 16-21 12-21 Rzayev Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Qrup HFransa Corvee Lucas 21-14 16-21 19-21 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər Qrup AMacarıstan Krausz Gergely 21-11 21-16 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-12 21-15 Maddaloni Rosario İtaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-13 21-8 Vural Emre Türkiyə
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası DURKIN V VISLOVA N 21-5 21-8 ANNYS S OLEFFE F Belçika
Qarışıq Cütlər Qrup DYunanıstan TENTA E TENTAS P 11-21 6-21 BECK R KATTENBECK K Almaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup EMalta Sadowski Fiorella Marie 6-21 6-21 Mikkela Airi Finlandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-6 21-12 Azurmendi Clara İspaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BPortuqaliya Goncalves Sonia 21-16 21-15 Simic Milica Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup APolşa Grudzina Weronika 18-21 18-21 Ulitina Marija Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-0 21-0T/Q Ankli Nicole İsveçrə
Qadınlar arasında Təklər Qrup DYunanıstan Karkantzia Ioanna 4-21 4-21 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-9 21-8 Hognadottir Sara İslandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup FBelçika Tan Lianne 17-21 21-12 21-13 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 21-16 21-17 Ciznarova Jana Slovakiya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CXorvatiya GALENIC K POZNANOVIC S 17-21 14-21 MOLINA L OJEDA H İspaniya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup Cİspaniya Abian Pablo 21-19 21-15 Must Raul Estoniya
Kişilər arasında Təklər Qrup HDanimarka Holst Emil 21-9 21-9 Silva Ricardo Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup DHollandiya Pang Eric T/QT/Q Zavadsky Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında Təklər Qrup CAlmaniya Domke Dieter 21-8 21-18 Utrosa Iztok Sloveniya
Kişilər arasında Təklər Qrup DUkrayna Zavadsky Dmytro T/Q0-21 0-21 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup Eİsveçrə Bonny Mathias 21-16 21-16 Bjelan Igor Serbiya
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup CDanimarka THYGESEN S NOHR N 21-6 21-7 TURGUT M YAVUZ F N Türkiyə
Qarışıq Cütlər Qrup Aİrlandiya MAGEE C MAGEE S 21-8 21-10 BARTUSIS P FOMKINAITE V Litva
Qarışıq Cütlər Qrup Bİsveçrə BURKART C SCHALLER O 13-21 10-21 WOJTKOWSKA A PIETRYJA P Polşa
Qarışıq Cütlər Qrup CSloveniya FLIS P STANKOVIC K 9-21 15-21 NATAROV G KAZARINOVA Y Ukrayna
Qarışıq Cütlər Qrup DFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A 21-19 21-10 KRAUSZ G SAROSI L Macarıstan
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-5 21-8 FLORIAN P KOPRIVA O Çex Respublikası
Kişilər arasında Cütlər Qrup APortuqaliya SILVA R SILVA A 15-21 6-21 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-0 21-0T/Q Olariu Sonia Rumıniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-7 21-11 ANNYS S VANDENHOUCKE F Belçika
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DEstoniya KUUBA K RUUTEL H 21-15 21-15 ZAITSAVA A CHERNIAVSKAYA A Belarus
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 22-20 21-8 KRIZKOVA S TOMALOVA K Çex Respublikası
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ALatviya POPE I SEFERE K 19-21 10-21 VOYTSEKH N ZHARKA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Cütlər Qrup Bİrlandiya DARRAGH R BOYLE S 19-21 18-21 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup FAvstriya Wraber Luka 16-21 16-21 Rogalski Michal Polşa
Kişilər arasında Təklər Qrup FBelarus Kushnir Vladzislav 21-19 21-19 Krauklis Reinis Latviya
Kişilər arasında Təklər Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-13 21-16 Vicen Jarolim Slovakiya
Kişilər arasında Təklər Qrup GFinlandiya Heino Eetu 21-19 10-21 21-13 Gunnarsson Kari İslandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Aİrlandiya Evans Scott 14-21 21-13 21-13 Tan Yuhan Belçika
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup AMalta CALI S SADOWSKI F M 6-21 6-21 BASOVA A BITMAN J Çex Respublikası
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup CLitva BARTUSIS P PLAVIN A 15-21 17-21 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-11 21-11 VURAL E ZORLU S Türkiyə
Kişilər arasında Cütlər Qrup BAzərbaycan QALANDAROV O RZAYEV K 6-21 4-21 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 21-14 21-6 GRECO G MADDALONI R İtaliya
Kişilər arasında Cütlər Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 23-21 22-20 NATAROV G POCHTAREV A Ukrayna
Kişilər arasında Cütlər Qrup DPolşa BOCHAT M PIETRYJA P 21-12 21-10 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Ç.a23İyun
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında Qrup AHollandiya NED 8 - 13 GREYunanıstan
Qadınlar arasında Qrup BÇex Respublikası CZE 11 - 15 UKRUkrayna
Kişilər arasında Qrup ASloveniyaSLO 16 - 7 ISRİsrail
Kişilər arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 21 - 12 BELBelçika
Qadınlar arasında Qrup CSlovakiya SVK 6 - 14 ESPİspaniya
Qadınlar arasında Qrup DRumıniya ROU 12 - 14 LTULitva
Kişilər arasında Qrup CEstoniya EST 16 - 19 GREYunanıstan
Kişilər arasında Qrup DAndorraAND 16 - 10 SUIİsveçrə
Qadınlar arasında Qrup AİsveçrəSUI 15 - 11 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında Qrup BTürkiyə TUR 9 - 19 BELBelçika
Kişilər arasında Qrup ALitvaLTU 16 - 15 ROURumıniya
Kişilər arasında Qrup BTürkiyə TUR 9 - 19 ESPİspaniya
Qadınlar arasında Qrup Cİrlandiya IRL 10 - 14 SLOSloveniya
Qadınlar arasında Qrup Dİsrail ISR 5 - 21 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup Cİtaliya ITA 14 - 21 SRBSerbiya
Kişilər arasında Qrup DAzərbaycanAZE 17 - 14 CZEÇex Respublikası
Qadınlar arasında Qrup AYunanıstan GRE 16 - 18 SUIİsveçrə
Qadınlar arasında Qrup BUkraynaUKR 19 - 11 TURTürkiyə
Kişilər arasında Qrup Aİsrail ISR 12 - 19 LTULitva
Kişilər arasında Qrup BBelçikaBEL 21 - 20 TURTürkiyə
Qadınlar arasında Qrup CSloveniyaSLO 15 - 9 SVKSlovakiya
Qadınlar arasında Qrup DLitvaLTU 18 - 9 ISRİsrail
Kişilər arasında Qrup CYunanıstanGRE 11 - 9 ITAİtaliya
Kişilər arasında Qrup Dİsveçrə SUI 9 - 17 AZEAzərbaycan
Ç.a23İyun
Boks
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) 1/4 FinalTürkiyə Tas Ayse 0 - 3
XQ
Saveleva Elena Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) 1/4 FinalBolqarıstan Petrova Stanimira 0 - 3
XQ
Alimardanova Anna Azərbaycan
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) 1/4 FinalPolşa Wicherska Ewelina 0 - 3
XQ
Davide Marzia İtaliya
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) 1/4 FinalAlmaniya Nimani Azize 3 - 0
XQ
Coroli Iulia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) 1/4 FinalDanimarka Jensen Camilla 0 - 3
XQ
Alberti Valentina İtaliya
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) 1/4 FinalPolşa Rygielska Aneta 2 - 0
XQ
Kistler Anais İsveçrə
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) 1/4 FinalMacarıstan Nagy Bianka
TKO R2 1:26
Beliakova Anastasiia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) 1/4 FinalBöyük Britaniya Ryan Sandy 2 - 1
XQ
Vystropova Elena Azərbaycan
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 FinalErmənistan Abgaryan Narek 1 - 2
XQ
Tanko Viliam Slovakiya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 FinalTürkiyə Pehlivan Ferhat 1 - 2
XQ
Picardi Vincenzo İtaliya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) 1/4 FinalAzərbaycan Selimov Albert 3 - 0
XQ
Dimitrov Elian Bolqarıstan
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) 1/4 FinalTürkiyə Yilmaz Yasin 0 - 3
XQ
McComb Sean İrlandiya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) 1/4 FinalMacarıstan Varga Miklos 0 - 3
XQ
Oumiha Sofiane Fransa
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) 1/4 FinalPolşa Polski Mateusz 2 - 1
XQ
Safaryants Vazgen Belarus
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) 1/4 Finalİtaliya Mangiacapre Vincenzo 2 - 1
XQ
Amzile Hassan Fransa
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) 1/4 Finalİrlandiya Walsh Dean 0 - 3
XQ
Sopa Kastriot Almaniya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) 1/4 Finalİsveç Goyeram Clarence 1 - 2
XQ
Petrov Viktor Ukrayna
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) 1/4 FinalRumıniya Niculescu Daniel 0 - 3
XQ
Sotomayor Collazo Azərbaycan
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) 1/4 FinalFransa Mossely Estelle 3 - 0
XQ
Marenda Romina İtaliya
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) 1/4 FinalAlmaniya Bugar Tasheena 3 - 0
XQ
Jelic Jelena Serbiya
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) 1/4 FinalRusiya Federasiyası Besputin Alexander 3 - 0
XQ
Cissokho Souleymane Fransa
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) 1/4 FinalUkrayna Samofalov Yaroslav 2 - 1
XQ
Abashidze Gela Gürcüstan
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) 1/4 Finalİrlandiya Nolan Adam 1 - 2
XQ
Kelly Josh Böyük Britaniya
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) 1/4 FinalAlmaniya Baraou Abass 0 - 3
XQ
Baghirov Parviz Azərbaycan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 FinalAzərbaycan Abdullayev Abdulkadir 3 - 0
XQ
Omba Biongolo Paul Fransa
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 FinalAlmaniya Pervizaj Albon 0 - 3
XQ
Magomedov Sadam Rusiya Federasiyası
Ç.a23İyun
Qılıncoynatma
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 0 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 4 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 3 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 2 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 2 - 5
Branza Ana Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 5 - 3
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 3
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 5 - 4
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Beljajeva Julia 4 - 5
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 4 - 3
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 4
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 3 - 5
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 2
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 4 - 3
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 1 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Caran Romana Serbiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 0 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 0
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 1
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Kochneva Olga 3 - 2
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 1 - 5
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 1 - 4
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 3
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 4
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 3 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 3 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 2 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 2 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 1 - 5
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 3
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 3 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 5 - 0
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 3
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 4 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 3 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 3 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 2
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Sivkova Anna 5 - 4
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 1 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 2 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 1
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 4 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 5 - 2
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 4
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 2
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 3 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 2 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 3
Embrich Irina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 0 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 2 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 5 - 0
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 4 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 0 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 5 - 4
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 2 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 2 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 4 - 5
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsveç Samuelsson Emma 11 - 15
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Bukocki Bianka 12 - 15
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Gherman Simona 15 - 9
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliSerbiya Caran Romana 7 - 15
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliLüksemburq Fautsch Lis 8 - 15
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliEstoniya Embrich Irina 14 - 15
Lehis Katrina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Lawrence Corinna 15 - 10
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zvereva Yana 13 - 10
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Heidemann Britta 14 - 15
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Bohus Reka 7 - 15
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Briasco Brenda 14 - 15
Nelip Ewa Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup RaunduAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 4 - 5
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 3 - 5
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 0
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 1 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 5 - 3
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 1 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 2 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 2
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 4
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 0
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 4
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 1 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 3 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 2
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 2
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 0
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 4 - 5
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 4 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 4
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 3
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 1 - 5
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 0 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 4
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 5 - 4
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 3
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 4
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 3 - 5
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 3 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 4
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 3 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 3 - 5
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 1 - 5
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 5 - 2
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 3
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 3
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 2
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Safarov Javanshir 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 2
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Trushakov Alexander 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 1 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 3 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 3
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 5 - 4
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 4 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 3
Miracco Luigi İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 4 - 5
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 1 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 2
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 0 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 3
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Proskura Nikita 5 - 3
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 0
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 5 - 3
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 4 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 2 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliEstoniya Kirpu Erika 14 - 13
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliFinlandiya Kock Catharina 15 - 14
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Gherman Simona 15 - 10
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Zvereva Yana 15 - 10
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 11 - 15
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Branza Ana Maria 15 - 12
Lehis Katrina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Rizzi Giulia 15 - 12
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Batini Camilla 11 - 15
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalEstoniya Beljajeva Julia 11 - 15
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalRumıniya Branza Ana Maria 15 - 4
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Rizzi Giulia 10 - 15
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Zvereva Yana 14 - 11
Nelip Ewa Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Trushakov Alexander 15 - 6
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Singer Martin 8 - 15
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Miracco Luigi 15 - 6
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAzərbaycan Taghiyev Azar 5 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Motorin Ilya 13 - 15
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Badea Alin 15 - 9
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBelarus Buikevich Aliaksandr 15 - 6
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Honeybone James 15 - 6
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBelçika van Holsbeke Seppe 15 - 8
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Ravasz Etele 9 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Teodosiu Iulian 15 - 12
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Skrodzki Adam 11 - 15
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Pellegrini Alberto 15 - 12
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRumıniya Badea Alin 15 - 12
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Miracco Luigi 15 - 13
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBöyük Britaniya Honeybone James 10 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBelçika van Holsbeke Seppe 14 - 15
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliİtaliya Murolo Massimiliano 13 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliBelarus Buikevich Aliaksandr 11 - 15
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Savich Boris 15 - 12
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Pellegrini Alberto 15 - 13
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalUkrayna Yagodka Andriy 15 - 8
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 Finalİtaliya Miracco Luigi 15 - 10
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 FinalRusiya Federasiyası Savich Boris 10 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Yarımfinal