Yarış Cədvəli və NəticələrÇərşənbə axşamı, 23 İyun

 
SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında
HollandiyaNED
-
GREYunanıstan
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
Çex RespublikasıCZE
-
UKRUkrayna
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
SloveniyaSLO
-
ISRİsrail
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
BELBelçika
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
SlovakiyaSVK
-
ESPİspaniya
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
RumıniyaROU
-
LTULitva
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
EstoniyaEST
-
GREYunanıstan
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
AndorraAND
-
SUIİsveçrə
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
İsveçrəSUI
-
AZEAzərbaycan
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
TürkiyəTUR
-
BELBelçika
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
LitvaLTU
-
ROURumıniya
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
TürkiyəTUR
-
ESPİspaniya
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
İrlandiyaIRL
-
SLOSloveniya
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
İsrailISR
-
RUSRusiya Federasiyası
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
İtaliyaITA
-
SRBSerbiya
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
CZEÇex Respublikası
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
YunanıstanGRE
-
SUIİsveçrə
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
UkraynaUKR
-
TURTürkiyə
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
İsrailISR
-
LTULitva
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
BelçikaBEL
-
TURTürkiyə
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
SloveniyaSLO
-
SVKSlovakiya
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında
LitvaLTU
-
ISRİsrail
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
YunanıstanGRE
-
ITAİtaliya
×
3x3 Basketbol
Kişilər arasında
İsveçrəSUI
-
AZEAzərbaycan
×
3x3 Basketbol
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) 1/4 Final
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) 1/4 Final
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) 1/4 Final
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Raundu
×
Qılıncoynatma
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 0 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 4 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 3 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 2 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 2 - 5
Branza Ana Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 5 - 3
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 3
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 5 - 4
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Beljajeva Julia 4 - 5
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 4 - 3
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 4
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 3 - 5
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 2
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 4 - 3
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 1 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Caran Romana Serbiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 0 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 0
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 1
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Kochneva Olga 3 - 2
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 1 - 5
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 1 - 4
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 3
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 4
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 3 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 3 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 2 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 2 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 1 - 5
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 3
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 3 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 5 - 0
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 3
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 4 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 3 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 3 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 2
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Sivkova Anna 5 - 4
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 1 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 2 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 1
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 4 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 5 - 2
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 4
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 2
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 3 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 2 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 3
Embrich Irina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 0 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 2 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 5 - 0
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 4 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 0 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 5 - 4
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 2 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 2 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 4 - 5
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəli
×
Qılıncoynatma
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİsveç Samuelsson Emma 11 - 15
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Bukocki Bianka 12 - 15
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Gherman Simona 15 - 9
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliSerbiya Caran Romana 7 - 15
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliLüksemburq Fautsch Lis 8 - 15
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliEstoniya Embrich Irina 14 - 15
Lehis Katrina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Lawrence Corinna 15 - 10
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zvereva Yana 13 - 10
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAlmaniya Heidemann Britta 14 - 15
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Bohus Reka 7 - 15
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Briasco Brenda 14 - 15
Nelip Ewa Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Raundu
×
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 4 - 5
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 3 - 5
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 0
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 1 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 5 - 3
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 1 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 2 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 2
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 4
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 0
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 4
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 1 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 3 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 2
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 2
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 0
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 4 - 5
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 4 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 4
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 3
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 1 - 5
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 0 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 4
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 5 - 4
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 3
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 4
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 3 - 5
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 3 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 4
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 3 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 3 - 5
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 1 - 5
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 5 - 2
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 3
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 3
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 2
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Safarov Javanshir 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 2
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Trushakov Alexander 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 1 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 3 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 3
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 5 - 4
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 4 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 3
Miracco Luigi İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 4 - 5
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 1 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 2
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 0 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 3
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Proskura Nikita 5 - 3
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 0
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 5 - 3
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 4 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 2 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 16-lar cədvəli
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış 1/4 Final
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəli
×
Qılıncoynatma
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Trushakov Alexander 15 - 6
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Singer Martin 8 - 15
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliİtaliya Miracco Luigi 15 - 6
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliAzərbaycan Taghiyev Azar 5 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Motorin Ilya 13 - 15
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Badea Alin 15 - 9
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBelarus Buikevich Aliaksandr 15 - 6
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBöyük Britaniya Honeybone James 15 - 6
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliBelçika van Holsbeke Seppe 15 - 8
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliMacarıstan Ravasz Etele 9 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliRumıniya Teodosiu Iulian 15 - 12
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 32-lər cədvəliPolşa Skrodzki Adam 11 - 15
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 16-lar cədvəli
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış 1/4 Final
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Yarımfinal
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Yarımfinal