Yarış Cədvəli və NəticələrBazar ertəsi, 22 İyun

SSI ErrSSI Err
B.e22İyun
Atıcılıq
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş Təsnifat
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Təsnifat
Qarışıq Komanda halında dairəvi stend Təsnifat
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş Yarımfinal
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Yarımfinal
Qarışıq Komanda halında dairəvi stend Yarımfinal
Qarışıq Komanda halında dairəvi stend Yarımfinal
Qarışıq Komanda halında dairəvi stend Finallar
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş Finallar
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Finallar
B.e22İyun
Atletika
Qadınlar arasında Çəkic atma
Kişilər arasında Şüvüllə tullanma
Qadınlar arasında Uzunluğa tullanma
Qadınlar arasında 100m sədli qaçış
Kişilər arasında Disk Atma
Kişilər arasında 110m sədli qaçış
Qadınlar arasında Nüvə itələmə
Kişilər arasında 800m
Kişilər arasında 3000m maneəli qaçış
Qadınlar arasında Hündürlüyə tullanma
Qadınlar arasında 200 m
Kişilər arasında 200 m
Kişilər arasında Üçtəkanla tullanma
Qadınlar arasında 1500m
Kişilər arasında 3000m
Kişilər arasında Nizə atma
Qadınlar arasında 5000m
Qadınlar arasında 4x400m estafet qaçışı
Kişilər arasında 4x400m estafet qaçışı
B.e22İyun
Badminton
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 21-6 21-15 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 18-21 21-14 21-3 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər Qrup EMalta Sadowski Fiorella Marie 17-21 13-21 Hognadottir Sara İslandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup APolşa Grudzina Weronika 15-21 21-15 11-21 Sarosi Laura Macarıstan
Qadınlar arasında Təklər Qrup GSloveniya Stankovic Kaja 21-10 21-23 16-21 Ciznarova Jana Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 18-21 17-21 Tolmoff Kati Estoniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CXorvatiya GALENIC K POZNANOVIC S 17-21 14-21 KRIZKOVA S TOMALOVA K Çex Respublikası
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ABolqarıstan STOEVA S STOEVA G 21-10 21-16 VOYTSEKH N ZHARKA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası BOLOTOVA E KOSETSKAYA E 21-19 21-12 BAUMANN L FONTAINE A Fransa
Qadınlar arasında Cütlər Qrup Bİrlandiya DARRAGH R BOYLE S 15-21 15-21 LINDHOLM M NYSTROM J Finlandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup AMacarıstan Krausz Gergely 15-21 13-21 Tan Yuhan Belçika
Kişilər arasında Təklər Qrup BMalta Cali Samuel 3-21 10-21 Maddaloni Rosario İtaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup Eİsveçrə Bonny Mathias 9-21 14-21 Vural Emre Türkiyə
Kişilər arasında Təklər Qrup HDanimarka Holst Emil 21-14 18-21 21-9 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-5 21-3 Rzayev Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-15 21-13 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Kişilər arasında Cütlər Qrup DPolşa BOCHAT M PIETRYJA P 21-15 21-18 NATAROV G POCHTAREV A Ukrayna
Kişilər arasında Cütlər Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-17 21-16 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup CLitva BARTUSIS P PLAVIN A 17-21 16-21 GRECO G MADDALONI R İtaliya
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-11 21-16 Ulitina Marija Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər Qrup FBelçika Tan Lianne 21-11 21-8 Sefere Kristine Latviya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BPortuqaliya Goncalves Sonia 16-21 10-21 Azurmendi Clara İspaniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup HBelarus Zaitsava Alesia 21-0 21-0 Olariu Sonia Rumıniya
Qadınlar arasında Təklər Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-7 21-10 Simic Milica Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-13 21-10 Lansac Delphine Fransa
Qadınlar arasında Təklər Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 10-21 6-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-16 21-9 Stapusaityte Akvile Litva
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup CAlmaniya Domke Dieter 21-23 13-21 Must Raul Estoniya
Kişilər arasında Təklər Qrup HFransa Corvee Lucas 21-6 21-11 Silva Ricardo Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-6 21-13 Bjelan Igor Serbiya
Kişilər arasında Təklər Qrup FAvstriya Wraber Luka 21-10 21-12 Krauklis Reinis Latviya
Kişilər arasında Təklər Qrup DHollandiya Pang Eric T/Q0-21 0-21 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Kişilər arasında Təklər Qrup GFinlandiya Heino Eetu 25-23 21-15 Vicen Jarolim Slovakiya
Kişilər arasında Təklər Qrup DUkrayna Zavadsky Dmytro T/Q0-21 0-21 Navickas Kestutis Litva
Kişilər arasında Təklər Qrup FBelarus Kushnir Vladzislav 8-21 9-21 Rogalski Michal Polşa
Kişilər arasında Təklər Qrup Cİspaniya Abian Pablo 21-9 21-12 Utrosa Iztok Sloveniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup CTürkiyə YIGIT N BAYRAK O 21-12 21-12 MOLINA L OJEDA H İspaniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup ALatviya POPE I SEFERE K 13-21 17-21 ANNYS S VANDENHOUCKE F Belçika
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Təklər Qrup DYunanıstan Karkantzia Ioanna 17-21 18-21 Sutara Dorotea Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-15 21-15 Mikkela Airi Finlandiya
Qadınlar arasında Təklər Qrup CAlmaniya Deprez Fabienne 21-0 21-0T/Q Ankli Nicole İsveçrə
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Təklər Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-14 21-12 Gunnarsson Kari İslandiya
Kişilər arasında Təklər Qrup Aİrlandiya Evans Scott 21-7 21-9 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Kişilər arasında Cütlər Qrup BAzərbaycan QALANDAROV O RZAYEV K 7-21 14-21 VURAL E ZORLU S Türkiyə
Kişilər arasında Cütlər Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 20-22 21-16 21-15 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Kişilər arasında Cütlər Qrup APortuqaliya SILVA R SILVA A 15-21 18-21 FLORIAN P KOPRIVA O Çex Respublikası
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qarışıq Cütlər Qrup CDanimarka THYGESEN S NOHR N 21-16 16-21 21-12 NATAROV G KAZARINOVA Y Ukrayna
Qarışıq Cütlər Qrup DYunanıstan TENTA E TENTAS P 4-21 5-21 KRAUSZ G SAROSI L Macarıstan
Qarışıq Cütlər Qrup BRusiya Federasiyası DURKIN V VISLOVA N 21-16 21-11 WOJTKOWSKA A PIETRYJA P Polşa
Qarışıq Cütlər Qrup Bİsveçrə BURKART C SCHALLER O 13-21 23-21 25-23 ANNYS S OLEFFE F Belçika
Qarışıq Cütlər Qrup CSloveniya FLIS P STANKOVIC K 17-21 15-21 TURGUT M YAVUZ F N Türkiyə
Qarışıq Cütlər Qrup Aİrlandiya MAGEE C MAGEE S 21-11 19-21 21-14 BASOVA A BITMAN J Çex Respublikası
Qarışıq Cütlər Qrup AMalta CALI S SADOWSKI F M 3-21 6-21 BARTUSIS P FOMKINAITE V Litva
Qarışıq Cütlər Qrup DFransa MITTELHEISSER G FONTAINE A 21-15 21-16 BECK R KATTENBECK K Almaniya
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DDanimarka HELSBOL M GREBAK L 21-12 21-14 ZAITSAVA A CHERNIAVSKAYA A Belarus
Qadınlar arasında Cütlər Qrup DEstoniya KUUBA K RUUTEL H 12-21 21-16 17-21 BOTT C KARNOTT J Almaniya
B.e22İyun
Boks
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) 1/4 FinalAlmaniya Wahner Ornella 0 - 3
XQ
Coskun Elif Türkiyə
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) 1/4 FinalBolqarıstan Petrova Stoyka 0 - 2
XQ
Adams Nicola Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) 1/4 FinalPolşa Drabik Sandra 2 - 0
XQ
Burym Yana Belarus
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) 1/4 FinalRusiya Federasiyası Sagataeva Saiana 2 - 1
XQ
Smith Ceire İrlandiya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) 1/4 FinalTürkiyə Caliskan Sema 1 - 2
XQ
Scheurich Sarah Almaniya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) 1/4 FinalUkrayna Shambir Kateryna 0 - 3
XQ
Fontijn Nouchka Hollandiya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) 1/4 FinalBelarus Kebikava Victoriya 0 - 3
XQ
Laurell Nash Anna İsveç
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) 1/4 FinalRusiya Federasiyası Iakushina Iaroslava 1 - 2
XQ
Fidura Lidia Polşa
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) 1/4 FinalAzərbaycan Alizada Salman 1 - 2
XQ
Irvine Brendan İrlandiya
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) 1/4 FinalAlmaniya Neumann Serge 0 - 3
XQ
Zamotayev Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) 1/4 FinalTürkiyə Unlu Muhammed 3 - 0
XQ
Alaverdian David İsrail
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) 1/4 FinalRusiya Federasiyası Sagaluev Bator 3 - 0
XQ
Ungvari Istvan Macarıstan
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) 1/4 FinalAzərbaycan Aliyev Tayfur 3 - 0
XQ
Jensen Frederik Danimarka
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) 1/4 Finalİtaliya D'Andrea Riccardo 0 - 3
XQ
Nazirov Bakhtovar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) 1/4 FinalBolqarıstan Ivanov Stefan 0 - 3
XQ
Asanau Dzmitry Belarus
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) 1/4 FinalAlmaniya El-Hag Omar 0 - 3
XQ
Ashfaq Qais Böyük Britaniya
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) 1/4 Finalİtaliya Manfredonia Valentino 2 - 1
XQ
Bosnjak Dzemal Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) 1/4 FinalKosovo Xhoxhaj Armend 1 - 2
XQ
Khyzhniak Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) 1/4 FinalRusiya Federasiyası Silyagin Pavel 3 - 0
XQ
Teziev Igor Almaniya
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) 1/4 FinalAzərbaycan Mammadov Teymur 3 - 0
XQ
Mullenberg Peter Hollandiya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 FinalAzərbaycan Mamishzada Elvin 2 - 1
XQ
Asenov Daniel Bolqarıstan
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 FinalAlmaniya Touba Hamza 2 - 1
XQ
Vetkin Vasilii Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) 1/4 FinalAzərbaycan Majidov Mahammadrasul 3 - 0
XQ
Demirezen Ali Türkiyə
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) 1/4 FinalBelarus Sudzilouski Yan 0 - 3
XQ
Gimbatov Gasan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) 1/4 FinalFransa Yoka Tony 3 - 0
XQ
Gardiner Dean İrlandiya
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) 1/4 FinalLitva Valavicius Mantas
TKO R1 2:17
Joyce Joe Böyük Britaniya
B.e22İyun
Kamandan oxatma
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya van den Berg Sjef 7 - 3 Hristov Yavor Vasilev Bolqarıstan
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Ruban Viktor 7 - 1 Mihalic Matija Xorvatiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Yilmaz Yagiz 0 - 6 Slater Kieran Böyük Britaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Weiss Christian 4 - 6 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Prilepov Anton 6 - 0 Nesteng Baard Norveç
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Szafran Marek 2 - 6 Pkhakadze Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsybekdorzhiev Bair 2 - 6 Ivashko Markiyan Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiDanimarka Weiss Johan 3 - 7 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Dielemans Mitch 3 - 7 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Pasqualucci David 4 - 6 Henckels Jeff Lüksemburq
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Ramaekers Robin 0 - 6 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kahllund Florian 6 - 4 Fernandez Antonio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsynguev Beligto 3 - 7 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Habjan Malavasic Den 7 - 1 Rodriguez Juan Ignacio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Naploszek Slawomir 6 - 2 Tekoniemi Antti Finlandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Nespoli Mauro 6 - 0 Wojtkowiak Rafal Polşa
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiHollandiya van den Berg Sjef 6 - 2 Ruban Viktor Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Slater Kieran 5 - 6 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiBelarus Prilepov Anton 6 - 4 Pkhakadze Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiUkrayna Ivashko Markiyan 1 - 7 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiLüksemburq Henckels Jeff 2 - 6 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kahllund Florian 3 - 7 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiSloveniya Habjan Malavasic Den 0 - 6 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə Mərhələsiİtaliya Nespoli Mauro 4 - 6 Naploszek Slawomir Polşa
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarHollandiya van den Berg Sjef 7 - 3 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarBelarus Prilepov Anton 6 - 4 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/4 Finallarİspaniya Alvarino Garcia Miguel 6 - 5 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/4 FinallarPolşa Naploszek Slawomir 6 - 0 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında Fərdi YarımfinallarPolşa Naploszek Slawomir 3 - 7 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi YarımfinallarHollandiya van den Berg Sjef 6 - 0 Prilepov Anton Belarus
Kişilər arasında Fərdi FinallarAçıq
Kişilər arasında Fərdi Bürünc Medal OyunuPolşa Naploszek Slawomir 3 - 7
Bürünc medal
Prilepov Anton Belarus
Kişilər arasında Fərdi Qızıl medal oyunuİspaniya Alvarino Garcia Miguel
Qızıl medal
7 - 1
Gümüş medal
van den Berg Sjef Hollandiya
B.e22İyun
Sambo
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalBolqarıstan Ivanov Martin 3 - 1
XQ
Iliadis Mirmanis Yunanıstan
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalFransa Amoros Jordan 3 - 1
XQ
KARATAS Muhammet Yahya Türkiyə
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalSloveniya Cutuk Tadej 0 - 4
CQ
Mamulashvili Kakha Gürcüstan
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalLatviya Cernavskis Arturs 1 - 3
XQ
Damian Valentin Rumıniya
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalBelarus Papou Stsiapan 4 - 0
CQ
Cieslik Sebastian Polşa
Kişilər arasında -74 kq 1/8 FinalRusiya Federasiyası Sidakov Azamat 3 - 1
XQ
Menendez Rubiera Luis İspaniya
Qadınlar arasında -60 kq 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -60 kq 1/8 FinalRusiya Federasiyası Kostenko Yana 4 - 0
CQ
Sharadze Shorena Gürcüstan
Qadınlar arasında -68 kq 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -68 kq 1/8 FinalFransa Conde Celine 3 - 1
XQ
Sukhitashvili Tea Gürcüstan
Kişilər arasında -57 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Atkunov Aymergen 4 - 0
CQ
Kirakosyan Tigran Ermənistan
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalUkrayna Poltavtsev Oleksii 0 - 4
CQ
Burdz Uladzislau Belarus
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalBolqarıstan Yanakov Borislav 0 - 4
CQ
Chidrashvili Vakhtangi Gürcüstan
Kişilər arasında -57 kq Dörddəbir finalRumıniya Gruia Orlando 0 - 4
CQ
Gasumov Islam Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalGürcüstan Karbelashvili Davit 0 - 2
Chernoskulov Alsim Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalUkrayna Vasylchuk Ivan 0 - 2
Gasimov Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Meleaschevici Valeri 0 - 4
CQ
Danielyan Ashot Ermənistan
Kişilər arasında -90 kq Dörddəbir finalBelarus Kazusionak Andrei 2 - 0
Matukas Radvilas Litva
Kişilər arasında +100 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalRumıniya Malcic Radu 0 - 4
CQ
Osipenko Artem Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalGürcüstan Metreveli Nodar 0 - 4
CQ
Rybak Yury Belarus
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalAvstriya Cekic Kevin Rasit 0 - 4
CQ
Tonoyan Razmik Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq Dörddəbir finalAzərbaycan Safarbayov Vasif 4 - 0
CQ
Mashovikj Bajro Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Qadınlar arasında -52 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalLitva Aksionova Ruta 4 - 0
CQ
Staraverava Alesia Belarus
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRumıniya Ionescu Codrina 1 - 3
XQ
Khalilova Nazakat Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Kharitonova Anna 4 - 0
CQ
Balasanyan Sose Ermənistan
Qadınlar arasında -52 kq Dörddəbir finalFransa Friquin Estelle 1 - 3
XQ
Varbanova Magdalena Bolqarıstan
Qadınlar arasında -64 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalAzərbaycan Gurbanova Farida 0 - 4
CQ
Cretu Ecaterina Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalFransa Loko Sarah 1 - 3
XQ
Sayko Olena Ukrayna
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Shcherbakova Anna 3 - 1
XQ
Budeanu Natalia Rumıniya
Qadınlar arasında -64 kq Dörddəbir finalBolqarıstan Ivanova Vanya 1 - 3
XQ
Matsko Tatsiana Belarus
Qadınlar arasında -60 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Kostenko Yana 4 - 0
CQ
Huseynova Shahane Azərbaycan
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Repida Ana 0 - 2
Prakapenka Katsiaryna Belarus
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalİspaniya Jimenez Lopez Yaiza 0 - 4
CQ
Stefanova Kalina Bolqarıstan
Qadınlar arasında -60 kq Dörddəbir finalİsrail Shafrir Kahal 0 - 4
CQ
Hondiu Daniela Rumıniya
Qadınlar arasında -68 kq 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalFransa Conde Celine 3 - 1
XQ
Gigova Gabriela Bolqarıstan
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalAzərbaycan ALIZADA Narmina 0 - 4
CQ
Namazava Volha Belarus
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalUkrayna Gerasymenko Nadiya 1 - 3
XQ
Zakhartsova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -68 kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Repesco Natalia 0 - 4
CQ
Jandric Ivana Serbiya
Kişilər arasında -74 kq 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalBolqarıstan Ivanov Martin 3 - 1
XQ
Amoros Jordan Fransa
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalGürcüstan Mamulashvili Kakha 1 - 3
XQ
Gasimov Amil Azərbaycan
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalRumıniya Damian Valentin 0 - 4
CQ
Papou Stsiapan Belarus
Kişilər arasında -74 kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Sidakov Azamat 3 - 1
XQ
Babiichuk Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında -57 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında -57 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Atkunov Aymergen 3 - 1
XQ
Burdz Uladzislau Belarus
Kişilər arasında -57 kq Yarımfinal 2Gürcüstan Chidrashvili Vakhtangi 1 - 3
XQ
Gasumov Islam Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Chernoskulov Alsim 4 - 0
CQ
Gasimov Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq Yarımfinal 2Ermənistan Danielyan Ashot 1 - 3
XQ
Kazusionak Andrei Belarus
Qadınlar arasında -64 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Yarımfinal 1Moldova Respublikası Cretu Ecaterina 1 - 3
XQ
Sayko Olena Ukrayna
Qadınlar arasında -64 kq Yarımfinal 2Rusiya Federasiyası Shcherbakova Anna 1 - 3
XQ
Matsko Tatsiana Belarus
Kişilər arasında +100 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Osipenko Artem 4 - 0
CQ
Rybak Yury Belarus
Kişilər arasında +100 kq Yarımfinal 2Ukrayna Tonoyan Razmik 0 - 2
Safarbayov Vasif Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Yarımfinal 1Litva Aksionova Ruta 0 - 4
CQ
Khalilova Nazakat Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq Yarımfinal 2Rusiya Federasiyası Kharitonova Anna 3 - 1
XQ
Varbanova Magdalena Bolqarıstan
Kişilər arasında -74 kq YarımfinalAçıq
Kişilər arasında -74 kq Yarımfinal 1Bolqarıstan Ivanov Martin 1 - 3
XQ
Gasimov Amil Azərbaycan
Kişilər arasında -74 kq Yarımfinal 2Belarus Papou Stsiapan 3 - 1
XQ
Sidakov Azamat Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -60 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Yarımfinal 1Rusiya Federasiyası Kostenko Yana 2 - 0
Prakapenka Katsiaryna Belarus
Qadınlar arasında -60 kq Yarımfinal 2Bolqarıstan Stefanova Kalina 2 - 0
Hondiu Daniela Rumıniya
Qadınlar arasında -68 kq YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Yarımfinal 1Fransa Conde Celine 0 - 4
CQ
Namazava Volha Belarus
Qadınlar arasında -68 kq Yarımfinal 2Rusiya Federasiyası Zakhartsova Olga 0 - 4
CQ
Jandric Ivana Serbiya
Kişilər arasında -74 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında -74 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Polşa Cieslik Sebastian 1 - 3
XQ
Damian Valentin Rumıniya
Qadınlar arasında -60 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında -60 kq Təsəlliverici Mərhələ 2Gürcüstan Sharadze Shorena 0 - 2
Huseynova Shahane Azərbaycan
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal Yarışı 1Rumıniya Ionescu Codrina 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Aksionova Ruta Litva
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal Yarışı 2Ermənistan Balasanyan Sose 0 - 2
Bürünc medal
Varbanova Magdalena Bolqarıstan
Qadınlar arasında -52 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -52 kq Qızıl medal yarışıAzərbaycan Khalilova Nazakat
Gümüş medal
0 - 4
CQ
Qızıl medal
Kharitonova Anna Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -57 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -57 kq Bürünc Medal Yarışı 1Ermənistan Kirakosyan Tigran 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Burdz Uladzislau Belarus
Kişilər arasında -57 kq Bürünc Medal Yarışı 2Rumıniya Gruia Orlando 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Chidrashvili Vakhtangi Gürcüstan
Kişilər arasında -57 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -57 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Atkunov Aymergen
Qızıl medal
4 - 0
CQ
Gümüş medal
Gasumov Islam Azərbaycan
Qadınlar arasında -60 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Bürünc Medal Yarışı 1Azərbaycan Huseynova Shahane 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Prakapenka Katsiaryna Belarus
Qadınlar arasında -60 kq Bürünc Medal Yarışı 2İspaniya Jimenez Lopez Yaiza 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Hondiu Daniela Rumıniya
Qadınlar arasında -60 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -60 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Kostenko Yana
Qızıl medal
4 - 0
CQ
Gümüş medal
Stefanova Kalina Bolqarıstan
Kişilər arasında -74 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -74 kq Bürünc Medal Yarışı 1Gürcüstan Mamulashvili Kakha
Bürünc medal
3 - 1
XQ
Ivanov Martin Bolqarıstan
Kişilər arasında -74 kq Bürünc Medal Yarışı 2Rumıniya Damian Valentin 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Sidakov Azamat Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -74 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -74 kq Qızıl medal yarışıAzərbaycan Gasimov Amil
Gümüş medal
0 - 4
CQ
Qızıl medal
Papou Stsiapan Belarus
Qadınlar arasında -64 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Bürünc Medal Yarışı 1Fransa Loko Sarah
Bürünc medal
4 - 0
CQ
Cretu Ecaterina Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -64 kq Bürünc Medal Yarışı 2Bolqarıstan Ivanova Vanya 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Shcherbakova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -64 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -64 kq Qızıl medal yarışıUkrayna Sayko Olena
Gümüş medal
0 - 2
Qızıl medal
Matsko Tatsiana Belarus
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal Yarışı 1Gürcüstan Karbelashvili Davit
Bürünc medal
3 - 1
XQ
Gasimov Kanan Azərbaycan
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal Yarışı 2Litva Matukas Radvilas
Bürünc medal
2 - 0
Danielyan Ashot Ermənistan
Kişilər arasında -90 kq FinalAçıq
Kişilər arasında -90 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Chernoskulov Alsim
Qızıl medal
2 - 0
Gümüş medal
Kazusionak Andrei Belarus
Qadınlar arasında -68 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Bürünc Medal Yarışı 1Azərbaycan ALIZADA Narmina 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Conde Celine Fransa
Qadınlar arasında -68 kq Bürünc Medal Yarışı 2Moldova Respublikası Repesco Natalia 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Zakhartsova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -68 kq FinalAçıq
Qadınlar arasında -68 kq Qızıl medal yarışıBelarus Namazava Volha
Gümüş medal
0 - 2
Qızıl medal
Jandric Ivana Serbiya
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal Yarışı 1Rumıniya Malcic Radu 1 - 3
XQ
Bürünc medal
Rybak Yury Belarus
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal Yarışı 2Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Mashovikj Bajro 0 - 4
CQ
Bürünc medal
Tonoyan Razmik Ukrayna
Kişilər arasında +100 kq FinalAçıq
Kişilər arasında +100 kq Qızıl medal yarışıRusiya Federasiyası Osipenko Artem
Qızıl medal
4 - 0
CQ
Gümüş medal
Safarbayov Vasif Azərbaycan
B.e22İyun
Voleybol
Kişilər arasında Qrup APolşaPOL 3 - 0 FINFinlandiya
Kişilər arasında Qrup BBelçika BEL 0 - 3 GERAlmaniya
Kişilər arasında Qrup BBolqarıstanBUL 3 - 0 SVKSlovakiya
Kişilər arasında Qrup AFransaFRA 3 - 2 SRBSerbiya
Kişilər arasında Qrup ATürkiyəTUR 3 - 2 AZEAzərbaycan
Kişilər arasında Qrup Bİtaliya ITA 0 - 3 RUSRusiya Federasiyası
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı