Yarış Cədvəli və NəticələrBazar ertəsi, 22 İyun

 
SSI ErrSSI Err
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş, Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş, Qarışıq Komanda halında dairəvi stend
Qarışıq Komanda halında dairəvi stend
2
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş, Qarışıq Komanda halında dairəvi stend
1
Qarışıq Komanda halında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş
Qadınlar arasında Çəkic atma, Kişilər arasında Şüvüllə tullanma, Qadınlar arasında Uzunluğa tullanma, Qadınlar arasında 100m sədli qaçış, Kişilər arasında Disk Atma, Kişilər arasında 110m sədli qaçış, Qadınlar arasında Nüvə itələmə, Kişilər arasında 800m, Kişilər arasında 3000m maneəli qaçış, Qadınlar arasında Hündürlüyə tullanma, Qadınlar arasında 200 m, Kişilər arasında 200 m, Kişilər arasında Üçtəkanla tullanma, Qadınlar arasında 1500m, Kişilər arasında 3000m, Kişilər arasında Nizə atma, Qadınlar arasında 5000m, Qadınlar arasında 4x400m estafet qaçışı, Kişilər arasında 4x400m estafet qaçışı
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Təklər Qrup oyun mərhələsi
Kişilər arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qarışıq Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Cütlər Qrup oyun mərhələsi
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) 1/4 Final
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) 1/4 Final
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Kamandan oxatma
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya van den Berg Sjef 7 - 3 Hristov Yavor Vasilev Bolqarıstan
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Ruban Viktor 7 - 1 Mihalic Matija Xorvatiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Yilmaz Yagiz 0 - 6 Slater Kieran Böyük Britaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Weiss Christian 4 - 6 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Prilepov Anton 6 - 0 Nesteng Baard Norveç
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Szafran Marek 2 - 6 Pkhakadze Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsybekdorzhiev Bair 2 - 6 Ivashko Markiyan Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiDanimarka Weiss Johan 3 - 7 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Dielemans Mitch 3 - 7 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Pasqualucci David 4 - 6 Henckels Jeff Lüksemburq
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelçika Ramaekers Robin 0 - 6 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kahllund Florian 6 - 4 Fernandez Antonio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsynguev Beligto 3 - 7 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Habjan Malavasic Den 7 - 1 Rodriguez Juan Ignacio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Naploszek Slawomir 6 - 2 Tekoniemi Antti Finlandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Nespoli Mauro 6 - 0 Wojtkowiak Rafal Polşa
Kişilər arasında Fərdi 1/8 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında Fərdi 1/4 Finallar
Kişilər arasında Fərdi Yarımfinallar
1
Kişilər arasında Fərdi Finallar
Kişilər arasında -74 kq 1/8 Finallar
Qadınlar arasında -60 kq 1/8 Finallar
Qadınlar arasında -68 kq 1/8 Finallar
Kişilər arasında -57 kq 1/4 Final
Kişilər arasında -90 kq 1/4 Final
Kişilər arasında +100 kq 1/4 Final
Qadınlar arasında -52 kq 1/4 Final
Qadınlar arasında -64 kq 1/4 Final
Qadınlar arasında -60 kq 1/4 Final
Qadınlar arasında -68 kq 1/4 Final
Kişilər arasında -74 kq 1/4 Final
Kişilər arasında -57 kq Yarımfinal
Kişilər arasında -90 kq Yarımfinal
Qadınlar arasında -64 kq Yarımfinal
Kişilər arasında +100 kq Yarımfinal
Qadınlar arasında -52 kq Yarımfinal
Kişilər arasında -74 kq Yarımfinal
Qadınlar arasında -60 kq Yarımfinal
Qadınlar arasında -68 kq Yarımfinal
Kişilər arasında -74 kq Təsəlliverici Mərhələ 2
Qadınlar arasında -60 kq Təsəlliverici Mərhələ 2
Qadınlar arasında -52 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -52 kq Final
Kişilər arasında -57 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Kişilər arasında -57 kq Final
Qadınlar arasında -60 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -60 kq Final
Kişilər arasında -74 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Kişilər arasında -74 kq Final
Qadınlar arasında -64 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -64 kq Final
Kişilər arasında -90 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Kişilər arasında -90 kq Final
Qadınlar arasında -68 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -68 kq Final
Kişilər arasında +100 kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Kişilər arasında +100 kq Final
Kişilər arasında
PolşaPOL
-
FINFinlandiya
Kişilər arasında
BelçikaBEL
-
GERAlmaniya
Kişilər arasında
BolqarıstanBUL
-
SVKSlovakiya
Kişilər arasında
FransaFRA
-
SRBSerbiya
Kişilər arasında
TürkiyəTUR
-
AZEAzərbaycan
Kişilər arasında
İtaliyaITA
-
RUSRusiya Federasiyası
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı