Yarış Cədvəli və NəticələrBazar, 21 İyun

Baz21İyun
Aerobika gimnastikası
Qarışıq Cütlük Final
Qruplar Final
Baz21İyun
Akrobatika gimnastikası
Qarışıq Cütlük - Temp hərəkətləri Final
Qadınlar arasında Qrup - Balans hərəkətləri Final
Qarışıq Cütlük - Balans hərəkətləri Final
Qadınlar arasında Qrup - Temp hərəkətləri Final
Baz21İyun
Atıcılıq
Kişilər arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş Təsnifat
Kişilər arasında 25 metrdən tapança ilə sürətli atəş Təsnifat Mərhələ 1
Kişilər arasında Dairəvi stend Təsnifat Gün 2
Kişilər arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş Finallar
Kişilər arasında 25 metrdən tapança ilə sürətli atəş Təsnifat Mərhələ 2
Kişilər arasında Dairəvi stend Yarımfinal
Kişilər arasında Dairəvi stend Finallar
Kişilər arasında 25 metrdən tapança ilə sürətli atəş Finallar
Baz21İyun
Atletika
Kişilər arasında Çəkic atma
Qadınlar arasında Şüvüllə tullanma
Qadınlar arasında 400m sədli qaçış
Qadınlar arasında Üçtəkanla tullanma
Kişilər arasında 400m sədli qaçış
Qadınlar arasında 100m
Qadınlar arasında Disk Atma
Kişilər arasında 100m
Kişilər arasında Nüvə itələmə
Kişilər arasında 1500m
Kişilər arasında Hündürlüyə tullanma
Qadınlar arasında 400m
Kişilər arasında 400m
Qadınlar arasında 3000m maneəli qaçış
Kişilər arasında Uzunluğa tullanma
Kişilər arasında 5000m
Qadınlar arasında Nizə atma
Qadınlar arasında 800m
Qadınlar arasında 3000m
Qadınlar arasında 4x100m estafet qaçışı
Kişilər arasında 4x100m estafet qaçışı
Baz21İyun
Batut gimnastikası
Kişilər arasında Batut Final
Qadınlar arasında Batut Final
Kişilər arasında Sinxron Hərəkətlər Final
Qadınlar arasında Sinxron Hərəkətlər Final
Baz21İyun
Bədii gimnastika
Fərdi Həlqə Final
Qrup Lent Final
Qrup Gürzlər və Halqalar Final
Fərdi Top Final
Fərdi Gürzlər Final
Fərdi Lent Final
Baz21İyun
Boks
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalFransa Mossely Estelle 3 - 0
XQ
Miranda Maqueda Jennifer İspaniya
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalİtaliya Marenda Romina 3 - 0
XQ
Mera Ioana Rumıniya
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalAlmaniya Bugar Tasheena 3 - 0
XQ
Venglovscaia Lilia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalMacarıstan Csombor Vivien 0 - 2
XQ
Jelic Jelena Serbiya
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Alekseevna Yana 3 - 0
XQ
Potkonen Mira Finlandiya
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Dobrynina Zinaida 3 - 0
XQ
Brugger Sandra İsveçrə
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalİsveç Lundblad Ida 3 - 0
XQ
Basar Gamze Türkiyə
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir finalİrlandiya Taylor Katie 3 - 0
XQ
Eliseeva Denitsa Bolqarıstan
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Kelly Josh 2 - 1
XQ
Nurudzinau Mahamed Belarus
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalAlmaniya Baraou Abass 3 - 0
XQ
Hartsenko Andrei Estoniya
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalMoldova Respublikası Belous Vasilii 0 - 3
XQ
Baghirov Parviz Azərbaycan
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Fowler Antony 0 - 3
XQ
Cavallaro Salvatore İtaliya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Koptyakov Maxim 3 - 0
XQ
Radovan Denis Almaniya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalSloveniya Venko Aljaz 2 - 1
XQ
Tretyak Dmitri Finlandiya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalİrlandiya O'Reilly Michael 3 - 0
XQ
Sabotic Emir Monteneqro
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalİsrail Masliy Artem 0 - 3
XQ
Bandarenka Vitali Belarus
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalFransa Mbilli Assomo-Hallier Christian 0 - 3
XQ
Musalov Xaybula Azərbaycan
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalPolşa Gardzielik Kamil 3 - 0
XQ
Pivorun Tomas Litva
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir finalUkrayna Voitaliuk Vladyslav 0 - 3
XQ
Harcsa Zoltan Macarıstan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Abdullayev Abdulkadir 3 - 0
XQ
Hamori Adam Macarıstan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalBosniya və Herseqovina Colpa Alem 0 - 3
XQ
Omba Biongolo Paul Fransa
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalDanimarka Andreasen Jim Hassenteufel 0 - 3
XQ
Pervizaj Albon Almaniya
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Magomedov Sadam 3 - 0
XQ
Guledani Levan Gürcüstan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalLatviya Sinkevics Raitis 0 - 3
XQ
O'Neill Darren İrlandiya
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalUkrayna Manukian Gevorg 3 - 0
XQ
Dimitrov Kristiyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalBelarus Charnabayeu Leanid 0 - 3
XQ
Muzaffer Bahram Türkiyə
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir finalİsveç Richards Gabriel 1 - 2
XQ
Filipi Josip Bepo Xorvatiya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalİtaliya Mangiacapre Vincenzo 3 - 0
XQ
Avci Adem Türkiyə
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalFransa Amzile Hassan 3 - 0
XQ
Dauhaliavets Yauheni Belarus
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalİrlandiya Walsh Dean 2 - 1
XQ
Dadashev Maxim Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalGürcüstan Melikishvili Irakli 0 - 3
XQ
Sopa Kastriot Almaniya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Maxwell Samuel 1 - 2
XQ
Goyeram Clarence İsveç
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalUkrayna Petrov Viktor 3 - 0
XQ
Bachkov Hovhannes Ermənistan
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalBosniya və Herseqovina Fetahovic Adem 0 - 3
XQ
Niculescu Daniel Rumıniya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Sotomayor Collazo 3 - 0
XQ
Galagot Dmitri Moldova Respublikası
Baz21İyun
Çimərlik voleybolu
Kişilər arasında YarımfinalÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J 0 - 2 PLAVINS M REGZA H Latviya
Kişilər arasında YarımfinalRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Kişilər arasında Bürünc Medal QarşılaşmasıÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J
Bürünc medal
2 - 0 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Kişilər arasında Qızıl medal qarşılaşmasıLatviya PLAVINS M REGZA H
Qızıl medal
2 - 1
Gümüş medal
KOSHKAREV Y BARSOUK D Rusiya Federasiyası
Baz21İyun
Kamandan oxatma
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Valeeva Natalia 2 - 6 Lobzhenidze Yuliya Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Marin Alicia 6 - 5 Ruggieri Laura Fransa
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Richter Elena 6 - 2 Marusava Hanna Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Alarcon Miriam 4 - 6 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Stepanova Inna 6 - 2 Aktuna Aybuke Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Timofeyeva Ekaterina 2 - 6 Sichenikova Lidiia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Schuh Berengere 6 - 4 Deden Esther Hollandiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Senyuk Olqa 3 - 7 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Martin Adriana 5 - 6 Narimanidze Khatuna Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Anagoz Yasemin 6 - 2 Tolkach Alena Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Pavlova Anastasia 6 - 2 Longova Alexandra Slovakiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Timofeeva Kristina 4 - 6 Psarra Evangelia Yunanıstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Hunt Nicky 4 - 6 Erdynieva Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Winter Karina 6 - 5 Unsal Begunhan Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Marchenko Veronika 3 - 7 Tonetta Elena İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Unruh Lisa 7 - 1 Zuranska Adriana Polşa
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiGürcüstan Lobzhenidze Yuliya 2 - 6 Marin Alicia İspaniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Richter Elena 4 - 6 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Stepanova Inna 5 - 6 Sichenikova Lidiia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiFransa Schuh Berengere 4 - 6 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiTürkiyə Anagoz Yasemin 6 - 4 Narimanidze Khatuna Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiYunanıstan Psarra Evangelia 6 - 5 Pavlova Anastasia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Winter Karina 7 - 1 Erdynieva Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniya Unruh Lisa 2 - 6 Tonetta Elena İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 Finallarİspaniya Marin Alicia 6 - 2 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 FinallarUkrayna Sichenikova Lidiia 1 - 7 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 FinallarYunanıstan Psarra Evangelia 6 - 0 Anagoz Yasemin Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 Finallarİtaliya Tonetta Elena 1 - 7 Winter Karina Almaniya
Qadınlar arasında Fərdi YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında Fərdi YarımfinallarAlmaniya Winter Karina 6 - 2 Psarra Evangelia Yunanıstan
Qadınlar arasında Fərdi Yarımfinallarİspaniya Marin Alicia 1 - 7 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi FinallarAçıq
Qadınlar arasında Fərdi Bürünc Medal OyunuYunanıstan Psarra Evangelia 4 - 6
Bürünc medal
Marin Alicia İspaniya
Qadınlar arasında Fərdi Qızıl medal oyunuAlmaniya Winter Karina
Qızıl medal
6 - 2
Gümüş medal
Jager Maja Danimarka
Baz21İyun
Şosse velosipedi idmanı
Kişilər arasında Şosse yarışı
Baz21İyun
Su polosu
Kişilər arasında Klassifikasiya 7-8Almaniya GER 6 - 15 HUNMacarıstan
Kişilər arasında Klassifikasiya 5-6Rusiya Federasiyası RUS 6 - 11 ITAİtaliya
Kişilər arasında Bürünc Medal QarşılaşmasıXorvatiya CRO 10 - 11
Bürünc medal
GREYunanıstan
Kişilər arasında Qızıl medal qarşılaşmasıİspaniya ESP
Gümüş medal
7 - 8
Qızıl medal
SRBSerbiya
Baz21İyun
Suya tullanma
Qadınlar arasında 3m tramplin İlkin Yarışlar Raundu
Kişilər arasında Platforma İlkin Yarışlar Raundu
Qadınlar arasında 3m tramplin Final
Kişilər arasında Platforma Final
Baz21İyun
Voleybol
Qadınlar arasında Qrup ABelçikaBEL 3 - 2 POLPolşa
Qadınlar arasında Qrup BHollandiyaNED 3 - 0 BULBolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup Aİtaliya ITA 0 - 3 ROURumıniya
Qadınlar arasında Qrup BXorvatiya CRO 0 - 3 GERAlmaniya
Qadınlar arasında Qrup ATürkiyəTUR 3 - 0 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında Qrup BRusiya Federasiyası RUS 0 - 3 SRBSerbiya
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı