Yarış Cədvəli və NəticələrBazar, 21 İyun

 
2
Qarışıq Cütlük, Qruplar
×
Aerobika gimnastikası
3
Qarışıq Cütlük - Temp hərəkətləri, Qadınlar arasında Qrup - Balans hərəkətləri, Qarışıq Cütlük - Balans hərəkətləri
1
Qadınlar arasında Qrup - Temp hərəkətləri
×
Akrobatika gimnastikası
Kişilər arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş, Kişilər arasında 25 metrdən tapança ilə sürətli atəş, Kişilər arasında Dairəvi stend
3
Kişilər arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş, Kişilər arasında 25 metrdən tapança ilə sürətli atəş, Kişilər arasında Dairəvi stend
Kişilər arasında Çəkic atma, Qadınlar arasında Şüvüllə tullanma, Qadınlar arasında 400m sədli qaçış, Qadınlar arasında Üçtəkanla tullanma, Kişilər arasında 400m sədli qaçış, Qadınlar arasında 100m, Qadınlar arasında Disk Atma, Kişilər arasında 100m, Kişilər arasında Nüvə itələmə, Kişilər arasında 1500m, Kişilər arasında Hündürlüyə tullanma, Qadınlar arasında 400m, Kişilər arasında 400m, Qadınlar arasında 3000m maneəli qaçış, Kişilər arasında Uzunluğa tullanma, Kişilər arasında 5000m, Qadınlar arasında Nizə atma, Qadınlar arasında 800m, Qadınlar arasında 3000m, Qadınlar arasında 4x100m estafet qaçışı, Kişilər arasında 4x100m estafet qaçışı
×
Atletika
Kişilər arasında Çəkic atma
Qadınlar arasında Şüvüllə tullanma
Qadınlar arasında 400m sədli qaçış
Qadınlar arasında Üçtəkanla tullanma
Kişilər arasında 400m sədli qaçış
Qadınlar arasında 100m
Qadınlar arasında Disk Atma
Kişilər arasında 100m
Kişilər arasında Nüvə itələmə
Kişilər arasında 1500m
Kişilər arasında Hündürlüyə tullanma
Qadınlar arasında 400m
Kişilər arasında 400m
Qadınlar arasında 3000m maneəli qaçış
Kişilər arasında Uzunluğa tullanma
Kişilər arasında 5000m
Qadınlar arasında Nizə atma
Qadınlar arasında 800m
Qadınlar arasında 3000m
Qadınlar arasında 4x100m estafet qaçışı
Kişilər arasında 4x100m estafet qaçışı
4
Kişilər arasında Batut, Qadınlar arasında Batut, Kişilər arasında Sinxron Hərəkətlər, Qadınlar arasında Sinxron Hərəkətlər
6
Fərdi Həlqə, Qrup Lent, Qrup Gürzlər və Halqalar, Fərdi Top, Fərdi Gürzlər, Fərdi Lent
×
Bədii gimnastika
Fərdi Həlqə Final
Qrup Lent Final
Qrup Gürzlər və Halqalar Final
Fərdi Top Final
Fərdi Gürzlər Final
Fərdi Lent Final
Qadınlar arasında Yüngül Çəki (57 - 60kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Səkkizdəbir final
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsi
×
Kamandan oxatma
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Valeeva Natalia 2 - 6 Lobzhenidze Yuliya Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Marin Alicia 6 - 5 Ruggieri Laura Fransa
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Richter Elena 6 - 2 Marusava Hanna Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Alarcon Miriam 4 - 6 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Stepanova Inna 6 - 2 Aktuna Aybuke Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBelarus Timofeyeva Ekaterina 2 - 6 Sichenikova Lidiia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiFransa Schuh Berengere 6 - 4 Deden Esther Hollandiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Senyuk Olqa 3 - 7 Jager Maja Danimarka
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Martin Adriana 5 - 6 Narimanidze Khatuna Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Anagoz Yasemin 6 - 2 Tolkach Alena Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Pavlova Anastasia 6 - 2 Longova Alexandra Slovakiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Timofeeva Kristina 4 - 6 Psarra Evangelia Yunanıstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Hunt Nicky 4 - 6 Erdynieva Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Winter Karina 6 - 5 Unsal Begunhan Türkiyə
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Marchenko Veronika 3 - 7 Tonetta Elena İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Unruh Lisa 7 - 1 Zuranska Adriana Polşa
Qadınlar arasında Fərdi 1/8 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında Fərdi 1/4 Finallar
Qadınlar arasında Fərdi Yarımfinallar
1
Qadınlar arasında Fərdi Finallar
1
Kişilər arasında Şosse yarışı
×
Şosse velosipedi idmanı
Qadınlar arasında 3m tramplin
Kişilər arasında Platforma
2
Qadınlar arasında 3m tramplin, Kişilər arasında Platforma
Qadınlar arasında
BelçikaBEL
-
POLPolşa
Qadınlar arasında
HollandiyaNED
-
BULBolqarıstan
Qadınlar arasında
İtaliyaITA
-
ROURumıniya
Qadınlar arasında
XorvatiyaCRO
-
GERAlmaniya
Qadınlar arasında
TürkiyəTUR
-
AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
SRBSerbiya
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı