Yarış Cədvəli və NəticələrŞənbə, 20 İyun

SSI ErrSSI Err
Şən20İyun
Atıcılıq
Kişilər arasında 50 metrdən tapança ilə atəş Təsnifat
Kişilər arasında Dairəvi stend Təsnifat Gün 1
Qadınlar arasında Dairəvi stend Təsnifat
Qadınlar arasında 25 metrdən tapança ilə atəş Təsnifat Sürətli atəş hissəsi
Kişilər arasında 50 metrdən tapança ilə atəş Finallar
Qadınlar arasında 25 metrdən tapança ilə atəş Yarımfinal
Qadınlar arasında 25 metrdən tapança ilə atəş Finallar
Qadınlar arasında Dairəvi stend Yarımfinal
Qadınlar arasında Dairəvi stend Finallar
Şən20İyun
Boks
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Səkkizdəbir finalİrlandiya Walsh Michaela 0 - 3
XQ
Saveleva Elena Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Səkkizdəbir finalFinlandiya Lausti Marjut 0 - 3
XQ
Davide Marzia İtaliya
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Səkkizdəbir finalAlmaniya Nimani Azize 2 - 0
XQ
Mancini Delphine Fransa
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Səkkizdəbir finalİsveç Alexiusson Agnes 0 - 2
XQ
Alberti Valentina İtaliya
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Səkkizdəbir finalRumıniya Sitar Simona 0 - 3
XQ
Rygielska Aneta Polşa
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Beliakova Anastasiia 3 - 0
XQ
Schmoranzova Martina Çex Respublikası
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Ryan Sandy 3 - 0
XQ
Rogge Cindy Almaniya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Mamishzada Elvin 3 - 0
XQ
Casey Myles İrlandiya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalBolqarıstan Asenov Daniel 3 - 0
XQ
de la Nieve Linares Jose Kelvin İspaniya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalAlmaniya Touba Hamza 3 - 0
XQ
Sopinskyi Ihor Ukrayna
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalGürcüstan Chiladze Severiane 0 - 3
XQ
Vetkin Vasilii Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalErmənistan Abgaryan Narek 2 - 1
XQ
Csoka Nandor Macarıstan
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalBelçika Ayigah Dodji Kodjo 0 - 3
XQ
Tanko Viliam Slovakiya
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalTürkiyə Pehlivan Ferhat 3 - 0
XQ
Konki Elie Fransa
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Ali Muhammad 0 - 3
XQ R1 2:30
Picardi Vincenzo İtaliya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Selimov Albert 3 - 0
XQ
Eranosyan Otar Gürcüstan
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalBolqarıstan Dimitrov Elian 3 - 0
XQ
Barseghyan Samvel Ermənistan
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalSlovakiya Zatorsky Michal 1 - 2
XQ
Yilmaz Yasin Türkiyə
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalİrlandiya McComb Sean 3 - 0
XQ
Cosenza Donato İtaliya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalMacarıstan Varga Miklos 2 - 0
XQ
Bogomazov Konstantin Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya McCormack Luke 0 - 3
XQ
Oumiha Sofiane Fransa
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalMoldova Respublikası Ivaniuc Vadim 0 - 3
XQ
Polski Mateusz Polşa
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir finalXorvatiya Komadina Matteo 1 - 2
XQ
Safaryants Vazgen Belarus
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Besputin Alexander 3 - 0
XQ
Sissokho Ndiaye Youba İspaniya
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalMacarıstan Bacskai Balazs 0 - 3
XQ
Cissokho Souleymane Fransa
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalBolqarıstan Chamov Simeon 0 - 3
XQ
Samofalov Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalGürcüstan Abashidze Gela 3 - 0
XQ R2 2:01
Sipal Onder Türkiyə
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir finalİtaliya Morello Dario 0 - 3
XQ
Nolan Adam İrlandiya
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalİrlandiya Gardiner Dean 3 - 0
XQ
Vianello Guido İtaliya
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalRumıniya Costea Daniel 0 - 3
XQ
Valavicius Mantas Litva
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalMoldova Respublikası Zavatin Alexei
KO R1 2:58
Joyce Joe Böyük Britaniya
Şən20İyun
Çimərlik voleybolu
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 SANTOS N RUDYKH I Azərbaycan
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalDanimarka KILDEGAARD P ABELL K 0 - 2 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 RUDOL M KOSIAK M Polşa
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalİsveçrə STRASSER A KISSLING G 2 - 0 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 1 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 SALVETTI Y DAGUERRE J B Fransa
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalİsrail FAIGA S HILMAN A 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Kişilər arasında Səkkizdəbir finalİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 1 - 2 KOSHKAREV Y BARSOUK D Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında YarımfinalLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 0 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Qadınlar arasında Yarımfinalİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Kişilər arasında 1/4 FinalAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 1 - 2 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Kişilər arasında 1/4 FinalRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Kişilər arasında 1/4 Finalİsrail FAIGA S HILMAN A 0 - 2 PLAVINS M REGZA H Latviya
Kişilər arasında 1/4 FinalÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J 2 - 0 KRATTIGER M CHEVALLIER S İsveçrə
Qadınlar arasında Bürünc Medal QarşılaşmasıLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M
Bürünc medal
2 - 0 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Qadınlar arasında Qızıl medal qarşılaşmasıAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K
Gümüş medal
1 - 2
Qızıl medal
EIHOLZER N BETSCHART N İsveçrə
Şən20İyun
İdman gimnastikası
Kişilər arasında Sərbəst hərəkətlər Final
Kişilər arasında Gimnastika atı Final
Qadınlar arasında Dayaqla tullanma Final
Kişilər arasında Halqalar Final
Qadınlar arasında Müxtəlif hündürlüklü qollar Final
Kişilər arasında Dayaqla tullanma Final
Qadınlar arasında Gimnastika tiri Final
Kişilər arasında Paralel qollar Final
Qadınlar arasında Sərbəst hərəkətlər Final
Kişilər arasında Turnik Final
Şən20İyun
Kamandan oxatma
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya van den Berg Sjef 6 - 0 Lapsins Eduards Latviya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBolqarıstan Hristov Yavor Vasilev 6 - 2 Nesemann Simon Almaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Ruban Viktor 7 - 3 Gazoz Mete Türkiyə
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİsrail Matzkin Guy 2 - 6 Mihalic Matija Xorvatiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Yilmaz Yagiz 7 - 3 Komocar Jaka Sloveniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Slater Kieran 6 - 2 Kozhin Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Weiss Christian 6 - 2 Skalberg Andreas İsveç
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiNorveç Furnes Christoffer 2 - 6 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Prilepov Anton 7 - 3 Sigurdsson Sigurjon İslandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSloveniya Bizjak Rok 0 - 6 Nesteng Baard Norveç
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Liahusheu Aliaksandr 4 - 6 Szafran Marek Polşa
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSlovakiya Balaz Boris 0 - 6 Pkhakadze Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsybekdorzhiev Bair 6 - 2 Kopnin Aleksey Azərbaycan
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Faber Adrian 4 - 6 Ivashko Markiyan Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRumıniya Ciornei Daniel 0 - 6 Weiss Johan Danimarka
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSan Marino Guidi Emanuele 0 - 6 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSerbiya Svilanovic Dragan 4 - 6 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya Dielemans Mitch 7 - 3 Frangilli Michele İtaliya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Senyuk Taras 4 - 6 Henckels Jeff Lüksemburq
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Pasqualucci David 6 - 2 Wallace Darren İrlandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Karageorgiou Alexandros 4 - 6 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelçika Ramaekers Robin 6 - 4 Bozlar Fatih Türkiyə
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİspaniya Fernandez Antonio 6 - 0 Bertschler Alexander Avstriya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kahllund Florian 6 - 0 Grischke Marvin Lixtenşteyn
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Vengerov Roman 0 - 6 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiFransa Valladont Jean-Charles 4 - 6 Tsynguev Beligto Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiNorveç Hagen Paul Andre 2 - 6 Rodriguez Juan Ignacio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Dalidovich Pavel 0 - 6 Habjan Malavasic Den Sloveniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiEstoniya Gross Jaanus 1 - 7 Tekoniemi Antti Finlandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiPolşa Naploszek Slawomir 7 - 3 El Helali Mimis Kipr
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiPolşa Wojtkowiak Rafal 6 - 5 Olaru Dan Moldova Respublikası
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Nespoli Mauro 6 - 0 Asllani Hazir Kosovo
Şən20İyun
Şosse velosipedi idmanı
Qadınlar arasında Şosse yarışı
Şən20İyun
Su polosu
Qadınlar arasında Klassifikasiya 9-10SerbiyaSRB 7 - 3 FRAFransa
Qadınlar arasında Klassifikasiya 7-8Slovakiya SVK 11 - 13 GERAlmaniya
Qadınlar arasında Klassifikasiya 5-6Hollandiya NED 9 - 10 HUNMacarıstan
Qadınlar arasında Bürünc Medal Qarşılaşmasıİtaliya ITA 7 - 8
Bürünc medal
GREYunanıstan
Qadınlar arasında Qızıl medal qarşılaşmasıRusiya FederasiyasıRUS
Qızıl medal
17 - 16 CZS
Gümüş medal
ESPİspaniya
Şən20İyun
Suya tullanma
Kişilər arasında 3m tramplin İlkin Yarışlar Raundu
Qadınlar arasında 3m sinxron tramplinlər Final
Kişilər arasında 3m tramplin Final
Şən20İyun
Voleybol
Kişilər arasında Qrup AFransaFRA 3 - 0 TURTürkiyə
Kişilər arasında Qrup BSlovakiyaSVK 3 - 1 BELBelçika
Kişilər arasında Qrup ASerbiyaSRB 3 - 0 FINFinlandiya
Kişilər arasında Qrup BRusiya Federasiyası RUS 1 - 3 BULBolqarıstan
Kişilər arasında Qrup APolşaPOL 3 - 0 AZEAzərbaycan
Kişilər arasında Qrup BAlmaniyaGER 3 - 0 ITAİtaliya
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı