Yarış Cədvəli və NəticələrŞənbə, 20 İyun

 
SSI ErrSSI Err
1
Kişilər arasında 50 metrdən tapança ilə atəş, Kişilər arasında Dairəvi stend, Qadınlar arasında Dairəvi stend, Qadınlar arasında 25 metrdən tapança ilə atəş
2
Qadınlar arasında Dairəvi stend, Qadınlar arasında 25 metrdən tapança ilə atəş
Qadınlar arasında Yarım-yüngül Çəki (51 - 54kq) Səkkizdəbir final
Qadınlar arasında Birinci Yarım-orta Çəki (60 - 64kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Səkkizdəbir final
Qadınlar arasında Yarımfinal
Kişilər arasında 1/4 Final
Kişilər arasında 1/4 Final
1
Qadınlar arasında Finallar
10
Kişilər arasında Sərbəst hərəkətlər, Kişilər arasında Gimnastika atı, Qadınlar arasında Dayaqla tullanma, Kişilər arasında Halqalar, Qadınlar arasında Müxtəlif hündürlüklü qollar, Kişilər arasında Dayaqla tullanma, Qadınlar arasında Gimnastika tiri, Kişilər arasında Paralel qollar, Qadınlar arasında Sərbəst hərəkətlər, Kişilər arasında Turnik
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsi
×
Kamandan oxatma
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya van den Berg Sjef 6 - 0 Lapsins Eduards Latviya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBolqarıstan Hristov Yavor Vasilev 6 - 2 Nesemann Simon Almaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Ruban Viktor 7 - 3 Gazoz Mete Türkiyə
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİsrail Matzkin Guy 2 - 6 Mihalic Matija Xorvatiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Yilmaz Yagiz 7 - 3 Komocar Jaka Sloveniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Slater Kieran 6 - 2 Kozhin Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Weiss Christian 6 - 2 Skalberg Andreas İsveç
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiNorveç Furnes Christoffer 2 - 6 Plihon Pierre Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Prilepov Anton 7 - 3 Sigurdsson Sigurjon İslandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSloveniya Bizjak Rok 0 - 6 Nesteng Baard Norveç
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Liahusheu Aliaksandr 4 - 6 Szafran Marek Polşa
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSlovakiya Balaz Boris 0 - 6 Pkhakadze Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Tsybekdorzhiev Bair 6 - 2 Kopnin Aleksey Azərbaycan
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Faber Adrian 4 - 6 Ivashko Markiyan Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRumıniya Ciornei Daniel 0 - 6 Weiss Johan Danimarka
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSan Marino Guidi Emanuele 0 - 6 van der Ven Rick Hollandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiSerbiya Svilanovic Dragan 4 - 6 Ivanytskyy Heorhiy Ukrayna
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya Dielemans Mitch 7 - 3 Frangilli Michele İtaliya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Senyuk Taras 4 - 6 Henckels Jeff Lüksemburq
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Pasqualucci David 6 - 2 Wallace Darren İrlandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Karageorgiou Alexandros 4 - 6 Alvarino Garcia Miguel İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelçika Ramaekers Robin 6 - 4 Bozlar Fatih Türkiyə
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİspaniya Fernandez Antonio 6 - 0 Bertschler Alexander Avstriya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kahllund Florian 6 - 0 Grischke Marvin Lixtenşteyn
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Vengerov Roman 0 - 6 Daniel Lucas Fransa
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiFransa Valladont Jean-Charles 4 - 6 Tsynguev Beligto Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiNorveç Hagen Paul Andre 2 - 6 Rodriguez Juan Ignacio İspaniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Dalidovich Pavel 0 - 6 Habjan Malavasic Den Sloveniya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiEstoniya Gross Jaanus 1 - 7 Tekoniemi Antti Finlandiya
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiPolşa Naploszek Slawomir 7 - 3 El Helali Mimis Kipr
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiPolşa Wojtkowiak Rafal 6 - 5 Olaru Dan Moldova Respublikası
Kişilər arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Nespoli Mauro 6 - 0 Asllani Hazir Kosovo
1
Qadınlar arasında Şosse yarışı
×
Şosse velosipedi idmanı
Qadınlar arasında
SerbiyaSRB
-
FRAFransa
Qadınlar arasında
SlovakiyaSVK
-
GERAlmaniya
Qadınlar arasında
HollandiyaNED
-
HUNMacarıstan
Qadınlar arasında
İtaliyaITA
-
GREYunanıstan
1
Qadınlar arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
ESPİspaniya
Kişilər arasında 3m tramplin
2
Kişilər arasında 3m tramplin, Qadınlar arasında 3m sinxron tramplinlər
Kişilər arasında
FransaFRA
-
TURTürkiyə
Kişilər arasında
SlovakiyaSVK
-
BELBelçika
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
FINFinlandiya
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
BULBolqarıstan
Kişilər arasında
PolşaPOL
-
AZEAzərbaycan
Kişilər arasında
AlmaniyaGER
-
ITAİtaliya
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı