Yarış Cədvəli və NəticələrCümə, 19 İyun

Cüm19İyun
Aerobika gimnastikası
Qruplar Təsnifat
Cüm19İyun
Akrobatika gimnastikası
Qadınlar arasında Qrup - Çoxnövçülük Final
Qarışıq Cütlük - Çoxnövçülük Final
Cüm19İyun
Atıcılıq
Qadınlar arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş Təsnifat
Qadınlar arasında 25 metrdən tapança ilə atəş Təsnifat Sərrast atəş hissəsi
Kişilər arasında Qoşa səngər stendi Təsnifat
Qadınlar arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş Finallar
Kişilər arasında Qoşa səngər stendi Yarımfinal
Kişilər arasında Qoşa səngər stendi Finallar
Cüm19İyun
Batut gimnastikası
Kişilər arasında Sinxron Hərəkətlər Təsnifat
Qadınlar arasında Sinxron Hərəkətlər Təsnifat
Cüm19İyun
Bədii gimnastika
Fərdi Həlqə Təsnifat
Fərdi Top Təsnifat
Fərdi Gürzlər Təsnifat
Fərdi Lent Təsnifat
Fərdi Çoxnövçülük Final
Cüm19İyun
Boks
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalTürkiyə Coskun Elif 2 - 1
XQ
Kob Tetiana Ukrayna
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalFransa Lkhadiri Wassila 0 - 3
XQ
Petrova Stoyka Bolqarıstan
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Adams Nicola 3 - 0
XQ
Ancsin Katalin Macarıstan
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Aghayeva Anakhanim 0 - 3
XQ
Drabik Sandra Polşa
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalRumıniya Pantis Melinda 0 - 3
XQ
Burym Yana Belarus
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalİtaliya Gordini Terry 1 - 2
XQ
Sagataeva Saiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir finalNorveç Johansen Camilla 0 - 3
XQ
Smith Ceire İrlandiya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Səkkizdəbir finalAlmaniya Scheurich Sarah 3 - 0
XQ
Patrascu Ana Rumıniya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Səkkizdəbir finalUkrayna Shambir Kateryna 2 - 1
XQ
Amato Francesca İtaliya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Marshall Savannah 0 - 3
XQ
Fontijn Nouchka Hollandiya
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Səkkizdəbir finalMacarıstan Nagy Timea 0 - 3
XQ
Laurell Nash Anna İsveç
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Cavadova Leyla 0 - 2
XQ
Iakushina Iaroslava Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Səkkizdəbir finalİrlandiya Irvine Brendan 3 - 0
XQ
Banabakov Tinko Bolqarıstan
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Səkkizdəbir finalİsrail Alaverdian David 3 - 0
XQ
Aleksanyan Artyom Ermənistan
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Sagaluev Bator 3 - 0
XQ
Horn Harvey Böyük Britaniya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Aliyev Tayfur 3 - 0
XQ
Andreiana Nicolae Rumıniya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalFinlandiya Koota Matti 1 - 2
XQ
Jensen Frederik Danimarka
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalFransa Kistohurry Samuel 0 - 3
XQ
D'Andrea Riccardo İtaliya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Nazirov Bakhtovar 3 - 0
XQ
Gojan Veaceslav Moldova Respublikası
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalErmənistan Avagyan Aram 1 - 2
XQ
Ivanov Stefan Bolqarıstan
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalBelarus Asanau Dzmitry
TQ
Zeneli Rexhildo Albaniya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalMacarıstan Szoros Mark 0 - 3
XQ
El-Hag Omar Almaniya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir finalBöyük Britaniya Ashfaq Qais 2 - 1
XQ
Eker Selcuk Türkiyə
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalİtaliya Manfredonia Valentino 3 - 0
XQ
Smajli Uke İsveçrə
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalBosniya və Herseqovina Bosnjak Dzemal 2 - 1
XQ
Abdourachidov Souliman Fransa
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalKosovo Xhoxhaj Armend 3 - 0
XQ
Harcsa Norbert Macarıstan
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalBolqarıstan Pantaleev Radoslav 1 - 2
XQ
Khyzhniak Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Silyagin Pavel 3 - 0
XQ
Strnisko Matus Slovakiya
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalAlmaniya Teziev Igor 3 - 0
XQ
Draskovic Bosko Monteneqro
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Mammadov Teymur 3 - 0
XQ
Kulinski Jordan Polşa
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir finalTürkiyə Karlidag Cem 0 - 3
XQ
Mullenberg Peter Hollandiya
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalAçıq
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalAzərbaycan Majidov Mahammadrasul 3 - 0
XQ
Bakhtidze Mikheil Gürcüstan
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalAlmaniya Keller Max 0 - 3
XQ
Demirezen Ali Türkiyə
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalBelarus Sudzilouski Yan 3 - 0
XQ
Taborsky Daniel Çex Respublikası
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalXorvatiya Mindoljevic Marin 1 - 2
XQ
Gimbatov Gasan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir finalFransa Yoka Tony 3 - 0
XQ
Bernath Istvan Macarıstan
Cüm19İyun
Çimərlik voleybolu
Kişilər arasında Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 KOTSILIANOS G ZOUPANIS N Yunanıstan
Kişilər arasında Qrup CLatviya SOLOVEJS A SOROKINS R 2 - 1 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Kişilər arasında Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 1 - 2 SEKERCI S MERMER H Türkiyə
Kişilər arasında Qrup Eİsrail FAIGA S HILMAN A 2 - 1 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 2 - 1 TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C İspaniya
Kişilər arasında Qrup Bİsveçrə STRASSER A KISSLING G 2 - 0 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Kişilər arasında Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 EGLSEER P MULLNER D Avstriya
Kişilər arasında Qrup DBelarus KAVALENKA A DZIADKOU A 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Kişilər arasında Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 0 - 2 WINTER T PETUTSCHNIG L P Avstriya
Kişilər arasında Qrup GBöyük Britaniya GREGORY C SHEAF J 0 - 2 KOLLO K VESIK R Estoniya
Kişilər arasında Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 0 - 2 KRATTIGER M CHEVALLIER S İsveçrə
Kişilər arasında Qrup HFransa DI GIANTOMMASO R THIERCY M 2 - 1 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 0 - 2 RANGHIERI A ROSSI E İtaliya
Kişilər arasında Qrup ANorveç KVAMSDAL M HORDVIK O 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Kişilər arasında Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 0 - 2 SALVETTI Y DAGUERRE J B Fransa
Kişilər arasında Qrup FDanimarka KILDEGAARD P ABELL K 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə
Qadınlar arasında 1/4 FinalLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 0 REHACKOVA K GALOVA E Çex Respublikası
Qadınlar arasında 1/4 FinalRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 1 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Qadınlar arasında 1/4 Finalİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 0 - 2 EIHOLZER N BETSCHART N İsveçrə
Qadınlar arasında 1/4 FinalHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 1 - 2 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiBelarus KAVALENKA A DZIADKOU A 2 - 0 SEKERCI S MERMER H Türkiyə
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiPolşa RUDOL M KOSIAK M 2 - 1 EGLSEER P MULLNER D Avstriya
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 1 - 2 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiNorveç KVAMSDAL M HORDVIK O 1 - 2 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J 2 - 1 MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C İspaniya
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiEstoniya KOLLO K VESIK R 0 - 2 SALVETTI Y DAGUERRE J B Fransa
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 2 - 1 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Kişilər arasında Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 1 ROMANO B. GRITSAI L Azərbaycan
Cüm19İyun
Kamandan oxatma
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Valeeva Natalia - Sahiti Lirije Kosovo
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiDanimarka Rosenvinge Carina 5 - 6 Lobzhenidze Yuliya Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİspaniya Marin Alicia 6 - 2 Nurmsalu Laura Estoniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya der Kinderen Annemarie 4 - 6 Ruggieri Laura Fransa
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Richter Elena 6 - 0 Kreicberga Anete Latviya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiFransa Thomas Solenne 3 - 7 Marusava Hanna Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya de Vries Shireen-Zoe - Alarcon Miriam İspaniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiLitva Nosaliene Dangeruta 3 - 7 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Stepanova Inna 7 - 3 Dielen Nathalie İsveçrə
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Aktuna Aybuke 6 - 2 Kuoppa Taru Finlandiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Timofeyeva Ekaterina 6 - 2 Lesniak Natalia Polşa
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Gkorila Anatoli Martha 2 - 6 Sichenikova Lidiia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiFransa Schuh Berengere 6 - 0 Mayrhofer-gritsch Sabine Avstriya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya Deden Esther 6 - 4 Myszor Wioleta Polşa
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRumıniya Bancila Simona 5 - 6 Senyuk Olqa Azərbaycan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Ramazanova Yaylagul 4 - 6 Narimanidze Khatuna Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİspaniya Martin Adriana 6 - 4 Danailova Dobromira Bolqarıstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Tolkach Alena 6 - 5 Umer Ana Sloveniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Anagoz Yasemin 6 - 2 Ridderstrom Line Blomen Norveç
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Oliver Amy 0 - 6 Longova Alexandra Slovakiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Pavlova Anastasia 6 - 0 Mirca Alexandra Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiDanimarka Bech Natasja 2 - 6 Psarra Evangelia Yunanıstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Timofeeva Kristina 6 - 0 Velieva Nurlana Azərbaycan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİrlandiya Cuthbert Cunningham Sinead 0 - 6 Erdynieva Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Folkard Naomi 0 - 6 Hunt Nicky Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Unsal Begunhan 6 - 2 Esebua Kristine Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Winter Karina 6 - 0 Deineko Iliana İsveçrə
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Chorti Ariadni 2 - 6 Tonetta Elena İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Marchenko Veronika 6 - 2 Kourouna Mikaella Kipr
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Schobinger Celine 4 - 6 Zuranska Adriana Polşa
Cüm19İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Təklər YarımfinalHollandiya Li Jie 4 - 0 Odorova Eva Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər YarımfinalTürkiyə Hu Melek 2 - 4 Li Jiao Hollandiya
Kişilər arasında Təklər YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Təklər YarımfinalAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 2 Drinkhall Paul Böyük Britaniya
Kişilər arasında Təklər YarımfinalBelarus Samsonov Vladimir 4 - 1 Kou Lei Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər FinallarAçıq
Qadınlar arasında Təklər Bürünc Medal QarşılaşmasıSlovakiya Odorova Eva 1 - 4
Bürünc medal
Hu Melek Türkiyə
Qadınlar arasında Təklər Qızıl Medal QarşılaşmasıHollandiya Li Jie
Gümüş medal
0 - 4
Qızıl medal
Li Jiao Hollandiya
Kişilər arasında Təklər FinallarAçıq
Kişilər arasında Təklər Bürünc Medal QarşılaşmasıBöyük Britaniya Drinkhall Paul 2 - 4
Bürünc medal
Kou Lei Ukrayna
Kişilər arasında Təklər Qızıl Medal QarşılaşmasıAlmaniya Ovtcharov Dimitrij
Qızıl medal
4 - 3
Gümüş medal
Samsonov Vladimir Belarus
Cüm19İyun
Su polosu
Kişilər arasında Klassifikasiya 11-12Slovakiya SVK 7 - 8 ROURumıniya
Kişilər arasında Klassifikasiya 9-10MonteneqroMNE 15 - 4 FRAFransa
Kişilər arasında Yarımfinal 5-8Rusiya FederasiyasıRUS 16 - 9 GERAlmaniya
Kişilər arasında Yarımfinal 5-8Macarıstan HUN 10 - 11 ITAİtaliya
Kişilər arasında Yarımfinal 1-4İspaniyaESP 9 - 8 CROXorvatiya
Kişilər arasında Yarımfinal 1-4Yunanıstan GRE 12 - 13 CZS SRBSerbiya
Cüm19İyun
Suya tullanma
Qadınlar arasında 1m tramplin İlkin Yarışlar Raundu
Kişilər arasında 3m sinxron tramplinlər Final
Qadınlar arasında 1m tramplin Final
Cüm19İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundSerbiya Mandic Milica 11 - 1
SX
Popovic Andela Monteneqro
Qadınlar arasında +67kq İlkin Raundİspaniya Simon Alamo Rosanna 5 - 4
SX
Kowalczuk Aleksandra Polşa
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundBöyük Britaniya Walkden Bianca 9 - 6
QX
Aydin Furkan Türkiyə
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundUkrayna Konieva Maryna 10 - 4
SX
Tedeeva Marina Azərbaycan
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundFransa Epangue Gwladys 6 - 2
SX
Rajher Nusa Sloveniya
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundAlmaniya Schneider Yanna 4 - 5
QX
Ivanova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundXorvatiya Rados Iva 15 - 3
XF
Ikonen Casandra İsveç
Qadınlar arasında +67kq İlkin RaundNorveç Skaar Tina 5 - 11
SX
Oogink Reshmie Hollandiya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundHollandiya Wanrooij Jeroen 10 - 9
SX
Sari Ali Türkiyə
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundSloveniya Trajkovic Ivan Konrad 14 - 8
SX
Hatowski Piotr Polşa
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundKipr Moustakas Demetris 1 - 10
SX
Basile Leonardo İtaliya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundBöyük Britaniya Cho Mahama 5 - 10
SX
Gkoltsios Konstantinos Yunanıstan
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundFransa El Yazidi Omar 7 - 10
SX
Golec Vedran Xorvatiya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Larin Vladislav 16 - 2
XF
Ros Gomez Daniel İspaniya
Kişilər arasında +80kq İlkin RaundRumıniya Roseanu Claudiu 7 - 6
SX
Wodzich Volker Almaniya
Qadınlar arasında +67kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalSerbiya Mandic Milica 12 - 3
SX
Simon Alamo Rosanna İspaniya
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Walkden Bianca 13 - 14
QX
Konieva Maryna Ukrayna
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalFransa Epangue Gwladys 7 - 3
SX
Ivanova Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında +67kq Dörddəbir finalXorvatiya Rados Iva 7 - 3
SX
Oogink Reshmie Hollandiya
Kişilər arasında +80kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalAzərbaycan Isaev Radik 8 - 6
SX
Wanrooij Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalSloveniya Trajkovic Ivan Konrad 10 - 9
QX
Basile Leonardo İtaliya
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalYunanıstan Gkoltsios Konstantinos 11 - 15
SX
Golec Vedran Xorvatiya
Kişilər arasında +80kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Larin Vladislav 20 - 1
XF
Roseanu Claudiu Rumıniya
Qadınlar arasında +67kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında +67kq YarımfinalSerbiya Mandic Milica 15 - 1
XF
Konieva Maryna Ukrayna
Qadınlar arasında +67kq YarımfinalFransa Epangue Gwladys 13 - 6
SX
Rados Iva Xorvatiya
Kişilər arasında +80kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında +80kq YarımfinalAzərbaycan Isaev Radik 17 - 2
XF
Trajkovic Ivan Konrad Sloveniya
Kişilər arasında +80kq YarımfinalXorvatiya Golec Vedran 0 - 8
SX
Larin Vladislav Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında +67kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında +67kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Simon Alamo Rosanna 6 - 1
SX
Popovic Andela Monteneqro
Qadınlar arasında +67kq Təsəlliverici GörüşSloveniya Rajher Nusa 1 - 2
QX
Ivanova Olga Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında +80kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında +80kq Təsəlliverici GörüşHollandiya Wanrooij Jeroen qrş İştirak Etmədi
Kişilər arasında +80kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Ros Gomez Daniel 9 - 4
SX
Roseanu Claudiu Rumıniya
Qadınlar arasında +67kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında +67kq Bürünc Medal A YarışıXorvatiya Rados Iva
Bürünc medal
12 - 4
SX
Simon Alamo Rosanna İspaniya
Qadınlar arasında +67kq Bürünc Medal B YarışıRusiya Federasiyası Ivanova Olga
Bürünc medal
7 - 3
SX
Konieva Maryna Ukrayna
Kişilər arasında +80kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında +80kq Bürünc Medal A YarışıXorvatiya Golec Vedran
Bürünc medal
7 - 5
SX
Wanrooij Jeroen Hollandiya
Kişilər arasında +80kq Bürünc Medal B Yarışıİspaniya Ros Gomez Daniel
Bürünc medal
15 - 3
XF
Trajkovic Ivan Konrad Sloveniya
Qadınlar arasında +67kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında +67kq Qızlı Medal FinalıSerbiya Mandic Milica
Gümüş medal
8 - 9
SX
Qızıl medal
Epangue Gwladys Fransa
Kişilər arasında +80kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında +80kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Isaev Radik
Qızıl medal
4 - 3
SX
Gümüş medal
Larin Vladislav Rusiya Federasiyası
Cüm19İyun
Voleybol
Qadınlar arasında Qrup ARumıniya ROU 0 - 3 TURTürkiyə
Qadınlar arasında Qrup BBolqarıstan BUL 1 - 3 CROXorvatiya
Qadınlar arasında Qrup BSerbiya SRB 2 - 3 NEDHollandiya
Qadınlar arasında Qrup APolşaPOL 3 - 0 ITAİtaliya
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycanAZE 3 - 2 BELBelçika
Qadınlar arasında Qrup BAlmaniya GER 2 - 3 RUSRusiya Federasiyası
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı